Перейти до змісту

Ми всі порушуємо правила...


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Закрити школу? Чи тренувати тільки 18+? А більшість видів спорту ще й травматичні до ужасу. Го заборонимо дітям ходити на секції, а тренерів, превентивно, в тюрму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 482
  • Створено
  • Остання відповідь
Закрити школу? Чи тренувати тільки 18+? А більшість видів спорту ще й травматичні до ужасу. Го заборонимо дітям ходити на секції, а тренерів, превентивно, в тюрму?

А учням пустити газ прямо в зал, ага.

Батькам мозок вправляти - ото і вся робота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема тому й створена, щоб якби пояснити "всім-всім-всім, і дорослим і малим", що не без порушень ходимо/їздимо, і лікувати решту типу, "ви всі казли, а я вот дуже правильний і штани в носкі не заправляю" тут не в тему. Я велосипедист/пішохід/маю ПВ їзджу вночі зі світлом, факуни не показую, подумки матюкаю, і так, я порушував/порушую і напевно буду (в межах розумного, так як і до цього) :)

film_2008-11-27_serial_semja_soprano_kartinka_021.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам катаю по дорогах... Однак дочці (12 років) ні в якому разі не дозволяю цього робити самостійно... Максимум стадіон (МНС-5 школа), і то під наглядом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я перший місяць активного катання середній палець майже не згинав. Тикав направо і наліво. :)

Ты наверно удивишься, но твой палец могут засунуть тебе-же куданибудь даже если ты сто раз прав;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На борді вже писали про такого любителя потицяти. Після того, як його один водій догнав і дав п.., думаю, він також став розумніше себе поводити.

Мене терзають смутниє сомнєнь'я..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

8:30... по дорозі на роботу...

Синя Дачія АС2575** морячок.. чуть не в"їхала в мене, коли я був на кільці... Я все розумію -велосипедисту не можна виїжати на кілцье, але...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора 17:05 на Дубнівській якогось .. відключили світло (ліхтарі на дорозі), жах, скільки людей їздять непомітними. Машин багато і всі один одного сліплять що й дорогу на переході страшно перейти, не те що їздити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора випадково порвав кріплення ліхтарика.. мусив скотчем фіксувати.. мля..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спорити і чекати, що тобі нададуть перевагу там.. де тебе не має бути взагалі.. і вважати, що ти прав лежачи під машиною.. не наш метод..))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спорити і чекати, що тобі нададуть перевагу там.. де тебе не має бути взагалі.. і вважати, що ти прав лежачи під машиною.. не наш метод..))

старый воин - мудрый воин. +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, ви в Луцьку всі кругові перехрестя проходите пішки?

Хто тобі правду скаже? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти себе ведеш адекватно на дорозі, то тебе пропускають без проблем.

Скутери це друга тема, памороки ще ті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, скільки бачив велосипедистів - всі пруть по перехрестях, шалено крутячи педалями. Переводять хіба що дідулі або селяни на стареньких здрапках.

Чесно кажучи, прочитавши - поржав, оскільки нагадало як на минулому тижні на перехресті Рівненська - Відродження спостерігав таку картину - рухаючись по вул. Рівненській в сторону Київської площі якийсь "дідуля на здрапку" начхав на світлофор з червоним сигналом, ледь не збив пішохода на "зебрі" і виїхав на перехрестя... а тут як раз почали рух автомобілі з Відродження (світлофор переключився) і цей Ленс Армстронг зупиняється посередині, змушуючи водіїв акуратно його об'їзджати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от цікаво, в ДТП за участь велосипедиста і пішохода хто робить "разбор пальотав" ДАІ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Санстанция! Шо за вопрос? Конечно ГАИ, если дошло до "разбора полета".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Вчите тут нас, як правильно кататися, а самі на червоне світло на перехрестях катаєтеся. Стидно, йомайо! :0139:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчите тут нас, як правильно кататися, а самі на червоне світло на перехрестях катаєтеся. Стидно, йомайо! :0139:

Це про кого???
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на минулому тижні на перехресті Потебні - Гнідавська десь уже після 17 год (стемніло вже) на червоний сигнал світлофора група велосипедистів (7-10 осіб) виїхала з Потебні (зі сторони Львівської) і поїхала по Гнідавській в сторону центру. Авто на підйомі по Гнідавській (зі сторони центру) стояло на зелений сигнал і чекало поки екстремали проїдуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не екстремали, а самовбивці.

Можливо, зелений молодняк..? В велошоломах були усі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...