Перейти до змісту

Громадський рух за контролем дій влади


garderob

Голосування по створеню громадської організації по контролю дій влади  

163 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Прошу зважати,що автомайданівці часто реагують на термінові виклики,на які потрібно швидко приїхати, а мігалок в них немає

Я щось пропустив той момент, коли такий "аргумент" почав давати права не виконувати ПДР! Він летів 80-90 в двох метрах від паралельного тротуару, по якому ходять мої діти з дружиною. Не приведи Господи... я б його розчленив на місці!

мабуть Ви ще пропустили той момент,що автомайданівці тільки за останні дні провели кілька затримань водіїв(тіпа крутеликів) в нетверезому стані за кермом. Приєднуйтесь до автомайдану і у вас буде можливість таких водіїв розчленяти на місці(Не приведи Господи).

Не пропустив. За це, як сказав Deemon, мегареспект! Але це аж ніяк не виправдання і не право на власне свавілля на дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 175
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні будемо вимагати від мера ввести сухий закон на все місто на період з 18.00 до ранку.

Підстава?

Я проти. Аргументую.

1 Варіант. Працюю до 18 години. Ввечері хочу прийти додому та випити пива чи горілочки. Не ужратися до срачки. Шо дєлать?

2 Варіант. Знімаю приміщення під барчик. Плачу оренду, комуналку, податки. З 18 години приблизно наплив населення. Люди приходять випити пива, горілки. Не ужратися, оскільки ужратим не наливаю. За місяць, другий звідки буде взяти грошів на оренду, комуналку, податки?

З другого варіанту є вихід. Роздрукую купу форм угоди і буду здавати алкоголь в оренду під заставу грошових коштів.

Введення заборони алкоголю ні до чого не призведе. Людина, якщо захоче - знайде. А вихована людина навіть п'яною залишиться вихованою. Бидло і тверезим буде бидлом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні будемо вимагати від мера ввести сухий закон на все місто на період з 18.00 до ранку.

Підстава?

Я проти. Аргументую.

1 Варіант. Працюю до 18 години. Ввечері хочу прийти додому та випити пива чи горілочки. Не ужратися до срачки. Шо дєлать?

2 Варіант. Знімаю приміщення під барчик. Плачу оренду, комуналку, податки. З 18 години приблизно наплив населення. Люди приходять випити пива, горілки. Не ужратися, оскільки ужратим не наливаю. За місяць, другий звідки буде взяти грошів на оренду, комуналку, податки?

З другого варіанту є вихід. Роздрукую купу форм угоди і буду здавати алкоголь в оренду під заставу грошових коштів.

Введення заборони алкоголю ні до чого не призведе. Людина, якщо захоче - знайде. А вихована людина навіть п'яною залишиться вихованою. Бидло і тверезим буде бидлом.

Слухай, чоловіче, а навіщо взагалі пити? Хоч я веду і не цілком "сухе" життя, але: спробуй захотіти просто не захотіти випити пива чи горілочки :_03:

Бізнес кажеш? Та хай загнеться той бізнес, що веде до спалення нервових клітин мізків, яких в нас і так вже по цій причині не так й багато.

Обмеження продажу, це один з перших кроків до виховування культури вживання алкоголю.

ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Venom,

звертаючи увагу на те,що по всій Україні почалася жалоба за погиблими, ви би могли на НЕДІЛЮ призупинити продаж алкоголю після 18:00, чи вам так буде важко не дати нажертися свиням ?

я от не сприймаю алкоголь,інколи вживаю пиво, і не вважаю себе ізгоєм чи праповідником.

немає у вас людяності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай, чоловіче, а навіщо взагалі пити? Хоч я веду і не цілком "сухе" життя, але: спробуй захотіти просто не захотіти випити пива чи горілочки :_03:

Сам спробував?

Бізнес кажеш? Та хай загнеться той бізнес, що веде до спалення нервових клітин мізків, яких в нас і так вже по цій причині не так й багато.

Обмеження продажу, це один з перших кроків до виховування культури вживання алкоголю.

ІМХО

Культура вживання алкоголю не досягається обмеження його продажу, а простим вихованням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Культура вживання алкоголю не досягається обмеження його продажу, а простим вихованням.

ой і як залежить від цього !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Venom,

звертаючи увагу на те,що по всій Україні почалася жалоба за погиблими, ви би могли на НЕДІЛЮ призупинити продаж алкоголю після 18:00, чи вам так буде важко не дати нажертися свиням ?

