Перейти до змісту

Ми всі порушуємо правила...


D@ve

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 482
  • Створено
  • Остання відповідь

але ти будь-ласка не плутай тупе малолєтко на БМХ і дорослого на МТБ або шосері

Тобто дорослий на МТБ/шосері = тверезий, відповідальний, обережний? Ну-ну.

Серед велосипедистів дуже багато відповідальних, і якшо вони говорять, що контролюють ситуацію - то так воно і є

Велосипедисти, незалежно від вартості байка, діляться на відповідальних і безвідповідальних, і з тою ж самою імовірністю можна заявити що "серед велосипедистів дуже багато безвідповідальних". Чия б корова мичала, згадай Там-там, гіпс...

Так, відповідальний і обережний.

Розфігарити власний вел, куплений за кровні 5000 і розфігарити мамин подарунок АШАН за 1500 це різні речі, тому якраз від вартості вела залежить відповідальність. Для чого ти тут це все написав я не розумію. Під"***ти мене чи шо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу прямо пропорційний звязок між вартісю вела, швидкісю йог руху та безрозсудно зверхньо героїчною поведінкою його власника на дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні їхав з роботи додому (Дачне - Луцьк), на прямому участку дороги, коли не було транспорту на зустрічній смузі, коли я їхав максимально близько до обочини, виходячи за лінію де рахується що дорога вже закінчилась. І що ви думаєте? :) Водій фури вирішив проїхати всього навсього в 10-ти сантиметрів біля мене. Ситуація така, як тільки я помітив, що він пролетів біля моєї руки на відстані приблизно 10-20см я різко звернув направо (на обочину) де мене очікував пісок в якому мене злегка занесло і я міг спокійно вернутись йому під колеса, правда вже під причіп. Але якось пощастило і я встояв на ходу і продовжив свій рух з "чудовими" думками про водія всю дорогу до Луцька.

Але і звичайні водії роблять так регулярно, правда машини меньші і пролітають вони швидше то це не так відчувається.

П.С. кажу тільки про ті випадки коли вони могли б тримати хочаб невелику дистанцію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, відповідальний і обережний.

Розфігарити власний вел, куплений за кровні 5000 і розфігарити мамин подарунок АШАН за 1500 це різні речі, тому якраз від вартості вела залежить відповідальність. Для чого ти тут це все написав я не розумію. Під"***ти мене чи шо?

Ти там точно тільки руку пошкодив? Нічим більше не вдарився? Бо схоже за вел, куплений за кровні 5 тисяч ти переживаєш більше ніж за власне здоров"я, і думаєш що колхознік/школяр/трудяга з заводу на ашанбайку так як і ти, обережний рівно настільки, наскільки дорогий в ньго цей вел.

:_14:

UPD

Загалом погоджусь із Nokian.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, ти не так зрозумів мій пост. Якщо шануєш речі то і поводишся з ними обережно

Якщо тобі дійсно цікаво, за що я переживав... то це за те, що я накоїв собі і водію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо шануєш речі то і поводишся з ними обережно

Тобто якщо вел куплений за 1500 то його як річ можна не шанувати? Взагалі не розумію до чого ти тут приліпив вартість байка, при цьому нехтуючи "вартістю" здоров"я (там десь вище odna писала про самозбереження) - це я про твій вислів -

якраз від вартості вела залежить відповідальність

адже комусь мама може подарувати вел і за 8000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо шануєш речі то і поводишся з ними обережно

Тобто якщо вел куплений за 1500 то його як річ можна не шанувати? Взагалі не розумію до чого ти тут приліпив вартість байка, при цьому нехтуючи "вартістю" здоров"я (там десь вище odna писала про самозбереження) - це я про твій вислів

якраз від вартості вела залежить відповідальність

адже комусь мама може подарувати вел і за 8000.

Де ти бачив, щоб я писав про нехтуванням здоров`я?

До чого зара цей флуд і докулупування до слів?

Підтримуєш мій погляд на ситуацію - ок, дякую.

Не підтримуєш - я не засмучусь ;) Так шо давай не розводь балаган тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де ти бачив, щоб я писав про нехтуванням здоров`я? До чого зара цей флуд і докулупування до слів? Підтримуєш мій погляд на ситуацію - ок, дякую. Не підтримуєш - я не засмучусь Так шо давай не розводь балаган тут

Ну ти ж загострюєш увагу на вартості байка і при тому нічого не кажеш про здоров"я - чим це не нехтування? Чи може кажемо "вартість байка" - розуміємо "вартість здоров'я"? Балаган виникає через твої сумнівні твердження, тому не кажи що мені робити, і я... ну ти зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. кажу тільки про ті випадки коли вони могли б тримати хочаб невелику дистанцію

В этом случае, не дистанция, а интервал.

Бачу прямо пропорційний звязок між вартісю вела, швидкісю йог руху та безрозсудно зверхньо героїчною поведінкою його власника на дорозі.

