Перейти до змісту

Громадський рух за контролем дій влади


garderob

Голосування по створеню громадської організації по контролю дій влади  

163 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ця тема була створена для обговорення та підтримки народу по контролю виконання дій влади в Україні та на місцевому рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 175
  • Створено
  • Остання відповідь

Хотілось би почути від однодумців, що ми зараз можемо зробити для народу в регіоні, для того, щоб змінити систему яку на сьогоднішній день треба закопати....

Думка від мене:

1. Якщо в регіоні потрібна підтримка для автомайданівців та самооборони то обєднатися та допомогти їм (нехай нас буде 10 чи 100, це вже буде результатом + зміни в регіоні)

2. Потрібно вплотну підійти до того чиї кандидатури висунуть на посади голови обл. ради, міськради і .т.д. та висловити думку народу, що вони про це думають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Усебічне обговорення, і контроль чиновників усіх рівнів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І люстрація! Я раніше не підтримувала її через боязнь безграмотної влади. Тепер розумію, що це відтягнуло нас на переразгузку ще на роки.

Це справді має бути хіміотерапією. Совок треба вбити, інакше наступимо на ті самі граблі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1. Вацлаву Гавелу колись дорікали, чому він ставить недосвічену молодь на ключові пости? На що він відповів -"краще їх 5 років вчити, ніж 50 років терпіти саботаж".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І люстрація! Я раніше не підтримувала її через боязнь безграмотної влади.

Теж саме було відчуття, але коли почув вчора як яценюк сказав що для того щоб в Нову владу не попали "не ті люди", планують найняти іноземні фірми які мають досвід в подібних справах... Знову в мене нема слів...цензурних... Які іноземні фірми? які аудитори? Народ на місцях знає - "Ху із хто", це по-перше,по-друге, за чий рахунок,якщо за рахунок народу ці послуги - вибачте,нафіг треба, якщо за рахунок "меценатів" - теж нафіг,бо не буде об'єктивності, по-третє, як я вже казав, народ на місцях володіє більшою інформацією ніж "офіційні джерела". Наприкрад, коли один депутат перепише майно на далекого родича - він "чистий" юридично,але ж, народ - вкурсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BkSeo - іншого способу, щоб грамотно і безболісно ліквідувати "корито" на жаль немає. А Правий Сектор і Автомайдан - допоможуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вацлаву Гавелу колись дорікали, чому він ставить недосвічену молодь на ключові пости? На що він відповів -"краще їх 5 років вчити, ніж 50 років терпіти саботаж".

В нас раніше брали молодь, якщо тато,мама і т.п. "при дєлах"... Я тільки за те,щоб брати молодь, молодь хоч думає трохи наперед, і хоче жити за іншими стандартами, але, що в Вашому розумінні "молодь"? Маю на увазі який на Вашу думку віковий ценз для таких постів наприклад міськрада (начальники управлінь,відділів і т.п.)?

Крім того,як зробити так,щоб вони не почали з того, чим попередники закінчили? :0167:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі може навіть і трохи ширший віковий ценз. Головне - щоб людина не працювала в "системі" піраміди відкатів, і мала моральні принципи. Той, хто збрехав, зрадив, вкрав раз - зробить це і вдруге.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу залучувати людей до цієї теми! Чим нас буде більше однодумців тим більше ми реально зможемо зробити для Луцька і області та втрутитись в процес виборів (повірте це буде) на пости голови міськради, обл. ради і т.д.!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для прозорості процесу люстрації пропоную створити сайт чи сторінку у соцмережі куди люди зможуть добавляти інформацію та факти з біографії місцевих кандидатів. Щось на зразок такого сайту: http://skoty.info/. Можна й голосувалку прикрутити. Думаю було б цікаво та корисно для громади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Поставити усіх суддів в рядок і пояснити політику партії і те кому вони служать.

Черговий раз взяти в них присягу і відмінити недоторканність та пожиттєві пільги.

Недоторканність стосується усіх, її не повинно існувати взагалі як клас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kosstik,думка не погана,але для початку вистачить і теми на борді... враховуючи що на створення та розкрутку сайту треба деякий час,

а на борді повно свідомих людей, тим більше є надія, що підтянуться ті люди які раніше не приймали участі в обговоренні подій. які відбуваються в державі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МЕНІ ВСЕ-ОДНО ЯКЕ ПРІЗВИЩЕ В НАШОГО МАЙБУТНЬОГО ПРЕЗИДЕНТА ЧИ ПРЕМ'ЄРА!!!! Я хочу щоб була добровільна громадська організація (наприклад як автомайдан), яка мене і ВСІХ зможе захистити на всіх рівнях!!!! Сам перший вступлю до неї зразу!!!!

