Перейти до змісту

Хто пробував заробляти, або заробляє на bitcoin


Рекомендовані повідомлення

Ще трохи інфи для секти свідків падіння біткоїну:

 

Morgan Stanley станет брокером для биткоин фьючерсов

https://bitexpert.io/news/morgan-stanley-stanet-brokerom-dlya-bitkoin-fyuchersov/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

3 хвилин тому, case_l сказано:

Ще трохи інфи для секти свідків падіння біткоїну:

 

Morgan Stanley станет брокером для биткоин фьючерсов

https://bitexpert.io/news/morgan-stanley-stanet-brokerom-dlya-bitkoin-fyuchersov/

(Y)

Повірте, я не проти "бітка"... Можу помилятись, але сприймаю його, як не гроші, в класичному розумінні, а як чисто інтелектуальний продукт, який має свою цінність, як і Гугл, до прикладу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене всі криптовалюти і біткоін = оцифроване МММ, бульбашка доткомів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

Для мене всі криптовалюти і біткоін = оцифроване МММ, бульбашка доткомів.

Наприклад  гривню можна друкувати постійно в необмеженій кількості, біткоїн - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, case_l сказал:

Наприклад  гривню можна друкувати постійно в необмеженій кількості, біткоїн - ні.

І що? Золото також не надрукуєш. А можна і гімно за валюту взяти, також не надрукуєш і з себе також лишнього не видавиш, будуть сидіти майнери на горшку і постійно щось жувати, з'являться ломбарди "Швидкогроші" де будуть давати під заставу техніки проносне. 

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

І що? Золото також не надрукуєш. А можна і гімно за валюту взяти, також не надрукуєш і з себе також лишнього не видавиш, будуть сидіти майнери на горшку і постійно щось жувати, з'являться ломбарди "Швидкогроші" де будуть давати під заставу техніки проносне. 

Пізно, шіткоїни вже давно придумали :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз із золотом, недоречно порівнювати. Технології видобування вдосконалюються завжди, затрати відповідно менші, об'єми вищі. По біткоіну, ріст складності - експонента, кількість всіх монєток - є незмінна, і відома наперед

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Deemon сказал:

Якраз із золотом, недоречно порівнювати. Технології видобування вдосконалюються завжди, затрати відповідно менші, об'єми вищі. По біткоіну, ріст складності - експонента, кількість всіх монєток - є незмінна, і відома наперед

Все рівно не це робить йому ціну. Чи випадково знайшли лишній хуліард біткоінів, що він обвалився на 40%?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Все рівно не це робить йому ціну. Чи випадково знайшли лишній хуліард біткоінів, що він обвалився на 40%?

Це дивлячись як рахувати "обвал"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, case_l сказал:

Це дивлячись як рахувати "обвал"

А ти як не рахуй, біток все важче добувати, отже ціна на нього повинна тільки рости, з логіки @Deemon . А тут бац і -40% і не работає логіка.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки не намайниться 21 млн. біток буде в ціні, далі хз. Крім бітка є ще куча криптовалют, постійно з"являються нові. Хоча все більше і більше розрахунків в тіньовому ринку здійснюються бітком, проконтролювати розрахунки майже неможливо, наприклад Hydra Onion. Я так думаю, що ще не скоро накриється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

А ти як не рахуй, біток все важче добувати, отже ціна на нього повинна тільки рости, з логіки @Deemon . А тут бац і -40% і не работає логіка.

Все просто, якщо купив біток по 20к, то обвал, якщо по 2к, то ріст :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, sasha2008lk сказал:

Крім бітка є ще куча криптовалют, постійно з"являються нові. 

Агов, хто там казав, що надрукувати неможливо? Ну то я тобі нафоркаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, case_l сказал:

Все просто, якщо купив біток по 20к, то обвал, якщо по 2к, то ріст :)

На курс начхати, я також по 9000 взяв, тобто все рівно в плюсах, але тут логіка Дімона не працює. Не може біток відкотитися в ціні на 40%, якщо процес добування бітка все сповільнюється і ускладнюється. Або поясніть причину падіння, яка б не суперечила тезі Дімона, про ріст складності, експоненту і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Агов, хто там казав, що надрукувати неможливо? Ну то я тобі нафоркаю.

Я такого не казав. Надрукувати, намайнити, хтось писав "насрати" і т.п. можна що завгодно :) Що можна обміняти на паперовий долар - будемо вважати валютою (густою, рідкою, паперовою ...) 

