Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Фото повалених ленінів треба скинути Симоненкові на пам'ять, ну так... для сімейного альбому)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 11 до Собору. В 13 - поховання на Меморіалі Слави. ВІЧНА ПАМ"ЯТЬ НЕБЕСНІЙ СОТНІ - ГЕРОЯМ УКРАЇНИ !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після панахиди швидше за все їдемо валити ще одного Леніна.

а де ще є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, 22 лютого, при УСБУ у Волинській області була створена Громадська рада. Очолив її митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Як зазначив він під час брифінгу, на засіданні були присутні і увійшли, власне, до складу ради такі люди: заступник голови обласного осередку партії УДАР Ігор Алєксєєв, депутат Луцької міської ради і керівник «Правого сектору» на Волині Павло Данильчук, два колишні керівники УСБУ в області - Борис Кондратюк та Володимир Мельникович, депутат Луцької міської ради Ірина Констанкевич, голова Волинської обласної спілки ветеранів Афганістану Григорій Павлович, громадський діяч Володимир Пащенко, депутати Волинської обласної ради - Сергій Слабенко і Василь Столяр, голова Луцької міської організації ВО «Свобода» Микола Федік і голова наглядової ради ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» Віктор Чорнуха. Владика наголосив, що до новоствореного органу можуть долучатися всі охочі, бо він є відкритим.

http://vip.volyn.ua/...sluzhbi-bezpeki

власне я ніколи не підтримаю Пащенка, тому що я в нього працював. як тільки він придбав стоянку на вулиці кравчука, то ще до людей відносився більш менш нормально. а коли почав дружити з Шибою то до підлеглих дивився з верху як на ніщо і до людей які довго в нього працювали казав що мов " да я тебе звільню, охочих на твоє місце повно" він публічно вміє себе правильно показати, а коли з ним поспілкуєшся поза публікою тоді побачиш який він чесний і хороший

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ну це ипросто п.... Ц якого там столяр робить?

Давно тут з борькою буянив, і мало коштів разом з нив дернув?

Вирішив тепер від криміналу сховатись за сбу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, 22 лютого, при УСБУ у Волинській області була створена Громадська рада. Очолив її митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Як зазначив він під час брифінгу, на засіданні були присутні і увійшли, власне, до складу ради такі люди: заступник голови обласного осередку партії УДАР Ігор Алєксєєв, депутат Луцької міської ради і керівник «Правого сектору» на Волині Павло Данильчук, два колишні керівники УСБУ в області - Борис Кондратюк та Володимир Мельникович, депутат Луцької міської ради Ірина Констанкевич, голова Волинської обласної спілки ветеранів Афганістану Григорій Павлович, громадський діяч Володимир Пащенко, депутати Волинської обласної ради - Сергій Слабенко і Василь Столяр, голова Луцької міської організації ВО «Свобода» Микола Федік і голова наглядової ради ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» Віктор Чорнуха. Владика наголосив, що до новоствореного органу можуть долучатися всі охочі, бо він є відкритим.

http://vip.volyn.ua/...sluzhbi-bezpeki

власне я ніколи не підтримаю Пащенка, тому що я в нього працював. як тільки він придбав стоянку на вулиці кравчука, то ще до людей відносився більш менш нормально. а коли почав дружити з Шибою то до підлеглих дивився з верху як на ніщо і до людей які довго в нього працювали казав що мов " да я тебе звільню, охочих на твоє місце повно" він публічно вміє себе правильно показати, а коли з ним поспілкуєшся поза публікою тоді побачиш який він чесний і хороший

Повністю підтримую - Пащенко ще та падлюка. Дівчата на рецепшині працюють два місяці, якщо дають, місяць якщо ні. А скільки будівельників кинув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

була створена Громадська рада

два колишні керівники УСБУ в області - Борис Кондратюк та Володимир Мельникович, депутат Луцької міської ради Ірина Констанкевич, громадський діяч Володимир Пащенко, депутати Волинської обласної ради - Сергій Слабенко і Василь Столяр, голова наглядової ради ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» Віктор Чорнуха.

