Перейти до змісту

Ви підете голосувати?


HWman

  

216 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

...не обнаружила, как обычно, пункта "против всех". Растерялась...

Чего теряться-то - на бумажках отлично рисовать можно, они большие, качественные :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 218
  • Створено
  • Остання відповідь

Я аполитична крайне и не всегда ходила на выборы. И ханжить тут, что мол "мои дети...", я не буду. Мои дети сами о себе подумают. Так я их воспитала. До внуков мне тем более дела нет. Они не мои дети.

Я какое-то время не ходила на выборы тоже. До революции апельсиновой. Тогда я кое что для себя и в себе открыла и поняла.

Я так вижу: не идут на выборы бомжи, алкаши, наркоши, дебилы, паталогические лентяи и некий процент вменяемых пофигистов. Среди них, наверняка, есть люди, которых я уважаю и не перестану уважать от того, конечно же.

Я реалист и понимаю, что один мой голос ничего не решит. То, что я одна буду носить мусор в кармане, в городе чище не станет. Но я буду носить мусор в кармане, буду ходить на зеленый и буду ходить на выборы. Пох** мне, что вокруг меня от этого ничего не изменится. Мне главное, что внутри меня изменится, если я перестану это все делать.

Дальше бла, бла... не буду углубляться в дебри. Кто понял, тот поймет :)

хороША позиція, а те, що живеш в країні відсталій від цивілізованого світу, то нічого..."діти самі про себе подумають"....(( думка тих, кого це "добре" не торкається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хороША позиція, а те, що живеш в країні відсталій від цивілізованого світу, то нічого..."діти самі про себе подумають"....(( думка тих, кого це "добре" не торкається...

Вы такой вывод делаете из сказанного? Значит, не вам я то писала :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йти чи нейти? ніхто грошей не пропонує... мо хіба біля дільниці...

political slut detected )

Ну шо ж так грубо, можна подумати давали б тобі 500 грн ти б не проголосував би за шмалицю?

Все рівно я не хотів ні-за-ко-го голосувати, всі вони мені на одне лице, всі бандюги, по іншому у політику добратись тяжко, проте деяким вдається, але то рідкість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все рівно я не хотів ні-за-ко-го голосувати, всі вони мені на одне лице, всі бандюги, по іншому у політику добратись тяжко, проте деяким вдається, але то рідкість.

Так бери до руки зброю, партизане))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йти чи нейти? ніхто грошей не пропонує... мо хіба біля дільниці...

political slut detected )

Ну шо ж так грубо, можна подумати давали б тобі 500 грн ти б не проголосував би за шмалицю?

Грубо, але справедливо! Особисто я не проголосував би за Палицю навіть якби мені давали і 1000 гр. Гроші дуже швидко розійдуться, а відчуття що тебе "поімєлі" залишиться надовго ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні з кожними виборами явка громадян на дільниці для голосування зменшується.

Про це на брифінгу повідомив заступник глави ЦВК Андрій Магера, передає

УНІАН.

Він навів такі статистичні дані: у 1998 році на парламентських виборах явка становила 69,63%, у 2002 - 65,21%, 2006 - 58,97%, у 2007 на позачергових парламентських виборах явка становила 57,94%.

На нинішніх виборах за даними з 205-ти округів явка становить 57,88%.

все більше людей примушує частину форумчан жити в жопі))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грубо, але справедливо! Особисто я не проголосував би за Палицю навіть якби мені давали і 1000 гр. Гроші дуже швидко розійдуться, а відчуття що тебе "поімєлі" залишиться надовго ...

Смішно, хоча... єслі у когось гроші є і ні в чому не нуждається то можна і не брати і спати спокійно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я знаю людей, які на заробітках не жаліли по 50 євро в один бік, плюс день на дорогу, щоб добратись до посольства і таки проголосувати

Мій батько зібрався йти голосувати і згадав, що паспорт з документами в селі залишив. Взяв ключі й поїхав. Хіба 80 км це відстань?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что и требовалось доказать. За качество уж извините, там не фото сессия была.. :)

2012102814.jpg

201210mqm.jpg201210dgd.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій батько зібрався йти голосувати і згадав, що паспорт з документами в селі залишив. Взяв ключі й поїхав. Хіба 80 км це відстань?

Respect

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Итак, сто рубасов я заработал (в дождь валить на дильныцю это вам не просто так ) :) Зато хоть по Киверцам прогулялся....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чьо ніззя мінус вліпити ? чи то привілей тільки окремим користувачам ?

я не Гетто )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что и требовалось доказать. За качество уж извините, там не фото сессия была.. :)

Тепер підійди до дзеркала і напиши те саме в себе на чолі, шо там мєлочитись, писати бо бюлетнях - дитяча витівка. Нехай всі знають якій ти "гєрой" і пацан з яйцами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чьо ніззя мінус вліпити ? чи то привілей тільки окремим користувачам ?

набери ще півтори сотні постів і в тебе теж з"явиться такий "привілей".

Випередили)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, писати бо бюлетнях - дитяча витівка. Нехай всі знають якій ти "гєрой" і пацан з яйцами.

а вчём, собственно, проблема ? я свой гражданский долг исполнил....я участвовал на выборах, и я сделал свой выбор... шо не так ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, я підозрював, що ти "дивний", але щоб на стільки... Не відпустило до ранку?

и я сделал свой выбор... шо не так ?

Ні, ти не зробив вибір - ти його просрав. Ось що не так.

Через таких як ти матимемо ще одні пере-вибори. А це знову витрачати державне бабло на друк бюлетнів.. плата людям, що були задіяні на виборах. А це недоплата держ службовцям, затримка пенсій і т.д.

Знаєш, Гетто, хотів було тебе якось обізвати - але не стану, не буду опускатися до твого рівня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через таких як ти матимемо ще одні пере-вибори.

Нет, посмотри статистику на текущий момент. Мы ещё будем в жопе очень долго, и не через таких как я, а через те миллионы людей, которые отдали свой голос за тех, которые ещё очень долго будут держать в жопе эту страну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, вибрати гівно, і не вибрати нічого.. це ще питання, хто просрав вибір:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грубо, але справедливо! Особисто я не проголосував би за Палицю навіть якби мені давали і 1000 гр. Гроші дуже швидко розійдуться, а відчуття що тебе "поімєлі" залишиться надовго ...

Смішно, хоча... єслі у когось гроші є і ні в чому не нуждається то можна і не брати і спати спокійно...

Просто в декого є почуття власної гідності ... Не ображайся, але схоже на те, що бути тобі "по жизні" бідним студентом ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы же сами советовали Гетто сходить и испортить бюллетень, а теперь минусуете-ругаете? Где логика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не радив.

У нас "не вибрати нічого" - значить вибрати тих, хто підтримує регіони. Вважаєш дуже розумно було зіпсувати бюлетень?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне порыться по политическим веткам форума? Посчитать, сколько раз и кто убеждал меня пойти на выборы и на бюллетене написать слово из трёх букв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...