я от не сприймаю алкоголь,інколи вживаю пиво, і не вважаю себе ізгоєм чи праповідником.

немає у вас людяності

Не буде важко призупинити. Але не впевнений, що "свиню" це зупинить.

А людяність тут до чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай, чоловіче, а навіщо взагалі пити? Хоч я веду і не цілком "сухе" життя, але: спробуй захотіти просто не захотіти випити пива чи горілочки :_03:

Сам спробував?

Бізнес кажеш? Та хай загнеться той бізнес, що веде до спалення нервових клітин мізків, яких в нас і так вже по цій причині не так й багато.

Обмеження продажу, це один з перших кроків до виховування культури вживання алкоголю.

ІМХО

Культура вживання алкоголю не досягається обмеження його продажу, а простим вихованням.

Це схоже на те: як п"яниця ніколи ж не визнає себе ж таким

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки є продаж алкоголь = будуть свині.

якщо кожен призупинить продаж алкоголь = зменшить кількість свиней у місті на період => можливо почнуть задумуватися чому, та щось "йокне" у тій пустій голові...

маю надію принаймні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це схоже на те: як п"яниця ніколи ж не визнає себе ж таким

Нехай буде так.

Моя особиста точка зору: захоче "свиня" напитись в зюзьку - ніщо її не зупинить.

Стараюсь притримуватись законів та загальноприйнятих правил. Так от. Так от, по темі: буде від влади заборона продажу алкоголю з 18-00 - буду її виконувати, наразі немає про що говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А людяність тут до чого?

по темі: буде від влади заборона продажу алкоголю з 18-00 - буду її виконувати, наразі немає про що говорити.

і звісно, не наблюдається навіть.

я ж не заставляю вас спалити ваш "бізнес", а проявити поваги до подій, щоб у дні жалоби було меньше пяного бидла, яке плює на все і всіх та співає у 2 годині ночі коли повзе до свинарника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а про медичну галузь ми забули? там колосальні гроші відмиваються, при чому із прямою шкодою для нашого життя та здоров'я

усім подобаються "порядки" у поліклініках, лікарнях? усі з цим згодні? одиниці з лікарів дійсно щось роблять із серйозним до цього відношенням

хто має зв'язок - нехай Правий Сектор і по лікарням пройдеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оскільки ДПСніки в 4 ранку під приводом "відїдемо відлити та кави випити", як дали на тапки так більше їх і не бачили

Тіко шо телефонували хлопаки, які їздять/їздили зараз з дайцями, кажуть, що дайці так чухнули що догнати не можуть. Відмазка - ніби на пересмінку поїхали. Автомайданівці за ними - а вони 80 і більш по місту газують. Звісно, що дайці втекли, вони хоч і без сирени, але їм дорогу краще уступають.

Робимо висновки... не так уже і хочеться їм люструватись.

ПС. Скільки вовка не корми, він всеодно в ліс дивиться (народ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не потрібно всіх лякати (дитсадки, школи, університети,лікарні ...)

потрібно зловити когось одного і відшмагати по повній - штраф на п*ять нулів + конфіскація всього мана + на 5років позбавлення волі.

і тоді інші забіжать.

на мою думку, якщо крисам немає куди втікати - вони будуть гризти, а якщо дати невеличку дірочку, для вихода через яку потрібно похудати,скинути шубку і тоді вже сонячне світло побачити,то вона так і зробить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, повірте,критики вистачає,ми самі розуміємо,що роботи багато і надовго і ваша задача допомагати самообороні і правому сектору.Якщо не буде підтримки народу,то нова влада захоче нас позбутись.Вони не дуже-то і хочуть міняти правила.

Ви пишете про лікарні і поліклініки.В цій темі закликають створити обьєднання і діяти.Якраз таке обьєднання і могло б виявляти і фіксувати факти корупції в лікарнях,поліклініках,паспортних столах тощо.

А скільки людей надало свої заяви на участь? Трое. От і вся розмова.