Вертаємось до того що і було (феніта ля комедія)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

була створена Громадська рада

два колишні керівники УСБУ в області - Борис Кондратюк та Володимир Мельникович, депутат Луцької міської ради Ірина Констанкевич, громадський діяч Володимир Пащенко, депутати Волинської обласної ради - Сергій Слабенко і Василь Столяр, голова наглядової ради ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» Віктор Чорнуха.

Вертаємось до того що і було (феніта ля комедія)

Е ні. Хряка вигнали - цих буде легше гнати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо люди були змушені робити "протизаконні дії", так як їм погрожували і тиснули (я на це надіюся), а зараз, якщо вони не будуть "людьми", ми самі,своїми силами, зможемо їх замінити.

п.с. Дзвонили з Майдана Київського, говорили,що у нас 2 ночі ідуть жорстокі побої, чуть не убивають. На питання звідки така провокаційна інформація відповіли - це чутки на майдані ходять,про це говорять.

Можливо я не в курсі, щось подібне було з 20 лютого у Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо я не в курсі, щось подібне було з 20 лютого у Луцьку?

Читай посты выше. В Луцке, страшнее, чем закулисная возня новоявленных "героев-революции", ничего не происходит.

А еще ребят провожаем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підніміть питання перевиборів у Верховній Раді, бо до влади лізе та сама гниль, що і була.

Не допустіть у Луцку того, щоб до влади дорвались ті, хто вже був у кармушкі. Треба повна люстрація влади!

Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слышали, что Богословская сказала на заседании?Что опять начинаются мутки политиков, покупка депутатских мест и прочее... Вообще, Богословская=сильная женщина. Ее-бы в президенты. Она всех поставила-бы на свои места. И Украина при ней ,я уверен, стала-бы мощной... Да только, я так понял, опять Юля движения в борьбе за власть будет устраивать?Блин, опять вместо одних рвущихся к "кормушке"придут другие, с такими-же целями?...Сейчас начинается информационная война. Война за власть. Все твари поняли, что народ наш могУч и может землю перевернуть... Что Дух Украинского народа жив и не угас. Потому будут действовать "в спину".Исподтишка. Дурить головы. Вот, действительно, поставить тех, кто проявил себя явно в борьбе на майдане, контролирующим органом над политиками... Чтобы они, будучи ВНЕ политики, контролировали данные движения... Я так думаю, что в скором времени Народная самооборона и Правый сектор станут опасны для власти(честные и сильные люди всегда опасны для ЛЮБОЙ власти)и их попытаются или устранить, или перевести и "растворить"в силовых структурах. Политика=это ВСЕГДА грязь и вранье. "Борьба портфелей".Пока, конечно, все свежО=они будут бояться творить беззаконие. А потом... А что будет потом?Вопрос у меня ко всем вам. Как поставить к аппарату власти(хотя-бы в регионах)тех, кто действительно проявил себя в борьбе и заслуживает уважения людей?А то те, кто сейчас у нас, в Луцке пришел=даже чего-то и говорить о них нету желания... Опять-же, я так думаю, что в недалеком будущем к народу перестанет доходить правдивая информация о политических движениях... Как контролировать это?СБУ?А есть-ли к ним доверие?...Это, конечно, мое мнение. Но всяких Козюр и Бул и иеже с ними (а они ох как рвутся в верхА)вообще стоит ограничить в их порывах. Нельзя, чтобы бизнесмены были и политиками. А тем более у власти. Потому-что тут факт налицо. Мало кто не захочет воспользоваться своим положением, чтобы обогатиться и поднять свой бизнес за счет народа... Заранее прошу меня извинить, что я тут высказываю свое мнение, а не иду "полоть сорняки"(гасить Януковских) бандитов у власти. Нету такой физической возможности, после двух операций на глаза. Хотя ,поверьте, кровь кипит... Извините все те, кто проливал кровь, что физически не смог вас поддержать. Но думаю, что и словом можно воевать. Помогать ОБЩЕМУ делу. Освобождению страны от тварей Януковских.Ребята. Сейчас наступает очень серьезный период. Когда нужно быть бдительным, более чем, чтобы не допустить к власти желающих нажиться на нас с вами. Воров и убийц. Только под другим флагом и с другими лозунгами... Чтобы смерть и слава погибших ГЕРОЕВ не оказалась растоптана меркантильными интересами политиков... Слава Украине!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слышали, что Богословская сказала на заседании?Что опять начинаются мутки политиков

А Богословская не сказала, что она один из самых мутных политиков?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

seromaha

Так, я того і пропоную одночасні перевибори у Верховній Раді, плюс треба зміну влади на місцях. При чом та влада, яка ще НЕ БУЛА.

