Перейти до змісту

Опитування для чоловіків «Нарощені вії це гарно?»


Busita

Нарощені вії це гарно?  

73 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

25 минут назад, volks сказал:

Я вже цю історію декілька разів чув. Причому, всі розказують, що самі це чули.

 

Коли ця історія відбулася, ти певно під стіл пішки ходив. Тому, ти і чуєш зараз цю історію у вигляді притчи. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь
В Monday, June 18, 2018 в 10:36, SunSeth сказал:

Коли бачу занадто довгі пазюрі, закрадається думка, як вона з ними попу витирає?

4a49c3e66c4400a324475eb039e4a14e8e996bc9_1.thumb.jpg.31bb5dce09e374af40e5454fa44b24a5.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад,варіант нарощених вій 

виглядають природно і гарно

чи ні?

776F0634-A42A-4DE5-979A-32549DA19343.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж, на сьогодні можу підвести підсумок, що 40,4% чоловіків вважають нарощені вії не природним явищем і їм не подобається, 36,8% взагалі байдуже і лише 22,8% вважають це симпатичним. Отже, любі дівчатка, якщо ваша ціль таким чином привабити чоловіка то не викидайте даремно гроші, а краще витратіть їх на щось корисніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я розбираюсь в жінках (суто моя думка), то вони це все роблять (модні шмотки, макіяжі, вії, ногті, депиляції, тюнінг і т.д.) більш для себе (що цілком природньо і нормально мати бажання виглядати гарніше і доглянутою) і для інших жінок (випендрьож, жаба, заздрість, конкуренція -потрібне підкресліть, що є вже більш соціальним аспектом, номально це чи ні - кожен розсудить по своєму). А вже в останню чергу це все для чоловіків. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Busita сказано:

Що ж, на сьогодні можу підвести підсумок, що 40,4% чоловіків вважають нарощені вії не природним явищем і їм не подобається, 36,8% взагалі байдуже і лише 22,8% вважають це симпатичним.

А ще 146% - 3.14здять. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Юріч сказано:

Наскільки я розбираюсь в жінках (суто моя думка), то вони це все роблять (модні шмотки, макіяжі, вії, ногті, депиляції, тюнінг і т.д.) більш для себе (що цілком природньо і нормально мати бажання виглядати гарніше і доглянутою) і для інших жінок (випендрьож, жаба, заздрість, конкуренція -потрібне підкресліть, що є вже більш соціальним аспектом, номально це чи ні - кожен розсудить по своєму). А вже в останню чергу це все для чоловіків. Імхо.

Я з тобою згодна. Тому я і написала "якщо ваша ціль таким чином привабити чоловіка" :)

 

А взагалі мене часом навіть і смішать дівчата, які "перемудрюють" зі своєю зовнішністю, і, думаючи, що це красиво, відкрито тішаться. Це так кумедно)) Так і хочеться її мавпочкою назвати))) Моя колега якісь прийшла на роботу з кігтями, на яких якась незрозуміла ліпнина, і страшними нарощеними віями. Носилася як пава. Колектив спочатку втіхую хіхікав, потім підколював, а потім почався контрнаступ. День був веселий)) Довго вона так не походила))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то ще є поняття стилю.

В кожної жінки він свій. ( якщо вона його має звісно).Однійце пасуватиме, іншій категорично ні.

Головне ,щоб все було зі смаком.

А це вже мистецтво.

Дечому можна навчитись,а дещо лише на рівні інтуїції.

Тому до одних жінок чоловіки байдужі, а до інших липнуть.

Перефразовуючи Чехова- У  Жінці все має бути прекрасне , і тіло ,і душа ...і вії з нігтями.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...