Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Чого так плакати за тою будівлею?

Ти не читав? То я суть поясню, коротко. Справа не в самій будівлі. А в тому, що ми будемо оплачувати її ремонт своїми ЗП, пенсіями і соц.виплатами.

Можливо підприємцям пофіг, а от держслужбовцям якось не той во.

З рештою, якщо перемога буде за нами, то потерпимо. Але якщо (не дай БОГ) Майдан придушать.... всім нам ...єц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

і що мали люди робити? стояти і кричати гасла? то вони б нас тоді б ще й

Переговори, уже не спосіб врегулювання конфлікту? Ніхто б там нікому нічого. Зброю забрали з приміщення ще напередодні. Лиши світло-шумові гранати, щоб налякати і по можливості розігнати.

Я знаю читуацію з середини. Там такі ж молоді хлопці які ті, що прийшли в масках із щитами. І їм точно так само було страшно. Навіть більше, бо не знаєш, що прийде в голову розгарячілому натовпу (неконтрольованому).

так пробували ж говорити... Терещук пішов у відказ... і понеслось

могли ж зразу перейти на сторону людей і було б все ціле

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

могли ж зразу перейти на сторону людей і було б все ціле

Могли. Але у них наказ. За непокору, відмову виконати наказ - по голові не погладять.

Я говорив вчора з одним із тих, хто тримав з середини двері будівлі МВС. Сказати, що він був наляканий - не сказати нічого!

Я веду до того, що там теж люди. І їхні друзі, брати, родичі також відстоюють на Майдані право народу на Волю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где нервы? Я же как раз вам и большинству лучан объясняю ситуацию. Вы что-нибудь поняли?

Нерви показуєте Ви, коли емоційно говорите, що я нічого не бачу і всіх за ПР вважаю Питання типу "Ви что-нибудь поняли?" розціную як "Ти дурак?", того відповідати на нього не вважаю за потрібне.

Ще раз повторюю, не думайте, що Ви сама розумна, не переходьте на особистості, нікого не ображайте і тримайте себе в руках. Сваритись ніхто не хоче, воно не потрібне нікому. Потрібно тверезо мисилити і конструктивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лвів попрошу нетрогати. нам ще далеко до них.

Я про те, що у Львові та Тернополі палили приміщення судів. Які до міліції відношення не мають.

Суди палили тому, що вони частина тієї системи, яку зараз намагаємося зламати. Суди працювали в одній звязці з мєнтами, закриваючи майдановців, яких затримували мєнти, пачками, як на конвеєрі. Суди і мєнти - це останні інстанції, куди люди стали звертатися для вирішення своїх юридичних і правових проблем. Вони стали паразитами суспільства. Але коли паразити намагаються знищити організм, на якому вони паразитують, то вони гинуть і самі. От тому й горить земля під ногами у паразитів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дивився он-лайн трансляцію подій у Луцьку. І знаєш, що я побачив? Я тобі скажу. Я побачив дітей, які втікли з пар з технікумів. Дітки-дівчатка по 14-16 років ходили там попами крутили! І я бачив як неохочек розходився натовп від приміщення СБУ, коли організатор із Правого сектору, сказав, що ми не вандали і нічого ломати не будемо. В очах тих дітей стояв такий жаль, ніби у них улюблену іграшку забрали.

Вот, и делай выводы. Раз, несмотря на это, кучу неуправляемых малолеток и разъяренных взрослых, удалось ситуацию удержать. А ведь уже горело. В таком случае еще сложней, чем гасить агрессию еще в зародыше. Волна пошла. Это важно и ценно. Это значит, что этот народ все починит, исправит и еще добавит. Только бы победить.