А Богословская не сказала, что она один из самых мутных политиков?

90% депутатів в ВР - мутні, того треба повністю перевибори у Верховній Раді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я согласен, что нынешние политики ВСЕ мутные. И сейчас опять поставят нас перед выбором, "из двух зол" выбрать меньшее... Из кого выбирать президента?Юля?Нафиг надо... А кто еще?Какие претенденты?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки що голова ВР повідомив що зафіксовані факти мародерства в Межигір'ї, наявна охорона фізично не справляється з з охороною величезної території...

Як бачимо, кому война - кому,мать родна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообще, Богословская=сильная женщина. Ее-бы в президенты. Она всех поставила-бы на свои места. И Украина при ней ,я уверен, стала-бы мощной...

Богословска відноситься до одних із самих мутних політиків!!! ЇЇ в президенти - я взагалі не розумію чим Ви думаєте!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗА КЛИЧКА голосуйте! Він один реально ініціював щось в ці дні! АБО БАЛАШОВА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людина скаче по партіям їй не місце в політиці. Одна зміна політичної партіі -нормально, якщо більше- це діагноз.

У нас Верховна Рада в країні для багатьох - постійне місце роботи, а-ля "Свадьба в Малиновке".

А ще два рази побув депутатом і фатить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Ви бачите політика, який в розмові каже "Кінахівський набір" (слова Балашова), то знайте - це політикан!!!

ПОЛІТИК буде казати КОНКРЕТНІ РЕЧІ!!! і тоді або він вийде на вершину, або повний крах, як Королевської з її конкретною обіцянкою 1000 у.о. зп.

БО КОНКРЕТИКА - це або вижив, або тебе забанили назавжди!!! А ГАСЛА дозсволяють ДУРИТИ!!! увильнути від відповідальності!!!

тому коли роблять бізнесплан бізнесмени ніколи не дивляться зміст, чи текст, всі дивляться останню сторінку і ЦИФРУ ПРИБУТКУ - КОНКРЕТНИЙ РЕЗУЛЬТАТ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може хватить оце кричати перед моніторами і треба йти щось робити?

ато ті не подобаються, ті не нравляться, давайте варіанти.

за вас ніхто нічого не зробить і на блюдці не принесе.

а якщо Ви сидите вдома, значить ВАС ВСЕ ВЛАШТОВУЄ ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йде мова про виборців! ЩО ВСІ КАЗАЛИ ОДИН ОДНОМУ!

Фільтруйте КОНКРЕТИКУ! хто каже гасла, знайте, що то зайвий чувак. ХТО каже РЕЗУЛЬТАТ, того ОБИРАТИ!!!

ВИБОРЦІ, КОЖЕН ПОВИННІ ЦЕ ДОНЕСТИ ОДИН ДО ОДНОГО! до бабки, до діда, до працівника,

не типу, а шо я зміню, ЗМІНИ СВІЙ ВИБІР!!! ГОЛОСУЙ ЗА КОНКРЕТИКУ!!! ГАСЛА ВИКИНУТИ ГЕТЬ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на майдан вийшла невелика кількість відносно 40млн., а ті хто вдома і не вийдуть, СЛОВО, ПЕРЕКОНАННЯ, - це їх ВПЛИВ на ситуацію.

все це сталось бо всі плакались і продавали за 100грн. свій голос, і призвели до бійні.

КАЖІТЬ ЇМ, що Ваш голос проданий за гречку ПРИВІВ до КРОВІ!!! Щоб вони розуміли свій вплив!!! присоромити і сказати,

що у ВАШИХ СИЛАХ МІНЯТИ СИТУАЦІЮ, лише своїм ГОЛОСОМ ЗА КОНКРЕТИКУ!!! а не гасла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...