Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Рада скасувала мовний закон Колесніченка!!!

Верховна Рада скасувала закон про основи державної мовної політики від 3 липня 2012 року авторства регіонала Вадима Колесніченка.

За відповідний законопроект проголосували 232 народні депутати.

Як відомо, закон передбачає можливість офіційної двомовності в регіонах, де чисельність нацменшин перевищує 10%.

Після ухвалення даного закону в 2012 році в Україною прокотилася хвиля мітингів та акцій протесту на підтримку і української, і російської мов.

Разом з тим після набуття чинності 10 серпня низка обласних та місцевих рад ухвалили рішення про визнання російської мови регіональною.

Також регіональною у західних регіонах було визнано угорську мову, молдовську та румунську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Vorob,

На цей закон фактично не було коштів, так что він не виконувався. Чекаємо на новий закон про мови, який мають скоро прийняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найгірше те, що зміна влади ні чого не дасть. Зараз обгрунтую:

1. Людина що прийде до влади не буде влаштовувати щонайменше 30% населення.

3. Щоб зменшити незадоволення цих тридцяти відсотків потрібно не примазуватись до них і задобрювати а міняти їх спосіб мислення.

4. Бачив відео як в севастополь повертався беркут і там один стакрий козел (вибачте але саме так я і думаю) говорить: "Защитнички наши вернулись." - що свідчить про повне нерозуміння або небажання думати і аналізувати факти.

5. телефонували родичі з Криму і запитували чи можна в нас придбати кілька вишиванок бо в них в школі вирішили включити вишиванки до офіційної форми - і це після стількох смертей. Примазуються скоти. А раніше сиділи тихо.

6. на півдні і сході почали валити пам'ятники леніну - річ потрібна але не вчасна оскільки дає змогу випустити пар і перейти на сторону "народу" тим, хто ще вчора казав "что єти бандеровцьі делают - єто просто ужас", а так скаже "я с вами.... я свой".

7. Тесть працює а РДА в Любомлі - закрився від всіх і сидить ображений і з нами говорити нехоче. Навчився примазуватись до кожної влади і тапер думає як з новою подружитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні Українці СЛАВА УКРАЇНІ ! ! ! ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ УКРАЇНИ ! ! !

Я щойно повернувся з ходи в пам'ять Василю. по дорозі зайшов у кафе з кумом поспілкуватись і випадково відбулась дискусія з сторонньою людиною яка зказала що змін не буде і що раніше платив людям яника і міліції а тепер знову буде платити наступній владі за бізнес.

Скажіть мені будь-ласка невже справді ці герої марно загинули невже все продовжиться????

Я пропоную створити громадське об'єднання яке буде публічно висвітлювати всіх хабарників! Можливо досить платити хабарі, давайте перестаним платити хабарі, давайте будемо відловлювати з компроматами і відводити на театральну площк і публічно позорити ( не катувати не вбивати) а вже потім судити згідно чинного законодавства. можливо так ми зможемо дійсно відмити державу від плямами корупції. також пропонувати і в інших областях створювати такі об'єднання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо досить платити хабарі

Якщо не платити хабарі - розсипеться вся корупційна вертикаль, адже кожен з хабарників повинен платити своєму начальнику за право брати хабарі і так далі. Проста відмова давати хабарі дозволить зруйнувати систему, але на це потрібно досить багато часу. Я цілком згідний з необхідність висвітлення всіх фактів хабарництва, але наявність громадського об'єднання з визначеними людьми в його складі - також привід сказати про упередженість. не об'єднання а добровільна участь всіх громадян з миттєвим викладом інформації в мережах не дасть зам'яти факти.

напишіть, чому мінусуєте і з чим не згідні. готовий вислухати і зробити висновки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не платити хабарі - розсипеться вся корупційна вертикаль

1. Хабарі можуть брати в такий спосіб, який дуже важко відстежити.

2. Дуже багато спокуси в людей, типу - "дам хабар, обжену конкурента,або, як не я - то хтось же інших дасть", тому потрібен тотальний контроль з боку народу на тими кого призначають на посади, на перших порах проводити аудит,моніторинг за діяльністю структур,бо закон про доступ до інформації не виконується, крім того в ньогму є багато "дірок".

3. Вони і без хабарів нормально проживуть - нагло запускаючи руку в державну кишеню, це - закупівля обладнання,послуг, згадайте хоча б, луцькі тендери на будівництво доріг, чи ремонти бюджетних установ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо нам варто не міняти владу а змінювати всю систему. В нас є значні перегини: при янику президента ніхто на міг контролювати оскільки він всіх призначив і кругом були свої люди. Зара ми матимемо парламентсько-президентську республіку в якій все вирішує більшість голосів в парламенті. Це також проблематично, адже можна затягувати процеси прийняття рішень і своритись між собою. Було б добре встановити норми часу на прийняття рішень - скажімо 5-6 днів. також потрібні механізми відкликання депутатів, які не голосують або не представляють думки своїх виборців - процедура відкликання також повинна передбачати відсторонення від роботи на час, за який виборці знову проведуть перевибори. Таким чином в нас буде більшість не від загального складу 450 депутатів, а від тої їх кількості - скільком зараз довіряють люди. Їх рішення будуть легітимними.

луцькі тендери на будівництво доріг, чи ремонти бюджетних установ...

ага і батарейки на біос до компів в Універі за 25-30 гривень.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці а де наш Ленін подівся? А то дивлюся скільки по країні їх падає, а ми якось в стороні)

Я щось вже і не пам'ятаю де він стояв, і коли його знесли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці а де наш Ленін подівся? А то дивлюся скільки по країні їх падає, а ми якось в стороні)

Я щось вже і не пам'ятаю де він стояв, і коли його знесли.

Напротив главного корпуса ВДУ , давно уже снеси ещё в 90..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось вже і не пам'ятаю де він стояв, і коли його знесли.

Знесли одним з перших, а стояв в центрі навпроти головного корпусу університету...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло чого я його не пам'ятаю, його знесли в 91, я тоді ще навіть в школу не ходив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є фотки самого процесу скидання. В діда, він був учасником і одним з ініціаторів. багато можна найти фоток до зносу, з почесною вартою, піонери з автоматами стояли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.ustream.t...nel/lutskonline пряма трансляція з Майдана

частина "Беркуту" підписувалася в відомостях за отримання коштів, а частина - НІ... цікаво послухати їх командира... Останнім виступатиме...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тесть працює а РДА в Любомлі - закрився від всіх і сидить ображений і з нами говорити нехоче. Навчився примазуватись до кожної влади і тапер думає як з новою подружитись.

Міщани люди особливі.Але і вони дуже чітко знають армійську приказку ,, На ображених воду возять, ї дещо на них ложать,,

Якщо суть до нього не дійде, або не знайде в собі сили вийти і признатись, як на сповіді перед людьми каються-може і не відкриватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може прокомментувати шокове відео, як з Майдана вивозять снайперську гвинтівку з глушителем?

Побачив у сусідній темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДЕМАГОГІЇ і обзивань куча, пишіть про КОНКРЕТНІ РЕЧІ! ХТО що пропонує!

КАЖІТЬ ЩОБ В НЕТІ ВИКЛАДАЛИ ПОВНУ ЗВІТНІСТЬ БЮДЖЕТУ, міського і районного!!! тоді навряд всяки козли захочуть до влади!!!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...