Поясню простим прикладом - прихожу в жек (потрібна довідка - 2 хв щоб її виписати), а мені починають розказувати - може дай 50 грн, або почекай 100500 годин, бо там БАЧИШ-НО п'ють чай... Чи гаїшник мене зупинив - якщо я винуватий - я заплачу ПОВНІСТЮ офіційний штраф (але хочу прозоро знати який кілометр дороги за мої гроші полагодили), але якщо з мене просто вибивають взятку, то....

Так от, я хочу мати номер телефону, за яким при схожих ситуаціях через 15 хв приїде 100+ людей і пояснять, що це не правильно... Ще раз скажу - сам готовий бути самим активним учасником !!!!

І ця ж організація має при винекненні необідності приїхати до ВР чи президета і поставити їх на місце. І тоді нам дійсно буде пофіг яке прізвище в людей, що впроваджують в життя ВОЛЮ народу.

Вибачте, що продублював пост...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку нам потрібно перестати давати і брати хабарі/відкати. Все починається з 50 гривень ДАІшнику. Якщо сам перед своїм сумлінням визнаєш що порушив і тебе впіймали - плати в касу по повній. Люструвати треба свій мозок, давати слово самому собі. Кожен з нас, хто хоч раз мав справу з хабарями - винен перед народом, перед хлопцями що загинули, в тому числі і я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для прозорості процесу люстрації пропоную створити сайт чи сторінку у соцмережі куди люди зможуть добавляти інформацію та факти з біографії місцевих кандидатів. Щось на зразок такого сайту: http://skoty.info/. Можна й голосувалку прикрутити. Думаю було б цікаво та корисно для громади.

Підтримую повністю... потрібно щоб люди знали за кого будуть голосувати і ті продажні скоти боялися...

Так як сам веб-програміст можу це все зробити, але правда сайт робиться не так швидко. Потрібно також буде грошова допомога на оренду сервера, оренду доменна в зоні lutsk.ua (на перші рази можу сам це все проплатити), також було би добре як би під рукою були би дизайнери та веб-розробники, сеошники та люди які зможуть допомогти в його розкрутці (форуми, соцмережі і т.д.)

Чекаю на підтримку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kosstik,думка не погана,але для початку вистачить і теми на борді... враховуючи що на створення та розкрутку сайту треба деякий час,

а на борді повно свідомих людей, тим більше є надія, що підтянуться ті люди які раніше не приймали участі в обговоренні подій. які відбуваються в державі.

Ні, ніки легко відслідковуються, а клони тут заборонені. Це повинно бути щось на зразок WikiLeaks - анонімна система зливів, після перевірки звичайно. Група Вконтакте гуд - її неможливо заДДОСити, айпішникі зливачів доступні лише Дурову, а москалям до нас - як до марсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставити усіх суддів в рядок і пояснити політику партії і те кому вони служать.

Черговий раз взяти в них присягу і відмінити недоторканність та пожиттєві пільги.

Недоторканність стосується усіх, її не повинно існувати взагалі як клас.

половинна суддів. а може і більше це спадкові судді які крім бабла нічог оне признають.

у мене знайома в судді працює. вона колись називала сумми мені за які в нас можна стати суддею. і це так було за юща і за янека. нічог оне змінилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одне з дуже важливих задань для народу зараз - контролювати дії "нової" влади, і тримати Майдан напоготові.

Моє бачення таке:

- створення громадської організації , на чолі з жорстким керівником, типу Данильчука. Що завжди може зайти і висловити думгу громади будь-якому чиновнику;

- основа організації - активні журналісти\діячі, що будуть нашими очима, будуть присутніми на засіданнях ради, перевіряти ремонти доріг, благоустрій, стан речей в області, короче на всіх подіях, що стосуються політики та державних грошей;

- колонка в газеті, сайт в інтернеті, регулярне звітування народу про реальний стан речей;

- інші учасники - Автомайдан, Самооборона, допомога цим силам, а також залучення їх в свої акції\перевірки.

