Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

з новин по "П'ятому":

На бік народу перейшли УСІ силові структури Волині

Керівники обласної міліції, прокуратури, СБУ та обласної ради підписали спільну заяву про те, що будуть сприяти забезпеченню порядку на Волині.

Про це вони офіційно оголосили під час позачергової сесії обласної ради. Цієї ночі Луцьк патрулюють близько 250 міліціонерів та громадських вартових. У кожній групі від 4 до 6 чоловіків. Вартові мають розпізнавальну пов'язку на рукаві - жовто-блакитну стрічку. Також вони не носять масок і балаклав. Тобто цієї ночі і міліціонери, і вартові, серед яких афганці, десантники та ветерани МВС вбрані у цивільне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

їхав з таксисто, розпитав в нього про ситуацію: каже ніч прошла тихо і спокійно. Людей на вулицях майже немає, всі заклади зачинені.

їхав з таксисто, розпитав в нього про ситуацію: каже ніч прошла тихо і спокійно. Людей на вулицях майже немає, всі заклади зачинені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідіть на патрулювання вулиць, - побачите все на власні очі. Тітушок поки не було, і на думку більшості не буде в нас на Волині!!!! Ми ж Волинь!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумію, що, можливо, нарвусь на мінуси, але спитаю.

1. У якому режимі працює 102? Чи їздить на виклики? Чи є патрульні саме з собаками?

2. Як з справами кримінальними і т.д. у Луцьку загалом? Не проти мітингующих, а саме проти криміналітету? Тобто чи працює міліція у цьому напрямку чи ні? Чи все стоїть?

3. Що з зброєю в Адреналіні? Хто це був? І чи викликали 102? Бо це явно перебор.

4. В якому режимі працює зараз ДАІ?

5. В якому режимі зараз працює СБУ?

Цікавлюсь, як житель міста, який переживає за порядок.

І ще, звичайно, можете не розділяти мою думку, але мені здається, що до нової влади треба допускати тільки людей з високими морально-етичними цінностями. А те, що зробили з Башкаленко, заламали руки, били в голову, накували наручники - це явно безпредєл. Розумію, що важко знайти гідну людину, але її треба шукати, якщо дійсно хочете щось змінити. Не дуже хочеться міняти шило на мило, невже я один бачу, що всі просто рвуться до кормушкі і все.

І ще, можливо хтось знає, на рахунок Правого Сектору у Луцьку. Мені одному здається, що це були в основній свої массі люди не з Луцька? Бо нормальний лучанин не буде нищити громадське майно. Гідно поступив начальник СБУ - впустив пару мітингувальників, спокійно поговорив, заспокоїв і все. А те, що було біля МВС - просто цирк.

Нікого не хотів образити, це є мої тільки припущення і думки і аналіз подій, які нікому не навязую і зі всіма хотів би тверезо розібратись у всій ситуації, яка у нас робиться. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вночі активно патрулюють наряди ДАІ, вилізли з нір на нічку. :0165:

Стають біля кілець і зупиняють на перевірку документів ВСІ авто в обидва напрямки. До одного з Ланосів прикріплена євро-український прапорець :0157: ...напевне маскуються продажні сволочі... але то вже інша історія

Ще один важливий факт, який помітив сьогодні в темний час - на диво увімкнені напевно УСІ робочі фонарі вуличного освітлення! Романюк сциканув видно трохи.... А чому не можна так робити в мирний час для профілактики нічних розбоїв і борзості п*яної малолітньої гопоти? "Відмиваємо" собі в карман використану електроенергію?... :0158:

Частина патрулів ДПС співпрацює з Автомайданом, тому і прапорці висять. Зупиняють тільки автомбілі з реєстраційними знаками інших регіонів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще, можливо хтось знає, на рахунок Правого Сектору у Луцьку. Мені одному здається, що це були в основній свої массі люди не з Луцька? Бо нормальний лучанин не буде нищити громадське майно

Правий сектор прийшов під МВС вже після гранат і молотова. Вони йшли від грибоєдова, де все розрулили мирно. А на Винниченка постаралися мєсні малолєткі. Правда їх спровокували самі мєнти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумію, що, можливо, нарвусь на мінуси, але спитаю.

1. У якому режимі працює 102? Чи їздить на виклики? Чи є патрульні саме з собаками?

2. Як з справами кримінальними і т.д. у Луцьку загалом? Не проти мітингующих, а саме проти криміналітету? Тобто чи працює міліція у цьому напрямку чи ні? Чи все стоїть?

3. Що з зброєю в Адреналіні? Хто це був? І чи викликали 102? Бо це явно перебор.

