Перейти до змісту

Ми всі порушуємо правила...


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Взагалі ні разу не бачив, що велосипедист зупинявся( саме зупинявся, а не пригальмовував і обізджав пішоходів) на переході.

Позавчора їхав маршруткою, паралельно рухався велосипедист в повній амуніції, явно вміє читати і знає правила.

На жодному з чотирьох світлофорів від Там тама до Глобуса не зупинився на червоне..

На перехресті з Молоді то авто і коли їм чрвоне вилітають, а що казати коли вони рухаються на зелене, а тут напереріз путо двоколісне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 482
  • Створено
  • Остання відповідь

2madkot

Ты на тех перекрёстках (ЦУМ и Ровенская) часто видишь, как маршрутки едут на красных для них? Мне за много лет как-то не попадались там нарушители-маршрутки ;)

А группы байкеров в городе НИФИГА правильно ездить не умеют. И не нужно их даже пытаться защищать.

Я уже писал раньше про "своих", казалось бы не новичков и адекватов, которые срать хотели на чо-то кроме своего желания поскорее дофигачить в ПЛ... :)

в районі ЦУМа бувало - там світлофори несинхронізовані - з однієї сторони червоне, а з іншої зелене бувало. принаймі ще недавно, може змінилось. а щодо байкерів - так, хватає у нас "королів доріг"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі ні разу не бачив, що велосипедист зупинявся( саме зупинявся, а не пригальмовував і обізджав пішоходів) на переході.

Позавчора їхав маршруткою, паралельно рухався велосипедист в повній амуніції, явно вміє читати і знає правила.

На жодному з чотирьох світлофорів від Там тама до Глобуса не зупинився на червоне..

На перехресті з Молоді то авто і коли їм чрвоне вилітають, а що казати коли вони рухаються на зелене, а тут напереріз путо двоколісне.

Конкретно этот велосипедист подрезал кого-нибудь?

Возможно, если была сложная ситуация, он бы встал. Я часто встаю на светофорах, но еще чаще не встаю, если ситуация ясная.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі ні разу не бачив, що велосипедист зупинявся( саме зупинявся, а не пригальмовував і обізджав пішоходів) на переході.

Ти не бачив, але такі є. Точно кількох знаю (не особисто, але бачу часто їх поведінку на дорозі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я часто встаю на светофорах, но еще чаще не встаю, если ситуация ясная.

ех... а автомобілісти змушені ставати, навіть, якщо ситуація ясна...

мені здається тут і заритий корінь неповаги водіїв до велосипедистів, тому що водії бачать як велосипедисти часто порушують ПДР.

А те, що ситуація ясна ІМХО не виправдання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех... а автомобілісти змушені ставати, навіть, якщо ситуація ясна...

мені здається тут і заритий корінь неповаги водіїв до велосипедистів, тому що водії бачать як велосипедисти часто порушують ПДР.

А те, що ситуація ясна ІМХО не виправдання.

А я и не оправдываюсь. Я говорю, что нарушаю, но никому проблем не создаю. Кроме, конечно, раздражения у водителей. Они стоят, а я еду. Я прям, чувствую затылком, что они думают и говорят, когда использую зеленый для пешеходов, чтобы преодолеть перекресток, стартуя с их ряда(на Дубенской-К-Карого, Шопена-Воли). Но действуя так, я меньше рискую, как это ни противоречиво звучит. Я уже раньше говорила, моя задача, как можно быстрей и безопасней добраться и покинуть "дорожное движение".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, я до того, що потім конфлікт, бо всі для всіх кругом козли...

напевно, це такий менталітет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди не телепати :)
Люди - идоты.
Шедеврально :)
Я слышала, как вслед тетка кричала: "Вони ж не дивляться, куди їдуть!"

