Перейти до змісту

Ми всі порушуємо правила...


D@ve

Рекомендовані повідомлення

serega, тротуара в моём случае и близко не было, я ехал по дороге и стоянке. Там постоянно машины ездят. А что там делало дитё и кто ему рассказал, что там можно кататься - ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 482
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори
serega, тротуара в моём случае и близко не было, я ехал по дороге и стоянке. Там постоянно машины ездят. А что там делало дитё и кто ему рассказал, что там можно кататься - ...

Тоді сорі. А біля магазина є тротуар? Інакше здається мені що все що перед магазином разом зі стоянкою - спільна територія для всіх. Ти ж не робив маневри щоб припаркуватись, а нісся через стоянку. Але міг би проїхатись далі по дорозі і звернути наліво і виїхати на потрібний тобі тротуар де могли також бути діти :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 serega

ПДР

6.1. Рухатися по проїзній частині дозволяється на ...велосипедах з 14 річного віку.Примітка - водіїї велосип. і мопедів повинні мати при собі картку з інформ. про себе.

Ти вперто твердиш своє. serega..... Що ти причепився до тих дітей......?

Ніхто їх не чіпає і навіть не думає чіпати.

Батьки в свою чергу повинні слідкувати за своїми дітьми бо саме від цього залежить їхня безпека..... побіг за мячем попав під машину, побіг за собакою, попав під качелю !!! зїжджав з гірки збив другу дитину.

Велосипед, по закону, не є засобом підвищеної небезпеки, як автомобіль наприклад.

Буквально вчорашня ситуація..... Я просто припух.....

В мене є досвід катання, + участь в гонках, + вміння (принаймі бажання) доказати, що я прав....

Їду, проспект Волі, перхрестя з Парковою. Мені ЗЕЛЕНИЙ. Я рухаюсь за автомобілем. Зправа, майже на пішоходному переході припаркований Форд Сієра..... пропускає автомобіль, і без знаку повороту, різко перегороджує мені дорогу, я ледь протиснувся між 2 машинами. Доганяю, стандартний прийом........ ногою по дзеркалу, і на педалі.

2 ситуація...... проспект Волі, автобусна зупинка (перша зправа, як їхати в сторону центру від Київського майдану) так само рухаюсь за автомобілем, дистанція 4-5 метри. Маршрутка, з зупинки вирулює, автомобіль за яким я, гальмує, вліво, подає звуковий сигнал, маршрутка зупиняється на секунду буквально, його пропускає і вивалює прямо на мене............. С"КА..... я вліво, мені в лоб Тойота .......ПЛЯ...... я влібо до бардюра, там пішоходи .... ПЛЯ...... не на переході, а просто стоїть, бидло, на проїжджій частині відвернуло харю в інший бік і думає, як то швидше пеербігти дорогу. Я між ними і знову на свою полосу, доганяю, удар кулаком в скло, матом кажу ти ....б....с....х....п..... куди дивишся, кажу другий раз зайду в салон.........!!!

Треба собі в кермо замість заглушок чи насоса вставити цвях з ручкою....... буду ПЛЯ або царапати таких дебілів, або колеса пробивати ну і морду бити теж ніхто не відміняв.

Ще ситуація........ Рухаємось з Гаразджі, ГРУПОЮ. кільце при вїзді в Луцьк, стоять менти де звичайно, їм дорожну обстановку видно на ура!!! Їде зі сторони Ліпін, бик пля..... нас на кільці не пропускає!!!! Я перший, мені гальмувати не можна........ бо повлітають в мене задні....... я вліво різко і на кільце....... кричу ментам Й.......т.....мать..... зупиняй його..... ТОй дебіл дивиться на мене і рже .....ГАНДОН.

Тепер увага запитання........

Як відреагувала б дитина в 14 років в цих ситуаціях, і скільки було б постраждалих.

Сядь на вел і проїдься по дорогах міста, по маршруті 15 напрклад....... я тобі навіть свій вел дам.

А по тротуарах, якщо навіть група рухається по Л. Українки, діти випасаються в першу чергу і обїжджаються 10-ю дорогою, подаючи сигнал про небезпеку всім учасникам групи.

