Перейти до змісту

Ми всі порушуємо правила...


D@ve

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 482
  • Створено
  • Остання відповідь

Dima4s, Велосипедисти повинні рухатися по велодоріжках, а якщо їх немає — по крайній правій смузі проїзної частини, в один ряд (також можна їздити по узбіччю (* Узбіччя — виділений конструктивно або суцільною лінією дорожньої розмітки елемент автомобільної дороги, що прилягає безпосередньо до зовнішнього краю проїзної частини, розташований з нею на одному рівні й не призначений для руху транспортних засобів, крім випадків, передбачених Правилами дорожнього руху. Узбіччя може використовуватися для зупинки й стоянки транспортних засобів, руху пішоходів, мопедів, велосипедів (за відсутності тротуарів, пішохідних, велосипедних доріжок або у випадку неможливості пересуватися по них ), не заважаючи пішоходам.

Виїжджати з крайньої правої смуги можна для виконання об’їзду перешкод (припаркованих машин, ям тощо).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11.14

Рух по проїзній частині на велосипедах, мопедах, гужових возах (санях) і вершникам дозволяється лише в один ряд по правій крайній смузі якомога правіше, за винятком випадків, коли виконується об’їзд. Поворот ліворуч та розворот дозволяється на дорогах з однією смугою для руху в кожному напрямку і без трамвайної колії посередині. Дозволяється рух по узбіччю, якщо це не створить перешкод пішоходам.

ПДР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що власне сталося?! Я бачу лише два ваші комплекси:

1. вас заїло що 11.00 вздрючив велосипедист/ка на старті,

2. в 13.24 ще й з велосипедисткою довелося рахуватися, яка нікому не створювала перепон і чемно виконувала вимоги ПДР для водіїв мотозасобів. :)

І тут вже давно казали що ПДР потрібно переглядати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що власне сталося?! Я бачу лише два ваші комплекси:

1. вас заїло що 11.00 вздрючив велосипедист/ка на старті,

2. в 13.24 ще й з велосипедисткою довелося рахуватися, яка нікому не створювала перепон і чемно виконувала вимоги ПДР для водіїв мотозасобів. :)

І тут вже давно казали що ПДР потрібно переглядати...

А чому ніхто не думає, що якщо велосипедист порушує і чемно прикидується мотоциклом? То з такою логікою пішохід може прикинутись на дорозі , ну наприклад, автобусом.

От, що за люди - вони правила не виконують, а завжди шукають тільки дірки і говорять, що все не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що власне сталося?! Я бачу лише два ваші комплекси:

1. вас заїло що 11.00 вздрючив велосипедист/ка на старті,

2. в 13.24 ще й з велосипедисткою довелося рахуватися, яка нікому не створювала перепон і чемно виконувала вимоги ПДР для водіїв мотозасобів. :)

І тут вже давно казали що ПДР потрібно переглядати...

А чому ніхто не думає, що якщо велосипедист порушує і чемно прикидується мотоциклом? То з такою логікою пішохід може прикинутись на дорозі , ну наприклад, автобусом.

От, що за люди - вони правила не виконують, а завжди шукають тільки дірки і говорять, що все не так.

а для таких вже писали: п. 11.14 Рух по проїзній частині на велосипедах, мопедах, гужових возах (санях) і вершникам дозволяється лише в один ряд по правій крайній смузі якомога правіше, за винятком випадків, коли виконується об’їзд. Поворот ліворуч та розворот дозволяється на дорогах з однією смугою для руху в кожному напрямку і без трамвайної колії посередині. Дозволяється рух по узбіччю, якщо це не створить перешкод пішоходам.

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що власне сталося?! Я бачу лише два ваші комплекси:

Комплекси? У мене?))

Перший велосипедист так собі в притирочку прошмигнув біля крила, і це там де його аж ніяк не повинно було бути (навіть було б то авто/мото, то з правої смуги наліво їхати, то є нормально?). І він не стартував, а їхав з ходу.

Дівча їхала чемно? Ну нехай чемно, але аж ніяк не зі здоровим глуздом. Навіть не глянувши що робиться позаду, без ніяких попереджень приймає вліво. А якби я їхав на пару секунд раніше? Довелося б гальмувати дещо ефективніше (наприклад, як

). Ну як можна їхати туди куди не можна, та ще й не переконавшись в безеці свого маневру?

Якщо для вас це норма і ви їздите подібним чином, то бажаю вам великої вдачі, вона вам знадобиться.

