Перейти до змісту

Хто пробував заробляти, або заробляє на bitcoin


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Опубліковано
4 годин тому, Zheny@ сказано:

Я говорив про монетизацію.

Коли в мене (умовно) є моя bit-card і я собі туди майню бабулєс, а потім розраховуюся нею за  квиток на чартер і лечу з сім'ю на Балі.

А ти спробуй за бакси в Сільпо щось купити

  • Ха-ха 1
Опубліковано
56 хвилин тому, difoto сказано:

А ти спробуй за бакси в Сільпо щось купити

якось вузько в тебе уява про світ сформована.

Опубліковано
2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

якось вузько в тебе уява про світ сформована.

А ти ніби живеш лише сьогоднішнім днем.

Опубліковано
21 хвилин тому, Ukrainec сказано:

А ти ніби живеш лише сьогоднішнім днем.

Якось так. Хз що завтра буде. Може машина на переході зіб'є.

 

Опубліковано

"Криптовалюту нам, а все кто против – сепары однозначно"

Цитата

Пока ведущие страны мира открывают биржи криптовалют, Украина становится государством, все менее комфортным для фанатов блокчейна.

На официальном уровне звучат прямые угрозы "фермерам", которые майнят биткоины. А на днях в Нацполиции заговорили о необходимости полного запрета их деятельности.

Еще раньше об этом прозрачно намекнули в СНБО, заявив о возможном финансировании терроризма с помощью криптовалют.

За словами Турчинова последовали дела. На днях СБУ задержала майнеров, которые, оказывается, финансировали терроризм на Донбассе – заработав биткоины, они переводили их в "бумагу" и якобы пересылали боевикам.

По такой статье украинских криптоспециалистов "кошмарят" впервые. И это может стать прецедентом, который позволит еще плотнее поставить под контроль украинскую индустрию криптовалют.

Правда, выглядит доказательная база следствия пока сыровато.

 

Накрыли 400 ферм одним махом

На этот раз застрельщиком борьбы против майнеров стал главный военный прокурор Анатолий Матиос.

Он сообщил, что благодаря СБУ найдены фермы для майнинга криптовалют, которые перечисляли средства в так называемые "ЛДНР" для финансирования вооруженных формирований, закупки снаряжения, оружия и боеприпасов.

"Закончен ряд обысков в Киеве, Киевской области и в Черкассах, по результатам которых была прекращена деятельность, связанная с использованием оборудования для добычи криптовалют, часть средств с которых через электронные кошельки "Киви" и "Яндекс-деньги", которые официально запрещены на территории Украины, направлялась для финансирования незаконных вооруженных формирований", – заявил Матиос.

Фермы для майнинга криптовалют были обустроены в складских помещениях. По словам Матиоса, изъятая техника будет осмотрена и направлена на экспертизу. Приблизительную стоимость изъятого оборудования оценили в 4 млн долл.

"На одном из предприятий города Киева, в частности ПАО "Квазар", на нескольких площадках нескольких этажей было обнаружено и изъято более 400 "ферм" для майнинга криптовалют, более тысячи блоков питания, более 1000 видеокарт, около 1500 жестких дисков, 500 материнских плат, ноутбуки, системные блоки, документы, в том числе подтверждающие перечисление средств на территорию РФ", – заявил Матиос.

Матиос добавил, что фермы были нелегально подключены к электроэнергии.

 

А был ли терроризм?

Блогер Анатолий Шарий нашел серьезные нестыковки в версии Матиоса. Он проверил номер Яндекс-кошелька "ДНР", на который, по версии прокурора, майнеры перечисляли средства.

Этот кошелек нашелся на сайте-однодневке, где практически нет новостей. Но самое интересное – ресурс, пропагандирующий сепаратистов, оказался зарегистрирован на украинском хостинге, более того – в Киеве. Шарий также нашел владельца этого хостинга Николая Жукова, который, по данным НАЗК, является украинским государственным чиновником, приписанным к одной из воинских частей. Отметим, что делом майнеров занимается именно военная прокуратура.

 

Журналист считает, что сепаратисты никогда бы не стали открывать сайт по сбору средств на "ополчение" в Киеве. И предположил, что этот ресурс контролируется украинскими силовиками.

По его мнению, фактор "финансирования терроризма" был намеренно введен в это дело, чтобы поставить под контроль огромную "империю майнинга", которая работала в нескольких городах Украины. 

Скептицизм Шария в отношении мотивов силовиков разделяют и другие комментаторы.

"Предлагаю не останавливаться на достигнутом! Схему: "Крипту и оборудование нам, а все кто против – "сепары адназначна!" срочно углубить и расширить!

Все, у кого есть золотые слитки и бабло, бизнес и чреная икра – все "сепары", а орудие сепаратизма (бабло и ценности) сдать в пользу... "осіб, уповноважених на виконання функцій держави", – иронизирует блогер Михаил Чаплыга.

 

Как "кошмарили" криптоспециалистов в Украине

Нынешний скандал с криптотеррористами оказался первым в 2018 году. И, судя по всему, не последним, ведь прошлый год оказался самым урожайным на предмет преследования специалистов по криптовалютам в Украине.

При этом украинские власть имущие сами являются биткоин-миллионерами, владея криптовалютой на десятки миллионов долларов. Тогда как "свободные художники" майнинга находятся под прессингом властей и криминала.