Якщо пішоходи лякаються і починать дьоргатись зі сторони в сторону в ситуації коли їм ЗДАЄТЬСЯ, що велосипедист на них наїде, то від наїзду вела максимум поболить трохи нога чи рука, а 14 річна дівчинка на дорозі затерта маршруткою чи іншим автомобілем може й не вижити.

Дайош велодоріжки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

serega , парковка - такая же проезжая часть, там четко нарисован пешеходный переход у входа в "Просто". Ходить там пешеходам можно по нему. С другой стороны, при въезде на парковку должен стоять знак, ограничивающий скорость, касающийся так же и велосипедистов.

Лекс - поменьше эмоций и все будет гуд! :g05: Знаешь первый... не, нулевой пункт правил? Дай дураку дорогу! Особенно, если он превосходит тебя по массе и габаритам!

Я нормально езжу и очень мало переживаю по поводу маршрутчиков - м№*;ков.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, основное правило - разгоняться больше 10 км/ч только там, где есть уверенность на 200%

а уж совсем не напротив маркетов и во дворах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

От бачте як гарно ви описуєте всякі випадки, супер. Як ще інакше від Вас цього добитись :g05:? Маленькі "провокації" і все гут :g25:

Як там говориться: "в споре рождается истина"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді сорі. А біля магазина є тротуар? Інакше здається мені що все що перед магазином разом зі стоянкою - спільна територія для всіх. Ти ж не робив маневри щоб припаркуватись, а нісся через стоянку. Але міг би проїхатись далі по дорозі і звернути наліво і виїхати на потрібний тобі тротуар де могли також бути діти :g05:

Возле данного магазина на моей траектории тротуаров и близко нет. Посмотри на рисунок: тротуар - это то, что обведено красным с двух сторон от дороги (внизу). Пусть это и общая территория, но она позиционируется как околомагазинная стоянка. Т.е. детям совершенно нечего делать там.

По поводу проезда дальше по дороге... Ты не знаком с тем местом? Там очень неудобная развязка, лучше её объехать. Кроме того в тот момент дорога была занята машинами сзади меня, слева из двора выезжала и туда же сворачивала ещё одна, в поворот входило несколько встречных...

Я не утверждаю, что прав. И скорость у меня немного завысокая была, и транспортное средство не в исправном состоянии, но, блин, какого чёрта дети играются там, где нельзя?! Я бы ещё понял, если бы это был двух-трёхлетний ребёнок, который вдруг решил убежать от родителей, но тут...

Да, и девочка на самокате - это не пешеход, да и двигалась она перпендикулярно переходу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 difoto

Привіт Дімка, радий вітати. :friday:

Щодо емоцій.... сорі :blush:

Не вірю, що ні разу не матюкав водія маршрутки, чи якогось дятла, який тебе просто проігнорував ...... :D

2 Shura.

Ну тут все питання в тому, на якій швидкості ти себе комфортно і впевнено почуваєш, думаю.....

Я стараюсь взагалі не гальмувати, на швидкості керувати велом набагато легше. Тим біше шосейником.

Ти правий треба вибирати у швидкість руху, на якій ти контролюєш ДОРОЖНУ ОБСТАНОВКУ найкраще!!!

2 serega

:D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Не знаю як зараз, а раніше дайці ходили по дитсадкам, школам, проводили роз'яснювальну роботу, практичні заняття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во во во....!!!

Шариш.

От це нормальна розмова дорослої людини.

Підтримую на 120 відсотків.

Вчити, розповідати, наказувати........

Я особисто це все роблю. І раджу всім так робити, підказати, розказати, самому послухати, зробити висновки.

Їду раз, мама зупинилася на тротуарі, а малий зразу на дорогу, а там я....... :friday:

Я йому по козирку рукою ШЛЬОП :blush: , кажу, тут дорога, не бачиш?..... мама ще додала...... і я думаю, що на наступний раз він так не зробить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

C шоссерами вообще надо осторожно в городе!

1. в группе шоссейников первому тормозить вообще запрещено, значит в городе - никаких групп!

2. шоссер по тормозным характеристикам вообще слабо приспособлен для езды с переменной динамикой, как движение в потоке и т.п. На нем надо гнать по шоссе или треку!