Я на велосипеді подібні перехрестя (з круговим рухом в тому числі) переходжу по пішохідним переходам, так безпечніше і лишній раз нерви не тріпаю нікому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Або пристібати прийдеться за переднє колесо і ризикувати залишитись без всього іншого

file32252437_5923ca30.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво було б почути відчуття велосипедиста, який вчора біля Там Таму влетів в машинку. Чи варто заради цього задоволення настільки порушувати ПДР?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

electrovetal, знайома так була з одним сідлом і штирьом зплишилась. :)

а що було спристубнуто за "пружину" сідла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну правила как говорится написаны кровью....но все же слишком много правил, есть и не обязательные. В основном аварии происходят из за невнимательности при проезде перекрестков и превышению скорости. В основном я на велосипеде катаю по автомобильным правилам, иногда проезжаю на красный на т-образном перекрестке если нету машин еду спокойно в правой полосе. Нужно чувствовать трафик, крутить башкой))

Из за чего я чуть было не врезался? В трафике пытался проскальзывать в узких местах, иногда задевал зеркала. Правила нужна знать хорошо но саблюдать обсалютно все не обязательно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну правила как говорится написаны кровью....

Из за чего я чуть было не врезался? В трафике пытался проскальзывать в узких местах, иногда задевал зеркала. Правила нужна знать хорошо но саблюдать обсалютно все не обязательно.

Шо це за єресь така? А чого всі на автомобілях, автобусах, камазах так не їздять? СЬогодні непарне число, значить не буду правил дотримуватись. Буду їздити як мені хочеться("саблюдать обсалютно все не обязательно"), буду таранити інші машини, їхати на червоне, збивати зеркала і давити пішоходів і велосипедистів, а от завтра буде парне, тоді буду по правилах пересуватися містом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну правила как говорится написаны кровью....

Из за чего я чуть было не врезался? В трафике пытался проскальзывать в узких местах, иногда задевал зеркала. Правила нужна знать хорошо но саблюдать обсалютно все не обязательно.

Шо це за єресь така? А чого всі на автомобілях, автобусах, камазах так не їздять? СЬогодні непарне число, значить не буду правил дотримуватись. Буду їздити як мені хочеться("саблюдать обсалютно все не обязательно"), буду таранити інші машини, їхати на червоне, збивати зеркала і давити пішоходів і велосипедистів, а от завтра буде парне, тоді буду по правилах пересуватися містом.

Воувоу)) ты в ГТА переиграл? Основные правила знать и выполнять нужно а правила типа по тратуару нельзя ездить, так же без зввукового сигнала..катафоты у тебя есть все, фара работает, а в колоне должны двигатся по 10 велосипедистов с дистанцтей 80-метров ( такого даже на велодне никогда не было ) Если ты все это саблюдаешь и еще и шлем есть! Я тебе лично пожму руку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розминувся з "Нивою", яка чомусь їздила в скверику. Але слава богу живий, здоровий. не рахуючи гематоми на коліні, понівеченого переднього колеса, перебитого троса з рубашкою до заднього переклюка та змарнованого настрою на всі вихідні. Але на мій погляд я був правий. Добре що швидкість була у мене не більше 15 км/час і в "Ниви" 30 км/час.

post-24139-0-67971600-1399732970_thumb.j

post-24139-0-65095900-1399733150_thumb.j

post-24139-0-05215400-1399733352_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не в Луцьку. Я надіюсь в обласному центрі водії ще не обнагліли до того ступеню, щоб по скверах Луцька разсікати. Це сталось у невеликому провінційному містечку Волині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні . Мій відразу ж зупинився, після того як наїхав, запропонував відвезти до лікарні, поцікавився скільки винен за поневічене колесо, бо воно найбільше кидалося в очі, це потім вже в дома побачив тросік, рубашка, передні V- брейки, але в основному, відчуваючи свою вину , віднісся з розумінням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні . Мій відразу ж зупинився, після того як наїхав, запропонував відвезти до лікарні, поцікавився скільки винен за поневічене колесо, бо воно найбільше кидалося в очі, це потім вже в дома побачив тросік, рубашка, передні V- брейки, але в основному, відчуваючи свою вину , віднісся з розумінням.

Так ты через руль перетел? На капот попал? Что с нивой? Он тебе заплатил?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "ниви" погнутий передній номерний знак і вмятина на бампері. Я опинився чомусь за два метпи від машини, а вел під передніми колесами. Правду кажучи все так раптово вийшло, що я і не можу згадати тепер хоч минуло години 2-3 від часу випадку, А гроші і координати звичайно лишив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора якісь два неандертальця ганяли по ПІШОХІДНИХ доріжках в парку центрі на спортивних мотобайках.... :0167: розуму геть не має

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

rihters, на мене теж чуть не наїхала автівка в цетральному парку біля зоопарка. Ще й водій почав з вікна кричати. Мудаків хватає скрізь.

то давайте будемо збирати номера тих хто ПіДРізає велосипедистів, в кого мотор димить як паравоз. Якщо 3 раза номер авто з'явиться в темі - напишем коллективну скаргу в ДАІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вечором ВАЗ з написом "Безпека руху" збив велосипедиста біля Там-таму, і зник з місця пригоди...... Велосипедист живий, трохи поцарапався..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...