Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Кажуть що біля Варшавського ринку б'ють автомобілі.

Спеціально пройшовся пару км по луцьку - все спокійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 40-б чути було 2 вибухи на протязі 10-15 хв... хто знає що це??? Чув особисто.

а що, в інші дні в нас вибухів нема? Що не ДеньНародження, що не найменша п'янка - тіко темніє - САЛЮТ! Як же без нього! Це ж інакше позор!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

група з 20-25 осіб рухається по колії вздовж вул Ківерцівська, з палицями. Хто вони?

В білих будівельних касках переважно? Бачив, прослідував за ними. Йшли колією, з протигазами в сумках через плече, дерев"яні палиці в руках. Розмовляли українською, сховались в одному місці (не буду говорити в якому самому). Нажаль не вдалось почути про що саме говорили, бо спалився і прийшлось піти. подібну групу людей 25 зустрів у дворах біля Монади, неподалік першої групи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогі мужчини, дуже вам дякую!!!! Ви теж герої!

Дай Бог вам Його сили, мужності та благословіння!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як приєднатись до нічних патрулів? Контакт в ПП.

Записатись в Самооборону, 2й поверх ОДА; з 22:00 в приміщенні - комендантська година до ранку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив сьогодні біля ОДа кілька "героїв" ліхіх 90-х.Без масок і палок,щось тихенько перетирали.

Мабуть думали як їм з цього хаосу ізвлечь вигоду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу:

http://board.lutsk.ua/topic/152643-ddos-dlja-tih-hto-ne-mozhe-buti-na-maidan/page__gopid__1053007919#entry1053007919

Якщо атакувати їх сайти новин може дати результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наслухавшись знайомих і перечитавши останні 3-4 сторінки складується думка, що у вас всіх якась параноя на тітушок О_О

Які вже тільки страсті-мордасті не чув - шо 5 автобусів їх привезло і 4 вагони і 200 чоловік десь всього і людей мордують і магазини розбивають і т.д.

Ось тільки гуляючи по луцьку з 7 вечора до цього часу (волі-промінь-меморіал-вокзал), нічого такого і близько нема... взагалом все тихо, спокійно, одним словом як завжди...

Не ведіться на фейк інфу, і не розповсюджуйте чутки!

За весь час зустрів лише 2 мєнтов які гуляли разом з 2 дівахами, шайку з 15-20 знайомих малолєток в екіпіровці "майданівців" (що доречі негативно вразило, так як який з них нафіг може бути патруль самооборони?! хай краще додому спати йдуть, щоб батьки не хвилювались), ну і по стандарту декілька груп місцевих аліків.

п.с. покинута машина біля історичного вже мінімум 2 добу стоїть, хто хоче - забирайте поки даїшники на штраф-стоянку не відвезуть :)

п.с.2. за 20 років життя в Луцьку, так і не знаю де площа злуки о_О і навіть гугл-мапс не допомагає знайти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив сьогодні біля ОДа кілька "героїв" ліхіх 90-х.Без масок і палок,щось тихенько перетирали.

Мабуть думали як їм з цього хаосу ізвлечь вигоду.

До влади лізуть !!! Я сьгодні мав розмову з Бондарем, Швидким та Крохмалем і сказав в очі все, що про них знаю і думаю. Воювати ніхто не хотів, а от до "кормушки" всі хочуть! Люди не дарма загинули, а тому треба доводити революцію до кінця. Змінювати треба не одних бандитів на корупціонерів, а систему!!! Як вони можуть боротися з корупцією, якщо вони її очолювали!!! Таких гнилих людей не можна допускати знову до керівництва!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив сьогодні біля ОДа кілька "героїв" ліхіх 90-х.Без масок і палок,щось тихенько перетирали.

Мабуть думали як їм з цього хаосу ізвлечь вигоду.

До влади лізуть !!! Я сьгодні мав розмову з Бондарем, Швидким та Крохмалем і сказав в очі все, що про них знаю і думаю. Воювати ніхто не хотів, а от до "кормушки" всі хочуть! Люди не дарма загинули, а тому треба доводити революцію до кінця. Змінювати треба не одних бандитів на корупціонерів, а систему!!! Як вони можуть боротися з корупцією, якщо вони її очолювали!!! Таких гнилих людей не можна допускати знову до керівництва!

Друже,я мав на увазі місцевих бандюків(рекетирів і крадіїв)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вночі активно патрулюють наряди ДАІ, вилізли з нір на нічку. :0165:

Стають біля кілець і зупиняють на перевірку документів ВСІ авто в обидва напрямки. До одного з Ланосів прикріплена євро-український прапорець :0157: ...напевне маскуються продажні сволочі... але то вже інша історія

Ще один важливий факт, який помітив сьогодні в темний час - на диво увімкнені напевно УСІ робочі фонарі вуличного освітлення! Романюк сциканув видно трохи.... А чому не можна так робити в мирний час для профілактики нічних розбоїв і борзості п*яної малолітньої гопоти? "Відмиваємо" собі в карман використану електроенергію?... :0158:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Леся Оробець повідомляє: Із ГРУПИ КОЛОМОЙСЬКОГО в кількості 6 чоловік не проголосував тільки колишній менеджер "Укрнафти" Ігор Палиця, який пройшов в Раду по округу №22. Він, правда, був присутній, але не голосував.

