Перейти до змісту

Хто пробував заробляти, або заробляє на bitcoin


Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, MACCEN сказано:

Причина ще проста без заморочок можна переслати гроші, скачав і відіслав не треба реєстрацій паспорту і так далі, от так і має бути.

Можна подумати фіатні гроші не можна відмити та відбілити - це нам показують депутати ВР там все чотко і без проблем миється.

Можна, але триндець як важко і все складніше. Коло звужується. Тому і біткоїн)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 година тому, romaxa11 сказано:

Вова, ти впевнений, що не просираєш час займаючись блокчейном? Просраний час на втрачені можливості? Коли ти думав про створення чогось унікального, ще й з якоюсь цінністю? 

Час?! Просираєш?! Ти про що? 

Цитувати

Ти взагалі розумієш чим займаєшся?

Той хто на сьогоднішній день пояснить на 100% чим воно буде в майбутньому - той ідіот 

Я вже раз копіював свою цитату на цю тему. 

 

1 година тому, yu2007 сказано:

Штунди, їй богу штунди

Щось то мені нагадує: "То ти не так став" "то не так хрестишся", "то не в тому одязі прийшов" і взагалі ...

ddd.jpg.7e10d866753ccebd4cd020ed91e5fa3a.jpg

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ж відбувалось з криптою останні 3 місяці? Спеціальний репортаж для свідків ВТС-єгови

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні треба легалізувати криптовалюту, зброю та проституцію. І наповнювати держбюджет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Cherman said:

Богобіткойнохульники.:lol:

І не кажи. Ото біткойнохульствує тут Ромаха і не думає, що прийде пророк Дімон, накладе на нього форканафему, і потрапить його душа не до ефіріумного блокчейну з криптокотиками і тисячами незайманих айсіо, а горітиме довічно в фіатному пеклі))

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

І не кажи. Ото біткойнохульствує тут Ромаха і не думає, що прийде пророк Дімон, накладе на нього форканафему, і потрапить його душа не до ефіріумного блокчейну з криптокотиками і тисячами незайманих айсіо, а горітиме довічно в фіатному пеклі))

 

Ну все все, тихо! Ладно!

Згідний з вами і пишу це великими буквами: Крипта х-ня повна, а майнити не вигідно, собі і людям шкодити. Не займайтесь цим!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і заодно заповзіть назад в політику, там сміхуйочки і ultimate_zrada ліпше давалась :)

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, Deemon said:

і заодно заповзіть назад в політику, там сміхуйочки і ultimate_zrada ліпше давалась :)

 

Ну, Ромаха, я ж попереджав))

 

Ну і ще вам криптосяна в тему: 


Глупый майнер робко прячет 
фермы шумные в сараях... 
Только гордый сбушник 
рейдит смело и свободно 
всех седых от курса биржи!

 

Змінено користувачем yu2007
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

противники це ті хто не вскочив в вагон під криптою, але можна не тільки біткоїном єдиним жити так сказать :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MACCEN сказано:

противники це ті хто не вскочив в вагон під криптою, але можна не тільки біткоїном єдиним жити так сказать :)

Та що ти за фігню тут нам пишеш? 

Майнинг = МММ. Крипта - зло! Фігня це все повна!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Та що ти за фігню тут нам пишеш? 

Майнинг = МММ. Крипта - зло! Фігня це все повна!

27 сторінок вже намайнили на цю тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, alexvvv сказал:

В Україні треба легалізувати криптовалюту, зброю та проституцію. І наповнювати держбюджет :)

Про траву забули)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Про траву забули)

траву потім, коли всі затаряться зброєю

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

В Україні треба легалізувати криптовалюту, зброю та проституцію. І наповнювати держбюджет :)

Проституцію потрібно через блокчейн легалізувати - щоб від податків не ухилялись. :)

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, alexvvv сказано:

Він вже зайняв своє місце як і долар свого часу.

а от скажіть мені, тупому. а чим отой біткойн підтримується?

це як у мморф-цяцьках - коли за пікселі "стрінги щастя" чи "мечвсіхнагну" платили реальні шаленні гроші?

а хто роздає ці біткойни "вдалим математикам"? і чи не намалює він яких лишніх "па блату"?

як на мене, це просто вивід на сміття надлишків готівки. і рано чи пізно воно рване.

шкода вас, якщо ви прості прихожани цієї секти. і най вам порве все, коли ви свідомо мізки людям пудрите...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивовижно 

2 хвилин тому, KotMatros сказано:

а от скажіть мені, тупому. а чим отой біткойн підтримується?

