Перейти до змісту

Ви підете голосувати?


HWman

  

216 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

S-driver, гарна цитата, тільки за вуха притягнута))

мені однаково на голос, бо я не бачу кандидата чи партію, за яку б дійно хотів би голосувати.

й поки не з'явиться достойний, на мою думку вибір, інші розклади у цьому болоті під назвою українська політика мене не хвилює.

Громада мала на увазi не сам вибiр, а участь в процесi. Громадi просто не зрозумiло як можна бути не в "в тємi". Громада навiть не помiтила, як право на вибiр перетворилось на обовязок вибору.

Це не стільки твоє право, скільки твій громадянський обов'язок.
А я от щойно повернувся з виборчої дільниці. Громадянський обовязок виконано!
Громадянський обов'язок виконано! Совість чиста.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 218
  • Створено
  • Остання відповідь

http://stuffed.ru/yu...e3aaa7f0af.html

"Обирати найпопулярнішого серед найгірших - самообман! Голосую за імперативний мандат!"

53793.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І все-таки вибори - це єдиний інструмент, який нам даний, щоб хоч якось вплинути на владу. Якщо ми не задоволені нинішньою ситуацією - приходимо і голосуємо за зміни. І так далі, доки не з’являться дійсно гідні кандидатури. А просто сидіти вдома і казати шо мені пох і від мене нічого не залежить можна в таких випадках: або у вас немає і ви в майбутньому не плануєте дітей; або ви невдовзі емігруєте з країни назавжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імперативний мандат — правило, згідно з яким депутат представницького органу влади зв'язаний наказами виборців і протягом усієї своєї діяльності відповідальний перед ними. При цьому законодавчо закріплена можливість дострокового відкликання депутатів, що не виправдали довіри виборців.

Такеб нам в Україні!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я аполитична крайне и не всегда ходила на выборы. И ханжить тут, что мол "мои дети...", я не буду. Мои дети сами о себе подумают. Так я их воспитала. До внуков мне тем более дела нет. Они не мои дети.

Я какое-то время не ходила на выборы тоже. До революции апельсиновой. Тогда я кое что для себя и в себе открыла и поняла.

Я так вижу: не идут на выборы бомжи, алкаши, наркоши, дебилы, паталогические лентяи и некий процент вменяемых пофигистов. Среди них, наверняка, есть люди, которых я уважаю и не перестану уважать от того, конечно же.

Я реалист и понимаю, что один мой голос ничего не решит. То, что я одна буду носить мусор в кармане, в городе чище не станет. Но я буду носить мусор в кармане, буду ходить на зеленый и буду ходить на выборы. Пох** мне, что вокруг меня от этого ничего не изменится. Мне главное, что внутри меня изменится, если я перестану это все делать.

Дальше бла, бла... не буду углубляться в дебри. Кто понял, тот поймет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я аполитична крайне и не всегда ходила на выборы. И ханжить тут, что мол "мои дети...", я не буду. Мои дети сами о себе подумают. Так я их воспитала. До внуков мне тем более дела нет. Они не мои дети.

Я какое-то время не ходила на выборы тоже. До революции апельсиновой. Тогда я кое что для себя и в себе открыла и поняла.

Я так вижу: не идут на выборы бомжи, алкаши, наркоши, дебилы, паталогические лентяи и некий процент вменяемых пофигистов. Среди них, наверняка, есть люди, которых я уважаю и не перестану уважать от того, конечно же.

Я реалист и понимаю, что один мой голос ничего не решит. То, что я одна буду носить мусор в кармане, в городе чище не станет. Но я буду носить мусор в кармане, буду ходить на зеленый и буду ходить на выборы. Пох** мне, что вокруг меня от этого ничего не изменится. Мне главное, что внутри меня изменится, если я перестану это все делать.

Дальше бла, бла... не буду углубляться в дебри. Кто понял, тот поймет :)

Так багато тексту...а в чому сенс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я аполитична крайне и не всегда ходила на выборы. И ханжить тут, что мол "мои дети...", я не буду. Мои дети сами о себе подумают. Так я их воспитала. До внуков мне тем более дела нет. Они не мои дети.

Я какое-то время не ходила на выборы тоже. До революции апельсиновой. Тогда я кое что для себя и в себе открыла и поняла.

Я так вижу: не идут на выборы бомжи, алкаши, наркоши, дебилы, паталогические лентяи и некий процент вменяемых пофигистов. Среди них, наверняка, есть люди, которых я уважаю и не перестану уважать от того, конечно же.

