Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

а якось можна глянути хто тебе мінусував?

Я бачу. :)

Zheny@, а що там у судах? справи десь переховували, якісь нелогічні двіжняки були? можна без прізвищ :)

Загалом - інфа не зовсім відкрита. Тому скажу так - були на стрьомі. Є гіркий досвід Львова та Тернополя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

біля 01-00 в СБУ та прокуратурі в ніч з 18 на 19 лютого палили якісь документи. В дворах. Там не один дозвіл на виділення землі та інші "блага" цивілізації згорів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я готовий вийти і почати працювати на вулиці як безкоштовна робоча сила, так,я готовий ремонтувати "за просто так",

+ тобі в карму ,якщо це не пусті слова! З рештою, ніхто не сидітиме вдома.

Сподіваюся до Пасхи матимемо Нову Державу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю варто оголошувати "суботники " як колись. Це дасть ефект за умови масовості та одночасності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримую за суботники. Скоро весна, махом можна і парки всі почистити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож список де і що потрібно зробити. Розумію що сам список це днів зо 2 піде, але якраз буде час все побачити і зважити. Хто створить тему зі списком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Бачу, (по мінусам) що ті, хто кидав камінням, себе таки впізнали. Правда ж в очі ріже страшно!

Я минусую. Не кидала, кидать не собираюсь (вряд ли, те пацаны имеют достаточный статус на Борде, чтобы минусить). Но и не осуждаю. Осуждаю, когда все на одного, даже на того, кто заслужил. НО! Не могу спокойно слушать, как убиваются по барахлу, когда людей отстреливают, как куропаток. Да - перегиб, но в данный момент, оказалось не лишним слегка перегнуть. Вон, как посыпались рыги, как зрелые груши в грозу. Минусую, потому, что, именно, от тебя Женя я такого не ожидала.

Дайте людям нормально жить и работать и отработают они этот весь ущерб за считанные недели, а то и олигархи подключатся, то и вовсе без потерь обойдемся. Парней, мужичков настоящих, героев мы не отработаем и не восстановим. Бля... Больше нет слов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дайте людям нормально жить и работать и отработают они этот весь ущерб за считанные недели," - не відпрацюють. Вони не вміють горбатитись і по ночам на роботі сидіти. В генах лише хапануть і переховати. Це я про причетних до розкрадання майна держави та казни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Частина патрулів ДПС співпрацює з Автомайданом, тому і прапорці висять. Зупиняють тільки автомбілі з реєстраційними знаками інших регіонів.

Неправда. Їхав вчора додому по Карпенка-Карого. На перехресті К-Карого - Конякіна стояв патруль ДАІ. Зупинили. Змушений був заїхати на стоянку біля Пасажу. Підійшли обидва інспектори, один з них представився і попросив пред'явити документи, не повідомивши причини зупинки. Тільки після мого прохання сповістив, що проходить відпрацювання Луцька в зв'язку з ситуацією в Україні. Правда поводилися чемно, перевірили документи і все. На останок попросив їх не заставляти порушувати ПДР водіїв, оскільки вони зупиняють автомобілі, водії яких змушені виконати вимоги інспекторів, але в той самий час не порушувати правил ДР.

Авто з Волинськими номерами.

P.S. Якби поряд з ДАЙцями не стояло авто з укр. прапором, розмовляв би з ними по іншому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу сразу за Правый Сектор, если бы не он, была бы не революция, а погромы и беспорядки. Если бы не ПС, то Башкаленка бы разорвали. Вы всех молодчиков с битами за Правый Сектор принимаете. Учитесь читать, смотреть и делить котлеты от мух. Правый Сектор в Киеве не допустил самосуда над пленными вв-шниками. Только ПС реально приносит пользу и делает реально полезную работу. За всех и политиков, и "революционеров". При этом, не пи-арится и к кормушке не рвется. Потому про них толком ничего никто не знает и приписывают всякую чухню. Без них и Майдан бы давно уже слили.

102 работает. Милиция занимается криминалом. Народ, совместно с милицией, патрулирует улицы и охраняет стратегические объекты.

Трошки збавте темпи наєзда. Розумію, нерви. Зараз час такий. Але я хочу взнати ситуацію, яка зараз робиться і в ній розібратись. При чому, впевнений, більшість Лучан навіть не розбирається. Чому провокаторів і малолєток не відловлює ПР? Лучани бачать це як чисту монету і всіх сприймають за ПР. Особливо біля МВС.

Трохи нерви збавляйте і мисліть тверезо. Нам всім у Луцьку жити ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте людям нормально жить и работать

Ти так говориш, ніби я не даю людям працювати!

Зрозумій, Таня, я не проти Майдану. Я всіляко підтримую тих, хто на лінії вогню. Я проти існуючої влади! А також я проти необдуманих вчинків!

