Перейти до змісту

Ми всі порушуємо правила...


D@ve

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 482
  • Створено
  • Остання відповідь

Але те, що багато хто їздить на велосипеді, як на машині мене просто дивує. Їзда по центру дороги, розвороти на перехрестях, повороти на ліво з лівої полоси, і т.д. Можливо це правилами і не заборонено, але ж, невже, не лекше взяти вел в руки і спокійно перейти.

Я завжди їду в полосі, яка вимагається ПДР. Якщо повертаю наліво, то показуючи рукою перестроювання, сходжу в ліву полосу і здійснюю поворот. Все це роблю на відповідній швидкості і зарання, що практично не заважає або взагалі не заважає руку відповідної полоси.

А як мені їхати? Кожен такий поворот сходити і переходити по пішохідному? То покатушка в межах міста буде називатись "їзда по прямій с регулярними переходами пішки".

Відповідно, я і зупиняюсь на 95% світлофорах і проїжджаю їх на червоний сигнал вкрай рідко. Окрім адекватних причин моєї зупинки з"являться невеличка можливість попити водички з фляги ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ця аварія сталася в мене на очах. Якраз їхав в маршрутці, на мості обігнали цього велосипедиста, він їхав по тротуару, коли я вийшов з маршрутки біля Там-Таму він дуже швидко пролетів в сторону червоного, для авто, світлофора, результат на фото. Велосипедист відразу підвівся, тримався за плече, водій вийшов, щось почав говорити. В наступній машині, що слідувала за цією, що попала в аварію, їхали ДАЇці які й почали оформляти ДТП.

Я колись писав уже, що по закону по тротуарам можна їздити дітям до 14 років під наглядом батьків, починаючи з 15 років людина повинна їздити по дорозі, звичайно ніяких правил в цьому віці ніхто не знає. Як на мене, то для адекватної їзди по дорозі, велосипедист, як повноційний учасник дорожнього руху, повинен пройти навчання в автошколі, знати ПДД і виконувати їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку велосипедист з’їхав з гори прямо під колеса авто

У Луцьку трапилася дорожньо-транспортна пригода, у якій постраждав велосипедист.

a245d0c15615a3ca51fc31c3ceb19003_x1024.jpg

ДТП сталася на вулиці Глушець. Під колеса автомобіля потрапив шістнадцятирічний лучанин, який їхав на велосипеді. З місця пригоди потерпілого з переломом руки доправили до лікарні. За словами медиків, пацієнт в стані середньої важкості. Товариш потерпілого зізнався, що на велосипеді його друга були відсутні гальма. За словами очевидців, хлопець з’їжджав з гірки на проїзну частину. Водій авто «Сітроену» одразу загальмував, аби запобігти зіткненню, проте аварії все ж уникнути не вдалось.

Свідок Інна Ванюрська розповіла: «Хлопчина, котрий постраждалий, натрапив на цю машину і пішов кувирками… Водій навряд чи побачив. Хлопцю насправді ще пощастило».

звідси

Жесть....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди їду в полосі, яка вимагається ПДР. Якщо повертаю наліво, то показуючи рукою перестроювання, сходжу в ліву полосу і здійснюю поворот. Все це роблю на відповідній швидкості і зарання, що практично не заважає або взагалі не заважає руку відповідної полоси.

Superman, Якщо Ви так їздите, то ніяких претензій немає. Але це випадок 1 на 100. Переважна більшість віїдуть серед дороги і просто туплять.

А те, щоб хтось жестом показував куди збирається їхати... Це взагалі щось з розряду фантастики :)

Зі Shkoder'om згідний повністю.

Опишу один випадок. Їду я собі і бачу впереді їде два велосипедиста (один біля одного) посеред полоси. Ну я і побібікав. Так вони тааак вальяжно повернули голови, мол шо за б**** їм там бібікає і тільки тоді дали вправо... Щей поки повертали голову, одного винесло практично на зустрічну.

Все таки курси ПДР для велосипедистів, та і для пішоходів не були б зайвими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дідько з ним - з жестом рукою :) Голову перед обїздом/обгоном повернути можна, щоб глянути що робиться ззаду. 10 років назад я часто їздив на велосипеді, і постійно перед обгоном/обїздом/поворотом оглядався, іноді доводилось гальмувати, щоб пропустити авто, яке рухалось ззаду. Зраз їзжу на авто, мало бачу таких хто оглядається перед маневром, тому коли обганяючи велосипедиста їду якомога далі від нього.

Цитата посту одного з велофорумів.

На машине и велосипеде разные относительные скорости в трафике. Если на машине смотришь в зеркало при перестроении (чтобы не помешать соседним машинам), то когда едешь на байке смотришь назад чтобы тебя не задавили. Т.е. на машине это скорее соблюдение этикета, а на байке забота о жизни. Поэтому надо "дышать" дорожной обстановкой, а для этого приходится вертеть головой на 360 довольно часто. Выходит даже что назад смотришь больше чем вперед. Это нормально. Процентов на 90 все происходит сзади с боку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все таки курси ПДР для велосипедистів, та і для пішоходів не були б зайвими.

