Перейти до змісту

Опитування для чоловіків «Нарощені вії це гарно?»


Busita

Нарощені вії це гарно?  

73 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт! Ні для кого вже давно не секрет, що більшість жінок під гаслом "роблю, щоб подобатись чоловіку" роблять різні маніпуляції зі своєю зовнішністю. У кожної причини свої: хто через власні комплекси (кажуть «для себе коханої», щоб підняти самооцінку), а хто через тих  же жінок (щоб заздрили/ я не гірша і т.д., бо ті і є найпридирливіші судді) та інше. Отже, зараз у прекрасної половини пішла в моду тенденція нарощування вій. Я вже надивилася на різне і, чесно кажучи, бачила лише одиничні випадки, коли то все реально гарно виглядає. Але це особисто моє бачення. І от мені, як дівчині, стало цікаво, чи це взагалі подобається чоловікам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь
11 хвилин тому, Busita сказано:

Всім привіт! Ні для кого вже давно не секрет, що більшість жінок під гаслом "роблю, щоб подобатись чоловіку" роблять різні маніпуляції зі своєю зовнішністю. У кожної причини свої: хто через власні комплекси (кажуть «для себе коханої», щоб підняти самооцінку), а хто через тих  же жінок (щоб заздрили/ я не гірша і т.д., бо ті і є найпридирливіші судді) та інше. Отже, зараз у прекрасної половини пішла в моду тенденція нарощування вій. Я вже надивилася на різне і, чесно кажучи, бачила лише одиничні випадки, коли то все реально гарно виглядає. Але це особисто моє бачення. І от мені, як дівчині, стало цікаво, чи це взагалі подобається чоловікам?

 

 

Фото буде? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я коли бачу з нарощеними віями, підсвідомо завжди згадую цей мультик, відповідно й підсвідоме перше упереджене ставлення, як до героїнь цього мультфіму ( Бурьонка из Масльонкино)

128200_original.JPG

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З віями якось не траплялися, а от мені не подобаються дівчата з нарощеними чи просто довгими нігтями. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Busita сказано:

Всім привіт! Ні для кого вже давно не секрет, що більшість жінок під гаслом "роблю, щоб подобатись чоловіку" роблять різні маніпуляції зі своєю зовнішністю. У кожної причини свої: хто через власні комплекси (кажуть «для себе коханої», щоб підняти самооцінку), а хто через тих  же жінок (щоб заздрили/ я не гірша і т.д., бо ті і є найпридирливіші судді) та інше. Отже, зараз у прекрасної половини пішла в моду тенденція нарощування вій. Я вже надивилася на різне і, чесно кажучи, бачила лише одиничні випадки, коли то все реально гарно виглядає. Але це особисто моє бачення. І от мені, як дівчині, стало цікаво, чи це взагалі подобається чоловікам?

Якщо воно гарно, то воно, таки, гарно і як може не подобатись, коли воно пасує жінці?)) Але , здебільшого,  як каже моя мала-шо попало))) В загальному, поділяю думку дядька Маньяка))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Oli сказано:

 

 

Фото буде? :)

Тоді треба певне створювати нову тему з викладанням фото дівчат з такими війками, щоб були порівняння і "живі" оцінки) Я, на щастя (чи може на жаль), маю власні природні і поки не впала в залежність щось собі доробляти, хоч і не без комплексів:blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Busita сказано:

Тоді треба певне створювати нову тему з викладанням фото дівчат з такими війками, щоб були порівняння і "живі" оцінки) Я, на щастя (чи може на жаль), маю власні природні і поки не впала в залежність щось собі доробляти, хоч і не без комплексів:blush:

 

я думав чергова пятнична тема буде, ех...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарощені вії, накачані губи, намальовані брови - це нічний жах більшості чоловіків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, volks сказано:

Нарощені вії, накачані губи, намальовані брови - це нічний жах більшості чоловіків.

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є різні нарощені віі

я колись давним-давно нарощувала,виглядали неприродно - і зараз такі ні за що не зроблю

роки 2 тому нарощувала ,виглядали натурально ,гарно - але мене втомлювали корекціі

тому мій мастхев - хороша туш ,а на період літньоі відпустки роблю ламінацію вій

війки своі,як нафарбовані - на пляжі завжди красуня :0013: можна спокійно купатися,ниряти - впевнений що віі не помнуться та не відваляться )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Обожнюю твоє волосся

- Це перука. 

- Обожнюю твої блакитні очі! 

- Це лінзи. 

- Обожнюю пишні твої груди! 

- Це "Wonderbra". 

- Обожнюю твої ноги стрункі! 

- Ну слава Богу! Нарешті хоч один заслужений комплімент!

:D

Відчайдушна домогосподарка скаржиться подрузі: 
- Мій чоловік мене геть не любить! Уявляєш, нещодавно прошу у нього 200 гривень на салон краси, а він, сволота, подивився на мене і дав 500!

:D

«Раптом доля? А я не нафарбована», - завжди твердила я собі. Якось зламала ногу в двох місцях, впавши у ванній. Поїхала в травмпункт з недоголеною ногою, напівстертим лаком на нігтях, в бабусиній кофті і без натяку на макіяж. Зустріла там свою долю - хлопця зі зламаною рукою і недоголеною наполовину бородою. Разом вже 5 років.;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарощені вії - цілком нормально і гарно, якщо в міру

а ось брови, що стираються вологою серветкою і рохпухші від ботоксу губи - ось це кошмар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Busita сказано:

 І от мені, як дівчині, стало цікаво, чи це взагалі подобається чоловікам?

Питання  лише в тому чи гарно зроблено,  бо в половини накосячено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я впевнений навіть в тому, що якщо "виловити" дівчат в бойовому розфарбуванні та змити з них ту всю штукатурку то вийдуть навіть гарніші чим були в образі нафарбованої.

 

Хоча може це комплекс неповноцінності, що дівчина вважає якщо вона вийшла без макіяжа то вона страшна і нікому не потрібна, хоча нсправді навпаки напевно багатьох чоловіків відлякує невдала "бойова розкраска" :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, MACCEN сказано:

Я впевнений навіть в тому, що якщо "виловити" дівчат в бойовому розфарбуванні та змити з них ту всю штукатурку то вийдуть навіть гарніші чим були в образі нафарбованої.

А я ні. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчатка вії ,то взагалі не те пальто,як кукла з ссср))))) тітьки - то наше все))))))!!!! 

Всім гарного дня!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару днів назад стою в черзі в аптеці, три каси, я помічаю, що у кожної з фармацевтів з різними бровами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, SunSeth сказано:

А я ні.

А з ранку, повертаючись з ванної до  спальні, до "принцеси",,,

357.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в першу чергу дивлюся, щоб кадика в дівчини не було. А все інше то вже таке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, bublik007 сказано:

А з ранку, повертаючись з ванної до  спальні, до "принцеси"

Посади її ввечері на таксі, нащо вже вона зранку? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...