 

PS. На рахунок гімна. Також в ціні (не реклама) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, sasha2008lk сказал:

Я такого не казав.

Та я знаю, то я @case_l  писав, тільки цитату твою взяв. бо ти нею на думку наштовхнув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

PS. На рахунок гімна. Також в ціні (не реклама) :)

0.000132 BTC/кг :lol:

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel, з логікою в мене все ок. Зростання складності майнінгу закладено в самому алгоритмі. А що явно впливає на ціну, капіталізація, інтерес, актуальні новини. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Deemon сказано:

А що явно впливає на ціну, капіталізація, інтерес, актуальні новини. 

Хто знає які чинники впливають на курс, я так думаю, мовчить і нікому не розказує, адже це гроші. Якби я знав рік тому, що біток виросте до 10к, купив би пару десятків по тисячі, а зараз продав би, знав би прикуп...(в Сочі не хочу :lol:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, nickel сказано:

На курс начхати, я також по 9000 взяв, тобто все рівно в плюсах, але тут логіка Дімона не працює. Не може біток відкотитися в ціні на 40%, якщо процес добування бітка все сповільнюється і ускладнюється. Або поясніть причину падіння, яка б не суперечила тезі Дімона, про ріст складності, експоненту і т.д.

Я трохи спробую, а розгорнуто згодом. Тому що реальна вартість бітка і більшості форків значно нижча ніж є на біржах. Поки це не засіб розрахунків, а лише предмет спекуляцій. І поки його не почнуть купувати для того щоб дійсно щось за нього купити то такі коливання будуть постійно.

Також зараз є люди в яких зосереджені значні запаси бітка і ніщо їм не заважає коливати його щоб в такий спосіб примножити. Також повно лузерів школо-істеричок, які при малійшому коливанні курсу впадають в паніку і починають все зливати чим ще більше його підривають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Ukrainec сказано:

Я трохи спробую, а розгорнуто згодом. Тому що реальна вартість бітка і більшості форків значно нижча ніж є на біржах. Поки це не засіб розрахунків, а лише предмет спекуляцій. І поки його не почнуть купувати для того щоб дійсно щось за нього купити то такі коливання будуть постійно.

Також зараз є люди в яких зосереджені значні запаси бітка і ніщо їм не заважає коливати його щоб в такий спосіб примножити. Також повно лузерів школо-істеричок, які при малійшому коливанні курсу впадають в паніку і починають все зливати чим ще більше його підривають.

Біток не зовсім зручно використовувати як платіжний засіб, вартість і швидкість транзакцій не та.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Ukrainec сказал:

 І поки його не почнуть купувати для того щоб дійсно щось за нього купити то такі коливання будуть постійно.

Купувати біток, щоб щось купити? Навіть не смішно. А за що купувати біток, за фіат? А що не можна купити за фіат, що треба буде біток купувати? Я й без біткоіна можу оплатити будь-що і будь-де, в цьому плані в біткоіні взагалі немає потреб. Як платіжний засіб він не був затребуваний ні до появи ні зараз. Хіба для для криміналу.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Купувати біток, щоб щось купити? Навіть не смішно. А за що купувати біток, за фіат? А що не можна купити за фіат, що треба буде біток купувати? Я й без біткоіна можу оплатити будь-що і будь-де, в цьому плані в біткоіні взагалі немає потреб. Як платіжний засіб він не був затребуваний ні до появи ні зараз. Хіба для для криміналу.

Зрозумійте, якщо валютою не будуть розраховуватися то це мертва валюта. Долар чому такий цінний, бо його купують щоб ним розрахуватися і тим зручний бо ним можна розрахуватися в будь якій країні світу, будь коли. Якщо біток не стане такою валютою до кінець йому в 2020-21році, як тільки майнити стане не вигідно, а кількість платних транзакцій не покриватиме витрат майнерам на електроенергію щоб підтримувати мережу. 

От так то.

1) Погоджусь зі скептиками, що поки її курс на 90% спекулятивним, як з цибулинами троянд і акціями ммм свого часу ;) 

2) частково згідний фанатами, що в короткій перспективі 1-3роки можна на цій темі "зрубати бабла" і можна сподіватися, що все ж таки є шанс, що за цей час він може стати тою мультифункціональною валютою.

 

По другій причині теж "майнюсь", але без фанатизму.

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Ukrainec сказал:

Зрозумійте, якщо валютою не будуть розраховуватися то це мертва валюта.

Я якраз це розумію, тому й пишу, що це бульбашка, а мені доказують, що валюта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...