Интересно... а она уверена, что смотрит, куда идёт? ;)

Они стоят, а я еду. Я прям, чувствую затылком, что они думают и говорят, когда использую зеленый для пешеходов, чтобы преодолеть перекресток, стартуя с их ряда

А я вот такого не делаю. Стою и чувствую, что они меня не понимают. Ну ладно, я в контактах и не отстёгиваюсь - но удивляются явно не поэтому. Иногда даже машут из окна - вали, мол, чего стоишь... :)

Взагалі ні разу не бачив, що велосипедист зупинявся( саме зупинявся, а не пригальмовував і обізджав пішоходів) на переході.

Якшо це нерегульований перехід, то така ситуація цілком можлива :) Хоча деколи зупиняюсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди - идоты.

Якщо до переходу підїзжаєш повільно, то люди реагують цілком нормально - переходять дорогу, бо розуміють, що ти гальмуєш, щоб їх пропустити. А якщо ти летиш як дурак на той перехід, то людина ж не знає, чи зумієш її обїхати чи ні. Інша справа, коли люди переходять дорогу незрозуміло де, та ще і по діагоналі - тут без слів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди - идоты.

А якщо ти летиш як дурак на той перехід, то людина ж не знає, чи зумієш її обїхати чи ні.

Во-во, так они и думают. А может, я и не лечу вовсе, а это им так видится. При этом я прекрасно владею прекрасным велосипедом с прекрасными тормозами. И я больше, чем они, не хочу на них налететь и даже зацепить, потому что я грохнусь так, что мне мало не покажется, а они, скорее всего останутся стоять и матюкаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каждый смотрит только из своей калокольни...
Неправда, велосипедисти коли не на байку такі ж пішоходи.

Серед велосипедистів є багато автомобілістів які також є і пішоходами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, труднее всего быть объективным чистым пешеходам. Насколько, меняется мнение, когда ты смотришь со стороны дороги, даже на велосипеде. Начинаешь понимать водителей и ненавидеть пешеходов. Но тут дебилы со стороны четырехколесных возвращают тебя в реальность :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во-во, так они и думают. А может, я и не лечу вовсе, а это им так видится. При этом я прекрасно владею прекрасным велосипедом с прекрасными тормозами. И я больше, чем они, не хочу на них налететь и даже зацепить, потому что я грохнусь так, что мне мало не покажется, а они, скорее всего останутся стоять и матюкаться.

Про те, що ви добре володієте велосипедом і в нього хороші гальма знаєте тільки ви (ну і може ті, що катаються з вами).

Це те саме можна сказати і про автомобіль. Ви переходите дорогу на зебрі і на вас несеться крутий джип. Водій знає, що в нього крута тачка і круті гальма, але переходити перед такою машинкою якось не хочеться, правда ж?

Власне я не бачу ніякої проблеми скинути швидкість перед переходом чи майже зовсім зупинитись в махнути людям, щоб переходили. В таких випадках, як правило навіть з педалей ноги не треба забирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне я не бачу ніякої проблеми скинути швидкість перед переходом чи майже зовсім зупинитись в махнути людям, щоб переходили. В таких випадках, як правило навіть з педалей ноги не треба забирати.

