Перейти до змісту

Ви підете голосувати?


HWman

  

216 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Tolik_lt, не лише моя. Повір.

Цього разу фальсифікація більш продумана. І "відкатана". Адже при владі той, кому це явно вигідно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 218
  • Створено
  • Остання відповідь

Я не радив.

У нас "не вибрати нічого" - значить вибрати тих, хто підтримує регіони. Вважаєш дуже розумно було зіпсувати бюлетень?

а чого ви не розглядаєте варіант, що той, хто не пішов, або зіпсував бюлетень міг проголосувати ЗА регіони?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне порыться по политическим веткам форума? Посчитать, сколько раз и кто убеждал меня пойти на выборы и на бюллетене написать слово из трёх букв?

Якщо свій мозок відсутній, то тепер бийся головою об стіну - це ж теж класна порада )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt,на минулих виборах, із усіх знайомих в кого не питав, як в анекдоті! Хто голосував за регіони - ніхто! тоді цікаво, як же вони таку к-сть голосів набрали?

просто коли свідомо голосуєш "ЗА", то одне, а тут - ти без вибору!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо свій мозок відсутній, то тепер бийся головою об стіну - це ж теж класна порада )

А теперь назови мне фамилию и партию, за которую я мог бы проголосовать, включивши свой мозг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt,на минулих виборах, із усіх знайомих в кого не питав, як в анекдоті! Хто голосував за регіони - ніхто! тоді цікаво, як же вони таку к-сть голосів набрали?

Так по Волині регіонали набрали 8%, ти опитав хоча б 100 знайомих ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на минулих виборах, із усіх знайомих в кого не питав, як в анекдоті! Хто голосував за регіони - ніхто! тоді цікаво, як же вони таку к-сть голосів набрали?

Насправді такі люди були, я їх знаю. Просто в тебе середовище спілкування однорідне за політичними поглядами, тому тобі й здалося що за ПР ніхто не голосував. До речі, за моїми спостереженнями багато голосів цій партії дало російськомовне населення Волині, особливо ті кому за 40. Не кажу що це моє спостереження абсолютна істина, але таке враження було ... Да, мова йде про минулі вибори. Про ці вибори ще поки що не можу так категорично стверджувати.Можливо картина змінилася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А теперь назови мне фамилию и партию, за которую я мог бы проголосовать, включивши свой мозг.

Я не буду писати за кого треба голосувати, за кого не треба, я намагаюсь тобі показати, що в твоїх вчинках відсутній здоровий глузд. Ось ти там писав, що виконав свій громадянський обов'язок тим, що прийшов на дільницю і щось там накалякав на бюлетні і тим самим скористався можливістю віддати свій голос, а тепер скажи, якщо я прийду до тебе в бібліотеку і нагаджу десь у залі, я тим самим скористався бібліотекою чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от жеш народ, и так плохо и так погано... :dont:

Что бы не сделал, всё было бы не так.

Не пошел на выборы - плохо, пошёл и испортил бюллетень - плохо, проголосовал за белых - плохо, за синих - плохо, за красных - плохо,за фиолетовых в крапочку - плохо !!!!! итить его в три лодыжки!!!!! :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от жеш народ, и так плохо и так погано... :dont:

Что бы не сделал, всё было бы не так.

Не пошел на выборы - плохо, пошёл и испортил бюллетень - плохо, проголосовал за белых - плохо, за синих - плохо, за красных - плохо,за фиолетовых в крапочку - плохо !!!!! итить его в три лодыжки!!!!! :0156:

Гетто, ну не засмучуйся! Мало кормлять, да? Мєлкі лулзи нинчє пішли, правда? Бідааааааааа
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто голосував за регіони - ніхто! тоді цікаво, як же вони таку к-сть голосів набрали?

Знаю тільки зі своїх родичів (6 чол.) хто і за кого голосував.

У всіх інших, і на роботі питаю "ну, шо, ходили голосувати?". Кажуть "ну да-а!". Питаю "а за кого, якщо не секрет?". Відповідь "... :D:P ...".

Мо то і вони "ЗА" ПРоголосували? :0159: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера вечером чуть до нуля не добрался.... не дали... :D

Сам винен. Тут дехто тебе за вуха тягнув, плюсував як міг, де треба і де не треба. А ти всю їх роботу на смарку ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ничё страшного, не последний день живём, ещё потанцуем со статусом Чёткий перец, ибо Мутный хрен уже проходили :D:0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от жеш народ, и так плохо и так погано... :dont:

Что бы не сделал, всё было бы не так.

Не пошел на выборы - плохо, пошёл и испортил бюллетень - плохо, проголосовал за белых - плохо, за синих - плохо, за красных - плохо,за фиолетовых в крапочку - плохо !!!!! итить его в три лодыжки!!!!! :0156:

якби ти хоч трохи думав (а не робив вигляд, що думаеш ) то розумiв би, що це була провокацiя, й провокатори (й ми iже с нiмi) дивилися, чи поведешся ти на цей бред чи нi, а ти повiвся. Хоча впринципi ти й пiдтвердив позицiю всiх полiтологiв - виборцiв не треба заставляти думати, виборцiв треба заманювати, хто знайде найбiльш вдалi способи заманювання той й *в дамках*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мо' закрити цю темку, як неактуальну?

та нащо, зараз у флейм перенесу та й все, бум вiдволiкати Гетто вiд бiльш важливих тем, хай тут гадить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи поведешся ти на цей бред чи нi, а ти повiвся.

зато заработал 100 грн. У меня было только 2 варианта

1. Как всегда вообще забить на выборы, никуда не идти.

2.Пойти и испортить бюллетень.

Я выбрал второй. Всё. Тему и вправду можно закрывать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мо' закрити цю темку, як неактуальну?

Ну, вибори ще в принципі не завершилися... Йде підрахунок голосів... І коли не має свіжих новин, я так зрозумів, бордівці бавляться "склонением по падежам" особи Гетто ... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мо то і вони "ЗА" ПРоголосували?

За Палицю ;)

на даний момент ще не признались.

Напевно, треба пальці в двері :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нащо, зараз у флейм перенесу та й все, бум вiдволiкати Гетто вiд бiльш важливих тем, хай тут гадить :)

Ти спас Гетто від чергових -50 ))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...