Хорошого депутата вибрали, лучани. Недарма воно зачиняє свій ЦУМ. Воно з кривавим янучарою буде до кінця! Палиця разом з Януковичем - це соромно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Леся Оробець повідомляє: Із ГРУПИ КОЛОМОЙСЬКОГО в кількості 6 чоловік не проголосував тільки колишній менеджер "Укрнафти" Ігор Палиця, який пройшов в Раду по округу №22. Він, правда, був присутній, але не голосував. Хорошого депутата вибрали, лучани. Недарма воно зачиняє свій ЦУМ. Воно з кривавим янучарою буде до кінця! Палиця разом з Януковичем - це соромно.

А ось ВолиньPost пише зовсім інше:

З волинян Постанову підтримали регіонали Григорій Смітюх та Катерина Ващук, позафракційніІгор Єремеєв, Степан Івахів, Сергій Мартиняк та Ігор Палиця, ударівець Юрій Савчук, нардепи від ВО «Батьківщина» Микола Мартиненко та Ярослав Федорчук, свободівці Анатолій Вітів та Валерій Черняков.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкий? Це не той, що самообороною керує?

Він саме там! Я прийшов записуватися в самооборону в ОДА і дізнався про це "чудо"!!! Побачив їх там і сказав, що якщо вони самі не підуть, то я розповім про них на народному віче на майдані...

Досить сидіти на дивані і бурчати на телевізор! Ми самі зараз творим історію!!!

Є ще така думка створити громадську організацію, яка б займалася люстрацією на Волині!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив сьогодні біля ОДа кілька "героїв" ліхіх 90-х.Без масок і палок,щось тихенько перетирали.

Мабуть думали як їм з цього хаосу ізвлечь вигоду.

До влади лізуть !!! Я сьгодні мав розмову з Бондарем, Швидким та Крохмалем і сказав в очі все, що про них знаю і думаю. Воювати ніхто не хотів, а от до "кормушки" всі хочуть! Люди не дарма загинули, а тому треба доводити революцію до кінця. Змінювати треба не одних бандитів на корупціонерів, а систему!!! Як вони можуть боротися з корупцією, якщо вони її очолювали!!! Таких гнилих людей не можна допускати знову до керівництва!

Друже,я мав на увазі місцевих бандюків(рекетирів і крадіїв)

Основна маса народу не знає хто в колишнього начальника міліції Крохмаля Р.В. ,прокурора Решетніка кум? А це саме ті люди!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вночі активно патрулюють наряди ДАІ, вилізли з нір на нічку. :0165:

Стають біля кілець і зупиняють на перевірку документів ВСІ авто в обидва напрямки. До одного з Ланосів прикріплена євро-український прапорець :0157: ...напевне маскуються продажні сволочі... але то вже інша історія

Ще один важливий факт, який помітив сьогодні в темний час - на диво увімкнені напевно УСІ робочі фонарі вуличного освітлення! Романюк сциканув видно трохи.... А чому не можна так робити в мирний час для профілактики нічних розбоїв і борзості п*яної малолітньої гопоти? "Відмиваємо" собі в карман використану електроенергію?... :0158:

активні і звичайні патрулі. от дві хв тому отримали наводку на 2 невідомі автобуси біля центрального парку. поки все провіряють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще така думка створити громадську організацію, яка б займалася люстрацією на Волині!!!

Підтримую. Але туди треба включити людей, думці яких довіряють та до яких дослухаються. Ну, це вже буде пізніше.

Інформацію про Швидкого прошу в приват, ато була думка вступати в самооборону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Леся Оробець повідомляє: Із ГРУПИ КОЛОМОЙСЬКОГО в кількості 6 чоловік не проголосував тільки колишній менеджер "Укрнафти" Ігор Палиця, який пройшов в Раду по округу №22. Він, правда, був присутній, але не голосував.

Хорошого депутата вибрали, лучани. Недарма воно зачиняє свій ЦУМ. Воно з кривавим янучарою буде до кінця! Палиця разом з Януковичем - це соромно.

ФЕЙК!!!

http://w1.c1.rada.go...golos?g_id=3816

шукайте палиця - за.\

На мою думку перш ніж постити важливу інформацію, можна напрягтись 5 хв і хоча б в межах своїх сил перевірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є протоколи голосувань. Вони відкриті загалу і там можна подивитись хто і за шо голосував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, ті хто тут, в фейсбуці, телефоном постить "перевірену інформацію" про тітушок у луцьку - думайте трохи, перед тим, як сіяти паніку та примушувати людей відриватись від більш важливих справ, чим тирнет переживання. дякую за розуміння))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конякіна, район риббази. Хтось на вулиці горланить "СЛАВА УКРАЇНІ" і "(хтось там) -- ВИХОДЬ!" голосно з кимось розмовляє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...