Перейти до змісту

Хто пробував заробляти, або заробляє на bitcoin


Рекомендовані повідомлення

On 22.01.2018 at 20:26, nickel сказано:

Ніяк не можу зрозуміти на якому етапі ви втрачаєте анонімність, бо термінал не вимагає жодних даних відправника, від слова "взагалі", ні телефону, ні мила, в ньому навіть камери немає, а шапка і шарф треба, бо зима на вулиці.

Я канєшна парєнь гарячій, зразу вибачаюсь, але...

камери немає тільки в баби Ориськи в Закарпатті, яка вроки яйцем викатує. Це раз.

Вирахувати переказ з терміналу від відправника до одержувача для сучасних засобів, якими користуються спецслужби - як два пальця об асфальт. Це два.

А три - це ніби як був один чувак, думав, що він суперагент, секретний на 100500%, а потім виявилось, що він лошара, а друзі(мої, не його), які його затримували, навть шеврончик мені підігнали.

2018-01-23 22.35.49.jpg

Те, що я не можу описати про те, як і коли відслідковують платежі через термінал, не означає, що їх не відслідковують. Можеш вважати мене балаболом, але.... частина бордівчан трохи знають, хто такий мій кум і що він міг у свій час.

Можеш створити таку тему: "А шо за х*й цей кум діфото? Він реально такий?" 

А ще я ... нє, більше не буду, бо вже і так палюсь :)

Гарного вечора!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

On 22.01.2018 at 20:26, nickel сказано:
  Hide contents

 

оплатив

 

 

Ніяк не можу зрозуміти на якому етапі ви втрачаєте анонімність, бо термінал не вимагає жодних даних відправника, від слова "взагалі", ні телефону, ні мила, в ньому навіть камери немає, а шапка і шарф треба, бо зима на вулиці.

 

я то через термінали всяких айбоксів лише мобілку декілька раз поповнював, але отам де картинка підписана "оплатив"

що таке "Ідент. платника" ?

5a662c7715e13_2018-01-2219-34-11.thumb.JPG.15c60dbb4283259ecb1e8d9fdbc663bb.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, difoto сказал:

Я канєшна парєнь гарячій, зразу вибачаюсь, але...

камери немає тільки в баби Ориськи в Закарпатті, яка вроки яйцем викатує. Це раз.

Вирахувати переказ з терміналу від відправника до одержувача для сучасних засобів, якими користуються спецслужби - як два пальця об асфальт. Це два.

А три - це ніби як був один чувак, думав, що він суперагент, секретний на 100500%, а потім виявилось, що він лошара, а друзі(мої, не його), які його затримували, навть шеврончик мені підігнали.

Те, що я не можу описати про те, як і коли відслідковують платежі через термінал, не означає, що їх не відслідковують. Можеш вважати мене балаболом, але.... частина бордівчан трохи знають, хто такий мій кум і що він міг у свій час.

Можеш створити таку тему: "А шо за х*й цей кум діфото? Він реально такий?" 

А ще я ... нє, більше не буду, бо вже і так палюсь :)

Гарного вечора!

Діма - ти БАЛАБОЛ. Я думав ти здуєшся достойно, а ти навіть цього не можеш зробити. Трясеш тут своїм кумом на Борді не вперше, як я х*йом коли посцю. Та тільки толку з того мало, це не додає тобі авторитету і твоїм словам. Як не додає і згадування Торіка з твоїм обмінником, який ви чуть колись не відкрили (тут чота ржу). Міг просто промовчати і я б все зрозумів.

 

п.с. Якщо сильно зацепило, то попроси кума пробити по номеру чека номер гаманця, який я затер і по ньому він зможе вичислити мене.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rl72 сказал:

я то через термінали всяких айбоксів лише мобілку декілька раз поповнював, але отам де картинка підписана "оплатив"

що таке "Ідент. платника" ?

Це номер гаманця, який я поповнював. В даному випадку це був мій гаманець, тому я затер його номер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

— Алло! Изя, шалом. У тебя есть биткойн?

— Азохен вей! Я похож, по–твоему, на мишинигера? Всякие поцы пусть скупают эти единички и нолики на своих гойских криптопривозах. А мы, таки, исповедуем вечные ценности — бивалютная корзина и драгмет. Иногда в изделиях, но культурно.