В декабре был похищен один из крупнейших в СНГ таких спецов – Павел Лернер, работавший по приглашению в Украине. Его выкрали средь бела дня на проспекте Бандеры в Киеве. Похитители заставили его перевести на свои кошельки биткоинов на 2 миллиона долларов, после чего его выбросили на трассе под Киевом.

Люди, похищавшие Лернера, представились сотрудниками СБУ.

В том же месяце дома и в офисе одессита Анатолия Каплана, который редактирует онлайн-журнал о криптовалютах, прошли обыски СБУ. По словам Каплана, оперативники перевели его биткоины на полмиллиона долларов на свои кошельки,  заодно прихватив бутылку рома "Кракен".

В августе огромную криптовалютную ферму накрыли прямо в бассейне института Патона – специалисты арендовали там помещение.

 

Опубліковано
11 минут назад, igorgame сказал:

На официальном уровне звучат прямые угрозы "фермерам", которые майнят биткоины. А на днях в Нацполиции заговорили о необходимости полного запрета их деятельности.

 

Цитата

Сергій Демедюк: «В Україні необхідно визначитися зі статусом криптовалюти»

КІБЕРЗЛОЧИНИ 29.01.2018 13:26

Спеціалісти з кіберполіції повідомляють, що де-факто, за всіма ознаками криптовалюта може відноситься до електронних коштів - одиниць вартості, які зберігаються на електронному пристрої і приймаються, як засіб платежу. У той же час контроль за її транзакціями забезпечується криптографічним захистом.

Відтак, незважаючи на те, що по своїй сутності існування й обіг криптовалюти базується на основах фінансової піраміди, кіберполіція підтримує ідею легалізації криптовалюти в Україні, а також процесу її майнінгу (щонайменше, це прирівняти її до електронних коштів). Також підтримується і ідея використання технології Blockchain у державному та приватному секторах.

«Сьогодні виникла необхідність якнайшвидше урегулювати на законодавчому рівні питання пов'язані з використанням криптовалют, а також впровадження необхідного оподаткування операцій з купівлі чи продажу криптовалюти. Крім того, необхідно визначити відповідні правила функціонування українських криптовалютних бірж і пунктів обміну криптовалют», - зазначив Сергій Демедюк.

За його словами, сьогодні врегулювання користування криптовалютою в Україні є досить актуальним питанням. Оскільки обіг криптовалют та їх статус в Україні не визначений, зловмисники активно використовують її для анонімізації своїх злочинних дій. У той же час, громадяни все частіше стають жертвами шахраїв під час операцій з криптовалютою, не маючи при цьому повноцінного захисту від правоохоронних органів.

Сергій Демедюк також додав, що усі операції з криптовалютою в Україні мають бути з обов'язковою ідентифікацією власника криптовалютного гаманця, так як основною проблемою правоохоронців у світі є саме підтвердження права власника гаманця на його власність. А отже і визначення його потерпілим.

У випадку неспроможності найближчим часом врегулювати статус криптовалюти в Україні, держава повинна офіційно заборонити її обіг, щоб кожен знав про те, що купуючи чи продаючи криптовалюту на території України він ризикує втратити свої фінансові вкладення безповоротно, не маючи права на захист і відшкодування збитків», - наголосив Сергій Демедюк, додавши, що для легалізації та врегулювання криптовалютних технологій в Україні кіберполіція готова до співпраці з усіма зацікавленими відомствами та організаціями.

Департамент кіберполіції

Національної поліції України

 

  • +1 1
Опубліковано

@nickel криптовалюту звісно треба заборонити , бо України на останньому місці по економічній свободі, а марку треба тримати.

  • +1 2
Опубліковано
7 минут назад, case_l сказал:

@nickel криптовалюту звісно треба заборонити , бо України на останньому місці по економічній свободі, а марку треба тримати.

 

13 минут назад, nickel сказал:

У випадку неспроможності найближчим часом врегулювати статус криптовалюти в Україні, держава повинна офіційно заборонити її обіг, щоб кожен знав про те, що купуючи чи продаючи криптовалюту на території України він ризикує втратити свої фінансові вкладення безповоротно, не маючи права на захист і відшкодування збитків», - наголосив Сергій Демедюк

 

Опубліковано

васюківський клуб чотирьох конів імені льоні голубкова.

як же ж ви, "свідки біткойна" уже всіх задовбали.

  • -1 7
Опубліковано
36 хвилин тому, KotMatros сказано:

васюківський клуб чотирьох конів імені льоні голубкова.

як же ж ви, "свідки біткойна" уже всіх задовбали.

:101010:

:smile-zachot:

 

Так так! І майнити не вигідно!

Опубліковано
38 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Так так! І майнити не вигідно!

Звичайно, бо біткоїн обвалився більш як у 2 рази, а ціни на відеокарти виросли в 2 рази.

Опубліковано

У сейфі дивились? :D

 

У ЛНТУ – обшуки. Савчук каже, через біткоїни


За словами Савчука, силовики повністю паралізували роботу головного корпусу університету. Тому він запитав очільника волинських поліцейських Петра Шпигу, у чому справа.

«Я не знаю достеменно, у чому там причина. Знаю тільки, що стосується біткоїнів (електронна валюта) і їх шукають у нас в університеті», – сказав Савчук і додав, що обшук відбувається саме зараз. 

Петро Шпига відповів, що йому не відомо про причину обшуку.

Опубліковано (змінено)
9 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Куплю  GTX 1060 6Gb за 6000 грн.

Дуже хороша цінова пропозиція. Поки не піздно!

1.jpg

Пропоную за ці гроші RX460 4Gb поки не пізно ;) 

 

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...