пс: я не в онлайн смотрела. ;)

Дійсно. першими почали не протистуючі, бачив це в "реалі". Бити вікна почали вже коли кидали шумові гранати. Але, на мою скромну думку, не головне це зараз. Зберегти б то все надбання. Я не про майно, а про надбання революції в загалі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зустрів знайомого, працівника УМВС, офіцер, то розказував, що загнали їх в примішення УМВС видали все захисне обмундировання та табельну зброю, наказ був - стояти, що вони намагалися сапочатку і робити кинувши кілька шумових гранат (і він в тому числі), але коли побачили РЕАЛЬНО розярений натовп і їхні очі, то каже стало страшно, настільки страшно що готові були стріляти по людях щоб зберегти своє життя, але якось обійшлося, то переділися в цивільне, і з другого поверху повипригували і дали драпака.

Р.S. А він потім до 3-ї ночі бухав по луцьким ганделикам знімаючи стрес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где нервы? Я же как раз вам и большинству лучан объясняю ситуацию. Вы что-нибудь поняли?

Нерви показуєте Ви, коли емоційно говорите, що я нічого не бачу і всіх за ПР вважаю Питання типу "Ви что-нибудь поняли?" розціную як "Ти дурак?", того відповідати на нього не вважаю за потрібне.

Ще раз повторюю, не думайте, що Ви сама розумна, не переходьте на особистості, нікого не ображайте і тримайте себе в руках. Сваритись ніхто не хоче, воно не потрібне нікому. Потрібно тверезо мисилити і конструктивно.

Снова к форме претензии, снова на личность переход. А я спрашиваю, по содержанию есть претензии? По сути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зустрів знайомого, працівника УМВС, офіцер, .......

Р.S. А він потім до 3-ї ночі бухав по луцьким ганделикам знімаючи стрес.

Ахфіцер! Ахфіцер?А,ну да, точно,це так по офіцерському.Ну по мєнтовському,точно.

Такий офіцер навіть котеня не захистить,тьхууууууууууу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

могли ж зразу перейти на сторону людей і було б все ціле

Могли. Але у них наказ. За непокору, відмову виконати наказ - по голові не погладять.

Я говорив вчора з одним із тих, хто тримав з середини двері будівлі МВС. Сказати, що він був наляканий - не сказати нічого!

Я веду до того, що там теж люди. І їхні друзі, брати, родичі також відстоюють на Майдані право народу на Волю!

якщо відмовляться виконати наказ - що їм той Терещук зробить?

у інших областях перейшли на бік людей, порушивши "наказ" і нічого

ну так, коли люди показали силу, то почали боятись і зразу стали чиїмись братами і т.д.... а раніше, у буденному житті? робили, що їм заманеться!!! розпоясалися занадто

ми їх поки поставили на місце... дай Боже, щоб вони на все життя запам'ятали статтю 5 Конституції і що народ заставить її виконати у разі чого... і щоб знали і пам'ятали, хто вони, кому присягали і кому повинні служити

з них "влада" зробила реально діючу рекетню і банду... а ви їх жаліти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛЮДИ Ви про що таке говорите? які такі менті діти, чоловіки і сини? вони в ментовку чого йшли? народ захищати?

треба було взагалі їх підірвати, разом з тим їхнім генералом. бачв я ту потвору на лидагівскій, коли вони бобік виторговували. він все так огидно посміхався.

я думам народ тут нову державу будувати хоче, а виходить знову під гасламии і по крові до корита.

суди,ментів, сбу, податкову,даі.... міняти, всіх до одного. шоб неодного із старих нелишилося.

(і бажано разом з будівлями. шоб недоведи господь, якийсь продажний вірус нелишився)

и це нетільки в києві. всіх до одного. а чоловік тридцять, починаючи з яника, розстріляти прям наплощі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок підірвати це тороха занадто, але боятися вони почали - коли народ в областях отримав зброю. саме після цього. Більша частина стволів осяде в криміналу і нам про це ще доведеться пожалкувати, а тому поки є можливість: де взяти зброю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого так плакати за тою будівлею?

Ти не читав? То я суть поясню, коротко. Справа не в самій будівлі. А в тому, що ми будемо оплачувати її ремонт своїми ЗП, пенсіями і соц.виплатами.

Можливо підприємцям пофіг, а от держслужбовцям якось не той во.

З рештою, якщо перемога буде за нами, то потерпимо. Але якщо (не дай БОГ) Майдан придушать.... всім нам ...єц.