Я дивився он-лайн трансляцію подій у Луцьку. І знаєш, що я побачив? Я тобі скажу. Я побачив дітей, які втікли з пар з технікумів. Дітки-дівчатка по 14-16 років ходили там попами крутили! І я бачив як неохочек розходився натовп від приміщення СБУ, коли організатор із Правого сектору, сказав, що ми не вандали і нічого ломати не будемо. В очах тих дітей стояв такий жаль, ніби у них улюблену іграшку забрали.

НО! Не могу спокойно слушать, как убиваются по барахлу,

Згоден, барахло можна відкупити знову і т.д. Але - якщо можна не зламати - то краще не зламати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

seolutsk,

слідкую за роботою 102. всю ніч патрулювали по місту, реагують на виклики. працюють як ізавжди. є певна координація з вартою порядку на скільки я розумію.

повідомлення про інциденти цієї ночі (мої пости вище) це від них інфа.

правда періодично на "радіохвилі" 102 чути типу "пищь-пищь" "ололо" "правий сектор" "ти хто такий? епрейди на іншу частоту тут мєнти" "вони спиздили нашу рацію" "підараси".

хоча слід зауважити і задовго до цього схожі свисти в ефірі були присутні.

ДСО працює в штатному режимі. якшо начинаються якісь погроми, спрацьовує сигналка і група прибуває за 2-5 хвилин. все перевіряють.

СІЗО вчора закрились і довго сиділи, боялись аби люди туда не двинули. наразі там все спокійно. інфа від службовців з відти.

тому зберігайте спокій, виваженість і не кричіть шо в луцьку толпи тітушок. краще взяти якісь статутні документи і проводити роз'яснювальну роботу ВСІМ про правий сектор та самооборону. я думаю це буде на користь і простим людям, котрі не знають про них, і самим молодим бійцям, які на хвилі революції хочуть стати героями.

Дякую за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є гіркий досвід Львова та Тернополя.

Лвів попрошу нетрогати. нам ще далеко до них.

ви списки загиблих читали?там більше всіх зі Львова талвівскої області.

я сам, власно ручь готовий всю ментовку розібрати, а потім за свої кошти і своїми руками зібрати. бодай двадцять наших ментів вийшли на Київску барикаду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дайте людям нормально жить и работать и отработают они этот весь ущерб за считанные недели," - не відпрацюють. Вони не вміють горбатитись і по ночам на роботі сидіти. В генах лише хапануть і переховати. Це я про причетних до розкрадання майна держави та казни

А я говорю про людей. Про Майдан. Там в перемирье народ так и мается от желания делать мирную работу, что проявляют реальные таланты, кто где может. Видно, как они скучают, кто за землей, как козак Гаврилюк, кто за столяркой, философы, поэты инженеры, музыканты, ай-тишники, домохозяйки, моряки и прочее ищут и находят себе полезную работу. Вот, в чем секрет и сила Майдана. Они хотят просто жить и работать, и добиваются этого. Всего то. Не власти, не славы, конкретно себе, но власти и славы своему народу. Простите за пафос. Иначе не выходит..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також готовий матеріально допомогти у відновленні, нажаль, часу вільного не маю зовсім, тому так можу допомогти :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лвів попрошу нетрогати. нам ще далеко до них.

Я про те, що у Львові та Тернополі палили приміщення судів. Які до міліції відношення не мають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу сразу за Правый Сектор, если бы не он, была бы не революция, а погромы и беспорядки. Если бы не ПС, то Башкаленка бы разорвали. Вы всех молодчиков с битами за Правый Сектор принимаете. Учитесь читать, смотреть и делить котлеты от мух. Правый Сектор в Киеве не допустил самосуда над пленными вв-шниками. Только ПС реально приносит пользу и делает реально полезную работу. За всех и политиков, и "революционеров". При этом, не пи-арится и к кормушке не рвется. Потому про них толком ничего никто не знает и приписывают всякую чухню. Без них и Майдан бы давно уже слили.

102 работает. Милиция занимается криминалом. Народ, совместно с милицией, патрулирует улицы и охраняет стратегические объекты.

Трошки збавте темпи наєзда. Розумію, нерви. Зараз час такий. Але я хочу взнати ситуацію, яка зараз робиться і в ній розібратись. При чому, впевнений, більшість Лучан навіть не розбирається. Чому провокаторів і малолєток не відловлює ПР? Лучани бачать це як чисту монету і всіх сприймають за ПР. Особливо біля МВС.

Трохи нерви збавляйте і мисліть тверезо. Нам всім у Луцьку жити ще.

Где нервы? Я же как раз вам и большинству лучан объясняю ситуацию. Вы что-нибудь поняли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які до міліції відношення не мають.

ну да зате їхня міліция зараз на майдан приїхала, а наша тут, в своїї управі сидить.

А ось це вже правильні кроки:

Цитата

Мітингувальники проти влади зустріли оваціями співробітників міліції зі Львівської області, які вийшли на сцену Майдану Незалежності.

О 10:30 на сцену піднялося близько 25 співробітників міліції з чотирьох районних відділів Міністерства внутрішніх справ у Львівській області, повідомляють Українські новини.

