Перейти до змісту

Ми всі порушуємо правила...


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Ні шановний, якби було ДАІ, винен був би ти 100%, так як ти пив - знаходився в стані алкогольного спяніння, а допустима у нас норма 0% проміле.

Ну вообще-то допустимая норма в Украине 0,2 промилле ;) И реально, даже если-бы Миро выпил одну бутылку некрепкого пива на мосту возле автозавода, сразу поехал в центр и попал в ту ситуацию, то через полчаса(это самое быстрое время, через которое у него-бы взяли кровь на анализ(если-бы гайцы мимо проезжали в этот момент ;))), все равно алкоголя в крови уже небыло-бы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 482
  • Створено
  • Остання відповідь

Молодці, товариші трєзвєнніки та язвєнніки! Хто з вас, лєсапєдістів, жодного разу не сідав за руль напідпитку (пивко теж рахується) - шаг вперьод! По-іменно, будь-ласка!

Герої..

Это только тебе одному хватило .... мужества рассказать все, как есть, здесь, на публике. Сам ты - герой... От героя слышим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу, що із усіх випадків коли я спостерігав проїзд велосипедиста пішохідний перехід - у 100% випадках, ніяке падло на велосипеді на зупиняється щоб пропуститилюдей, а їде, хамло прямо перед носом у людей, але сподіваюсь колись якусь палку в колеса на переході схоплять такі їздаки, даби дружно пішоходам провчити їх. Так само сьогодні, один веломудло не пропустив мене на Київській із коляскою на переході, а пракчтично їхав на каляску, я змущений був зупинятись на дорозі. Тепер думаю про рогатку і пару камінців, бо ногами не наздожену.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От не треба, я зупиняюся, а гарним дівчатам ще й роблю глибокий реверанс і посміхаюсь! ) Не всі хто на велосипеді - падло. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподіваюсь, мінуси ставлять саме непитущі? ))))) Ато щось воно нелогічно виходить. Не здається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій, не всі мудаки в цьому світі, і дай Бог щоб вони боли в меншості. Але якщо взяти у процентному співвідношенні автомобілістів і велосипедистів і мудаків на цих колесах, то думаю буде порівну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподіваюсь, мінуси ставлять саме непитущі? ))))) Ато щось воно нелогічно виходить. Не здається?

Ти справжній "герой".

Суперменам плюси не потрібні.

П.С. Пють то, напевно, всі, але не всі потім в стані алкогольного спяніня по дорогам їздять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніяке падло на велосипеді на зупиняється

Останнім часом це якась повальна "мода", майже кожен день або сам з цим стикаюсь або близькі розказують. А потім дивуватимуться коли заставлять отримати велоправа і повісити номерний знак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міро, та попустись ти вже, попий мінералки, охолонь. При чому тут, питущі, непитущі ? Ти знаєш, що крім ПДР існує ще елементарний здоровий глузд і інстинкт самозбереження? Тобі правильно вище писали, виїхав з дому, маєш приїхати живим і здоровим, чого я і нам всім бажаю. А те, що ти на головній, в цій країні, як відомо, для багатьох зовсім нічого не означає. Тому дивитись треба уважно, слухати, що навколо тебе відбувається і бути обережним, бо від цього залежить твоє життя. А не витріщити більма, вкрутити 35 вночі, і летіти як вар"ят назустріч невідомості. Тут ями на пів колеса, люки каналізаційні крадуть, люди і собаки на дорогу вибігають, з другорядних доріг і дворів модні пацики на машинах вилітають і т.п.

Краще зроби висновки на майбутнє, і їзди акуратніше і обережніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу, що із усіх випадків коли я спостерігав проїзд велосипедиста пішохідний перехід - у 100% випадках, ніяке падло на велосипеді на зупиняється щоб пропуститилюдей, а їде, хамло прямо перед носом у людей, але сподіваюсь колись якусь палку в колеса на переході схоплять такі їздаки, даби дружно пішоходам провчити їх. Так само сьогодні, один веломудло не пропустив мене на Київській із коляскою на переході, а пракчтично їхав на каляску, я змущений був зупинятись на дорозі. Тепер думаю про рогатку і пару камінців, бо ногами не наздожену.

8:05 - 8:25 Соборності - Богдана Хмельницького. Ласкаво просимо на виставу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер думаю про рогатку і пару камінців, бо ногами не наздожену.

8:05 - 8:25 Соборності - Богдана Хмельницького. Ласкаво просимо на виставу :)

Хочеш, щоб тобі в дупу з рогатки поцілили ? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий розповідав випадок у ЄС: їхав п'яний велосипедист по головній, з другорядної автомобіль висунув носа, велосипедист впав на капот. По приїзду поліції, оштрафували обох.

За що автомобіліста? Автомобіліст захищений корпусом автомобіля і водій має дбати не тільки про свою безпеку і правоту, а ще про безпеку інших учасників руху.

ІМХО нехай і випив він пляшку пива, це ніяк не привід його давити. Від нього набагато менше шкоди як від бухого мажора на швидкості 100+ км у місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер думаю про рогатку і пару камінців, бо ногами не наздожену.

