Перейти до змісту

Ми всі порушуємо правила...


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Правда? А я то думаю для чого дзеркала у автомобілі, і взагалі для чого у них дивитись перед початком маневру.
Ви думаєте, що всі автомобілісти тільки те й роблять, що дивляться в яких гарних костюмчиках і на яких прікольних байках велосипедисти катаються? Треба хоч трохи побути водієм, щоб зрозуміти про що я. Дивує ваша самовпевненість, хоча можливо з місця велосипедиста вам все краще видно.

Ну причём же здесь костюмчики и байки?!

И с седла велосипеда действительно намного лучше видно, насколько автомобиль РЕАЛЬНО опасен! С "опасностью" велосипедистов и близко не сравнить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 482
  • Створено
  • Остання відповідь

Тут по всем вам можно целую дисертацию по психологии людей написать.

В соседней теме крики про автобыдло, в тут крики, что я на веле ездить и так умею, и это нормально, а пешеходы мешают ))))

Народ вы хоть иногда думаете когда пишите, или у вас думать -> написать переросло в написать->подумать ?

:)

Классическое проявление аперцепции, или еще каузальной атрибуции ;)

Вот-вот, прямо у меня с языка сняла :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....- випили по пляшці пива на ж.д.мості.. Любимо так поспілкуватись, у тьмі нічній. От ще одна мотивація - запах пива. ....

А потом удивляется, что не среагировал на авто ;) Если бы тот чел на машине остановился и вызвали гайцов, ты бы и на ремонт его ведра попал ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читай уважніше.

1. Я їду по головній дорозі. Не я, а мені повинні уступати дорогу. Чи не так?

2. Авто винеслось на величезній швидкості. На повороті майже не загальмувало. Була б на моєму місці автівка - було б ДТП. Власне, ті секунди, що я стояв у свічці, і спасли мені життя. Як розумієш, на авто таке зробити неможливо.

3. Випили по пляшці пива - не горілки, + пройшло достатньо часу перед цією пригодою.

Винен був водій авто, однозначно. А перед тим як щось писати, хоча б УВАЖНО читайте сам опис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Метрів за 15 від мене із повороту на Шопена вискакує автомобіль - водій розсудив, що ще далеко, і вирішив не чекати, доки я проїду. Наголошую, я - на головній дорозі! Ну, добре. Їду далі. Під'їзджаю до самого повороту, а з нього вискакує наступна машина

а світла фар другого авто ти не бачив чи не чув, що ще хтось їде? да, він не правий, але ти в першу чергу думай про свою безпеку, а не про те хто правий. обзор там, наскільки пам"ятаю, непоганий.

Авто винеслось на величезній швидкості.

О другій ночі їду на швидкості км з 35 по Волі, зі сторони Київської площі

вночі, після пива, на велику думаю теж не дуже маленька швидкість.

Випили по пляшці пива, не горілки, + пройшло достатньо часу перед цією пригодою.

вплив алкоголю на організм та час його дії залежить від багатьох обставин, особисто я не п"ю навіть в обід навіть пива, якщо знаю, що ввечері за кермо.

Винен був він, однозначно

хто винен, а хто ні, мають право вирішувати компетентні органи. Якщо так впевнений в своїй правоті треба було викликати даїшників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читай уважніше.

1. Я їду по головній дорозі. Не я, а мені повинні уступати дорогу. Чи не так?

...

3. Випили по пляшці пива, не горілки, + пройшло достатньо часу перед цією пригодою.

Винен був він, однозначно. А перед тим як щось писати, хоча б УВАЖНО читайте сам опис.

Если задуматься: почему такого рода рассуждения никогда не услышишь от "сивочолих" велосипедистов (ну, кто дожил, конечно :) ) ?

"Мне должны уступить дорогу!", "Виноват водитель авто!" - молодой, горячий :0142:

Вы ещё не слышали легендарное "Прав только живой велосипедист" ?

