Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Є інформація, що Башкаленко з сім"єю виїхав до Лондона.

Хай тікає.

Відкриється кримінальна справа по ньму нашими правоохоронцями, один запрос і він летить назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А що чути за осіб які взяли зброю в Адреналіні і розкатують як тільки зтемніє по місту і вимагають гроші в бізнесменів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У суботу, 22 лютого, об 11:00 таки відбудеться чин відспівування у Верхньому Храмі Свято-Троїцького Собору тілаСергія Байдовського. Саме тіло убитого прибуде до Луцька лише сьогодні увечері.

Хода у суботу, відповідно, теж - відмінена.

Після служби тіло Байдовського доставлять до Нововолинська.

У неділю, 23 лютого, об 11:00 відбудеться чин відспівування у Верхньому Храмі Свято-Троїцького Собору тіла Василя Мойсея. Опісля відбудеться хода до Меморіалу Слави. Там же відбудеться його поховання.

Тіла Івана Тарасюка з Олики та Едуарда Гриневича з села Деревок Любешівського району одразу будуть відправлені до їх малих Батьківщин.

http://www.volynnews.com/news/society/de-i-koly-mozhna-bude-poproshchatysia-z-zahyblymy-volynianynamy/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що чути за осіб які взяли зброю в Адреналіні і розкатують як тільки зтемніє по місту і вимагають гроші в бізнесменів ?

Поки не чути ні про які вимагання. Та й до цього часу достеменно невідомо, дійсно взяли чи ні,

Кажуть в епіцентр вчора приїзджали на двох джипах, виняли рушниці , постріляли в полі, поцікавились за скільки часу згорить магазин і поїхали далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть в епіцентр вчора приїзджали на двох джипах, виняли рушниці , постріляли в полі, поцікавились за скільки часу згорить магазин і поїхали далі.

Та чутки цими днями ходять самі різні. Але, поки бачу, що в місті вечорами і ночами навіть спокійніше, ніж до народовладдя.

Ну дай бог щоб так воно й було ! Бо ж не хочеться гріх на душу брати через тих тідушок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть в епіцентр вчора приїзджали на двох джипах, виняли рушниці , постріляли в полі, поцікавились за скільки часу згорить магазин і поїхали далі.

Та чутки цими днями ходять самі різні. Але, поки бачу, що в місті вечорами і ночами навіть спокійніше, ніж до народовладдя.

згоден

але є одна велика проблема - дуже багато людей попросту бояться наших загонів самооборони, що патрулюють місто і стараються не виходити( вчора ледь переконав двох товаришів, що нікого там боятись не треба, що вони не б'ють людей, а лише слідкують за порядком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що чути за осіб які взяли зброю в Адреналіні і розкатують як тільки зтемніє по місту і вимагають гроші в бізнесменів ?

Поки не чути ні про які вимагання. Та й до цього часу достеменно невідомо, дійсно взяли чи ні,

Кажуть в епіцентр вчора приїзджали на двох джипах, виняли рушниці , постріляли в полі, поцікавились за скільки часу згорить магазин і поїхали далі.

Панікери ще більша загроза , ніж провокатори.

Хтось знає хоч одну людину, облиту зеленкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є інформація, що жителям смт. Ратне потрібна підтримка Автомайдану та активістів для зміни влади ПР в районі...

Інформація протребує перевірки, а не негайних дій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що чути за осіб які взяли зброю в Адреналіні і розкатують як тільки зтемніє по місту і вимагають гроші в бізнесменів ?

Поки не чути ні про які вимагання. Та й до цього часу достеменно невідомо, дійсно взяли чи ні,

Кажуть в епіцентр вчора приїзджали на двох джипах, виняли рушниці , постріляли в полі, поцікавились за скільки часу згорить магазин і поїхали далі.

Панікери ще більша загроза , ніж провокатори.

Хтось знає хоч одну людину, облиту зеленкою?

Усіх самовпевнених героїв запрошую до патрулювання нічного міста!

Досить писати на борді порожні вислови!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тількі що провели в останню дорогу Байдовського Сергія з Нововолиньська. Вічна йому пам*ять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що наші Беркута? Повернулись на базу? Признались в любові до народу с_ки? Якщо ще вдруг ні, то можна їх гаряче зустріти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть будь-ласка, бо не знаю, в понеділок куди можна під"їхати щоб привезти квіти нашим Героям, де хоронять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є інформація, що жителям смт. Ратне потрібна підтримка Автомайдану та активістів для зміни влади ПР в районі...

