Перейти до змісту

Ми всі порушуємо правила...


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Тут по всем вам можно целую дисертацию по психологии людей написать.

В соседней теме крики про автобыдло, в тут крики, что я на веле ездить и так умею, и это нормально, а пешеходы мешают ))))

Народ вы хоть иногда думаете когда пишите, или у вас думать -> написать переросло в написать->подумать ?

:)

Классическое проявление аперцепции, или еще каузальной атрибуции ;)

По аперцепции в корне не согласен Ж)

Само собой не согласны - классика же ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 482
  • Створено
  • Остання відповідь

ну я сьогодні, наприклад, як придурок виїзжав зі сторони Слона на Конякіна(в сторону ТЦ Варшавського)

каюсь, надіюсь не буду більше так "тупити" :)

з наслідків, трішки нашугав водія ... ну і сам нормально шугнувся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже с утра досыпаю в седле. Сегодня и с ашанчиком гонялась наперегонки, и против ветра, а всеравно, еще не проснулась до сих пор. Автопилот работает, но стремно так, всеравно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша пісня гарна нова.))))))

ДАЙТЕ Ж НАМ ВЖЕ ТІ ВЕЛОДОРІЖКИ..... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене вчора мало не збили в парку на центральній алеї... Велосипедист дуже уважно розглядав свій вел, при цьому крутячи педалі.... Здається, нас він так і не замітив....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша пісня гарна нова.))))))

ДАЙТЕ Ж НАМ ВЖЕ ТІ ВЕЛОДОРІЖКИ..... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

і нова тема на борді - хулі пішоходи ходять, а автомобілі паркуються на велодоріжках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене вчора мало не збили в парку на центральній алеї... Велосипедист дуже уважно розглядав свій вел, при цьому крутячи педалі.... Здається, нас він так і не замітив....

Так сбил, или чуть не сбил?;)

О чем я и говорю. Возможно, вам так от страха показалось, что он не смотрел.

Собьет кто-нибудь, или зацепит, тогда жалуйтесь.

Сколько раз так было, объезжаю (чаще женщину, или девушку) на безопасном расстоянии, а она начинает причитать вслед от неожиданности, ругаться. А ведь я ее не то чтобы не зацепила, я от нее в двух метрах проехала. Сплошь и рядом такое.

Нервы лечите, тогда все кругом станут няшками. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже с утра досыпаю в седле. Сегодня и с ашанчиком гонялась наперегонки, и против ветра, а всеравно, еще не проснулась до сих пор. Автопилот работает, но стремно так, всеравно.

Тань, а що таке "ашан" ?

- чайна велосипед?

- Тяжкий утюг-лясапед?

- Вело з грузином на борту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже с утра досыпаю в седле. Сегодня и с ашанчиком гонялась наперегонки, и против ветра, а всеравно, еще не проснулась до сих пор. Автопилот работает, но стремно так, всеравно.

Тань, а що таке "ашан" ?

- чайна велосипед?

- Тяжкий утюг-лясапед?

- Вело з грузином на борту?

Одно из трех, или все три и еще много чего под всеобъемлющим термином "Ашан".

В данном случае, был парень на подвесе Формула. Скрипел, давил на педали пятками, в кепке и с сумкой на плече. Классический - "Ашан" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене вчора мало не збили в парку на центральній алеї... Велосипедист дуже уважно розглядав свій вел, при цьому крутячи педалі.... Здається, нас він так і не замітив....

може він таким чином хотів "підкатити" до вас ?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возможно, вам так от страха показалось, что он не смотрел.

Ну, страху не було зовсім. Я його помітила і тому пропустила зупинившись. А він вперто розглядав якісь нюанси велосипеда \термінології неабучєна, прастітє\. Він переїжджав поперек людському потоку на центральній алеї. Якби на моєму місці був, наприклад, мій син, то зіткнення не уникнути було б.

natovec, сумніваюсь, що він взагалі здогадувався про моє існування ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, конкретно цим "Якби ж то..." я хотіла сказати тільки, що мій син на вулиці та ще роззява.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, конкретно цим "Якби ж то..." я хотіла сказати тільки, що мій син на вулиці та ще роззява.

А вы поверьте, что ни один велосипедист не хочет на вас, и тем боле, на вашего сына наехать. И даже, если не из соображений сострадания и гуманности, то из чувства самосохранения. Так же, как он не хочет наехать на пень, или другую преграду. Для него это, как минимум, потеря контроля над велосипедом и падение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як же мені ці всі "Якби ж то..."...

Пийте валєр'янку, люди.

От якраз на думку пішохода доктрина, що всі велосипедисти: малолітні, обдовбані ідіоти, з заплющиними очима, а водії авто алкоголіки, про маршутчиків і годі казати, +до всього психи, дозволяє йому вижити.

Тому не нервувати пішоходу важко при їдучому на нього/чи навіть проїжаючому повз велосипедисту, а особливо по тротуарам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якраз на думку пішохода

Ніколи про таке не задумувався. Все просто: не зупинився - дибіл, зупинився - дякую. Ніякого вищенаписаного маразма нема в голові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якраз на думку пішохода

Ніколи про таке не задумувався. Все просто: не зупинився - дибіл, зупинився - дякую. Ніякого вищенаписаного маразма нема в голові.

Ти на велосипеді давно їздив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти на велосипеді давно їздив?

Власне, кожного дня на роботі і по роботі.