Так, в том то и дело, что не помогает, хоть махай, хоть кричи. В большинстве случаев, ему/ей, всеравно, кажется, что я лечу, как демон и ничего перед собой не вижу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся суть в тому, що є люди-ідіоти і люди-адеквати. Тих і інших життя розприділило порівну між пішоходами водіями і велосипедистами, бідними і багатими, політиками пенсіонерами міліціонерами ітд. Тобто всюди хватає ідіотів з якої сторони не глянеш, ходиш по тротуару - бачиш ідіотів велосипедистів і водіїв, їздиш на авто - мудаки пішоходи. Не треба узагальнювати по виду транспорту людей, узагальнювати треба по адекватності тої чи іншої людини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В этих темах не идет речи, как правило, о нормальных. Темы поднимаются от обилия... странных людей на дорогах, со всех сторон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут все цілком неоднозначно, будь-яка людина з адекватності може перейти в фазу де її адекватною тяжко назвати, причини банальні - сварки, нервове напруження, негаразди на роботі, загальна виснаженість, і девіантна поведінка полізе звідти звідки і не чекав, основний метод боротьби це власна уважність, якщо будеш уважний та обережний принаймі не зашкодись комусь а це важливо, мене наприклад не напряг скинути швидкість, іноді особливо пуганим головою чи жестом показую мол ідіть, я пропускаю, часто буває що мене свідомо пропускають, така собі взаємна вічливість на дорозі, а вот водій якій тебе підрізає поступає як мінімум жорстоко - в разі його помилки ти втратиш здоров"я, він максимум поцарапає свою цінну тонну металобрухту, дехто так водить що аж зуби сціплює - як у мене-велосипедиста, так і у мене-пішохода, виникає питання - невже їх миттєве відчуття шаленої швидкості варте того щоб наражати всіх на таку небезпеку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В большинстве случаев, ему/ей, всеравно, кажется, что я лечу, как демон и ничего перед собой не вижу.

Не сприймайте особисто, але, можливо, їм не даремно здається? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, в том то и дело, что не помогает, хоть махай, хоть кричи.

В такому разі, то вже дійсно якісь неадеквати, бо нормальні люди, як правило, реагують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю, якщо на переході є якісь люди то будьте ласкаві тра зупинитись. А володієш ти ситуацією, чи не володієш то вже питання друге і його тра лишити для себе, бо в тут може все може вирішити випадок (поломка гальм, колеса, вибігти пішохід, неуважний/неадекватний пішохід, тощо) при якому лише збільшуються шанси до виникненя ДТП, якого могло б не статися. Мені спокійно топаючому додому по переходу, до рідних, жахає думка, що хтось оцінює ситуацію можливого зіткнення зімною.

На думку тих парней на веліках, що описує vampirich ситуація теж була "ясна" ;)

Сам інколи не зупиняюся на червоне світло, але то лише на "Т" подібному перехресті коли рухаюсь по прохідній з правої сторони; в інших випадках навіть за ясної погоди, ясної ситуації стою, або по можливості заїжджаю на тротуар і продовжую рух там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я катаюся о 8:00 з Соборності на Богдана Хмельницького і кожного разу зупиняюсь на червоне. Бачили б ви очі водіїв.

Найприкріше в моєму випадку це те, що ні мені ні водіям маршруток не зручно, якщо ми стартуємо одночасно: вони мають чекати мене, щоб заїхати на зупинку або ж я маю виглядувати у них - з-за дупи корми, щоб об"їхати. (а позаду таке саме стадо рушило з світлофору)

Дякувати Богу ніколи не попадалися проблеми з переходом.

Я вам так скажу: скільки людей стільки і бачень ситуації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, конечно же, на самом деле не считаю, что все люди - идиоты. Но доктрина, что "Все идиоты" помогает быть в форме и начеку. Отношусь к пешеходам, как к несмышленым и беспомощным, объезжаю их с запасом учитывая любую неожиданность, вплоть до скачка в сторону на 1.5 метра старушки с большим грузом в руках. А водители - все пьяные, уставшие психи и наркоманы, потому больше еду по тротуарам. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут по всем вам можно целую дисертацию по психологии людей написать.

В соседней теме крики про автобыдло, в тут крики, что я на веле ездить и так умею, и это нормально, а пешеходы мешают ))))

Народ вы хоть иногда думаете когда пишите, или у вас думать -> написать переросло в написать->подумать ?

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут по всем вам можно целую дисертацию по психологии людей написать.

В соседней теме крики про автобыдло, в тут крики, что я на веле ездить и так умею, и это нормально, а пешеходы мешают ))))

Народ вы хоть иногда думаете когда пишите, или у вас думать -> написать переросло в написать->подумать ?

:)

Классическое проявление аперцепции, или еще каузальной атрибуции ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...