Перейти до змісту

Ми всі порушуємо правила...


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Очко в них треноване просто....))))

На велі, як їздив.. так і буду їздити .. срав я на ці всі розклади.. особливо за відсутності.... навіть не велодоріжок, а самої концепції усвідомлення того, що є купа велосипедистів і їх треба швидше кудись дівати.

На дорозі в нас.. як на вигулі 5 річного кавказця... треба крутити головою.... на 360 градусів.. і посилено прокачувати вміння швидко змінювати траєкторію руху.. місцями через парапет.)))

Гарний приклад всім велосипедистам.

Сри далі - просто попадеш в ДТП, полежиш в лікарні,... ну і відшкодуеш власнику авто вмятину на дверках чи капоті від твоєї голови, і потім можеш срати і далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 482
  • Створено
  • Остання відповідь

Ти бачив, як я катаю, що пишеш цей брєд?

За 8 років, що я на велі.. жодної аварійної ситуації.. по моїй вині, а приклад з мене брати не треба.., треба башкою думати, що ти робиш, бо безголовим ніякі правила не допоможуть,

Мудаків за кермом маршруток і вишневих Таврій..))) ненавиджу люто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вчила ПДР в автошколі, теж для себе, як для велосипедиста, відкрила багато нового, про що і не здогадувалась.

Тому підтримую, здача ПДР не завадила б, добавлю, що і тим, хто уже має права теж. Оскільки на іншу ж категорію треба здавати окремо. Ібо водії не особо вчитуються в розділ для велосипедистів, та і в білетах важливих моментів проїзду перехресть, поворотів і та інших маневрів суто для велосипедистів практично немає.

Як водій, дуже обережно, точніше насторожено ставлюсь до велосипедистів на дорозі... я їх боюсь.

Як велосипедист, серйозні перехрестя спокійніше проїжджаю в групі з досвідченими, а коли сама, переходжу на пішохода і на зебру.

P.S. А що за історія з вишневими тавріями?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так.. для ясності..в мене є водійські права.. А, Б, С категорії.

А вишенва таврія.. це одне падло нас на Ківерцівській трасі поклало групою в складі 5 чи 6 чоловік і свалило.... я тоді при падінні каску з кріплень зірвав об асфальт, Халф.. ще катався, то поїхав додому на таксі.. бо його "Пижик" вже сам не їхав.((

З.І. Ласочка ти умнічка.) :g30:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди цікавила така ситуація так як зустрічаюсь з нею досить таки часто.От наприклад мені потрібно повернути наліво, я можу стати за автомобілем і повернути разом з ним (якщо я нікому не буду заважати) чи по правилах мені обов'язково потрібно перейти через перехід? Бо один раз так зробив а потім задумався що це було неправильно

post-3314-0-35745200-1370263469_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди цікавила така ситуація так як зустрічаюсь з нею досить таки часто.От наприклад мені потрібно повернути наліво, я можу стати за автомобілем і повернути разом з ним (якщо я нікому не буду заважати) чи по правилах мені обов'язково потрібно перейти через перехід? Бо один раз так зробив а потім задумався що це було неправильно

Через перехід. За транспортним засобом вліво не можна. Більше інформації можеш взнати перечитавши попередні пости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди цікавила така ситуація так як зустрічаюсь з нею досить таки часто.От наприклад мені потрібно повернути наліво, я можу стати за автомобілем і повернути разом з ним (якщо я нікому не буду заважати) чи по правилах мені обов'язково потрібно перейти через перехід? Бо один раз так зробив а потім задумався що це було неправильно

Відповідно до правил дорожнього руху, поворот вліво для велосипедиста заборонений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну звичайно. Було б дивно бачити группу байкерів, які дружньо "проходять" через пішохідний перехід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчора десь біля 9 вечора їхав по Дубнівській (зі сторони ЦУМа) в сорону Підгаєць, на участку від Київської до перехрестя біля 7 шк. Таксі, Ауді 100 ц3 авант повернута до мене обличчям, розвертається і теж їде в сторону Підгаєць, але їде повільно і біля тротуару. Стараюсь їхати так, щоб йому було видно мене у лівому дзеркалі і десь 3-5 м від нього (я думав він повертати хоче, там наліво Колібріс). Але тут він знанацька розвертається (такого моя логіка передбачити не могла) без поворотників і на дорозі з одностороннім рухом. Капець, хоч би в дзеркала дивився б. Їхав би швидше, то пом'яв би йому задні двері. Будьте обережними і подалі тримайтеся від таких "клоунів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора десь біля 9 вечора їхав по Дубнівській (зі сторони ЦУМа) в сорону Підгаєць, на участку від Київської до перехрестя біля 7 шк. Таксі, Ауді 100 ц3 авант повернута до мене обличчям, розвертається і теж їде в сторону Підгаєць, але їде повільно і біля тротуару. Стараюсь їхати так, щоб йому було видно мене у лівому дзеркалі і десь 3-5 м від нього (я думав він повертати хоче, там наліво Колібріс). Але тут він знанацька розвертається (такого моя логіка передбачити не могла) без поворотників і на дорозі з одностороннім рухом. Капець, хоч би в дзеркала дивився б. Їхав би швидше, то пом'яв би йому задні двері. Будьте обережними і подалі тримайтеся від таких "клоунів".