— А шо тогда все шумят за блокчейн? В СМИ безостановочный гевалт. Мировые рынки...целые страны готовы перейти на крипту...

— Моня, я ору с твоего стендапа и весь трамвай кивает. Ты мне шо втереть–то пытаешься? Мировой рынок с тобой щас время по телефону бесплатно тратит на экономическую бармицву, до которой тебе ещё Тору не один Шаббат читать!
Ты слышал, кстати, новую шутку от этого гоя, которого посадили за то шо он нал культурно принять не умеет и ссорится с главным раввином?

— Нет, не слышал.

— Моня, присядь шобы очень смеяться. Этот гой прямо в лоб журналистке и заявил: "...Мы живём в глобальном мире. У экономики и финансов нет национальностей и границ... технологии заменят банковскую систему и наличные деньги..."

— Ну, да...как бы тенденции...блокчейн...

— Моня, ты меня прости, но ты тухес свой можешь майнить этим блокчейном. У денег всегда была только одна национальность. В некоторых опасных странах — графа. Поэтому этот министерский гой вместо маминой котлетки будет писать мемуар про то как он азохен вей и уже поздно сватать тётю Соню. Кстати, ты помнишь тётю Соню? Спрашивала недавно за тебя, по–прежнему ли ты юный поц со скрипочкой и маленьким инвест инструментом, или уже готов к серьёзным формам капитала в своём полном распоряжении. Она нынче знойна не меньше чем на 90кг. Сначала в комнату заходит бюст, собирает гешефт, раздаёт микроинсульт и только потом появляется хозяйка! Моня, это не женщина, это сказка! Ты кушал её заливное? Ой–вей! А рибу? Моя мама с ней уже три года из–за рибы не разговаривает. Ты, Моня, не теряйся. В такой сейф любой инструмент надёжно поместится. Тем более твоя тревожная кнопка. И сам будешь как за каменной стеной. Если на море в Маями поехать или там сараюшечку на лазурке скромную купить, то в этот бюстгальтер и панталоны наличными всего Абрамовича подшить можно.

— Изя, вот шо ты за человек, а? Мне ж отчёт готовить и руководству докладывать. А ты про тётю Соню. Лучше за биткойн скажи — брать, не брать?

— Моня, ты должен помнить ребэ Леви. Он всегда говорил: "Евреи в бога не верят, они с ним договариваются. Мама смотрит шоб ты кушал. Ребэ знает как хорошо кушать. И сам любит. Кашрут блюди, Тору изучай, и субботу чти. Это фундамент мира. Даже когда ты договорился с богом, одна оплошность и ты из заведующего ювелирного магазина превращаешься в заведующего швейной машинки и строчишь руковицы следующие пять лет. Бог не фраер, даже внутри избранного народа он избирательный".

— Я помню ребэ Леви, он ещё Golman&Sachs консультировал. И шо он за биткойн?

— Я его спросил, мол, ребэ, не пахнет ли большим гешефтом? И знаешь что он мне ответил? "Изя, разбери свой компьютер и достань видеокарту — вот на этих штуках всякие поцы делают гешефт. Мама тебя спросит, шо нового, а ты ей ответишь шо у тебя видеокарты деньги придумывают? И как ты себе представляешь тётю Соню, подшивающую в бюстгальтер флешки? Изя, это всё для гоев, потому шо если бы тут был гешефт, в Израиле все кибуцы на этих железках криптошекель вместо редиски выращивали".......
—–––––––––—
— Сергей Николаевич? Приветствую. По вашему поручению я встречался с криптовплютным экспертом. Мнение однозначное — пока это высокорисковая история. И сам рынок, и репутация, нет регулятора.. Алло? Какие от него рекомендации? Классический инвестмент в надёжные активы и сделки. Сколько обошлась консультация? Немного дороже и без чека, как вы понимаете, в частном порядке. 60000р., если можно на карту. Да, спасибо. Очень жду. До свидания.

— Алло, Изя? Это опять я во скока завтра коньяк в синагогу привозить?
— Другой разговор! Буду в 18.00, потом поедем к тёте Соне! Я ей сказал шо ты настолько взволнован, шо уже купил шампанского и её любимых орхидей. Мне коньяк дешевле 10000 не бери, у меня от плохих изжога.