буває, я на і велику катаюсь, правда рідко, і пішки ходжу, і на автомобілі їжджу. Але тоді, коли пішки, чи на вел. завжди, ще раз наголошу, завжди, навіть на переході, навіть на червоний для автомобілів сигнал світлофора, навіть на дорогах із одностороннім рухом, пересвідчуюсь, що немає загрози з боку автомобіля. Навіть якщо і летить якесь дурко 100200 км/год. по місту, то нехай собі їде, мені легше його пропустити, ніж він буде гальмувати. А може і не встигне. Я не хочу бути в гіпсі (в кращому випадку, тьху-тьху-тьху), але правим.

Ще інструктор в автошколі про таких казав мені, запам"яталися його слова - "пропусти его, ему бл..ть нужнее"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если правил ты не знаешь, и гонять фанат, ты -

не стритрейсер и не гонщик, просто - ЕБАНАТ

ПРОЇЗД НА ЧЕРВОНЕ СВІТЛО ВБИВАЄ,

Промова цієї фрази перед виїздом на дороги міста врятує не одне життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А те, щоб хтось жестом показував куди збирається їхати... Це взагалі щось з розряду фантастики :)

Да ну? А я в собі виробляю рефлекс: подумав повертати - показуй поворот. Ще ніхто розлючено не сигналив, лише норовили обігнати справа.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так делаю с первого дня на байке. поворачивая показываю поворот. проезжая перекрёсток прямо, показываю левой рукой вперёд. считаю нормальным и очень удобным, в том числе с точки зрения автомобилиста. тем более, ничего сложного в этом нет, кроме необходимости какое-то время удерживать руль одной рукой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да. Он. Три дня, как купил. Дорвался. Наш механик его видал незадолго. Говорит, мчался, шо демон.\

vetalforever, ждем на яму. ;)

Велоконик живий - на ньому ні подряпини. Лежав на колесі і педалі. Правда болт, що фіксував кермо і колесо прийшлося розкрутити і зафіксувати заново. Тестовий пробіг не робив - скутали гіпсом мене для вправки москів. (та спокійного вивчення ПДР)

Я дуже жалкую, що не дотримався правил...

В топіку казали, що мол крутять головою завжди на 360: однією з причин ДТП стало те, що я перед тим як переганяти маршрутки оглянувся, а водій, який є потерпілим в дтп крутнув на заправку чи до там-тама. Коли повернув голову назад - я його побачив і відреагував гальмуванням. не вистачило сантиметрів 10-15. Обов"язково встановлю собі дзеркало заднього огляду, щоб був зручніший огляд дорожньої ситуації позаду мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти ж не 10 секунд розглядав транспорт позаду тебе?

Під'їжджаючи до світлофору, а особливо того, де ти влетів в машину, треба завжди звертати увагу на його сигнал. І обертати голову не варто дуже, достатьно бокового зору. Десь читав, що це треба тренувати, щоб бачити обстановку ззаду, не обертаючи сильно голови.

Я не кажу, що треба гальмувати перед ним і тихенько проїжджати. Я вчора його пролетів на швидкості у 52 км/год, також обігнавши маршрутку. Але я був впевнений, що там зелене на світлофорі, ніхто не збирається перебігти дорогу тощо.

Видужуй!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, водії фур (поляки, прибалти ...)…

трохи офтоп — згадалось =)

http://youtube.com/watch?v=9g-wn8li49I

хоч і не про ту фуру подумав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хах, був прикол неділі 2 назад. Їду я по пдд виїжаю на кільце біля проміня зі сторони севена, спочатку попустив ті, що на кільці потім показуючи руку,на ліву сторону виїхав на кільце , руку далі показую і буквально кілька секунд і тут мені з сторони обласної в педаль бубух=)) мене відсунуло аж у бік, я пригальмував, але не впав із велика, сам не знаю як, потім показуючи руку на право зїхав на набережку, щоб не створювати пропку... обертаюсь думаю ох зараз матів від мене почуюють, і дивлюсь там жінка за рулем ще й по телефону, це мене просто вбило, що за нахер на дорогах...я їй показую :0136::0041: а вона обережно підїжає і хочеш якось поговорити, але про що я з нею буду розмовляти? :_29:

підїжаю і кажу більше такого не роби і показую :_25:

спускаюсь на набережну, чекаю зелений сигнал світлофора, і бачу вона позаду стала, я думаю кращє в бік зїду, зїхав у бік. засвітився зелений, вона стоїть і я стою друг друга пропускаємо... дивлюсь вже позаду машини назбирались, я думаю ай ладно їду, спускаюсь обертаю голову і тут бачю вона вибач вибач жестами показую :_25: давай газуй.