Дякую за турботу про анонімність. Я зі вчорашнього вечора був турне по околицях. Проїхав через цукровий (там все тихо і світло). В Демидівці та Хрінниках де завжди було багато нетврезого люду на диво спокіно прогулюються люди з дітьми (близько 8 години вечора). В Берестечку на площі стояли хлопці з символікою євромайдану. В Горохові на повороті на Луцьк я зупинився на переході пропускаючи двох міліціонерів, але вони самі піднялись з зебри на тротуар і дали дорогу. В Луцьку при в'їзді з львівської на кільці з Володимирською стоїть два автомобіля - один д ДАІ а другий автомайданівці. все мирно. напевно навіть тихіше ніж до народовладдя.

Підскажіть будь-ласка, бо не знаю, в понеділок куди можна під"їхати щоб привезти квіти нашим Героям, де хоронять

Взавтра на 11 годину на меморіалі
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взавтра на 11 годину на меморіалі

Біля собору в центрі на 11. На меморіалі - на 13:00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкриється кримінальна справа по ньму нашими правоохоронцями, один запрос і він летить назад.

Насправді один запит - це лише привід вибивати з Башкаленка гроші на затягування процесу екстрадиції. та к як з Лазаренком. Значно простіше не випустити ніж потім повертати
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкриється кримінальна справа по ньму нашими правоохоронцями, один запрос і він летить назад.

Насправді один запит - це лише привід вибивати з Башкаленка гроші на затягування процесу екстрадиції. та к як з Лазаренком. Значно простіше не випустити ніж потім повертати

Ну так нам то запит нічого не коштує.

Хай тратиться, може тоді десь там посудомием влаштується , а ти приідеш в ресторан його сфотографуєш та покажеш, що буває з тими хто народ не слухає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

деякі смт скаржаться, що починається розгул шпани-сумочників, зокрема розказували про Клевань і Цумань.

То де наші ВВшники? Мої, вінницькі прибули в Вінницю і вже дома. мій в селі. Так от чого я постійно запитую про то де наші -- мій ВВшник пропонував таку схему ще в січні -- ну зрозуміло МВС безбожно почистити, провести жорстку акредитацію. відповідно процентів 60 особового складу вилетить тільки так. Значить пропонується -- патрулювання вулиць спільно з самообороною (власне уже сьогодні таке реалізовується), з жильцями районів міст, кварталів... Тобто наприклад 3 міліціонера і 3 жителі району -- останні добре орієнтуються в місцевості, знають місцевий контингент. Представники народу в патрулі мають своє чергування, будинок наприклад делегує на зборах свого представника чи декілька до патруля і тоді складають списки представників кожного будинку і вони почергово патрулюють. в подальшому можна розвинути напрямок делегованих жителів до подібної системи як в "поліцейській академії" (мабуть принадуєте, була там серія про взаємодію копів і населення) -- шоб вони пройшли базову підготовку, створили особливий підрозділ МВС з підготовлених жителів, з певними засобами, окремою формою і урізаними правами патрульного міліціонера. Ну це їх думка, сирувата, сам бачу, але шось в цьому є, варте уваги, принаймі мені так здається.

Зараз думаю варто витягати наших ВВ з казарми і 3Х3 патрулювати вулиці. Я мєнтів в Луцьку небачив з 22 січня, ну хіба ще в середу, коли громили відділки. Пора їх заставляти до роботи, хватить їм там дурку валяти.

Щодо обстановки з тіпочьками і мєсним кантінгєнтом пацанов -- все по старому -- сидять, глушать пивас, але розмови... ООооо... мене шокувало просто -- вони так палко і дискусійно обговорюють політичні події, причому логічно і послідовно розмірковують. Вчора вночі ризикнув проходячи мимо (я навіть наважився в притул пройтися біля них) доволі чисельної групи чьоткіх пацанов вигукнути "Слава Україні". У відповідь багатоголосе дружнє -- "Героям Слава!". Якшо вже таке відбувається, то в країні реально глибокі соціальні і психологічні зміни свідомості. Це приємно шокує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, 22 лютого, при УСБУ у Волинській області була створена Громадська рада. Очолив її митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Як зазначив він під час брифінгу, на засіданні були присутні і увійшли, власне, до складу ради такі люди: заступник голови обласного осередку партії УДАР Ігор Алєксєєв, депутат Луцької міської ради і керівник «Правого сектору» на Волині Павло Данильчук, два колишні керівники УСБУ в області - Борис Кондратюк та Володимир Мельникович, депутат Луцької міської ради Ірина Констанкевич, голова Волинської обласної спілки ветеранів Афганістану Григорій Павлович, громадський діяч Володимир Пащенко, депутати Волинської обласної ради - Сергій Слабенко і Василь Столяр, голова Луцької міської організації ВО «Свобода» Микола Федік і голова наглядової ради ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» Віктор Чорнуха. Владика наголосив, що до новоствореного органу можуть долучатися всі охочі, бо він є відкритим.

http://vip.volyn.ua/news/na-volini-novostvorena-gromadska-rada-dovirit-lyustratsiyu-vladi-sluzhbi-bezpeki

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...