8:05 - 8:25 Соборності - Богдана Хмельницького. Ласкаво просимо на виставу :)

Хочеш, щоб тобі в дупу з рогатки поцілили ? )))

Andrew_Best не вистрелить якшо пропущу... чи вистрелить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий розповідав випадок у ЄС: їхав п'яний велосипедист по головній, з другорядної автомобіль висунув носа, велосипедист впав на капот. По приїзду поліції, оштрафували обох.

За що автомобіліста? Автомобіліст захищений корпусом автомобіля і водій має дбати не тільки про свою безпеку і правоту, а ще про безпеку інших учасників руху.

ІМХО нехай і випив він пляшку пива, це ніяк не привід його давити. Від нього набагато менше шкоди як від бухого мажора на швидкості 100+ км у місті.

Не факт, можна легко людину штовхнути щоб якось не так впала і все ... тАк що від пянюг чи то на колесах чотирьох чи то на двох однаково шкоди можна чекати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він буде відпрацьовувати влучність вогню, щоб вже точно попасти в того, хто не пропускає на Київському майдані. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від нього набагато менше шкоди як від бухого мажора на швидкості 100+ км у місті.

Але через отаких "умніків" черговий мажор \або і не мажор\ може влетіти в зупинку\пішоходів. Є ще така річ як створення аварійної ситуації, і тут ше не факт хто більше наробить біди - велосипедист "під пивом" чи тверезий автомобіліст, який неправильно повернув з другорядної.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні шановний, якби було ДАІ, винен був би ти 100%, так як ти пив - знаходився в стані алкогольного спяніння, а допустима у нас норма 0% проміле.

Ну вообще-то допустимая норма в Украине 0,2 промилле ;) И реально, даже если-бы Миро выпил одну бутылку некрепкого пива на мосту возле автозавода, сразу поехал в центр и попал в ту ситуацию, то через полчаса(это самое быстрое время, через которое у него-бы взяли кровь на анализ(если-бы гайцы мимо проезжали в этот момент ;))), все равно алкоголя в крови уже небыло-бы.

Я ніяк не хочу, щоб в Луцьку автомобілісти, пішоходи (особливо діти) стикалися з велосипедистами, котрі п,ють пиво і їздять абсолютно ігноруючи ПДД.

Та й тема названа так виправдально, раз всі порушють , то й я буду.Наче це нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й тема названа так виправдально, раз всі порушють , то й я буду.Наче це нормально.

Вы, уважаемый, видите оправдание в названии. Это закономерно, с точки зрения психологии.

Я в нем видала всегда философский смысл - нарушаем, потому что жизнь сложная штука и иногда диктует свои правила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але через отаких "умніків" черговий мажор \або і не мажор\ може влетіти в зупинку\пішоходів. Є ще така річ як створення аварійної ситуації, і тут ше не факт хто більше наробить біди - велосипедист "під пивом" чи тверезий автомобіліст, який неправильно повернув з другорядної.
Велосипедист спричинить наїзд мажора на зупинку громадського транспорту, так і бачу заголовки газет. Ти зі сторони себе чуєш ;)

А тепер розглянемо ситуацію з іншого боку, чому всі накинулись на Міро, водія ми вже в розрахунок не берем?

По-перше, велосипедист був правий, він їхав по головній.

По-друге, водій котрий не надав перевагу, замість того щоб надати допомогу потерпілому, утік з місця ДПТ

По-третє, а чому ніхто не припускає що водій також був під градусом, інакше чому він утік?

По-четверте, пляшку пива в розрахунок можна не брати, він не автомобіліст і тим більше у діючу норму для автомобілістів 0.2 проміле він вклався.

90% ДТП на дорогах стаються через нехтування ПДР.

Додано: з таким же успіхом перерахувати в розряд "умінків" можна всіх збитих пішоходів, бо не вміють по зебрі ходити, але у такій ситуації чомусь завжди водій винен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер розглянемо ситуацію з іншого боку, чому всі накинулись на Міро, водія ми вже в розрахунок не берем?

просто водія на форумі нема, а велосипедист є))

тому тут очевидно кого треба "чмирити" :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж така ситуація може статися з кожним (і неважливо після пива чи соку), а що б трапилося якби він їхав 1,5-2 сек раніше?

З цієї історії варто для себе висновки зробити, а не відразу

"чмирити"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та, ладно, ничего не мешает чмырить и делать выводы одновременно.

А причина чмырения в том, что наш друг не вызвал гайцов, потому что от него пахло пивом, в том числе. И дело вовсе не в процентах алкоголя.

А человеку, даже и без пива, ситуация может показаться страшнее, чем есть, тем более ночью. И 35 км в час, и мажоры летящие. Судить сейчас сложно. ДТП не оформлено, факты не зафиксированы. Значит, не было ДТП. Нам остается верить, или нет. И чмырить от нечего делать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який байк в міро? Часом не білий GIANT?

Ранок понеділка не перестає дивувати:

1. Двопідвідс...здається ардіс.. чорний. винниченка-драмтеатр проїхало на червоне

2. Шосейний...колір лагуни..там-там-перемоги. Дівчино, якшо ви тутечки будете пробігати очима, прошу, ВИТЯГУЙТЕ ВАШІ РУКИ ХОЧ ПРИ В"ЇЗДІ НА КІЛЬЦЕ. Дякую

Відчуваю рогатку тре монтувати на руль, а не давати її Andrew_Best

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...