це як у мморф-цяцьках - коли за пікселі "стрінги щастя" чи "мечвсіхнагну" платили реальні шаленні гроші?

а хто роздає ці біткойни "вдалим математикам"? і чи не намалює він яких лишніх "па блату"?

 

Навіть на  0,5% не розібравшись що воно таке і як воно працює ти зробив для себе висновок:

3 хвилин тому, KotMatros сказано:

як на мене, це просто вивід на сміття надлишків готівки. і рано чи пізно воно рване.

шкода вас, якщо ви прості прихожани цієї секти. і най вам порве все, коли ви свідомо мізки людям пудрите...

Повір, воно тобі ще зараз не треба... 

Лайно це все :rolleyes: 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я й не претендую на геніальність і як вище писав у деяких питаннях відверто тупий. це просто на рівні відчуттів. ну ото як відчуваєш що на тебе хтось пильно дивиться. так і тут. чуйка: хочуть на!бати

українець (і компанія), вище було три питання. ви їх навіть окремим блоком процитували.

просто, коротко, зрозуміло можете дати відповідь? чи знову нал'єте води?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біткоїн то не гроші. Грошам властива інфляція. В хороших грошей - інфляція дуже мала і керована, в поганих велика. Біткоїн веде себе в порівнянні з грошами, як дуже погані гроші навпаки. На старті він нічого не вартує, точніше 0,0003 цента - перша офіцйна трансакція при купівлі піци за 10 000 біткоїнів. В пік він збільшив монетизацію в 66666666 разів, до 20 000 баксів. Гроші так себе не ведуть впринципі. Гроші визначник вартості товару, праці. Хіба піца зросла в ціні до 200 000 000 за піцу 1шт? Піца як коштувала 2-3 бакса, так і коштує на відміну від біткоїна. Не бачити піраміди може тільки дуже цікава людина. Я бачив щасливі лиця людей, які вийшли з біткоїна з +8000 тисяч баксів. Вони тішились як діти, бо розуміли, що це ніщо за яке хтось заплатив бабулеси. Той хто заплатив штучно організував видимість попиту для відмивання бабла, дуже грязного бабла. Коли США та ЕС блокануть законодавчо легалізацію через біткоїн, весь сенс від нього в світі впаде. Економіка нормальних країн не витягне біткоїна, люба економіка не витримає такої спекуляції. Навіть янтар вимагає херячення, купівлі ствола, помпи, охорони сбушиками і нацполіцією. А це святе ніщо. Звісно поки ним можуть відмити гроші, хоча сумніваюсь, бо очевидна спекуляція, гра триватиме, але ця гра з чітким фіналом.

  • Дякую! 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ромаха, та да. не гроші, а швидше акції. (тссс... і акції державні ;) )

просто ну страх як хочеться почути відповідь саме від спеціалістів :)

Змінено користувачем KotMatros
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, KotMatros сказано:

просто ну страх як хочеться почути відповідь саме від спеціалістів :)

мені теж... 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навздогін.

намагався зрозуміти. навіть подивився відео від відомого і шанованого фінансиста мавроді. багато букаф. і кадрів. не поняв нічо, але фундаментально. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не акції, бо акції визначаються цінністю компанії, її продуктом. Тому для них створені окремі біржі. Ви уявіть людину, яка у вас купує ваш код за 20 000 баксів? Ви реально вважаєте це логічним і справедливим? Яку цінність ви згенерили? Що цінного для суспільства ви зробили, щоб отримати 20000 баксів? Я не проти вашого заробітку, тут питань немає, я не ваш клієнт і це теж зрозуміло. Просто спекулянти піднявши ціну біткоїна на тисячі доларів запустили процес його ментальної легалізації. В мене на сторінці в фейсбуку в день декілька оголошень про проведення семінарів по майнингу і криптовалютах. Запущена вже ціла індустрія, головна мета якої додурачити на максимальний проміжок часу. Ми ж не розуміли колись чого вартість акцій МММ так зростає? ЛЬоня Голубков глибоко сидів в голові багатьох. Балашов купив біткоїн по 16 000 баксів, бо якийсь інсайдер переконав його, що він коштуватиме 1000 000 баксів і він стане мультимільярдером. Ви вигідні обленерго, виробникам і дистрибюторам ферм, відеокарток. Задіяні мільярдні ресурси і ці качелі ще провернуться пару раз, поки в балашових є бабки, і когось не посадять за намагання легалізації через біткоїни)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...