  • Ха-ха 2
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

майнери ви обережніше

 

 Киеве похитили двух человек и требовали выкуп в биткоинах на $5 млн

17:16  26 Янв. 2018
 
 
 
 
 
 
 
 
 

В Киеве задержали злоумышленников за вымогательство выкупа в биткоинах на сумму, эквивалентную 5 миллионам долларов, заявил начальник Департамента уголовного розыска Нацполиции Сергей Тихонов. Об этом «ОЛИГАРХ» узнал из сообщения пресс-службы МВД.

Вымогателей задержали за похищение двух человек в Киеве.

Злоумышленники требовали выкуп с пострадавших в криптовалюту — биткоинах. Сумма выкупа составила эквивалент 5 миллионам долларов.

В результате проведенной работы полицейские освободили заложников, несколько месяцев провели в плену.

Всего в 2017 году в четырех случаях злоумышленники требовали выкуп в виде криптовалюта.

«За последнее время имеем четыре факта похищения людей с требованием выкупа в электронной валюте. Преступления имели место в Киеве, Виннице и Одессе », — рассказал Сергей Тихонов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.01.2018 at 22:07, Zheny@ сказано:

Саме цікаве, що їх всі хтось у нього викупив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, BABAYLTD сказано:

Хтось можливо продає RX470 ? можна після майну але без перегріву

можна і після майнингу, але проблема в тому, що майнинг ще триває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, case_l сказано:

Саме цікаве, що їх всі хтось у нього викупив.

Біржі. Я не розумію ажіотажу.

Круто намайнити і продати. А далі?

Чоловік чітко розписав - що далі? Машину за криптовалюту не купиш, як і не розрахуєшся у барі і т.д.

Без монетизації - немає майбутнього.

 

Коли все це рухне - повіситься не одна сотня людей.

 

Це мені нагадує "збер-книжки" та "облігації" за часів СРСР.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Коли все це рухне - повіситься не одна сотня людей.

 

Це мені нагадує "збер-книжки" та "облігації" за часів СРСР.

Та нащо так далеко заглиблюватись, ми живемо в державі де гривню нацбанк "майнить" і вона постійно обвалюється.

 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, case_l сказано:

можна і після майнингу, але проблема в тому, що майнинг ще триває.

зрозуміло, але дехто робить абгрейди, а мені якраз цієї карти не хватає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Zheny@ сказано:

Круто намайнити і продати. А далі?

Чоловік чітко розписав - що далі? Машину за криптовалюту не купиш, як і не розрахуєшся у барі і т.д.

Продає за бакси чи за вкладиші турбо?

Новий субару обійшовся лучанину в 2 BTC, місяць-півтора тому.

Маєш достатньо цікавої крипти, $$$ тобі привезуть прямо в руки, вивести у фіатну валюту - ізі

Змінено користувачем Deemon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.01.2018 в 21:46, Zheny@ сказал:

Круто намайнити і продати. А далі?

Чоловік чітко розписав - що далі? Машину за криптовалюту не купиш, як і не розрахуєшся у барі і т.д.

А шо мішає на любому оміннику, яких зараз куча, перевести намайнене в гривні і піти пробухати в барі?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, WebTraveller сказано:

А шо мішає на любому оміннику, яких зараз куча, перевести намайнене в гривні і піти пробухати в барі?)))

по такому курсі невигідно зливати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, alexvvv сказал:

по такому курсі невигідно зливати

При такому да. Я взагалі говорю.

Просто може хтось думає, шо біткойни взагалі обналічити і потратити не можна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут треба без фанатизму -  не на останні труси!  Цим треба займатись, щоб потім можна було не жаліти про дві можливі речі:

1) втрачені кошти;

2) втрачені можливості.

:) 

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Ukrainec said:

  не на останні труси! 

Не тримай в собі, розповідай вже, скільки трусів втратив за останню добу.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yu2007 сказано:

Не тримай в собі, розповідай вже, скільки трусів втратив за останню добу.))

:0137:

 

Тебе здивую, ніц.

Всі якось так до цього споживацьки ставляться, ніби крипта має лише рости  :)

 

Якщо ти на ситий шлунок випив літру пива і тебе не вставило ти  будеш рахувати збитки? 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...