4. В якому режимі працює зараз ДАІ?

5. В якому режимі зараз працює СБУ?

Цікавлюсь, як житель міста, який переживає за порядок.

І ще, звичайно, можете не розділяти мою думку, але мені здається, що до нової влади треба допускати тільки людей з високими морально-етичними цінностями. А те, що зробили з Башкаленко, заламали руки, били в голову, накували наручники - це явно безпредєл. Розумію, що важко знайти гідну людину, але її треба шукати, якщо дійсно хочете щось змінити. Не дуже хочеться міняти шило на мило, невже я один бачу, що всі просто рвуться до кормушкі і все.

І ще, можливо хтось знає, на рахунок Правого Сектору у Луцьку. Мені одному здається, що це були в основній свої массі люди не з Луцька? Бо нормальний лучанин не буде нищити громадське майно. Гідно поступив начальник СБУ - впустив пару мітингувальників, спокійно поговорив, заспокоїв і все. А те, що було біля МВС - просто цирк.

Нікого не хотів образити, це є мої тільки припущення і думки і аналіз подій, які нікому не навязую і зі всіма хотів би тверезо розібратись у всій ситуації, яка у нас робиться. Дякую.

Скажу сразу за Правый Сектор, если бы не он, была бы не революция, а погромы и беспорядки. Если бы не ПС, то Башкаленка бы разорвали. Вы всех молодчиков с битами за Правый Сектор принимаете. Учитесь читать, смотреть и делить котлеты от мух. Правый Сектор в Киеве не допустил самосуда над пленными вв-шниками. Только ПС реально приносит пользу и делает реально полезную работу. За всех и политиков, и "революционеров". При этом, не пи-арится и к кормушке не рвется. Потому про них толком ничего никто не знает и приписывают всякую чухню. Без них и Майдан бы давно уже слили.

102 работает. Милиция занимается криминалом. Народ, совместно с милицией, патрулирует улицы и охраняет стратегические объекты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще, звичайно, можете не розділяти мою думку, але мені здається, що до нової влади треба допускати тільки людей з високими морально-етичними цінностями. А те, що зробили з Башкаленко, заламали руки, били в голову, накували наручники - це явно безпредєл. Розумію, що важко знайти гідну людину, але її треба шукати, якщо дійсно хочете щось змінити. Не дуже хочеться міняти шило на мило, невже я один бачу, що всі просто рвуться до кормушкі і все.

І ще, можливо хтось знає, на рахунок Правого Сектору у Луцьку. Мені одному здається, що це були в основній свої массі люди не з Луцька? Бо нормальний лучанин не буде нищити громадське майно. Гідно поступив начальник СБУ - впустив пару мітингувальників, спокійно поговорив, заспокоїв і все. А те, що було біля МВС - просто цирк.

Нікого не хотів образити, це є мої тільки припущення і думки і аналіз подій, які нікому не навязую і зі всіма хотів би тверезо розібратись у всій ситуації, яка у нас робиться. Дякую.

треба було тоді в натовпі думку виразити, а не зараз втіхаря

Башкаленко це заслужив... на 99% впевнений, що він дав наказ мєнтам відбиватися від люду і застосовувати спецзасоби

доречі, а ти то сам був там?

Правий Сектор - в основному лучани, волиняни

тоді УМВС було не громадським майном, а мєнтовським кодлом, з якого нас закидували спецзасобами

в такі моменти про гуманність не йдеться... або ти, або тебе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на Винниченка постаралися мєсні малолєткі. Правда їх спровокували самі мєнти

Маю інфу, так би мовити, з середини будівлі МВС. Менти нікого не провокували. Вийшов генерал і наиагався тихо врегулювати ситуацію. Натомість почали летіти каміння і т.д.

На що міліція відповідно і відреагувала. Згідно інструкції. Тобто при спробі захопити будівлю, потрібно бла-бла-бла... в тому числі і шумові гранати.

А мєсні малолєтки - взагалі окрема тема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нас закидували спецзасобами в такі моменти про гуманність не йдеться...

А ніколи на думку не спадало, що здоровий глузд завжди повинен переважати кількість весняних гормонів у крові?

Так от, перш ніж щось робити, треба думати про наслідки! А не "розвалимо мєнтовське кубло і ура!"

А те, що те кубло, потім за ваші, і мої гроші будуть ремонтувати, на думку не спадало? А дарма.

А це тепер ваші не-доотримані стипендії, не-доотримані батьківські Зарплати і дідівські-бабвіські пенсії. Це накручені у 2-3 (під шумок) рази ціни на ті ж будматеріали!

