Перейти до змісту

Ми всі порушуємо правила...


D@ve

Рекомендовані повідомлення

SysR, я в цій ситуації не хочу бути альтруїстом (бюджет в мене не резиновий :_37:)

от, наприклад, залишки виробництва таких наклейок (разом із візиткою Діфото ;)) ліпив би залюбки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 482
  • Створено
  • Остання відповідь

ага, едешь ты ночью, видишь "стелс", лепишь ему наклейку, а он тебе от радости в лоб. и где справедливость? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, я в цій ситуації не хочу бути альтруїстом (бюджет в мене не резиновий :_37:)

от, наприклад, залишки виробництва таких наклейок (разом із візиткою Діфото ;)) ліпив би залюбки!

а шо там великий бюджет получається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо там великий бюджет получається?

а шо хочеш виступити спонсором кампанії?

а серйозно, то це все іронія, справа зовсім не в бюджеті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа у дорожній вихованості. Якшо ти чмошнік неотесаний - катаєшся всліпу і тобі на всіх наплєвать. Якшо нормальна вихована людина - хоч катафоти, але полюбому вцепиш. Скільки знаю бордівчан - всі з маяками\ліхтариками\катафотами. Так шо давайте знову не починати про тих недалеких людей, які цього форуму не читають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, згідно правил винний він. Адже рух у нічний час без світловідбивачів (фар, габаритів, ліхтарів) категорично заборонений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но есть и нюанс. по-умолчанию, машина - это средство повышенной опасности, а велик - нет. при любых раскладах водитель тоже получит наказание, именно потому, что был за рулём потенциально опасного механизма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, твои слова сегодняшнемму утру лишнее подтверждение.... Не пропустят, подрезают - как дуреют в пятницу

Как кто-то говорил в етой теме - "В пятницу трафик особо опасный"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Накипіло. Вже не раз був свідком порушення правил дорожнього руху велосипедистами школи "Динамо", от і сьогодні наблюдав таку картину, єдине зі спини не міг зрозуміти хто їхав. Отже, виїзджаючи з вул. Винниченка на Перемоги на кільці пропустив двох велосипедистів та рухався за ними. Пропустити пішоходів на пішоході біля Проміня хлопці забули. Біля п'ятої школи на перехресті Перемоги-К.Савури пронеслися на червоне світло, при цьому водію буса, який виїзджав з К.Савури довелося екстренно гальмувати. Пішохідний перехід на Соборності (Там-Там) продерлися між пішоходами. Виникає питання - чого їх вчать в "Динамо". Я сам катаю на велосипеді кілька років, але ще жодного разу на дорозі не нехтував правилами. Невже ті 30 секунд на світлофорі щось вирішать???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Динамо вчать перемагати на гонках міжнародного рівня.. я поведінка дорозі.. це швидше сімейне виховання і загальний розвиток УЧАСНИКА РУХУ... а саме ними вони є за межами гоночної траси.

Звичайно.. тренери мають звертати увагу гонців на ПДР.. ОДНОЗНАЧНО..!!!

З.І. 30 сек на світлофорі вирішить чи ти повернув/проїхав нікому не заважаючи і сам не напрягся, чи ти валиш майже по бардюру протискаючись між машинами.. бо якесь мурло на маршрутці вже рубля побачило, а ти хоч на тротуар випригуй.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця проблема не тільки з "Динамо", а й з бордівчанами. Коли ви їдете в групі, часто порушуєте ПДР - світлофори, ненадання переваги в русі... Принаймні, коли пару років тому мені доводилось декілька раз їздити в таких групах - було саме так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця проблема не тільки з "Динамо", а й з бордівчанами. Коли ви їдете в групі, часто порушуєте ПДР - світлофори, ненадання переваги в русі... Принаймні, коли пару років тому мені доводилось декілька раз їздити в таких групах - було саме так.

Так, между прочим, тема так и называется.

Не начинайте нашу песню снова,... пожалуйста...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Накипіло. Вже не раз був свідком порушення правил дорожнього руху велосипедистами школи "Динамо", от і сьогодні наблюдав таку картину, єдине зі спини не міг зрозуміти хто їхав. Отже, виїзджаючи з вул. Винниченка на Перемоги на кільці пропустив двох велосипедистів та рухався за ними. Пропустити пішоходів на пішоході біля Проміня хлопці забули. Біля п'ятої школи на перехресті Перемоги-К.Савури пронеслися на червоне світло, при цьому водію буса, який виїзджав з К.Савури довелося екстренно гальмувати. Пішохідний перехід на Соборності (Там-Там) продерлися між пішоходами. Виникає питання - чого їх вчать в "Динамо"

Мала розмову з тренером... Вчать їх правил і наголошують не порушувати. Але це ж діти та підлітки. Максималізм їм присутній. Згадайте себе у такому віці - море було по коліна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але це ж діти та підлітки. Максималізм їм присутній.