уу-уу! Какой жирный к нам зашел...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сьогодні була інша ситуація, знову ж таки їхав на роботу, нікого не зачіпав. Ззаду їхав Камаз з причіпом, він посигналив ще з далека, я чомусь зразу зрозумів, що це до мене і треба з"їхати на обочину. І він спокійно проїхав і я не хвилююсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був очевидцем дорожнього непорозуміння між джипом і бусом на Ковельській. Виляли один перед одним як дурноваті. Пришлось з"їхати на тротуар від гріха подалі.

Доречі, який з велосипедів найшумніший (шос, мтб, найнер) коли їдеш накатом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як спасіння потопаючих-діло рук самих потопаючих, так безпека велосипедиста, в першу чергу в його голові.Навіть якщо вона в касці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як спасіння потопаючих-діло рук самих потопаючих, так безпека велосипедиста, в першу чергу в його голові.Навіть якщо вона в касці.

Так точно, товарищ!

Сегодня вы - Кэп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, який з велосипедів найшумніший (шос, мтб, найнер) коли їдеш накатом?

здається все залежить від покришок і швидкості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Больше всего будет шуметь шоссер... на резине Швальбе Блек Шарк и задней втулкой Хоуп... А велосипедист при этом будет напевать песенку голосом Луи Армстронга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні трапилась із моєю участю невеличке ДТП. О другій ночі їду на швидкості км з 35 по Волі, зі сторони Київської площі. Ліхтарі всі ввімкнені, якщо хтось не знає, то МікроБластер - це така хрень, яка б'є растільки потужно, що по місту вмикаєш лиш на 75% - навіть при такому світлі водії блимають фарами, щоб перемкнув на ближнє світло. Тобто засвітка навіть дуже потужна, зі сторони зустрічних авто видається що їде машина або мінімум як мотоцикл. Але то все присказка.

Метрів за 15 від мене із повороту на Шопена вискакує автомобіль - водій розсудив, що ще далеко, і вирішив не чекати, доки я проїду. Наголошую, я - на головній дорозі! Ну, добре. Їду далі. Під'їзджаю до самого повороту, а з нього вискакує наступна машина. Усе, що запам'ятав - світлого кольору, і повертає вліво, тобто я в'їзджаю їй прямо в лівий бік передка! Долі секунди - швидкість як у нього, так і у мене надто велика, просто зупинитися вже нічого не дає. От зараз пишу і замислююсь - чим він взагалі думав, виїзджаючи з другорядної дороги на головну, навіть не подивившись, чи їдуть машини? Відморозок..Мажор.. ХЗ.

Ліхтар б'є йому в оличчя, він газу не скидує. Миттєво по максимуму витискую ліву ручку гальм, стаю в свічку, голова біля самої землі, зад закидує на капот машини, відпускаю, щоб цього не трапилось, шурхотіння його шин, виск моїх гальм та чийсь пронизливий крик.. наскільки розумію це був мій..переплелись в повній наче завмерлій тиші в причудливу какофонію звуків..дуже добре це пам'ятаю.. була якась урочиста завмерлість моменту.. якщо хтось розуміє мене, про що я кажу.. усе ніби спостерігаєш збоку.. і дуже чітко-чітко думаєш - витиснути ліве гальмо до упору, інакше капот- і невідомість.. і от перед очима його лівий підфарник із фарою. Заднє колесо торкається землі, але ситуацію все одно не спасти - моє переднє колесо усе одно вдаряється в його передню ліву шину, відлітаю вправо. Машина з ревінням не зупиняючись летить далі.. Номер звісно побачити я не зміг - надто далеко..

Подряпані ноги, зараз пробую щось зробити з ротором та диском.. Але головне - живий. З капотів не повертаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та що я я їм сказав би? Невідома машина світлого кольору.. Смішно.

Тільки їхав від Спайка із Іллєю - випили по пляшці пива на ж.д.мості.. Любимо так поспілкуватись, у тьмі нічній. От ще одна мотивація - запах пива. У Ігоря було подібне, звернувся. Так гаєць прямо сказав - громадянин, ви взагалі не мали права сідати за кермо, хай навіть велосипеду. Коротше, дійшло бо того, що Ігорьок сам ледь штраф не заплатив.

Впадло їм таким займатись. Це ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас всім все впадло... Тра було викликати... дати розгін, орієнтировочку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас всім все впадло... Тра було викликати... дати розгін, орієнтировочку...

Ты самую суть истории не понял. Ему надо было с пива на мосту свой рассказ начать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пиво на мосту якось дистанційно вплинуло на поведінку відморозка? Не випив би пива - нічого б цього не було?

Дві машини з інтервалом в.. секунд п'ять.. вилетіли з повороту. Таке враження, що доганяли одна одну. Можливо, і не були пов'язані одна з другою, просто так співпало. А можливо, якась із них була крадена. Адже відомо..

Ілля вчора на мосту розповідав, що вчора викрали іномарку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твое пиво на мосту еще и сейчас, смотрю, действует, дистанционно, и на нас тоже, по ходу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...