Недотримання безпечної дистанції... бла-бла-бла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В данном случае, как раз, соблюдал дистанцию, иначе б - влупился :)

Там таксисты обычно разворачиваются. А таксисты - народ специфический :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я давно забив на цю тему...))) нікому не заважаю, стараюсь не влізти під машину... і бути помітним.

Все, що треба велосипедисту на дорозі.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будьте обережними і подалі тримайтеся від таких "клоунів".

Автомобілі таких власників треба "таврувати". В тому значенні, щоб не переробляти їх авто на таврії :0038: , а ставити на авто клеймо, як на літаках у воєнні роки ставили зірочки :0032: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

недавно був свідком двох спроб масового самогубства велосипедистів

в одному випадку чоловік 7 з Винниченка вирулювали на Волі, нехтуючи тим, що по головінй з Волі в напрямку до готелю Україна їхала маршрутка.. Прямо перед нею вискочили, і водій мусив екстренно гальмувати. Ніби ніхто не постраждав, але в маршрутці люди могли і попадати, цього не бачив.

Така ж сама була ситуація, коли велосипедисти вискочили по Рівенській в сторону моста на червоний сигнал світлофора, і водій маршрутки номер 9, що виїжджав з Відродження теж мусив різко гальмувати.

я ще розумію проїхати пішоходний перехід на червоне світло, чи перехрестя, коли немає взагалі машин.

А отак бездумно кидатися під маршрутку - це подвійна тупість. Бо можуть і самі постраждати, і наражають на небезпеку пасажирів, які можуть попадати і травмуватися від різкого гальмування автобуса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такие законы природы. Идиотизм в стаде легче распространяется, чем мудрость.

Если в группе даже только один идиот, он потянет большую половину за собой. А если их не один...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недавно був свідком двох спроб масового самогубства велосипедистів

в одному випадку чоловік 7 з Винниченка вирулювали на Волі, нехтуючи тим, що по головінй з Волі в напрямку до готелю Україна їхала маршрутка.. Прямо перед нею вискочили, і водій мусив екстренно гальмувати. Ніби ніхто не постраждав, але в маршрутці люди могли і попадати, цього не бачив.

Така ж сама була ситуація, коли велосипедисти вискочили по Рівенській в сторону моста на червоний сигнал світлофора, і водій маршрутки номер 9, що виїжджав з Відродження теж мусив різко гальмувати.

я ще розумію проїхати пішоходний перехід на червоне світло, чи перехрестя, коли немає взагалі машин.

А отак бездумно кидатися під маршрутку - це подвійна тупість. Бо можуть і самі постраждати, і наражають на небезпеку пасажирів, які можуть попадати і травмуватися від різкого гальмування автобуса

у мене питання - а там точно маршрутка їхала на своє світло? чи це було припущення, що він рухається правильно, а велоссипедисти ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

абсолютно точно. я у двох випадках на переході і чекав "зеленого" щоб перейти дорогу, тому на світлофори звертав увагу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2madkot

Ты на тех перекрёстках (ЦУМ и Ровенская) часто видишь, как маршрутки едут на красных для них? Мне за много лет как-то не попадались там нарушители-маршрутки ;)

А группы байкеров в городе НИФИГА правильно ездить не умеют. И не нужно их даже пытаться защищать.

Я уже писал раньше про "своих", казалось бы не новичков и адекватов, которые срать хотели на что-то кроме своего желания поскорее дофигачить в ПЛ... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще частенько пішоходам потрібно прокускати велосипедистів на пішоходних переодах... Бо їм, напевно, важко зупинитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще частенько пішоходам потрібно прокускати велосипедистів на пішоходних переодах... Бо їм, напевно, важко зупинитися.

Частенько пешеходы пропускают, когда их не просят. Они убеждены, что раз велосипедист не встал, как вкопанный, то он их не видит, и объехать тоже не может. Сбрасываешь скорость, пропускаешь пешехода, а он начинает дергаться. Шо, не? Нам, в случае столкновения с пешеходом, хуже будет. Проверено. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди - идоты. Я слышала, как вслед тетка кричала: "Вони ж не дивляться, куди їдуть!". Вы можете себе представить, сколько можно проехать, не глядя, куда едешь? А эти особи уверенны, что ни водители за рулем, ни велосипедисты не смотрят, не видят и еще охотятся, к тому же, за ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...