Зараз спало на думку,що розбиті вікна це натяк на необхідність прозорої роботи правоохоронців.Потрібно буде будувати МВС як у Грузії-прозорі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок "розстріляти": зібрати родини загиблих і нехай вони вирішують що з тим кодлом яниковським робити. Думаю так справедливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки є можливість: де взяти зброю?

ви самі відповіли на свое запитання.

їхати до Київа і забрати у беркута.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Меморіалі Слави у Луцьку встановлять пам'ятний знак Героям Майдану з іменами всіх загиблих волинян під час кривавих сутичок у Києві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вночі активно патрулюють наряди ДАІ, вилізли з нір на нічку. :0165:

Стають біля кілець і зупиняють на перевірку документів ВСІ авто в обидва напрямки. До одного з Ланосів прикріплена євро-український прапорець :0157: ...напевне маскуються продажні сволочі... але то вже інша історія

Патрулі ДАІ вчора вночі працювали спільно з машинами Автомайдану

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю інфу, так би мовити, з середини будівлі МВС. Менти нікого не провокували. Вийшов генерал і наиагався тихо врегулювати ситуацію. Натомість почали летіти каміння і т.д.

На що міліція відповідно і відреагувала. Згідно інструкції. Тобто при спробі захопити будівлю, потрібно бла-бла-бла... в тому числі і шумові гранати.

так треба було б бути ззовні і побачити, хто і що спровокував. Каміння полетіло вже після 2 газових гранат у натовп.

А ніколи на думку не спадало, що здоровий глузд завжди повинен переважати кількість весняних гормонів у крові?

Так от, перш ніж щось робити, треба думати про наслідки! А не "розвалимо мєнтовське кубло і ура!"

А те, що те кубло, потім за ваші, і мої гроші будуть ремонтувати, на думку не спадало? А дарма.

А це тепер ваші не-доотримані стипендії, не-доотримані батьківські Зарплати і дідівські-бабвіські пенсії. Це накручені у 2-3 (під шумок) рази ціни на ті ж будматеріали!

Але ж вам пофіг - головне шибки побити і щось спалити...

у них є багодійний фонд, у який з нас незаконно гроші збирали, то хай за його гроші іремонтуюють.

а зарплати і пенсії тут ні до чого. не путай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я про те, що у Львові та Тернополі палили приміщення судів. Які до міліції відношення не мають.

Жень, а як щодо інфи про те, що ті погроми організовані курсантами академії МВС у Харкові?

Що це було спеціально зроблено для дестабілізації обстановки на Західній Україні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у них є багодійний фонд, у який з нас незаконно гроші збирали, то хай за його гроші іремонтуюють.

які такі знову вони?

їх немає бути взагалі.

повинні лишитися тільки ми.

у яніка та його "сімейства" гроші , нерухомість, акцииї там різні забрати. і зможемо річьний бюджет країни наповнити.

а умесніх регі на ремонт міста, думаю хватить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я про те, що у Львові та Тернополі палили приміщення судів. Які до міліції відношення не мають.

Жень, а як щодо інфи про те, що ті погроми організовані курсантами академії МВС у Харкові?

Що це було спеціально зроблено для дестабілізації обстановки на Західній Україні?

Яка дестабілізація??? Якщо це так, то дякуємо їм за допомогу у отриманні влади в руки народу на Волині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да - перегиб, но в данный момент, оказалось не лишним слегка перегнуть.

Где перегиб?! То что "пацаны с рогатками" пришли и пару стекол разбили высадив ментов на измену? Не-е, не перегиб...

Офис ПР как был так и есть, только ворота поменяли.

Башкаленко пропиарили и отпустили, а сейчас он интерьвью дает о том что его не сломить.

"Дворцы" судей и прокуроров даже дымом не пропахли...

Где ПЕРЕБОР?

Единственное ПЕРЕБОР - это то что во главе бондарь и гузь + козюра туда прыгает, это да, это перебор...

Это не лично Вам, это так, накипело.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...