Перед мітингувальниками виступив начальник одного з райвідділів, який сказав, що загибель людей була останньою крапкою для вирішення приїхати на Майдан.

"Ми готові були приїхати давно... Але коли пролилася масова кров, ми стояти осторонь не змогли", – сказав він.

Також він повідомив про те, що зараз до Києва прямують групи міліціонерів по 10-14 осіб зі Львівської області, які також вирішили підтримати протестувальників.

Активісти сприйняли цю новину оваціями і скандували "Молодці!".

На сцені також виступив колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, який повідомив, що міліціонери мають із собою свою табельну зброю і готові захищати протестувальників у випадку зіткнень.

Нагадаємо, Управління СБУ у Львівській області, Головне управління МВС у Львівській області та внутрішні війська Львівщини визнали Львівську облраду органом самоврядування територіальної громади області.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхня міліция зараз на майдан приїхала

Хочеш сказати добровільно поїхала? Прям таки рвалася на Майдан!

Сподіваюся, що вони перейдуть на сторону народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нас закидували спецзасобами в такі моменти про гуманність не йдеться...

А ніколи на думку не спадало, що здоровий глузд завжди повинен переважати кількість весняних гормонів у крові?

Так от, перш ніж щось робити, треба думати про наслідки! А не "розвалимо мєнтовське кубло і ура!"

А те, що те кубло, потім за ваші, і мої гроші будуть ремонтувати, на думку не спадало? А дарма.

А це тепер ваші не-доотримані стипендії, не-доотримані батьківські Зарплати і дідівські-бабвіські пенсії. Це накручені у 2-3 (під шумок) рази ціни на ті ж будматеріали!

Але ж вам пофіг - головне шибки побити і щось спалити...

вже відписувався стосовно цього тут!

каміння полетіло після спецзасобів!!! як Терещук втік в УМВС, активісти спробували піти за ним... вилізли на дашок мєнти і почали кидати гарнати

за недоотримані стипендії і пенсії - нагадує слова нашої "влади".... ще раз повторюю - при контролі за використанням коштів це відновиться дуже швидко!!!! нема там таких уже кричущих пошкоджень! усе косметика!!!

чогось через декілька днів всі такі гуманні стають...

і що мали люди робити? стояти і кричати гасла? то вони б нас тоді б ще й пов'язали десятки... показали їм, хто є сила і хто кому має служити! інакше до них не дійшло б!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

seolutsk, значить саме час звернутись до народної ради, аби ті, спільно з МВС склали список втраченого чи зіпсованого майна, не слід забувати і про амуніцію, яку віддали ВВшники (взятого в оренду я так сподіваюсь). порахувати приблизну суму втрат. а на іншому листку вписувати бажаючих це відновити. я думаю бруківку, зелені насадження та фасади будинків можна відновити за кошти спонсорів і силами громади. ну а компи і шибки вже хай держава закупляє. на МВС виділяють в рази більше ніж на освіту та культуру. тому гроші у них мають бути. проблема з наповненням буджету це вже проблема нових керманичів які прийдуть до влади. і не вздумати виправдовуватись через папірєдніків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що мали люди робити? стояти і кричати гасла? то вони б нас тоді б ще й

Переговори, уже не спосіб врегулювання конфлікту? Ніхто б там нікому нічого. Зброю забрали з приміщення ще напередодні. Лиши світло-шумові гранати, щоб налякати і по можливості розігнати.

Я знаю читуацію з середини. Там такі ж молоді хлопці які ті, що прийшли в масках із щитами. І їм точно так само було страшно. Навіть більше, бо не знаєш, що прийде в голову розгарячілому натовпу (неконтрольованому).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Werwolf777,

чогось через декілька днів всі такі гуманні стають...

хоча так, тре дочекатись ще мирного часу. дивимся верховну зраду…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дивився он-лайн трансляцію подій у Луцьку. І знаєш, що я побачив? Я тобі скажу. Я побачив дітей, які втікли з пар з технікумів. Дітки-дівчатка по 14-16 років ходили там попами крутили! І я бачив як неохочек розходився натовп від приміщення СБУ, коли організатор із Правого сектору, сказав, що ми не вандали і нічого ломати не будемо. В очах тих дітей стояв такий жаль, ніби у них улюблену іграшку забрали.

Вот, и делай выводы. Раз, несмотря на это, кучу неуправляемых малолеток и разъяренных взрослых, удалось ситуацию удержать. А ведь уже горело. В таком случае еще сложней, чем гасить агрессию еще в зародыше. Волна пошла. Это важно и ценно. Это значит, что этот народ все починит, исправит и еще добавит. Только бы победить.

пс: я не в онлайн смотрела. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого так плакати за тою будівлею? Сподіваюсь нас чекає скорочення роздутих правоохоронних органів(особливо кабінетних).І тоді це приміщення можна буде продати під якесь Буратіно,а власник хай і робить ремонт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...