Перейти до змісту

Хто пробував заробляти, або заробляє на bitcoin


Рекомендовані повідомлення

17 хвилин тому, Deemon сказано:

Найсхеш це прокладка, між покупцями і продавцями потужностей. Профіт мають з різних комісій, наприклад ордери на продаж скажімо 10 кілохеш ферми Васі з Підгайців. 4% бриють при досягненні і виводі на зовнішній гаманець кожних 0.01 бтц з тих хто майнить, скажімо так, по-дитячому.

Найсхеш для лінивих, таких як я, програму запустив і не паришся. Якщо серйозно підійти до справи, то на моєму обладнанні на 20-50% можна більше мати, CPU (і5 6500) та GPU (1060). Але треба постійно цим займатись, слідкувати за курсами і т.д. і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

25 minutes ago, Deemon said:

Ти не повіриш, але таким займаються трейдери на кожній біржі. Шиткоіни нерідко стріляють на 25-30-50-200+%, причому за навіть добу, тому інтерес до них завше присутній.

Тю, тепер я зрозумів про що мова. Це ж як я в дитинстві мінявся вкладишами турбо, бомбібом, дональд. Батьки давали мені фіат, я купував якусь альтгумку в найближчій комісіонці, потім йшов на шкільну біржу і здійсював обмін вкладишами. 

А які ІСО робив Лазер, ех...

Змінено користувачем yu2007
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

Тю, тепер я зрозумів про що мова. Це ж як я в дитинстві мінявся вкладишами турбо, бомбібом, дональд. Батьки давали мені фіат, я купував якусь альтгумку в найближчій комісіонці, потім йшов на шкільну біржу і здійсював обмін вкладишами. 

Ми виросли, вкладиші стали дорожчими... )))))) За один фантік (віртуальний) дають 150 папірців з портретом Франкліна)))

Змінено користувачем sasha2008lk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, sasha2008lk said:

Ми виросли, вкладиші стали дорожчими... )))))) За один фантік (віртуальний) дають 15 папірців з портретом Франкліна)))

Ну на турбо з номерами від 1 до 50 хтось і квартиру в Москві хтось міг поміняти)))

Я не питаю про "цінність" бітка, ефіра, чи ще кількох альтів з топ 10-20, що мають якісь свої фішки. Питання стосується карбованця. Хто в здоровому глузді міняє свій фіат чи біток на карбо? Ну жменьку по приколу - окей, але там циркуляція вже більше 5 мільйонів, якщо не плутаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені іноді здається, що криптовалюти це добре роздутий і технологічний піар-хід від Nvidia або якоїсь іншої компанії (чи ймовірніше, синдикату). Бо такого профіту у них навіть від виробників ігор і консолей не було, як від майнерів (нехай й не біткоїну, але інших криптовалют). Ну, а ціна намайненого повітря - то не дивина, усе у нас уявне і надумане. Для мене особисто то нічим не відрізняється від "легендарних ножів" Counter Strike Global Offensive, які вартують по 5000-4000 доларів на ігрових онлайн-ринках. Звичайно, заперечувати теперішню ціну і попит на криптовалюти немає сенсу, оскільки ажіотаж навколо них реальний. Але я не думає, що він протриває більше 5 років. Сам блокчейн класна технологія в плані верифікації операцій і актуальності БД, але про вершину абсурду можна почитати тут наприклад - Производитель холодного чая поменял название на “Long Blockchain” и получил трехратный рост акций

 

1.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yu2007 сказал:

Ну на турбо з номерами від 1 до 50 хтось і квартиру в Москві хтось міг поміняти)))

Я не питаю про "цінність" бітка, ефіра, чи ще кількох альтів з топ 10-20, що мають якісь свої фішки. Питання стосується карбованця. Хто в здоровому глузді міняє свій фіат чи біток на карбо? Ну жменьку по приколу - окей, але там циркуляція вже більше 5 мільйонів, якщо не плутаю.