Вот и вся премудрость: если сел на велик и поехал, то твоя задача - вернуться домой живым и здоровым.

Я, возможно, человек безнадёжно провинциальный или даже отсталый, но для меня велосипед - это, как правило, средство передвижения из точки А в точку В. Поэтому мне глубоко непонятно, откуда вообще возник вопрос: соблюдать правила или не соблюдать? ИМХО однозначно соблюдать. Нарушая правила, да и вообще катаясь безголово, сильнее всего ты угрожаешь только самому себе любимому, потому что ты уязвим так же, как пешеход, а движешься со скоростью в три (минимум) раза быстрее его. Тебя шарахнет больнее всех.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу прямо пропорційний звязок між вартісю вела, швидкісю йог руху та безрозсудно зверхньо героїчною поведінкою його власника на дорозі.

уу-уу! Какой жирный к нам зашел...

Похоже, не жирный, а жирная... в смысле жаба... ну, которая давит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Метрів за 15 від мене із повороту на Шопена вискакує автомобіль - водій розсудив, що ще далеко, і вирішив не чекати, доки я проїду. Наголошую, я - на головній дорозі! Ну, добре. Їду далі. Під'їзджаю до самого повороту, а з нього вискакує наступна машина.

Дві машини з інтервалом в.. секунд п'ять.. вилетіли з повороту

їду на швидкості км з 35 по Волі

128450897084558.jpg

швидкість 35 км/год, це те ж саме, що 9,72 м/с. Щось ти не договорюєш, як було насправді. За 5 сек. ти б проїхав майже 50 м і був би вже далеко за поворотом. Можна зробити висновок - або ти їхав швидше і був далі від повороту, або перший автомобіль виїхав з Шопена, коли ти був на більшій відстані від нього (більше 15 м), або можливо пива було більше, і, як наслідок, менша концентрація уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випили по пляшці пива

В 99% випадків, коли збираються випити по пляшці пива, на кожного в кінці посиденьок чомусь приходиться по 1,5 л пива. Отакий от парадокс.

До речі, ти там повинен був проїзжати біля плакату "Випив - не сідай за кермо". Деколи на білбордах пишуть правильні речі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що таке "ашан" ?

- чайна велосипед?

- Тяжкий утюг-лясапед?

- Вело з грузином на борту?

Веталь, спеціально для тебе! http://lurkmore.to/%D0%90%D1%88%D0%B0%D0%BD%D0%B1%D0%B0%D0%B9%D0%BA

Уважно все вивчи, щоб більше таких питань не виникало. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, щодо гарного обзору - при наближенні до перехрестя "гарному обзору", як ти пишеш, (тим більше на швидкості) - заважає будівля, МТС здається. Крім того, до усього скраю стоїть кіоск Волиньтабака. Проїдься увечері на швидкості, побачиш, який там огляд.

Щодо швидкості - завжди так їзджу..так само як і більшість велосипедистів, хто багато їздить.

ДАІшники відразу запитали б номер та модель машини. Коли підвівся з асфальту - вже не зміг роздивитися. Тому й не викликав.

Squaw, ніхто й не сперечається. Та є багато причин, чому рухаєшся швидше черепахи, та й взагалі купівля велосипеда "подразумевает" під собою деяку більшу мобільність у пересуванні, ніж пішохід.

Давайте не будемо помічати скалку в оці, коли існує дещо більше у розмірах.. відомо, як деякі наші телепні.. ой, пардон.. велофанати так на..святковуться, що вранці смутно пам'ятають, як додому приїхали.)))

Ет, не хотів нікого образити. Але заголовок теми усе пояснює. І велосипедисти - завжди більш постраждала сторона, ніж автомобілісти. Але це вже - починається холівар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що таке "ашан" ?

- чайна велосипед?

- Тяжкий утюг-лясапед?

- Вело з грузином на борту?

Веталь, спеціально для тебе! http://lurkmore.to/А...ore.to/Ашанбайк

Уважно все вивчи, щоб більше таких питань не виникало. )))

Дякую, Андрюх.