Только что ехал со стороны струмовки, из города выезжал Виталик, победитель кросс-кантри (кто не в курсе - профик-шоссер) на своем шоссере. Так он до кольца, до самого выезда из города ехал 15 км/ч, оборачиваясь при каждом объезде припаркованной машины! Вот он - профессиональный подход к езде на шоссере! Плюс ямы, коих куча у нас, особенно вдоль края дороги, объезжая которые невольно подставляешься , причем каким бы ты опытным не был, половина водил у нас "права купиль - ехать не купиль!"

Будьте осторожны на дороге, все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от мені цікаво що це за психолошія така, мол що робила дитина там де їй бути не можна. А що робив ти на несправному технічному засобі на великій швидкості, в темну пору доби, в місці підвищеного ризику наїзду на пішохода? ти тільки можеш не стверджувати що ти не правий, причому тихенько так, мол так трапилось що скажеш, а потім розриваючи на собі майку кричати якого біса там дівчинка робила. Вплинути можна лише на себе, і рости. тому то і стала нагальною тема велодоріжок, бо це наш спосіб щось змінити, але якоїсь елементарної культури руху ніхто не відміняв. в основному все починаеться зі слів "я летів". задумайтесь куди ви спішите.

я також грішу такими фактам, але чим далі тим частіше я жму ручку гальм і більше кручу головою, наше життя і здоровья в наших руках, і щось довівши в якомусь окремому випадку можна лише тамувати гнів, але не убезпечити себе в подальшому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вовово....

Все правильно....

Їдеш... ти учасник руху, ВСЕ !!!!

Контролюй дорожну обстановку, дивись під колеса, бережи своє життя.

Теж, доречі не ганяю на шосері по місту, ну, хіба спішу сильно, або вимагає ситуація.

2 Урса

Выводы: нефиг входить в поворот, если не просматривается, что за ним; нефиг ездить без тормозов; объезжать детей как можно дальше.

Висновки правильні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dr.Martenzzz, я не считаю, что 19:30 в августе - это тёмное время суток. Причина спешки - была, но она ни в коем случае не оправдание. Причина ситуации - излишняя уверенность в контроле над неподготовленным байком.

Когда я езжу по городу, голова крутится так, что соли в шее к старости фиг смогут отложиться. И пальцы ВСЕГДА на тормозных ручках, я не могу отучить себя от этой дурной триальной привычки уже лет семь. Но иногда бывают вот такие досадные проколы. Хорошо, что всё закончилось благополучно.

Описал я этот случай для того, чтобы тот, кто прочитает, ещё раз убедился, что ТС должно быть исправным, и нужно всегда быть готовым к резкому изменению ситуации на дороге.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Сегодня утром снова прикольнулся :(

Вроде не особо нарушал правила, но очень аварийно было бы в случае падения...

ситуация

Спускаюсь по Відродження, как обычно, скорость ближе к 35+, спереди маршрутка, сзади маршрутка, виляю между ними, всё как обычно... Ложу байк влево, чтобы обойти маршрутку - ... чувствую, как переднее колесо предательски уходит в занос, чувствую, как сдутая мягкая покрышка скребёт боковыми шипами по асфальту и пытается выпрыгнуть из обода. Ля. Мгновенно прозреваю. Куча мыслей. Сзади, вроде бы, чисто. Если падать вперёд-вправо - опасно. Как раз выворачивал влево из-за того, что там стояла машина и проехать между ней и "Богданом" не мог никак. Падать вперёд-влево - стрёмно, всё-таки дорога, траффик присутствует. Просто вперёд - хз, где-то остановка недалеко, мало приятного вкатиться под маршрутку. Ля. Сцуко. Руль колбасит, я тупо иду в заносе. Заднее колесо гребёт, переднее скользит. Шикарно. Тормозит передним нерационально. Задним - опасно, не хватало, чтобы его ещё понесло. Ля. Вкручиваю. Падать не хочется. Успеваю подумать, что замахался я уже царапаться в этом году, как в детстве, прямо :) Фиг знает каким образом выравниваю байк. Вероятно, помогает то, что последнее время часто практикую заносы на мокрой траве :)

Сейчас так прикинул - занос был секунды две, т.е. метров пятнадцать несло. Неплохо... Бодрит :)

Оно мне надо? *SCRATCH*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну шо ж.... по дурості реально.....