буває ж таке, головне веліку і мну нефіга а в машині бампер проламався) ггг)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в фізиці поняття курпускулярно-хвильового дуалізму, коли в один момент і частинка і хвиля. Я за таким спостерігаю на світлофорах. Загоряється червоне світло (воно не зразу загоряється, спочатку мигає жовте), всі учасники руху стають (крім 15 маршрутки і деяких клінічних випадків), а велосипедисти продовжують рух. Тобто в якийсь момент часу учасник руху перетворюється на неучасника руху і в такій якості перебуває до проїзду перехрестя після чого знову стає учасником руху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипедист стає не учасником дорожнього руху якщо він спішується (веде велосипед в руках)

Жовтий попереджувальний знак про початок зупинки ТЗ.

:0151: закусуй :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипедист стає не учасником дорожнього руху якщо він спішується (веде велосипед в руках)

Учасниками дорожнього руху є особи, які використовують автомобільні дороги, вулиці, залізничні переїзди або інші місця, призначені для пересування людей та перевезення вантажів за допомогою транспортних засобів.

До учасників дорожнього руху належать водії та пасажири транспортних засобів, пішоходи, велосипедисти, погоничі тварин.

Таки не полінися, почитай правила. Найдеш там багато нового і цікавого для себе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипедист стає не учасником дорожнього руху якщо він спішується (веде велосипед в руках)

Жовтий попереджувальний знак про початок зупинки ТЗ.

:0151: закусуй :)

Таки певно пригода нічому не навчила, сумно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипедист стає не учасником дорожнього руху якщо він спішується (веде велосипед в руках)

Жовтий попереджувальний знак про початок зупинки ТЗ.

:0151: закусуй :)

Таки певно пригода нічому не навчила, сумно.

Можливо неправильно написав. Скажи, тобі вкайф під*обувати в нелегкий момент?

Виправлю свою помилку: Велосипедист на велосипеді - відноситься до транспортних засобів, є учасником дорожнього руху.

Спішений - Являється пішоходом, учасником дорожнього руху.

Правила потребують осмислення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажи, тобі вкайф під*обувати в нелегкий момент?

В жодному разі, але прослідкуй за логікою, Ромаха пише що велосипедисти їдуть на небезпечних перехрестях на червоне світло(мигаючий жовтий в принципі достатньо вагома причина спинити рух), доречі сам маю таких знайомих(коронна фраза "якщо я можу їхати - то чому б ні"), а ти йому у відповідь що велосипедист якій спішився не є учасником руху, ще й пропонуєш закушувать %)

Якщо спішився - став пішоходом і переходити перехрестя потрібно на пішоходному переході, а не вздовж проїзжої частини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хах, був прикол неділі 2 назад. Їду я по пдд виїжаю на кільце біля проміня зі сторони севена, спочатку попустив ті, що на кільці потім показуючи руку,на ліву сторону виїхав на кільце , руку далі показую і буквально кілька секунд і тут мені з сторони обласної в педаль бубух=)) мене відсунуло аж у бік, я пригальмував, але не впав із велика, сам не знаю як, потім показуючи руку на право зїхав на набережку, щоб не створювати пропку... обертаюсь думаю ох зараз матів від мене почуюють, і дивлюсь там жінка за рулем ще й по телефону, це мене просто вбило, що за нахер на дорогах...я їй показую :0136::0041: а вона обережно підїжає і хочеш якось поговорити, але про що я з нею буду розмовляти? :_29:

підїжаю і кажу більше такого не роби і показую :_25:

спускаюсь на набережну, чекаю зелений сигнал світлофора, і бачу вона позаду стала, я думаю кращє в бік зїду, зїхав у бік. засвітився зелений, вона стоїть і я стою друг друга пропускаємо... дивлюсь вже позаду машини назбирались, я думаю ай ладно їду, спускаюсь обертаю голову і тут бачю вона вибач вибач жестами показую :_25: давай газуй.

буває ж таке, головне веліку і мну нефіга а в машині бампер проламався) ггг)

Вчіть шановний ПДР.

Вам не можна їхати на кільці, робити лівий поворот на дорозі з більше ніж однією полосою руху в одному напрямку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вас не тошнит ещё от умных цитат из Правил про левый поворот и прочее? Нет? Ну тогда может попробуете научиться правильно парковаться, пока рвотные массы к горлу не подкатят?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вас не тошнит ещё от умных цитат из Правил про левый поворот и прочее? Нет? Ну тогда может попробуете научиться правильно парковаться, пока рвотные массы к горлу не подкатят?

Да мене ні.

А якщо вам ваше життя та здоров'я нічого не вартує - катайтесь хоч проти шерсті чи посеред траси.

Я це пишу для нормальних велосипедистів, які поважають пдр, та піклується про свою безпеку та безпеку учасників дорожнього руху.

Велосипедисти молодці, сам можливо на коня пересяду ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...