Ти на карбованці дивившся як на звичайні гроші, як на засіб накопичення, в той час коли торгівля на біржі тим самим карбованцем - це засіб збагачення. Зайди на любу біржу навіть не реєструючись і подивись як йдуть торги, почитай чат, якщо є, і перестанеш задавати дурні питання (не сердься на "дурні", я ще тиждень тому сам міг таке спитати). Два-три дні на біржі з справжніми грошима дали мені більше ніж роки читання цієї теми.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel, Ну до бірж я ще не дійшов, тут ти маєш рацію. Спочатку хотілося б осягнути основи. Он чоловік вище майнить одне, а отримує інше - а як воно так відбувається - не знає))

Я не маю жодних сумнівів, що на біржі заробляють, навіть на тому самому карбо. Але коли хтось один заробляє, інші втрачають, хіба ні? Це ж той самий форекс, покер чи ставки на спорт. 

Тому питання про здоровий глузд в мене залишається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@fenmix, яка енвідія, який синдикат? Найбільша загадка 21 століття вже розгадана

image.jpg.bfb2e4b59e1d0521b2b94e752a308d8f.jpg

))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, yu2007 сказано:

Найбільша загадка 21 століття вже розгадана



503e9257b5.jpg

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, yu2007 сказано:

Ти продав 77 бітків десь рік тому при курсі 700?

 

ні.

 

колеги на роботі підняли таку темку, сиділи сміялися як одногрупник продав 77бітків,  але квартиру з машиною взяв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, yu2007 сказано:

@fenmix, яка енвідія, який синдикат? Найбільша загадка 21 століття вже розгадана

image.jpg.bfb2e4b59e1d0521b2b94e752a308d8f.jpg

))

Чому він так схожий на Мавроді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Не будіть лихо, поки спить тихо. Хто там Мавроді згадував?

mavro.org

чому ж зразу лихо, може і вистрілить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вистрелить полюбе.Талант намахувати лохів не пропєш.

Як і не перевелись Буратіни, що вірять в Поле Чудес.

 

Готовий поспорити на РЕАЛЬНУ ВЕЛИКУ СМАЧНУ ШОКОЛАДКУ, що через два місяці біток буде котируватисьбільше 20 тис  дол, 

а через два роки менше ніж,сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Типовий підхід серед тих хто нечітал-но-осудаю :)

 

Змінено користувачем Deemon
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Херня ваш біткоін. Все в цьому світі має бути підтверджене чимось матеріальним та доларами. Акції, золото, кредити, відповідь за базар( сша). А що таке біткоін? Штучно виведене ніщо, яке може коштувати як 100k так і 1$. Був собі такий дядько(теорія) Сатоши Накамото, придумав цікаву штуку, а далі за рахунок спекуляцій та змов маємо що маємо. Я літом писав що вся ця фігня здується і все лопне, там ще хтось обіцяв заскрінити, я був не правий. При всіх перевагах блокчейну, я не можу зрозуміти який дибіл захотів аби транзакції проходили цілу вічність, це мабуть і основна проблема. Сьогодні ще всплила інформація про перший масив(блок) чи як там у них називається - генезіс. Який фізично не можно вивести, але туди вже 8 років підряд капають якісь бітки, типу в честь вдячності.
P.S особисто моя думка, ми ще не готові до принципово нових криптовалют, занадто великі коливання, і інші ризики. Он тільки тепер Норвегія відмовилась від FM діапазону, 2K телебачення навть в розвинутих країнах ледь-ледь. Всьому свій час. Час біткоіна теж, але мабуть пізніше, значно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, AnimaNoir сказал:

Херня ваш біткоін. Все в цьому світі має бути підтверджене чимось матеріальним та доларами. 

А долар чим підтверджений?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, nickel сказал:

А долар чим підтверджений?

Долар підтверджений базаром Сша. Тобто вони можуть за нього відповісти. На праві світового гегемона.  Саме тому навіть рашка тримає гроші в ЦБ Америки. І інші країни там тримають золото і тд. Саме тому держ долг сша не має ніякого значення. А чим підкріплений біток крім капіталізації яка може бути в короткий срок виведена? Капіталізації яка заснована на хайпі в мас медіа та цікавості простих користувачів. Чому курс бітка так ковбасить? Бо він залежить від масових настроїв. 
P.S диванний аналітик 27р.

Змінено користувачем AnimaNoir
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, AnimaNoir сказано:

 Тобто вони можуть за нього відповісти.

Відповісти, це значить виміняти на потрібні для когось товари за конкурентною вартісттю всі наявні долари коли небуть надруковані.  

9 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Долар підтверджений базаром Сша. 

Ні, якраз попитом.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...