Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

які такі знову вони?

у них. це у УМВС. той фонд, у який стільки років незаконно збирали гроші за якісь папірці при отриманні паспорта. це тільки офіційні побори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

які такі знову вони?

у них. це у УМВС. той фонд, у який стільки років незаконно збирали гроші за якісь папірці при отриманні паспорта. це тільки офіційні побори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не думав,що у нас на форумі є такі люди, але в пеклі всі потрібні.

123_800.jpgi.gif

2 procrastinator якби я уже давно не юнак,і можу це довести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у них. це у УМВС. той фонд, у який стільки років незаконно збирали гроші за якісь папірці при отриманні паспорта. це тільки офіційні побори.

зрозумів. значить їх геть.

фонд до казні громади, міста.

і вже радою вирішувати куди і скільки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок "фонд до казні громади, міста.": звичайна людина відрізняється від бандита не відмовою від застосування сили та покарань а правомірністю такого застосування, тому спочатку проголосувати про відкриття і прозорість всіх спецфондів, а тоді відмовитись їх поповнювати без добровільної згоди. Тоді можна і забирати гроші на ремонт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергій Вікторович, ну хіба про таке питають вголос в загальнодоступному інтернеті? Чи вас в гуглі забанили? Як кажуть, "ищущий найдет".

Просто після відкритої заяви я сподівався побачити активність на портах компа, але, видно в СБУ інші методи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей Майдан, це українсько-мєнтовські войни. Сила янучари була в бездоганній жорстокій і цинічній системі в якій в одне поєднано мєнтовки суди і прокуратуру. Виділяти когось окремо було б нечесно. Кожен з них до останнього працював на себе і Януковича. Мєнтовки піздили і фабрикували справи, прокурорські давали специфічні запити розв'язуючи руки мєнтам, а суди кришували все, виносячи потрібні вироки. Все легально, законно і правомірно. Тільки народ у всій цій легальності став суцільним терористом-екстремістом і проти нього почалась антитерористична операція. Не було жодної заяви про звільнення з органів міліції, прокуратури чи суду. Всі боролись по максимум і до кінця. Коли загинуло сотні і янука почали сплавляти, тільки тоді і не раніше органи згадали про народ. Це сухий і чистий цинізм.

Якщо б система працювала чесно, ми всі жили б в європейській країні. Але система працювала так, що народ з палками побіг вмирати під кулі і це також дякуючи отим мєнтам, прокурорам і суддям. Система повністю та сама, як і перед війною, ніхто не хоче валити, чекають поки розсосеться, заспокоїться і процес відновиться знову.

Блять, як знадаю як ті мєнтяри оберігали комуняк зі сталіном біля Собору, як знімали людей, як повязали старшого дядька, якого це все дістало і він пішов валити палатку тих сук. Блять. Жень, ти трохи засидівся біля компа. Тобі до горячих шинок хоч раз підійти і на беркутять за двадцять метрів подивитись крізь них на наших правоохоронців, які на тебе з огнестрілами і снайперами чекають. І потім щось про мирний протест і домовленості гнати і гуманізм і любов в всьому світі. Ті кого вбили, вони не хотіли вмирати, але снайпер їм вибору не дав. Вони хотіли жити в кращій країні, в якій будуть жити всі тільки не вони і їх сім'ї. Ви блять хоч уявіть як вас за ніщо валять, чи вашого найближчого і потім тріпайтесь про розбиті шибки. І хто перший кинув.

Терещук, той що з народом, казали що садив Павлюченків, невинних хлопців і похуй їх життя майбутнє і сім'я. Тільки своє життя непохуй. Зараз це все намагатиметься затміть мозги лучан своїм професіоналізмом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекають поки розсосеться, заспокоїться і процес відновиться знову

Старовинна Українська забава "моя хата скраю" в досить збоченому трактуванні. Мєнти стояли бо "як жеж так я тренувався, потів а тут нікому на.... не потрібний." А тут після революції ще й неслабе скорочення має бути. Вони ж нічого крім як махати палками - не вміють (кажу бо сам з дуже багатьма знайомий). Є нормальні які роблять свою роботу а так - бидло яке навіть не уявляє що таке культура поведінки та спілкування.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їм же ж обіцяли 500у.е. щодня, і чи вони отримали ті кошти? нафіга вірити було тому клоуну? він вже напів мертвий (сподіваюся), потрібно добивати,щоб не сховався у норку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей Майдан, це українсько-мєнтовські войни.