Але ж вам пофіг - головне шибки побити і щось спалити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зато можна буде перевірити нові моральні цінності тих,хто буде цим займатися. якщо справді будуть накручувати чи позбавляти стипендії - я не сумніваюся, що люди знову вийдуть на НАШ майдан і будуть ганьбити тих,хто це подумв зробити і нажитися. а в кінці його замінять.

у влади є мілліарди у.е., а ти говориш про якийсь ремонт в кілька сот тис. грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на Винниченка постаралися мєсні малолєткі. Правда їх спровокували самі мєнти

Маю інфу, так би мовити, з середини будівлі МВС. Менти нікого не провокували. Вийшов генерал і наиагався тихо врегулювати ситуацію. Натомість почали летіти каміння і т.д.

На що міліція відповідно і відреагувала. Згідно інструкції. Тобто при спробі захопити будівлю, потрібно бла-бла-бла... в тому числі і шумові гранати.

А мєсні малолєтки - взагалі окрема тема...

Не бачив кидання каміння до гранат, почали кричати матом і рватись вперед, в цей момент менти сховались а зверху полетіли гранати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у влади є мілліарди у.е., а ти говориш про якийсь ремонт в кілька сот тис. грн.

Так, ти правий. У влади. А не в державній скарбниці. Казна ПОРОЖНЯ. Бо влада їх роздерибанила! На тітушок потратилися, і на московських снайперів!

А ремонт явно не кілька сот тисяч. А навіть якщо і так, то їх звідти теж треба взяти.

якщо справді будуть накручувати чи позбавляти стипендії - я не сумніваюся, що люди знову вийдуть на НАШ майдан

А що ти кому зробиш??? оголосять "тендер", де виграє той, хто більше відкату запропонує. Як ти на це вплинеш?

Як ти можеш вплинути на відсутність грошей в казні? Не знаєш, то я тобі скажу - перестань робити дурниці і псувати те, що тобі не належить.

Мені б зовсім не хотілося, щоб нова влада, яка (усім серцем сподіваюся) прийде на місце прогнилого совка, застала країну в руїнах. Ті руїни потрібно буде відбудовувати!

Ти вийдеш і будеш сам будувати? Ні не так. Ти вийдеш і будеш ремонтувати те, що сам же зламав? Чи все ж подумаєш башкою, і ламати не станеш. Щоб потім не довелося відбудовувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я готовий вийти і почати працювати на вулиці як безкоштовна робоча сила, так,я готовий ремонтувати "за просто так", і звісно,я нічого не ламав, але людей можна зрозуміти, і відремонтувати легше,чим повернути з того світу наших Героїв. Слава НАції. Ми єдині.

і тендери ж є різні, і фірми також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ти можеш вплинути на відсутність грошей в казні? Не знаєш, то я тобі скажу - перестань робити дурниці і псувати те, що тобі не належить.

у влади є мілліарди у.е., а ти говориш про якийсь ремонт в кілька сот тис. грн.

Так, ти правий. У влади. А не в державній скарбниці. Казна ПОРОЖНЯ. Бо влада їх роздерибанила! На тітушок потратилися, і на московських снайперів!

А ремонт явно не кілька сот тисяч. А навіть якщо і так, то їх звідти теж треба взяти.

якщо справді будуть накручувати чи позбавляти стипендії - я не сумніваюся, що люди знову вийдуть на НАШ майдан

А що ти кому зробиш??? оголосять "тендер", де виграє той, хто більше відкату запропонує. Як ти на це вплинеш?

Як ти можеш вплинути на відсутність грошей в казні? Не знаєш, то я тобі скажу - перестань робити дурниці і псувати те, що тобі не належить.

Мені б зовсім не хотілося, щоб нова влада, яка (усім серцем сподіваюся) прийде на місце прогнилого совка, застала країну в руїнах. Ті руїни потрібно буде відбудовувати!

Ти вийдеш і будеш сам будувати? Ні не так. Ти вийдеш і будеш ремонтувати те, що сам же зламав? Чи все ж подумаєш башкою, і ламати не станеш. Щоб потім не довелося відбудовувати!

Можна наповнити скарбницю особистим майном та заощадженнями ПР - які вони і вкрали. Можна змісити з власної кишені все поремонтувати. Перший варіант кращий яле малоймовірний а другий доведеться реалізувати нам з наших податків.

Як ти можеш вплинути на відсутність грошей в казні? Не знаєш, то я тобі скажу - перестань робити дурниці і псувати те, що тобі не належить.

