Перейти до змісту

Громадський рух за контролем дій влади


garderob

Голосування по створеню громадської організації по контролю дій влади  

163 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Поки ми не змінемо свій ментралітет нічого кращого не відбудиться...це стосується всіх... громадських діячів, податківців, лікарів, маршрутчиків, даї, директорів підприємств, жек і т.д.... всіх... всі говорять за народ, але всі живуть по схемі - головне, щоб моїй дупі було добре, а там нехай собі думають... це я так... наболіло...

Ті хто хочуть отримати підтримку і більшість, говорять те що хочуть почути люди... наприклад я скажу тут те, що не хочуть чути люди і мене закретикують, наставлять "-" і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 175
  • Створено
  • Остання відповідь

Хочу поцікавитися, правда, чи ні - чув з третіх людей. Кажуть, сьогодні хлопці з Правого Сектору ходили в Волинську дирекцію "Укрпошти" на предмет "відвідати" директора - Кравчука Я.Ф., який й ще до всього виявився й членом ПР. Але їм це не вдалося, бо останній десь прошмигнув між плінтусом, як тарган, й скрився. Якщо правда, то можна пошукати в лікарні Ліпін. По слухам, він там ховался в минулий раз, коли його діяльністю зацікавилась не то прокуратура, не то СБУ. Справку, що дурень, він доречі теж має мати. Ну а то, що це ще та гнида, то вже правда стовідсоткова.

З вашого посту зрозумів тільки те, що у вас до нього якась особиста неприязнь присутня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу поцікавитися, правда, чи ні - чув з третіх людей. Кажуть, сьогодні хлопці з Правого Сектору ходили в Волинську дирекцію "Укрпошти" на предмет "відвідати" директора - Кравчука Я.Ф., який й ще до всього виявився й членом ПР. Але їм це не вдалося, бо останній десь прошмигнув між плінтусом, як тарган, й скрився. Якщо правда, то можна пошукати в лікарні Ліпін. По слухам, він там ховался в минулий раз, коли його діяльністю зацікавилась не то прокуратура, не то СБУ. Справку, що дурень, він доречі теж має мати. Ну а то, що це ще та гнида, то вже правда стовідсоткова.

З вашого посту зрозумів тільки те, що у вас до нього якась особиста неприязнь присутня

Правильно!!! Давайте будемо наказувати всіх хто перейшов дорогу раніше.... Ісус так нас і закликав... в кінці прийде час, коли кожен буде наказувати один одного.... сусіда, знайомого, шефа, батька (за важке дитинство), матір і в кінці своїх дітей....

Прошу пробачити.... напевно в мене якесь ви подумаєте не правельне бачення як у всіх, але воно моє і його теж потрібно поважати як і бачення кожного громадянина...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув що під шумок революційних подій загострився конфлікт навколо приміщення пр-кт Волі 2. Наскільки я пам'ятаю, конфлікт цей старий, не менше 5-річної давності, сторони в ньому - Волинська Єпархія та Волинська обласна Державна Адміністрація/рада. Сумно що поки ці сторони гризуться страждають орендарі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Woman7, перечитайте знову те, що написав Іван, а потім те, що ви питаєте.

- Ми їх не будемо судити

- А за що їх судити?

- так не будемо ж судити!

- так а за що їх судити???

- ТАК НЕ БУДЕМО СУДИТИ!!!

- ТАК ЗА ЩО ЇХ СУДИТИ??????????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, не треба то й не треба. Шкода просто людське життя

Блін, не в ту тему написав, дико вибачаюсь

Я хотів тут написати, що вчора, 24 лютого в темну пору доби я спострігав йдучи додому стільки пяних, що в житті стільки не бачив в луцьку (район -- 26 школа, кравчука, конякіна), і начебто не проявляли девіантної поведінки, окрім поодиноких вигуків наприклад -- "самооборони нема, мусароф нема, шо хочу то роблю", сцяли де тільки їм хотілось, один пісяв просто на проїжджу частину Кравчука. сьогодні ввечері помітно спокійно, випивших і пяних не спостерігав взагалі. Неприємно дратує несвідома позиція і неповага кафешки "Лате" напроти 26 школи, з якої всі вечори доносяться гучні пісні Круга, Бутирки і Ко, у дні трауру в тому числі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хотів тут написати, що вчора, 24 лютого в темну пору доби я спострігав йдучи додому стільки пяних, що в житті стільки не бачив в луцьку

Пздц, а кажуть що чергування непотрібне. Хоч бери і сам збирай людей для патрулювання власного району.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то я ж таку ідею подавав, приблизно. Патрулювання окремих районів дружиною з жильців цих районів + працівники МВС. Щоб у патрулі були хоча б якісь "погони", от конкретно цей район, який я описав, це район обслуговування девятою "опоркою". Там же нормальні пацани сидять, і Карпінський і решта, може трохи слабкі духом, але ж як люди наче нормальні, по одному міліціонеру в народний патруль і було б достатньо.

