Перейти до змісту

Ми всі порушуємо правила...


D@ve

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 482
  • Створено
  • Остання відповідь

Який байк в міро? Часом не білий GIANT?

:0040:

TreNeR, впевнений? Ти його бачиш двічі в тиждень.. :0157:

Переглянь фото із прокатушок.. І не пиши дурниць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який байк в міро? Часом не білий GIANT?

:0040:

Да, чет провтыкал. Не белый, а светлосерый. А это ОГРОМНАЯ разница, особенно с расстояния больше пяти метров;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сріблястий. Звісно, з певною натяжкою йогоо можна назвати сірим. АЛЕ АЖ НІЯК НЕ БІЛИМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прохання до веловипедистів, які заходять в тему, - не лінуйтеся підняти руку перед здійсненням повороту. у добрій половині випадків просто їде, і вгадуй куди поверне :0156: .

два останні приклади:

1) відрізок Конякіна від ТЦ Варшавського до повороту наліво на Карпенка-Карого. Велосипедист, рухаючись у правому ряду, здійснив перестроювання в лівий ряд і поворот наліво, при цьому жест не показав, а просто повернув голову і дав на педалі. Я їхав у лівому ряду відразу за ним, мусив здогадатися, що попереду їде ідіот і готується до харакірі, і завчасно пригальмував, а той собі продовжив рух як, ні в чому не бувало.

2) виїзд наліво на Волі з Чехова (та і взагалі виїзд з другорядної на головну на Т-образному перехресті з поворотом наліво). Буває стоїш довго, чекаєш коли всі розїдуться і вже є можливість повертати, але зліва їде велосипедист (до-о-овго так, не поспішаючи :)) і ти чекаєш поки проїде, бо ж він на головній. Але він повертає направо на другорядну, проїзжає повз тебе і навіть не здогадується, що ти вже свою можливість виїхати і повернути втратив саме через нього. і ти знову стоїш і чекаєш доки всі на головній розїдуться... а людині просто впадло руку підняти, проявити елементарну повагу до інших учасників руху

дякую за увагу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-третє, а чому ніхто не припускає що водій також був під градусом, інакше чому він утік?

Не хотів брати на себе відповідальність за збиту людину. За таке саджають.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за увагу!

Напрасный труд. Всех дядек и тётек не попросишь и не просветишь. Разве только выговорились и полегчало. А из тех, кто сюда заглядывают, большинство, просить не надо. Сами знают.

А сколько я вам щас водил вспомню, что маневры не показывают. А они ж то права имеют, должны знать, в отличии от тётки, что третий день на велосипеде. Но только мне лень вспоминать все случаи и описывать тут. Вы ж сами это все знаете и понимаете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, Abrikos , и другие, кто не знает, или не помнит, что такое велосипед. Я иногда не могу физически оторвать руку от руля и обозначить маневр, потому что в этот момент въезжаю в колдобину, наплыв, или еще какую срань на дороге, которую объехать нельзя, дабы не быть сбитой вами же. Приходится выбирать. Дроги вы знаете. Делайте поправку на ситуацию, прежде, чем судить и всех поголовно считать долбо*бами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, хочу дещо прояснити (але прошу не перетворювати в холівар ;))

1. виговорився, трошки полегшало :) можливо, хтось з велосипедистів, прочитавши мій пост, нагадає собі на дорозі про такі ситуації та й махне рукою на знак повороту. а я це побачу то полегшає ще більше ))

2. з власного досвіду, зазвичай тьотки і дядьки (з якиз більшість не знає, що то таке форум та інтернет), якраз таки і махають руками, крутять головою і їдуть обачливо, і ніколи не строять з себе "зірвиголову". а от ті двоє, що навів у прикладі - у формі, на солідних байках, видно що люди з досвідом, може й тут щось пишуть, ... але просто з відсутністю поваги. але ж яка різниця, чи дядько з села такий, чи веломаньяк. тому я і не конкретизую в прикладі.