доповню, прочитав пост moZok

- такий собі колл-центр, гаряча лінія скарг, фіксування помічених простими людьми правопорушень

- чергова бригада (автомайданівець, самоохоронець і журналіст), що завжди виїде на допомогу туди, де коїться свавілля.

Це коротко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку нам потрібно перестати давати і брати хабарі/відкати. Все починається з 50 гривень ДАІшнику. Якщо сам перед своїм сумлінням визнаєш що порушив і тебе впіймали - плати в касу по повній. Люструвати треба свій мозок, давати слово самому собі. Кожен з нас, хто хоч раз мав справу з хабарями - винен перед народом, перед хлопцями що загинули, в тому числі і я.

Я заплачу. Я просто хочу знати який кілометр і якої траси полагодили за мої заплачені 50 грн!!! Якщо я цого не буду знати, то тоді і виникає бажання дати в бездну не 50, а 25 грн....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ше прошу не забути пана Колісника і його синків! які вже на протязі багатьох років роблять беспредел з нашими лісами....

а на рахунок хто має керувати то я за молодих... старим і бізнесменам не місце при владі бо в одних ше в голові совок а в інших переживають за власний бізнес...

ну на мій хлопський розум то це має бути:

1) не судима людина... і юридчно чиста повінстю, тобто ніде ні в яких справах і тд її ім"я не "вспливало"

2) вік від 25 але по кожному кандидату буде персональна нарада... і не старіше 45років..

3) обов"якова вища освіта і вільне володіння української, частково російської і середній рівень знання Англійської! вільне володіння пк і інтернетом навіть і не обговорюється..

4) шоб кандидат був родом з того місця де буде призначатись на посаду... тобто де родився там і пригодився... щоб так сказать був місцевим і знав ті чи інші тонкощі регіону..

5) батьки бажано шоб не мали ніякого відношення до політики чи прокуратури суду... і також близькі родичі дядько, тітка і тд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, ніки легко відслідковуються, а клони тут заборонені.

щось про це не подумав,але мені байдуже яким чином (сайт,борда,вк), головне щоб діяло і була користь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одне з дуже важливих задань для народу зараз - контролювати дії "нової" влади, і тримати Майдан напоготові.

Моє бачення таке:

- створення громадської організації , на чолі з жорстким керівником, типу Данильчука. Що завжди може зайти і висловити думгу громади будь-якому чиновнику;

- основа організації - активні журналісти\діячі, що будуть нашими очима, будуть присутніми на засіданнях ради, перевіряти ремонти доріг, благоустрій, стан речей в області, короче на всіх подіях, що стосуються політики та державних грошей;

- колонка в газеті, сайт в інтернеті, регулярне звітування народу про реальний стан речей;

- інші учасники - Автомайдан, Самооборона, допомога цим силам, а також залучення їх в свої акції\перевірки.

Це коротко.

Мені подобаються такі чіткі дії! Надіюсь від інших таких записів, які ми трішки згодом узгодим і перейдемо до дій (затягувати теж не потрібно так як вже все починає вирішуватись).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо варто створити громадську організацію, ( статут, установчі збори, назва, юр. адрес), яка б не лише зараз, на хвилі революції, контролювала владу, а й в подальшому приймала участь в житті міста. Страшно коли молоді, талановиті керівники стикнуться з совковою системою роботи "план-звіт" а як воно робиться і ким - їх мало цікавить. Потрібно показувати недоліки такого управління а не замовчувати, боячись втратити роботу. Я впевнений що ідеї є як в молодих спеціалістів так і в тих хто в "системі" - їх не варто сліпо списувати

Крім контролю влади, можна буде вносити свої раціональні пропозиції, почати з елементарного - наприклад домогтися встановлення світлофора біля Проміня або ж пролобіювати заборону брати плату у 600 грн за закордонний паспорт. Робити для людей, а не ставляти свої дрібні інтереси на перше місце, робити ті речі з якими люди щодня стикаються, щоб вони бачили що є така організація і вона реально щось робить. Статті в газетах про організацію, спільні роботи - прибирання парку, фарбування , озеленення - це все обєднує людей. Чим більше людей буде знати про організацію тим більше буде долучатися і прислухатись.

Позиція "стояти з кнутом біля влади" - не зовсім правильна, крім контролю потрібна й підтримка

PS 4iter випередив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Уявляю собі, як зараз видаляються акаунти, підчищається інформація в соціальних мережах ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...