А щодо того, що написав помилково не туди, то я все ж продублюю сюди. Я ходив до директора медичного коледжу Монада з пропозицією присвоїти луцькій філії коледжу "монада" імені Івана Тарасюка. Як Ви дивитесь на таку ідею?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо записуєшся в ряди Автомайдану - їзди по правилах!

дивно, але я по правилах їздив й при ющенку, й при кривавому ушльопку.

щоб їздити по правилам, викидати сміття в смітник, не засирати місця відпочинку на природі - революція не потрібна))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мож і нам треба пройтися по всіх держ підприємствах з провіркамИ? також завітати у домівки всіх посадовців як опозиції так і колишньої влади... звірити їх декларації з реаліями...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://m.facebook.com/groups/589939837765939?ref=bookmark

Читаємо і робим висновки ;-)

Почали викладати інфу з іотодокпзами. Максимально поширюємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://m.facebook.com/groups/589939837765939?ref=bookmark

Читаємо і робим висновки ;-)

Почали викладати інфу з іотодокпзами. Максимально поширюємо.

Можливо, ще кудись класти, - не всі мають аккаунт у фейсбуці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мож і нам треба пройтися по всіх держ підприємствах з провіркамИ? також завітати у домівки всіх посадовців як опозиції так і колишньої влади... звірити їх декларації з реаліями...?

Многим там ребятам надо поучиться держать оружие в руках, видно в ролике как свои же попадают в зону поражения огнестрельного оружия, держат ствол отводят взгляд, а был бы резкий звук да просто чих можно и до беды довести. Зачем сейчас так явно показывать стволы, бред в офисе бухгалтера бабули, а они со стволами. ИМХО это не порядок, надо срочно формировать проф. и честные органы милиции, если хотите набирать можно из самообороны майдана, но это должно быть профессионально и официально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, не треба то й не треба. Шкода просто людське життя

Блін, не в ту тему написав, дико вибачаюсь

Я хотів тут написати, що вчора, 24 лютого в темну пору доби я спострігав йдучи додому стільки пяних, що в житті стільки не бачив в луцьку (район -- 26 школа, кравчука, конякіна), і начебто не проявляли девіантної поведінки, окрім поодиноких вигуків наприклад -- "самооборони нема, мусароф нема, шо хочу то роблю", сцяли де тільки їм хотілось, один пісяв просто на проїжджу частину Кравчука. сьогодні ввечері помітно спокійно, випивших і пяних не спостерігав взагалі. Неприємно дратує несвідома позиція і неповага кафешки "Лате" напроти 26 школи, з якої всі вечори доносяться гучні пісні Круга, Бутирки і Ко, у дні трауру в тому числі.

Після того,як патрулі самооборони проконтролювали магазини,якім було заборонено продаж алкоголю (від К Майдану до Центру) і виявили порушення,мер Луцька взагалі відмінив свою постанову(мабуть друзі-власники пожалілись).

Сьогодні будемо вимагати від мера ввести сухий закон на все місто на період з 18.00 до ранку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, не треба то й не треба. Шкода просто людське життя

Блін, не в ту тему написав, дико вибачаюсь

Я хотів тут написати, що вчора, 24 лютого в темну пору доби я спострігав йдучи додому стільки пяних, що в житті стільки не бачив в луцьку (район -- 26 школа, кравчука, конякіна), і начебто не проявляли девіантної поведінки, окрім поодиноких вигуків наприклад -- "самооборони нема, мусароф нема, шо хочу то роблю", сцяли де тільки їм хотілось, один пісяв просто на проїжджу частину Кравчука. сьогодні ввечері помітно спокійно, випивших і пяних не спостерігав взагалі. Неприємно дратує несвідома позиція і неповага кафешки "Лате" напроти 26 школи, з якої всі вечори доносяться гучні пісні Круга, Бутирки і Ко, у дні трауру в тому числі.

Після того,як патрулі самооборони проконтролювали магазини,якім було заборонено продаж алкоголю (від К Майдану до Центру) і виявили порушення,мер Луцька взагалі відмінив свою постанову(мабуть друзі-власники пожалілись).

Сьогодні будемо вимагати від мера ввести сухий закон на все місто на період з 18.00 до ранку.

Просто цікаво. А вони дійсно продавали, чи просто на вітрині стояла?

Якщо була на вітрині - це не порушення, а якщо була продажа то чому б не задокументувати та не накласти відповідні санкції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сухий закон на все місто на період з 18.00 до ранку.

В багатьох містах він діє з 22-ї години. В нас також, (і уже давно) особливо на зупинках. Виключення становлять супермаркети та бари / ресторани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі потрібно на неділю заборонити будь-які гулянки,поки все не вщухне як мінімум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ще один автомайданівець мене розчарував. У 8:40-8:45 на Гордіюк бордовий Ланос АС0020АМ з включеним дальнім світлом два рази намагався мене обігнати з правої сторони. Спереду сиділо два хлопці в померанчевих жилетках.