Miro

Тримайся! Головне, що кості цілі і голова на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Miro, і чого я на світлофорі (пішки) завжди всіх пропускаю - і полудурків на автомобілях, і велосипедистів, які ніби то ще й більше ніж я постраждають від зіткнення? Я ж ПРАВИЙ!!!111адінадін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, це ти вже в Тані запитуй.. Адже це її слова, не мої, щодо хто більше страждає при зіткненні.

Суть же поста була в тому, що їхав впевнено. Машину ж не бачив, вилетіла раптово.

Цитата: "Під'їзджаю

до самого повороту, а з нього вискакує наступна машина"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і велосипедистів, які ніби то ще й більше ніж я постраждають від зіткнення? Я ж ПРАВИЙ!!!111адінадін

Смотрю, этот факт у вас сомнения вызывает?

Проведите эксперимент. Упадите с табуретки. Проанализируйте ощущения. И прикиньте, что табуретка движется со скоростью, хотя б, 15 км в час, когда вы с нее падаете.

Для меня этот факт и без экспериментов очевиден. Это ж - физика.

Один мой знакомый получил серьезную черепно-мозговую травму, с последующей амнезией, когда столкнулся с бабулькой. Она неожиданно на дорогу вышла. А он с путепровода спускался. Бабулька физически не пострадала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, с вами спорить не буду, сначала задавите авторитетом а потом еще над "трупом" поглумитесь :D

Хотя таки да, некоторые сомнения имеют место быть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотя таки да, некоторые сомнения имеют место быть.

Выхода два - постигать своим горьким опытом, или оставаться в сомненьях :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читай уважніше.

1. Я їду по головній дорозі. Не я, а мені повинні уступати дорогу. Чи не так?

2. Авто винеслось на величезній швидкості. На повороті майже не загальмувало. Була б на моєму місці автівка - було б ДТП. Власне, ті секунди, що я стояв у свічці, і спасли мені життя. Як розумієш, на авто таке зробити неможливо.

3. Випили по пляшці пива - не горілки, + пройшло достатньо часу перед цією пригодою.

Винен був водій авто, однозначно. А перед тим як щось писати, хоча б УВАЖНО читайте сам опис.

Ні шановний, якби було ДАІ, винен був би ти 100%, так як ти пив - знаходився в стані алкогольного спяніння, а допустима у нас норма 0% проміле.

А по якій дорозі, і як ти рухався - це все інше, запамятай - випив - винен в любій ситуації 100%.

От якби ти був тверезий тоді інші справи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при наближенні до перехрестя "гарному обзору", як ти пишеш, (тим більше на швидкості) - заважає будівля, МТС здається. Крім того, до усього скраю стоїть кіоск Волиньтабака. Проїдься увечері на швидкості, побачиш, який там огляд.

Якщо такий "поганий обзор", то чому швидкість не зменшив? Заважало чувство собствєнной опупєнності правоти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо такий "поганий обзор", то чому швидкість не зменшив? Заважало чувство собствєнной опупєнності правоти?

Пивко забористое. До сих пор штырит с одной то бутылочки :)

Можна було просто не починати....

Не пожалієм же, заклюєм! :D

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був би я на місці воділи, ти би спочатку отримав добряче в голову, потім було би викликане ДАІ і ти би оплатив всі пошкодження авто. Супермени, йопта, після пива. Чи в тебе Ctrl+Z работає в житті? Тьфу, ото через таких ідіотів і не люблять велосипедистів, бо воно спочатку пивка посьорбає, а патом пяткой в грудь себе лупить, шо його не пропустили і воно праве.

Тіко лоботомія врятує людство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці, товариші трєзвєнніки та язвєнніки! Хто з вас, лєсапєдістів, жодного разу не сідав за руль напідпитку (пивко теж рахується) - шаг вперьод! По-іменно, будь-ласка!

Герої..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...