Хто ж катає на спущеному колесі......?

Міг реально влетіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 року потому...

Сегодняшняя ситуация возле "Там-Тама" - post-419-0-13767400-1369075256_thumb.jpg

Проигнорировал бы, т.к. велосипедист жив и даже не поцарапан (по крайней мере ссадин или порваной одежды не видно), ходит не хромая, только в шоке от того, что явно попал на ремонт не только байка.

Судя по всему, он похерил красный на переходе и вылетел в бок поворачивающему на парковуц джипику, внезапно (хе-хе) появившемуся из-за стоящих машин. Вмятина в двери небольшая, т.е. скорость до удара явно была сброшена. На байке свёрнут руль и наверняка есть царапины на раме. Впрочем, это железо.

К чему это я?

Да вот вспомнилась недавняя ПээЛьная покатушка, в которой довелось поучаствовать. Догонял группу. Из пяти, кажется, людей на светофорах останавливался лишь один, остальные летели в режиме бога... Так неприятно было наблюдать это...

И вот сегодня - наглядное пособие, потенциальный итог таких бездумных полётов. Подумалось - а нафига ж оно надо? Мог сэкономить 30 секунд, но не сложилось, потерял не меньше часа. Хорошо, что цел остался.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я почти каждый день при поездке на работу наблюдаю велосипедистов проезжающих на красный. Причем разных, и на ашанах, и на фиксах, и на МТБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Урса, велосипедист не на Команче был? Эти белые грипсы... Надеюсь, это не один наш форумчанин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я почти каждый день при поездке на работу наблюдаю велосипедистов проезжающих на красный. Причем разных, и на ашанах, и на фиксах, и на МТБ.

это и про меня тоже. езжу на красный чуть менее, чем в в половине случаев, но в пределах определенной "зоны безопасности", например, никогда не проезжаю на красный на перекрёстках и поворотах. то есть фактически мои нарушения ограничиваются проездом пешеходных переходов, когда там нет пешеходов, разумеется. о том, чтобы игнорировать светофор у Там-Тама (включая выезд со Спортивной), я как-то и не думал даже – это действительно "god idiot mode on" :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікого не хочу образити, але як зараз їздять велосипедисти це просто... Коли бачиш велосипедиста, максимум уваги на нього і думаєш як скоріше об’їхати і поїхати далі :)

Про їзду без рук по проїжжій частині я вже мовчу... Але те, що багато хто їздить на велосипеді, як на машині мене просто дивує. Їзда по центру дороги, розвороти на перехрестях, повороти на ліво з лівої полоси, і т.д. Можливо це правилами і не заборонено, але ж, невже, не лекше взяти вел в руки і спокійно перейти.

Проблема в тому, що багато водіїв велосипедистів взагалі за учасників руху не рахують, але і велосипедисти ведуть себе наадто безпечно, не говорячи вже про численні порушення ПДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема в тому, що багато водіїв велосипедистів взагалі за учасників руху не рахують, але і велосипедисти ведуть себе наадто безпечно, не говорячи вже про численні порушення ПДР.

видишь ли, я, к примеру, автомобилист с 15-летним стажем и, если и нарушаю ПДД на веле (проезд пешеходки на красный, например), то делаю это сознательно. намного опаснее, когда велосипедисты нарушают ПДД несознательно. многие даже не знают как нерегулируемый перекрёсток или кольцо проезжать – стоят и тупят, или бросаются под колёса. троллейбусы и маршрутки обгоняют при выезде с остановки, лезут в гарантированно слепую зону, а потом "подрезали-подрезали, кирпич ему в зеркало" :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Урса, велосипедист не на Команче был? Эти белые грипсы... Надеюсь, это не один наш форумчанин.

vetalforever вроде как это был.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да. Он. Три дня, как купил. Дорвался. Наш механик его видал незадолго. Говорит, мчался, шо демон.\

vetalforever, ждем на яму. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...