Ви хочете щоб навколо вас все змінилось,але самі з дивану не злазите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво влада взагалі розглядає причини (бегства )"щурів" які почали звільнятись(подавати у відставку) як кажуть на злодію і шапка горить Маю на увазі волинських "діячів" митниця ,головний лісник області, автодор і впевнений це ще не кінець Що будемо робити панове??????На мою думку маємо контролювати як діючу так і свіжу (нап'яточну втікаючу владу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Развод не пройде, я налаштований рішуче! Всі хто хочуть керувати - на старт, а подивлюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ще один автомайданівець мене розчарував. У 8:40-8:45 на Гордіюк бордовий Ланос АС0020АМ з включеним дальнім світлом два рази намагався мене обігнати з правої сторони. Спереду сиділо два хлопці в померанчевих жилетках.

Шановний Автомайдан, не варто приймати до своїх лав кожне лайно, яке стукає у ваші двері!

Прошу зважати,що автомайданівці часто реагують на термінові виклики,на які потрібно швидко приїхати, а мігалок в них немає

Я щось пропустив той момент, коли такий "аргумент" почав давати права не виконувати ПДР! Він летів 80-90 в двох метрах від паралельного тротуару, по якому ходять мої діти з дружиною. Не приведи Господи... я б його розчленив на місці!

Скажите, если ребята ехали 80 - 90 и не смогли вас обогнать, то с какой скоростью двигались вы?

Про дальний свет - если сзади мигают дальним, а тем более включили его на постоянно, то для меня это означает, что люди спешат и просят пропустить.

а про медичну галузь ми забули? там колосальні гроші відмиваються, при чому із прямою шкодою для нашого життя та здоров'я

усім подобаються "порядки" у поліклініках, лікарнях? усі з цим згодні? одиниці з лікарів дійсно щось роблять із серйозним до цього відношенням

хто має зв'язок - нехай Правий Сектор і по лікарням пройдеться...

Предлагаю, для начала, поднять медикам зарплату хотя бы до прожиточного минимума. Я не про тот минимум, что официально принят - пусть на эти копейки депутаты и министры прожить попробуют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так.Спати не можу,бо голова весь час думаэ:-)

Маю вже конкретні бачення по діяльності такого обэднання.Якщо воно утворитьзя зараз,то буде щільно співпрацювати з групою люстрації Вануса.Надалі,після повної перемоги народу,а не олігархів, зможе діяти самостійно.

Звертаюсь до всіх,хто проголосував ЗА в цій темі.

1.потрібно створити ініціативну групу.

2.провести установчі збори і прийняти статут

3.знайти приміщення

4.зареэструватись

5.почати діяти(хоча цей пункт маэ бути номером 1.

Відповідно з написаних пунктів групі потрібен спонсор якоїсь кімнатки,який надасть її в оренду за 1 гривню,юрист або нотаріус,який візьме на себе статут та реэстрацію ну і власне сам народ.

Хто готовий приймати участь,пишіть поки на топікстартера.Гардероб,ти не проти?

Хто вроді готовий,але диван не пускаэ,може зробити свій внесок коштами,бо витрати будуть і буде відкрита звітність рахунку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так.Спати не можу,бо голова весь час думаэ:-)

Маю вже конкретні бачення по діяльності такого обэднання.Якщо воно утворитьзя зараз,то буде щільно співпрацювати з групою люстрації Вануса.Надалі,після повної перемоги народу,а не олігархів, зможе діяти самостійно.

Звертаюсь до всіх,хто проголосував ЗА в цій темі.

1.потрібно створити ініціативну групу.

2.провести установчі збори і прийняти статут

3.знайти приміщення

4.зареэструватись

5.почати діяти(хоча цей пункт маэ бути номером 1.

Відповідно з написаних пунктів групі потрібен спонсор якоїсь кімнатки,який надасть її в оренду за 1 гривню,юрист або нотаріус,який візьме на себе статут та реэстрацію ну і власне сам народ.

Хто готовий приймати участь,пишіть поки на топікстартера.Гардероб,ти не проти?

Хто вроді готовий,але диван не пускаэ,може зробити свій внесок коштами,бо витрати будуть і буде відкрита звітність рахунку.

Я не проти... на даний момент подано 11 заявок на участь в зборах...

Нагадаю поштову скриньку [email protected]

Єдиний момент - в мене не хватить часу займатися організацією зборів... робота не дозволить

Приміщення нам поки дають....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю цією проблемою повинні зайнятись не придатні до військової служби, всі ж хто придатним до військової служби або перебуває в запасі (резервіст) вам сюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це питання відкладається.Як тільки переможемо медвєпута,зразу беремось до роботи.Крім того в нас будуть файні помічники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...