3. судив не всіх поголовно (та й взагалі не судив), а навів 2 приклади. а про "всех поголовно считать долбо%бами" - навіть в думках такого не було, прошу не сприймайте так категорично. взагалі, веловипедисти, які показують повороти і дають зрозуміти про свої наміри на дорозі, в мене викликають тільки повагу, і навіть полегшення в сприйнятті дорожньої обстановки, - тут вже хоч не приходиться "думати за двох" і лишній раз тривожитися, вгадуючи, що зараз від них чекати.

4. про поправку на ситуацію - в наведених прикладах не було нічого такого, що не дало б змоги людині проявити елементарне дотримання правил і дати зрозуміти іншим учасникам руху про свої наміри. люди ж думок не читають, а передбачити поведінку легше ж, якщо тобі дано якийсь знак. Були випадки, коли дійсно обстановка відразу дає зрозуміти, що будуть ті чи інші маневри, перестроювання і т.д. я про такі випадки не згадую, бо повністю згоден, що вони є, були і будуть, і поведінка учасників руху в них є допустимою, а головне - зрозумілою і передбачуваною. а були випадки, коли велосипедисту просто незручно трубку від вуха відірвати, щоб рукою махнути )) але, знову ж таки, я не хотів про це згадувати ;).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сейчас вынужденно провела минут 20 на остановке, на оживленном перекрестке на Соборности. Наблюдала за движением и передвижением.

Темное время суток. Это не для такого слабонервного человека, как я, занятие. Когда я сама еду, это, почему-то не так заметно. Все эти люди на велосипедах где-то вне моих передвижений. Но сейчас я наблюдала столько безумного народу на дороге!

Черт с вами, комплексуете в шлеме ехать, или жалко 300-400 грн, чтобы башку свою дурную прикрыть, но маячек задний стоит 20-30 грн!

А едут, кто как. За эти 20 мин трое дядек проехало в крайнем левом ряду, без света. Это шо, ващще!

А сколько по диагонали, или по середине, кучками и по одному. И из нескольких десятков, что увидала, ни одного в шлеме, с маячками через одного.

Тут же еще и пешеходы жести добавляли, и идущие на взлет "горячие хетчбеки".

Что тут сказать, дикие мы еще. Подобные темы будут еще долго жить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как-то прочитала одну статейку в известной газете. Называется примерно "Ездить на велосипеде по городу и выжить, чтобы вести занятия для робких" Кто хочет почитать её полностью, может (вооружившись словариком потолще) сделать это здесь http://www.nytimes.com/2013/05/07/nyregion/bike-riding-in-city-traffic-take-notes-please.html

Несмотря на огромную разницу между Нью-Йорком и Луцком, велосипед и велосипедист - понятия универсальные.

Вот такие занятия проводятся с недавних пор в веломагазине ХХХ, Бруклин, … где собираются люди для просвещения по теме, которую многие считают освоенной много лет назад: езда на велосипеде. … Занятия эти – напоминают одновременно кампанию по повышению осведомлённости населения и непринуждённые, вдохновляющие разговоры для тех, кто не чувствует уверенности на велосипеде при езде по оживлённым улицам города.

Главная героиня статьи - инструктор образовательных курсов - имеет за плечами 14-летний опыт езды на велике по городу Нью-Йорку. Она ёмко выделила ключевые правила для тех, кто хочет безопасно ездить по городу на своём любимом и таком удобном виде транспорта. По-моеу, совсем не лишне здесь эти правила процитировать.

… Законом разрешено ездить на велосипеде с одним наушником в ухе, а не с двумя («на улице есть столько всего, что вы захотите услышать»).

… Велосипедисты всегда должны уступать пешеходам («даже если они переходят не на тот свет и очень раздражают»).

… Гораздо важнее выбрать благоприятный маршрут, а не короткий.

... Двигайтесь по течению транспорта … или готовьтесь провести остаток дня в больнице, а остаток года – заполняя страховые бумажки.

