Перейти до змісту

Хто пробував заробляти, або заробляє на bitcoin


Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, nickel сказано:

Як платіжний засіб він не був затребуваний ні до появи ні зараз. Хіба для для криміналу.

Був, але для сумнівного "криміналу". Сумнівного в тому плані, що не завжди людина, яка бажає лишитись інкогніто при оплаті є "кримінальною" (з точки зору закону)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2 годин тому, nickel сказано:

Я якраз це розумію, тому й пишу, що це бульбашка, а мені доказують, що валюта.

Не все так однозначно!

Сильні світу цього ще не визначильсь, що з нею робити, тому ще це "чудо" може або взлетіти в ціні до небес, або попнути по завершенню наперід визначеного терміну.

Рахуй що зараз лише триває період "бета тестування". так, або ні. "Жирні дяді" сидять десь там і спогладають, грохнути все це чи дати йому розвиток. При цьому кожен має її запаси. 

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, difoto сказал:

Був, але для сумнівного "криміналу". Сумнівного в тому плані, що не завжди людина, яка бажає лишитись інкогніто при оплаті є "кримінальною" (з точки зору закону)

Я тобі можу назвати з десяток способів оплати будь-чого не втрачаючи анонімності. Біткоін (криптовалюта) далеко не перший, хто дає таку можливість. Хоча вже давно стверджують, що анонімність біткоін-платежів- міф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Я тобі можу назвати з десяток способів оплати будь-чого не втрачаючи анонімності

Поїхали.

1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WebMoney вже давно не анонімна, контролюється москалями. Та й перекинути більше 10к дол. з формальним атестатом не вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, nickel сказано:

WebMoney

Бгггг :)))))) Смішно. А серйозно?

Хочу купити ядєрну бонбу, напрімєр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, difoto сказал:

Бгггг :)))))) Смішно. А серйозно?

А я і пишу серйозно.

Только что, difoto сказал:

Хочу купити ядєрну бонбу, напрімєр.

Щось твоя бонба з початковими вимогами не клеїться "не завжди людина, яка бажає лишитись інкогніто при оплаті є "кримінальною" (з точки зору закону)". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

А я і пишу серйозно.

Тоді зрозуміла твоя риторика. Віріше мені зрозуміло рівень експерта, з яким спілкуюсь. Без образ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, difoto сказал:

Тоді зрозуміла твоя риторика. Віріше мені зрозуміло рівень експерта, з яким спілкуюсь. Без образ :)

Ти ще добав, що пишеш це в окулярах і з розумним виглядом обличчя, ну щоб вже всі зрозуміли, що ти спеціаліст з інтернет-безпеки, такого рівня, що йому потрібно вірити на слово.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, Barugan сказал:

Хіба що виходити в інтернет і поповняти в Антарктиді, чи десь посередині пустелі Сахара. А так, мнима анонімність.

Як і біткоін ;)

 

п.с. Я коли завтикаю за інтернет заплатити, то просто в дворі вмикаю ві-фі на телефоні і завжди знайду чийсь незапаролений, щоб через приват24 оплатити інтернет. Ці незапаролені вафлі = Сахара в Антарктиді.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, nickel сказано:

Як і біткоін

Ти в курсі, що Вебмані отримують ліцензію? Отримують в країнах. В країнах з ГРУ, СБУ і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, difoto сказал:

Ти в курсі, що Вебмані отримують ліцензію? Отримують в країнах. В країнах з ГРУ, СБУ і т.п.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Barugan сказал:

зовсім ні, чийсь ві-фі нічого не дає:rolleyes:

А Антарктида і Сахара дає.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Ukrainec сказал:

По другій причині теж "майнюсь", але без фанатизму.

І який профіт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, vaz75 сказано:

І який профіт?

 

По сьогоднішньому курсу десь чистими 65% з 20го жовтня, з вирахуванням електрики.

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Ukrainec сказано:

Не все так однозначно!

Сильні світу цього ще не визначильсь, що з нею робити, тому ще це "чудо" може або взлетіти в ціні до небес, або попнути по завершенню наперід визначеного терміну.

Рахуй що зараз лише триває період "бета тестування". так, або ні. "Жирні дяді" сидять десь там і спогладають, грохнути все це чи дати йому розвиток. При цьому кожен має її запаси. 