Я реалист и понимаю, что один мой голос ничего не решит. То, что я одна буду носить мусор в кармане, в городе чище не станет. Но я буду носить мусор в кармане, буду ходить на зеленый и буду ходить на выборы. Пох** мне, что вокруг меня от этого ничего не изменится. Мне главное, что внутри меня изменится, если я перестану это все делать.

Дальше бла, бла... не буду углубляться в дебри. Кто понял, тот поймет :)

Так багато тексту...а в чому сенс?

Два обзаци для вас - це забагато тексту? :)

Якшо посилите їх, то тоді і до сенсу доберетесь. Перекладати для вас на зрозумілу вам немає натхнення. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так багато тексту....

"Коли палець показує в небо - ідіот дивиться на палець"

Амелі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо посилите їх

"Осилите". Не знущайтесь над мовою, тут усі прекрасно розуміють російську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два обзаци для вас - це забагато тексту? :)

Якшо посилите їх, то тоді і до сенсу доберетесь. Перекладати для вас на зрозумілу вам немає натхнення. ;)

Ні, просто на мій погляд ці два абзаци можна було описати одним маленьким реченням: "Я проголосувала не тільки заради змін, але й для себе". Бачу, що ви писали текст щиро, бо вживаєте багато займенників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороші фото

Україна обирає Фото з виборчих дільниць у різних регіонах України

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151145904636843.449221.359429071842&type=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо посилите їх

"Осилите". Не знущайтесь над мовою, тут усі прекрасно розуміють російську.

Думала про "подужаєте", так вышло. Механическая опечатка. С кем не бывает. Могли б и потерпеть такое маленькое "знущання".

Два обзаци для вас - це забагато тексту? :)

Якшо посилите їх, то тоді і до сенсу доберетесь. Перекладати для вас на зрозумілу вам немає натхнення. ;)

Ні, просто на мій погляд ці два абзаци можна було описати одним маленьким реченням: "Я проголосувала не тільки заради змін, але й для себе".

А вот и не допоняли. "Я проголосувала тільки для себе"

Но как бы вы это поняли вне контекста?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так багато тексту....

"Коли палець показує в небо - ідіот дивиться на палець"

Амелі

Я безмежно радий, що ви обізнана в цитатах людина. Мабуть ви отримуєте якесь задоволення, коли копіпастите чергову з них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я безмежно радий, що ви обізнана в цитатах людина. Мабуть ви отримуєте якесь задоволення, коли копіпастите чергову з них.

ну взагалi то цитати це й е способ виразити думку меньшою кiлькiстю слiв, замiсть того щоб писати *многа букафф* :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну взагалi то цитати це й е способ виразити думку меньшою кiлькiстю слiв, замiсть того щоб писати *многа букафф* :)

Просто інколи треба й самому виражати свої думки, це тренує мову й логіку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так вижу: не идут на выборы бомжи, алкаши, наркоши, дебилы, паталогические лентяи и некий процент вменяемых пофигистов.

Поки не бомж, не алкаш й не наркоман. Пофiгiстом, тим бiльше *вменяемым*, себе назвати язик теж не повернается. Нда, вибiр невеликий залишается :(

ну взагалi то цитати це й е способ виразити думку меньшою кiлькiстю слiв, замiсть того щоб писати *многа букафф* :)

Просто інколи треба й самому виражати свої думки, це тренує мову й логіку :)

Що може бути логiчнiше, нiж як пiдiбрати влучну цитату *к месту* ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто інколи треба й самому виражати свої думки, це тренує мову й логіку
Бачу, що ви писали текст щиро, бо вживаєте багато займенників

тренуйся далі, бубачка :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так вижу: не идут на выборы бомжи, алкаши, наркоши, дебилы, паталогические лентяи и некий процент вменяемых пофигистов.

Поки не бомж, не алкаш й не наркоман. Пофiгiстом, тим бiльше *вменяемым*, себе назвати язик теж не повернается. Нда, вибiр невеликий залишается :(

Еще есть леньтяи. Леньтяев я люблю ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я непіду голосувати щось нехочу 600км проїхати і кучу грошей потратити для того щоб бюлетень спортити і так ні...рна не зміниться в нашому "чарівному царстві".....

а я знаю людей, які на заробітках не жаліли по 50 євро в один бік, плюс день на дорогу, щоб добратись до посольства і таки проголосувати

"Флаг їм в руки " а в мене лишніх грошей немає щоб їхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше.Харе флуд жувати.Вже десь зараз мають бути попередні результати екзітполів.Хто в темі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...