Шановний Автомайдан, не варто приймати до своїх лав кожне лайно, яке стукає у ваші двері!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ще один автомайданівець мене розчарував. У 8:40-8:45 на Гордіюк бордовий Ланос АС0020АМ з включеним дальнім світлом два рази намагався мене обігнати з правої сторони. Спереду сиділо два хлопці в померанчевих жилетках.

Шановний Автомайдан, не варто приймати до своїх лав кожне лайно, яке стукає у ваші двері!

Прошу зважати,що автомайданівці часто реагують на термінові виклики,на які потрібно швидко приїхати, а мігалок в них немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу зважати,що автомайданівці часто реагують на термінові виклики,на які потрібно швидко приїхати, а мігалок в них немає

Я щось пропустив той момент, коли такий "аргумент" почав давати права не виконувати ПДР! Він летів 80-90 в двох метрах від паралельного тротуару, по якому ходять мої діти з дружиною. Не приведи Господи... я б його розчленив на місці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, не треба то й не треба. Шкода просто людське життя

Блін, не в ту тему написав, дико вибачаюсь

Я хотів тут написати, що вчора, 24 лютого в темну пору доби я спострігав йдучи додому стільки пяних, що в житті стільки не бачив в луцьку (район -- 26 школа, кравчука, конякіна), і начебто не проявляли девіантної поведінки, окрім поодиноких вигуків наприклад -- "самооборони нема, мусароф нема, шо хочу то роблю", сцяли де тільки їм хотілось, один пісяв просто на проїжджу частину Кравчука. сьогодні ввечері помітно спокійно, випивших і пяних не спостерігав взагалі. Неприємно дратує несвідома позиція і неповага кафешки "Лате" напроти 26 школи, з якої всі вечори доносяться гучні пісні Круга, Бутирки і Ко, у дні трауру в тому числі.

Після того,як патрулі самооборони проконтролювали магазини,якім було заборонено продаж алкоголю (від К Майдану до Центру) і виявили порушення,мер Луцька взагалі відмінив свою постанову(мабуть друзі-власники пожалілись).

Сьогодні будемо вимагати від мера ввести сухий закон на все місто на період з 18.00 до ранку.

Просто цікаво. А вони дійсно продавали, чи просто на вітрині стояла?

Якщо була на вітрині - це не порушення, а якщо була продажа то чому б не задокументувати та не накласти відповідні санкції?

Якщо Ви готові виділити гроші для контрольної закупки,то ми обовязково це зробимо.А поки проводяться профілактичні заходи.Якщо є бажання включитись і зробити це все правильно і "красіво" велкам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу зважати,що автомайданівці часто реагують на термінові виклики,на які потрібно швидко приїхати, а мігалок в них немає

Я щось пропустив той момент, коли такий "аргумент" почав давати права не виконувати ПДР! Він летів 80-90 в двох метрах від паралельного тротуару, по якому ходять мої діти з дружиною. Не приведи Господи... я б його розчленив на місці!

мабуть Ви ще пропустили той момент,що автомайданівці тільки за останні дні провели кілька затримань водіїв(тіпа крутеликів) в нетверезому стані за кермом. Приєднуйтесь до автомайдану і у вас буде можливість таких водіїв розчленяти на місці(Не приведи Господи).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, пропозиція:

Якщо викладаєте цитати з ФБ, копіюйте текст. Часто вимагає авторизацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу зважати,що автомайданівці часто реагують на термінові виклики,на які потрібно швидко приїхати, а мігалок в них немає

Я щось пропустив той момент, коли такий "аргумент" почав давати права не виконувати ПДР! Він летів 80-90 в двох метрах від паралельного тротуару, по якому ходять мої діти з дружиною. Не приведи Господи... я б його розчленив на місці!

мабуть Ви ще пропустили той момент,що автомайданівці тільки за останні дні провели кілька затримань водіїв(тіпа крутеликів) в нетверезому стані за кермом. Приєднуйтесь до автомайдану і у вас буде можливість таких водіїв розчленяти на місці(Не приведи Господи).

Здається червоний ланос сьогодні бів патрульний з ДПІ (тобто курсував по місту), можливо доганяв "колег-ДПСніків" або терміново їхав на виклик, в будь -якому разі вибачайте за незручності.

Коротенько звіт про своє чергування на Рівненській. Результату нуль, оскільки ДПСніки в 4 ранку під приводом "відїдемо відлити та кави випити", як дали на тапки так більше їх і не бачили, а самі зупиняти авто для перевірки, ясна річ права немаємо, конт. телефон дпснікі виключили, і зявилися на звязку лише 7,30 ранку, коли поїхали здавати зміну. Для порівняння ще кілька ночей назад, вони чуть лі не дозволу питали чи можна їм відїхати на 15 хвилин, а сьогодні таке хамське відношення, ну да ладно вони занесені в "чорний список" і надалі патрулювання з ними буде проходити по іншому. Моя думка, хлопці простояли зміну (з 20.00), єстествено нічого не заробили, тому вирішили хоть перед завершенням зміни відірватись від "хвоста" і заробити пару копійок дітям на хліб, певно вже пухнуть з голоду.

Далі буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...