Це війни за владу, у якій використовують народ. Дивився по еспресо здається, говорив чоловік з самооборони Києва. Каже, що бачив снайперів з їхнього боку, які стриляли по міліціянтам, пробували відловити - не вийшло. Питання - хто за ними стоїть і для чого вони провокували міліцію? Варіанти:

1. Це були ті самі силовики від влади. Провокували міліцію, щоб вона пішла штурмом на майдан, повністю силою розігнала, було ще гірше кроваве мєсіво і все, кінець. Розумію, що на цьому протести не закінчились, але припускаю, що влада думала, що закінчаться і людей можна запугати. Роблю висновки тільки з того, що Президент з самого початку дуже не серйозно і не адеватно оцінював всю силу Майдана

2. Силовики від Россії. Аналогічно, для того, щоб збурити кроваві розгони і, щоб силовики пішли в наступ і "закрили" Майдан, або, як варіант спровокувати саме ім'я Президента, для того, щоб поставити туди вже іншого. Останній варіант припускаю саме після сьогоднішніх заяв Добкіна про вихід з партії і створення сепаратиськіх намірів на сході

3. Є навіть думка, що це були снайпери від опозиції, для того, щоб вони вже фактично силою захватили владу через тиск. Нажаль, це політика і такий варіант я не можу не відкідувати

На Грушевсього в перші сутички, на скільки я знаю, Гриценко говорив, що були також снайпери. Але це були контрснайпери, для того, щоб якраз отаких снайперів-провокаторів відслідковувати. Вони були і в 2004 на Помаранчеву Революцію, але не стріляли. В принципі, якщо включити логіку, допускаю, як-би це жорстоко не звучало, але, можливо, пять тоді вбитих людей - це були нерви. Враховуючи те, кого зараз беруть в правоохоронні органи, люди дійсно морально не стабільні, так, що все можливо.

У 2 і 3 випадку, цим мала-би займатись контррозвідка, але чого вона це не робила? Або це був перший варіант, або все-ж таки наші силові структури настільки зараз не професійні, що бачать тільки мітингуючих і все. Роблю такий висновок, що, замість того, щоб відловлювати провокаторів під час першого студентського розгону, вони не відловлювали провокаторів серед натовпу, а йшли просто напролом, без розбору.

Це все тільки мої роздуми і припущення, але я думаю, вони заслуговують на увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю всіх. Щойно прийняли закон про повернення до конституції 2004 як проект і вцілому - що означає що воно легітимне без обговорення і тягомотини в комісіях

Питання - хто за ними стоїть і для чого вони провокували міліцію?

Агенти впливу "кремляді" які намагаються натравити один на одного вже і так озвірілих людей. також як для статистики "жаху", для укріплення свого режиму в москві. Будуть казати "не виходьте - бачите скільки загинуло" і так далі...

Снайпери від влади - також можливо адже на болотній площі в москві всіх розігнали досить оперативно, варто було лише кількох арештувати. Нажаль яник не вміє читати: книга Л.Кучми "Україна не Росія". там є зерно правди. Українці переобирали гетьмана на покрову щороку. Отже не було часу вжитися і перевищувати повноваження. Москалі приймали царя і всіх його нащадків як посланців Бога. звідси і рабська філософія в москалів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dobec

Фактично взнати, хто це був, ми можем тільки догадуватись і однозначно на 100%, я б не говорив, хто це саме був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі було б добре заблокувати аеропорти на виліт і тоді будемо бачити чиї "козачки були заслані"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, на рахунок снайпера-провокатора. Тільки-що свободівець якийсь в каналі РАДА сказав, що його затримали і він не відноситься ні до жодного підрозділу військового України. Думаю, ми ще багато нового взнаємо через деякий час.

По ідеї, проти таких у нас має займатись контррозвідка, але чого цього не було - це вже друге питання і не до мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут СБУ яке моніторить конференції має дати відповідь на питання "як СВД потрапило до рук людини, яка не відноситься ні до жодного підрозділу військового України, і як вони могли допустити використання радіочастот. "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярош дав термін виродкам до завтра 10-00.

Хтось вкурсі яка обстановка з доставкою на Київ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить необачно ставити своє фото на аватар і писати всіляку фігню

Не тільки фото, а ще й прізвище та ім'я! І реальний скайп з реальним ім'ям... Я в шоці..