До чого тут він?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну бо ти вже мислиш по іншому, з обох "колоколень" ;)

В 5 років я купивши своїй доці велосипед вчив її кататися на на ньому. Ходили на стадіон "Авангард", їздили по прямій, цікаво було, хоча мала і побоювалася впасти.

Десь через 2 тижні після покупки гуляв я з нею біля меморіалу по тротуару, на верх піднімався по схилу від гуртожитка "ВДУ" і тут якийсь вилупок на ВМХ-сі їде на нас, теж "контролює ситуацію" і за -2-2,5м повертає перед нами, і зіскакує з бровки!!! Я типу ЙОПТС! Шок! Кричу - "твою м...ь"! А він десь попавши колесом в вибоїну, зіскальзує по гравію, наявному в ямці, летить "через кермо",

Зчухравши на асфальті коліна лікоть і плече, певно дісталось і дурній його голові, піднімається... Дитина не зрозумівши що сталося дивиться вже на обдертого вилупка і тепер в неї шок :_09: ! В малої з"явилися сльози на очах і зі "а дяді ж боляче!" ми відійшли, я запевняв що йому не дуже боляче і що "до свадьби заживе!", що "з дядьою все нормальне, він вже встав і йде до дому".

І щро ви думаєте??? малій вже 7 років, вона не пам"ятає про той випадок, а ще жодного разу після того випадку за велосипед не сідала! На всьому катається: на коньках, роликах, самокаті є все, а на велосипеді ні в яку. Я вже придбав велосипед, показую, що це безпечно (хоча пару раз і здер коліно :)), а вона маючи наколінники, налокотники, захист долонь та шлем - боїться!

Тому мені нахер нада зустріч на дорозі з тими які "виміють контролювати ситуацію", краще потихеньку і для себе... щоб гірше не було оточуючим!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec

Друже, я щиро розумію враження від даного інциденту, але ти будь-ласка не плутай тупе малолєтко на БМХ і дорослого на МТБ або шосері.

Тому мені нахер нада зустріч з тими які "виміють контролювати ситуацію", краще потихеньку і для себе... щоб гірше не було оточуючим!

Від долі не втечеш! І ще мені дуже неприємно як ти оце зара виразився підрівнявши всіх під лінійку. Серед велосипедистів дуже багато відповідальних, і якшо вони говорять, що контролюють ситуацію - то так воно і є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня малой падал и в кресле вместе со мной, и сам летел кубарем со своих байков; и обдирался, и плакал; и помнит прекрасно те места, где выходил из кабины, когда мимо них проезжает; и достаточно падений видел, в том числе моих - и всё равно катается.

Мотивируй ребёнка правильно ;)

Кричу - "твою м...ь"! А він десь попавши колесом в вибоїну
А теперь подумай, не из-за твоего ли крика он утратил концентрацию и дёрнулся, чтобы посмотреть, что же такого случилось, что ты заорал :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня малой падал и в кресле вместе со мной, и сам летел кубарем со своих байков; и обдирался, и плакал; и помнит прекрасно те места, где выходил из кабины, когда мимо них проезжает; и достаточно падений видел, в том числе моих - и всё равно катается.

Мотивируй ребёнка правильно ;)

Дитина на дитину не може бути схожа. В мене похреснику 5, а він щоразу хпає гарячу сковорідку і не тільки... в нього воно яксь не відкладається.

Кричу - "твою м...ь"! А він десь попавши колесом в вибоїну
А теперь подумай, не из-за твоего ли крика он утратил концентрацию и дёрнулся, чтобы посмотреть, что же такого случилось, что ты заорал :)

Ні, бо я кричав тоді коли він вже "виходив з кабіни"! і я не Орал, я не голосно це сказав майже про себе.

Ага, а якби я крикнув він від цього міг дьорнутись, а те що він пронісся в мене перед очима я мав би на це спокійно відреагувати? Та те "йопть" спонтанно вийшло ;) В мене теж нервова система не залізна. А є ще взагалі кардіохворі люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але ти будь-ласка не плутай тупе малолєтко на БМХ і дорослого на МТБ або шосері

Тобто дорослий на МТБ/шосері = тверезий, відповідальний, обережний? Ну-ну.

Серед велосипедистів дуже багато відповідальних, і якшо вони говорять, що контролюють ситуацію - то так воно і є

Велосипедисти, незалежно від вартості байка, діляться на відповідальних і безвідповідальних, і з тою ж самою імовірністю можна заявити що "серед велосипедистів дуже багато безвідповідальних". Чия б корова мичала, згадай Там-там, гіпс...

UPD:

Ukrainec, сперечатись з odna в темі про вєлікі це те саме що сперечатись з sashulya в темі про звєрушок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

UPD:

Ukrainec, сперечатись з odna в темі про вєлікі це те саме що сперечатись з sashulya в темі про звєрушок :)

Та я бачу... але все ж гороскоп мій каже що можна...

Мож дай переконаю і побачу її нарешті просто в маршрутці (без велосипеда) :D

Кароч, тра велодоріжки і немає чо тут спорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, вот, здрасте.

Кто тут спорит?

Я давно все сказала. А переубеждать кого-то - напрасный труд. В этом себе отчет отдаю.

За десять лет активного катания, никого не сбила и не создала аварийной ситуации. Один раз, лет 5 назад, зацепила женщину рулем, в результате чего, я же распласталась на асфальте, а женщина даже не обиделась.

Только по этому считаю себя в праве поделиться опытом и мнением. А вы в праве соглашаться, или нет, спорить - ненавижу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...