На дорозі це не виправдання

А хто каже що це виправдання!?

За правилами до 14 років не можна їздити по дорогах. По тротуарах теж не можна. А де тоді їздити?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де тоді їздити?!

Це теж не виправдання. Парки і стадіони ніхто не відміняв. Не випускайте дітей до 14 на проїжджу частину.

Якщо виїхав на дорогу - будь добрий дотримуватись правил. Ні? Зіб'ють раз-другий - більше не буде їхати на червоний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де тоді їздити?!

Це теж не виправдання. Парки і стадіони ніхто не відміняв. Не випускайте дітей до 14 на проїжджу частину.

Якщо виїхав на дорогу - будь добрий дотримуватись правил. Ні? Зіб'ють раз-другий - більше не буде їхати на червоний.

А як добратись до парку чи стадіону?

Будуть у тебе діти, тоді і скажеш де їм кататись і як їздити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будуть у тебе діти, тоді і скажеш де їм кататись і як їздити!

Не треба пересмикувати - ми і не про твоїх говоримо.

А якщо вже зачепили цю тему, то мої принаймні будуть знати правила ДР.
А як добратись до парку чи стадіону?

Нозями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будуть у тебе діти, тоді і скажеш де їм кататись і як їздити!

То-то і оно - краще зараніє зробити профілактіку "ата-та" по попі - і мене не гребе як ти доїдеш до стадіону, хоч пішки, або будеш їздити по правилах. Попав в аварію - вєліка до старості поки сам собі не заробиш і не купиш - нє відать.

Якби в lilechka були свої діти - впевнений, риторика в останніх постах була б дещо іншою.

І да, я до 14 їздив по тротуарах - по дорозі було сцикотно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То-то і оно - краще зараніє зробити профілактіку "ата-та" по попі - і мене не гребе як ти доїдеш до стадіону, хоч пішки, або будеш їздити по правилах. Попав в аварію - вєліка до старості поки сам собі не заробиш і не купиш - нє відать.

Якби в lilechka були свої діти - впевнений, риторика в останніх постах була б дещо іншою.

І да, я до 14 їздив по тротуарах - по дорозі було сцикотно.

я працюю з дітьми і бачу, що дядя/тьотя їм не указ. І веду до того, що батькам треба вчити і виховувати дітей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

батькам треба вчити і виховувати дітей

Кеп, ти? До цього хіба ще треба вести? Це і так зрозуміло.

Питання в іншому. Для чого вам садити некерованих дітей на 15кг заліза, яке може неслабо розігнатись, і випускати на дорогу?

Нахолєри вам така відповідальність? Думаєте, якщо їх наступного разу не пропустять на переході, то винні будуть батьки?

Стикаючись з "шкільними приколами" - ой наврядчи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я працюю з дітьми і бачу, що дядя/тьотя їм не указ. І веду до того, що батькам треба вчити і виховувати дітей

мало того, деяким батькам ще треба чарівний пєндоль - матимеш "+" карму (справжню, не бордівську) якщо загостриш увагу батьків на даній проблемі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кеп, ти? До цього хіба ще треба вести? Це і так зрозуміло.

Питання в іншому. Для чого вам садити некерованих дітей на 15кг заліза, яке може неслабо розігнатись, і випускати на дорогу?

Нахолєри вам така відповідальність? Думаєте, якщо їх наступного разу не пропустять на переході, то винні будуть батьки?

Стикаючись з "шкільними приколами" - ой наврядчи.

Так Динамо і не "садить", а тренує. і зауваж, ніхто ніде не згадав, що з ними тоді був тренер. Розумієш, до чого веду? Тут "лікувати" на кшталт "некерованих", "на залізі", ітп. батьків треба, вони ж необачні, своїх дітей на дорогу вигнали.

П.С. Логічно ж, що автошкола не винна коли автомобіліст порушує правила?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут "лікувати" на кшталт "некерованих", "на залізі", ітп. батьків треба, вони ж необачні, своїх дітей на дорогу вигнали.

П.С. Логічно ж, що автошкола не винна коли автомобіліст порушує правила?

Їх не тільки з питань "велосипедів на дорозі" лікувати треба, а ще й з багатьох інших.

Автошкола отримає втик тільки тоді, коли біля порушника збоку сидів вчитель. З "Динамо" може бути трошка не так

Якщо дитятко погне комусь крило (в кращому випадку), то на кому будуть зриватись тато-мама?

"Ой, то вони там так навчились ганяти! То все вони винні бла бла бла" і понеслись листи і скарги.

Батьківська логіка <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...