 

Подумати в тому числі й над запитанням, чи є система криптовалют фінансовою пірамідою? Як визнають експерти, про класичну схему Понці не йдеться, тому що зростаючі виплати за біткоїни не фінансуються за рахунок тих, хто купуватиме їх у майбутньому. Проте певні елементи шахрайства присутні, тому що зростання ціни біткоїнів не зумовлене реальними економічними процесами, а базується на спекуляції та штучному ажіотажі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха ха ха. А звідки ж беруться шалені виплати  всім цим шмайнерам, ? З якої  доданої вартості? 

Вони беруться з грошей реальних доларів, які очманілі та хитродупі інвестори вкладають на біржах у це криптолайно.

Очманілі та хитордупі -не одній тіж самі.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Nokian сказал:

Ха ха ха. А звідки ж беруться шалені виплати  всім цим шмайнерам, ? З якої  доданої вартості? 

Вони беруться з грошей реальних доларів, які очманілі та хитродупі інвестори вкладають на біржах у це криптолайно.

Очманілі та хитордупі -не одній тіж самі.

Не тринди, сам нєбойсь на телефонах втіхаря, покі не продав, монеро майниш.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

В 21.01.2018 в 13:52, difoto сказал:

Був, але для сумнівного "криміналу". Сумнівного в тому плані, що не завжди людина, яка бажає лишитись інкогніто при оплаті є "кримінальною" (з точки зору закону)

 

В 21.01.2018 в 14:37, difoto сказал:

Ти в курсі, що Вебмані отримують ліцензію? Отримують в країнах. В країнах з ГРУ, СБУ і т.п.

5 часов назад, difoto сказал:

Друже, я з вебманями працював на рівні власного з т0ріком обмінника ще років 10 тому. Ти зараз ніби пробуєш пояснити автослюсарю, що шліфанути клапана можна не знімаючи головки блоку з двигуна. Давай пояснення в ПП, я тебе або здивую, або здуюсь і скажу, що ти був правий.

Тут в ПП немає що писати. Отже покрокова інструкція для автослюсарів:

1, На очі натягнути шапку, до очей шарф або кофту чи куртку

2, Шуруєш до найближчого терміналу, я скористався City24

3, В терміналі на головному екрані знизу-зліва тицяєш в значок вебмані, вбиваєш номер гаманця отримувача коштів, впихаєш необхідну суму, друкуєш чек.

профіт

Спойлер

 

оплатив

5a662c7715e13_2018-01-2219-34-11.thumb.JPG.15c60dbb4283259ecb1e8d9fdbc663bb.JPG

отримав

2018-01-22_19-55-20.png.855b580d5fb1201dec50ed97386b0a15.png

 

Ніяк не можу зрозуміти на якому етапі ви втрачаєте анонімність, бо термінал не вимагає жодних даних відправника, від слова "взагалі", ні телефону, ні мила, в ньому навіть камери немає, а шапка і шарф треба, бо зима на вулиці.

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, case_l сказал:

@nickel але отримувач коштів не зашифрується

А це й не стояло в задачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Шуруєш до найближчого терміналу, я скористався City24

от ти правда дурачок, чи стібешся з мене?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, difoto сказал:

от ти правда дурачок, чи стібешся з мене?

Ти шапку не вдягнув і тобі надуло? Не думав, що ти балабол, але мене це й не дивує.

7 часов назад, difoto сказал:

я тебе або здивую, або здуюсь і скажу, що ти був правий.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 1/22/2018 at 20:26, nickel сказано:

Ніяк не можу зрозуміти на якому етапі ви втрачаєте анонімність, бо термінал не вимагає жодних даних відправника, від слова "взагалі", ні телефону, ні мила, в ньому навіть камери немає, а шапка і шарф треба, бо зима на вулиці.

Те,що сьогодні (начебто) не можна персоніфікувати,  можна буде визначити завтра, чи післязавтра.В самому блокчейні закладено,що ніхто не забутий, ніщо не забуте.

Ну і ще пошукайте,що сказала про  все це лайно Касперська,дружина  і співзачновниця.антивіруса.Правда майже ніде нема  повної версії її інтервю, а там дуже багато цікавого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...