… Правильно сигнализирующий велосипедист … проявляет своё уважение водителям авто, можно сказать, «сообщает им необходимую информацию» во избежание столкновения и демонстрирует, что они точно также должны уважать и велосипедиста. «Во всех этих машинах сидят водители. … Они тоже люди»

… И всегда действуйте согласно этим «велонаучным» терминам: предсказуемый, видимый, уверенный, внимательный и вежливый.

Вроде так просто. А о том, что не всегда короткий путь лучше, я только после её слов задумалась.

Ну, и ещё раз: всем нам удачи на великах! Соблюдай правила сколько хочешь, но без удачи - тоже беда. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Погляд на велосипедистів зі сторони автолюбителя - http://zadolba.li/story/12226.

Як на мене, дуже правильний висновок:

Подведу итог. Вы меня не задолбали, нет. Но я хочу вас искренне попросить: пожалуйста, потрудитесь прочитать пару книжек под названием «Правила дорожного движения» и «КоАП РФ», подумать тем, на что надевается шлем (а без него ездить категорически нельзя согласно первой книжечке), сделать для себя определённые выводы и перестать надеяться на бессмертие и проявлять д’Артаньянство. Имеете гордость называться участниками дорожного движения — возьмите на себя смелость нести ответственность за свои поступки, и отношение к вам изменится.

И ещё, кстати. Хватит жаловаться на отсутствие велодорожек. Автолюбителям тоже тяжело: у нас большие налоги, дорогое топливо, пробки, отсутствие парковок и так далее. Но это не является нам оправданием — мы сознательно купили автомобиль. И вы, пожалуйста, сознательно владейте велосипедом. Или, в ином случае, ходите пешком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погляд на велосипедистів зі сторони автолюбителя - http://zadolba.li/story/12226.

Як на мене, дуже правильний висновок:

Главное - очень "свежий" и "оригинальный"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні якийсь даун.. сука.. бібікав мені.. щоб я мол прискорився.. чи прийняв в право.. вискочивши на бардюр.. чи ХЗ..

Ну ВАС на йух.. панове водії. Доводьте тепер ви мені, що ви не всі придурки, алкаши і довбойоби.. які.. сука... проскакують на жовтий.

ЗАЇБАЛО!

З.І. КАЮСЬ.(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без коментарів

Поплутав де "сіно" а де "солома" :_07: А про лівий поворот напевно і не знав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он показал левый поворот, между прочим

насправді він просто привітався з водієм маршрутки. І навіть якщо жест велосипедиста був сигналом про поворот, він повинен був спочатку поглянути, що відбувається ззаду. Як і кожен учасник дорожнього руху, велосипедист перед початком маневру повинен пересвідчитися, що його наміри зрозумілі іншим водіям і він не створює небезпечної, аварійної ситуації, + п.10.4 - потрібно завчасно зайняти крайнє ліве положення на дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он показал левый поворот, между прочим

Хм, не буду спорить, но интуитивно такой жест правой рукой кажется правым поворотом. А этот так ваще "я типа показал поворот", хотя может у него ухо зачесалось.

Saddy, дик десь тут писали що велосипедистам лівий поворот (чи виїзд на кільце) заборонений. І плюс пункт 9.4 ПДР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, не буду спорить, но интуитивно такой жест правой рукой кажется правым поворотом. А этот так ваще "я типа показал поворот", хотя может у него ухо зачесалось.

Вже писалось, як можна показувати повороти...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В этой теме давно никто ничего нового не говорил. Если хотите мысль высказать, или идею новую, берите и цитируйте то, что есть уже на предыдущих страницах. Там найдется цитат для каждого. ;)

А про сигналы, сразу видно, кто в автошколу ходил, а кто так купил. Тут же где-то в топике, если не полениться, можно найти картинки из ПДД.

Хотя я лично показываю левый поворот левой рукой, а правый правой и еще восемь раз погляжу по сторонам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...