у влади є мілліарди у.е., а ти говориш про якийсь ремонт в кілька сот тис. грн.

Так, ти правий. У влади. А не в державній скарбниці. Казна ПОРОЖНЯ. Бо влада їх роздерибанила! На тітушок потратилися, і на московських снайперів!

А ремонт явно не кілька сот тисяч. А навіть якщо і так, то їх звідти теж треба взяти.

якщо справді будуть накручувати чи позбавляти стипендії - я не сумніваюся, що люди знову вийдуть на НАШ майдан

А що ти кому зробиш??? оголосять "тендер", де виграє той, хто більше відкату запропонує. Як ти на це вплинеш?

Як ти можеш вплинути на відсутність грошей в казні? Не знаєш, то я тобі скажу - перестань робити дурниці і псувати те, що тобі не належить.

Мені б зовсім не хотілося, щоб нова влада, яка (усім серцем сподіваюся) прийде на місце прогнилого совка, застала країну в руїнах. Ті руїни потрібно буде відбудовувати!

Ти вийдеш і будеш сам будувати? Ні не так. Ти вийдеш і будеш ремонтувати те, що сам же зламав? Чи все ж подумаєш башкою, і ламати не станеш. Щоб потім не довелося відбудовувати!

Можна наповнити скарбницю особистим майном та заощадженнями ПР - які вони і вкрали. Можна змісити з власної кишені все поремонтувати. Перший варіант кращий яле малоймовірний а другий доведеться реалізувати нам з наших податків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна наповнити скарбницю особистим майном та заощадженнями ПР - які вони і вкрали

Це ідеальний варіант. Але, нажаль, майже нереальний.

Якщо втічуть - нереально. Якщо не встигнуть втікти - тоді цілком реально.

Уявляю, який шикарний санаторій для дітей загиблих захисників можна зробити в Межигір'ї!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно домовитися про те - хто що буде ремонтувати, скласти список щознищено і що потрібно закупити для ремонту. Гроші збирати неможна бо почнеться дерибан і недовіра. Оголосити що потрібно ремонтувати і добровільно за це взятися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо втічуть - нереально. Якщо не встигнуть втікти - тоді цілком реально.

Майно і землю вони з собою не заберуть <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

seolutsk,

слідкую за роботою 102. всю ніч патрулювали по місту, реагують на виклики. працюють як ізавжди. є певна координація з вартою порядку на скільки я розумію.

повідомлення про інциденти цієї ночі (мої пости вище) це від них інфа.

правда періодично на "радіохвилі" 102 чути типу "пищь-пищь" "ололо" "правий сектор" "ти хто такий? епрейди на іншу частоту тут мєнти" "вони спиздили нашу рацію" "підараси".

хоча слід зауважити і задовго до цього схожі свисти в ефірі були присутні.

ДСО працює в штатному режимі. якшо начинаються якісь погроми, спрацьовує сигналка і група прибуває за 2-5 хвилин. все перевіряють.

СІЗО вчора закрились і довго сиділи, боялись аби люди туда не двинули. наразі там все спокійно. інфа від службовців з відти.

тому зберігайте спокій, виваженість і не кричіть шо в луцьку толпи тітушок. краще взяти якісь статутні документи і проводити роз'яснювальну роботу ВСІМ про правий сектор та самооборону. я думаю це буде на користь і простим людям, котрі не знають про них, і самим молодим бійцям, які на хвилі революції хочуть стати героями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

землю вони з собою не заберуть

А право на неї? Хіба якщо випливуть документи. що земля була присвоєна. Ну, або добровільно перепишуть, віддадуть державі назад.

P.S. Бачу, (по мінусам) що ті, хто кидав камінням, себе таки впізнали. Правда ж в очі ріже страшно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявляю, який шикарний санаторій для дітей загиблих захисників можна зробити в Межигір'ї!

а я пропоную з нього зробити лікарню для психічно хворих та тих,хто хоче позбавитися залежності від наркоманії. не досить далеко від міста,огорожено,велика територія.

offtopic

P.S. Бачу, (по мінусам) що ті, хто кидав камінням, себе таки впізнали. Правда ж в очі ріже страшно!

а якось можна глянути хто тебе мінусував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, а що там у судах? справи десь переховували, якісь нелогічні двіжняки були? можна без прізвищ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А право на неї? Хіба якщо випливуть документи. що земля була присвоєна. Ну, або добровільно перепишуть, віддадуть державі назад.

А що право? Чиє? Імхо при зміні влади, особливо на місцях та не без участі населення, на думку колишніх "прихватизаторів" просто покладуть буй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...