Доведеться грохнути аватарку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукають активіста луцького Євромайдану лучанинаОлександра Овруцького, 1988 року народження.

Як повідомляють родичі, сьогодні він не вийшов на зв'язок. Останні дві ночі патрулював по місту із іншими активістами.

Якщо знаєте, де він може перебувати, телефонуйте за номером 099-75-68-069 Лариса Олександрівна (мама).

UcfcQ3EoRkI.jpg

http://www.volynnews...o-yevromaydanu/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Керівники обласної міліції, прокуратури, СБУ та обласної ради підписали спільну заяву про те, що будуть сприяти забезпеченню порядку на Волині.

Я так розумію що ті особи які шили справи Москвич і Гузя теж в цих рядах? І ті ж продажні мусора на чолі із шакалом-Терещуком?

у влади є мілліарди у.е., а ти говориш про якийсь ремонт в кілька сот тис. грн.

Так, ти правий. У влади. А не в державній скарбниці. Казна ПОРОЖНЯ. Бо влада їх роздерибанила! На тітушок потратилися, і на московських снайперів!

А ремонт явно не кілька сот тисяч. А навіть якщо і так, то їх звідти теж треба взяти.

якщо справді будуть накручувати чи позбавляти стипендії - я не сумніваюся, що люди знову вийдуть на НАШ майдан

А що ти кому зробиш??? оголосять "тендер", де виграє той, хто більше відкату запропонує. Як ти на це вплинеш?

Як ти можеш вплинути на відсутність грошей в казні? Не знаєш, то я тобі скажу - перестань робити дурниці і псувати те, що тобі не належить.

Мені б зовсім не хотілося, щоб нова влада, яка (усім серцем сподіваюся) прийде на місце прогнилого совка, застала країну в руїнах. Ті руїни потрібно буде відбудовувати!

Ти вийдеш і будеш сам будувати? Ні не так. Ти вийдеш і будеш ремонтувати те, що сам же зламав? Чи все ж подумаєш башкою, і ламати не станеш. Щоб потім не довелося відбудовувати!

Ти ще згадай про спалені "Профспілки", про виколупану бруківку по всьому центру Києва і тому подібні речі. Нехай би ГУ УМВС України у Волинській області згоріло вщент, якщо влада тільки так може чути свій народ, то мета виправдовує засоби. В мусорів нема належних умов праці, п_здєц яка трагедія! Нехай жоповози продають, згадають про фонд в який стікаються гроші за писульки про несудимість, "розведуть" палицю-єрємєєва на благодійність. Якщо хтось забув, то я нагадаю - у всьому що твориться в країні (і не тільки останні 3 місяці) винні продажні мусора в першу чергу - це вони не саджають корупціонерів, це вони хабарники №1, це вони забули про законність. Кажуть що є чесні правоохоронці, але їх чомусь ніхто не бачив. В мене кум мусорок, я вжизні за нього не поручаюся що він чесний. Я не збираюся йому задавати незручні питання про чесність, але зроблю все щоб він зрозумів - корупція починається із хабаря в 50 грн і закінчується розстрілом патріотів. Шкода що бачусь з ним рідко (хоча може то й на краще).

Сорі що повторюю те що вже написали odna, nickel, і інші форумчани.

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярош дав термін виродкам до завтра 10-00.

Хтось вкурсі яка обстановка з доставкою на Київ?

Йди в штаб,там формують і відправляють.Зразу на вході столик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там такі ж молоді хлопці які ті, що прийшли в масках із щитами.

Тільки їм закон дозволяє використовувати зброю і спецзасоби.

Я про те, що у Львові та Тернополі палили приміщення судів. Які до міліції відношення не мають.

Може в них і рило не в пушку? Були б чесні суди такої ситуації не було б. З їхньою чесністю така ж картина як і з мусорською. Всім, хто переступав через залишки свого сумління виконуючи злочинні вказівки, виправдання нема.

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукають активіста луцького Євромайдану лучанинаОлександра Овруцького, 1988 року народження. Як повідомляють родичі, сьогодні він не вийшов на зв'язок. Останні дві ночі патрулював по місту із іншими активістами.

УВАГА: Олександр Овруцький вже знайшовся

Колеги просимо поінформувати!

Нещодавно повідомили, що активіст Євромайдану Олександр Овруцький вже знайшовся.

Дякуємо за підтримку!

--

Марія Доманська :0)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...