Перейти до змісту

Ви підете голосувати?


HWman

  

216 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 218
  • Створено
  • Остання відповідь

Гетто, да не очкуй ты!!! Я сто раз так делал! :)

Між іншим,я теж за "Свободу" .Вони об"єдналися з ОО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже на те, що ці вибори комусь з Борди надовго запямятаються :) Чекаємо фото :)

Відповідно до ч. 5 ст. 158 КК України передбачена відповідальність і за незаконні дії, тобто викрадення, приховування, незаконне знищення і псування.

Навіщо так підставляти телепня? Забаньте його на місяць та й усе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

внесу свою долю в 100-у для зіпсованого Гетт-ом бюлетеня.

по темі, на вибори піду, щоб мій голос палиці не дістався.інших причин не бачу.

П.С. все серйозно, без іронії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, мой избирательный участок в Киверцах, бери сотню гривнов и приезжай, при тебе испорчу бюлетень :)

Гетто, якщо не хочеш "підводити себе під монастир" просто проголосуй за двох чи більше кандидатів. Таким чином бюлетень буде визнаний недійсним. І тобі спокійніше, і zigorko непотрібно буде гріх на душу брати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та який гріх??? Я проголосую,совість чиста. Як домовлялися,100 гривень з мене.Але тільки для ГЕТТО!!!! Можливо це стане приводом Борд-здибанку організувати.Поживемо,побачимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та який гріх???

Якщо просто спортить бюлетень - то формально це стаття ... А сюди ще можна доплюсувати "за попередньою змовою", "організована група". Ну, корочє, при Союзі це вже був би чуть лі не бандітізм :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вас умаляю :) Ну не перший же ж день на світі живете...Хоча?

Того хто вкраде пляшку пива,чи жіночі панчохи в сільському гаштеті,засудять на літ 5-ть так.А того,хто "лямами тирить" ,державу грабує регулярно і наші податки в карман собі кладе,оце http://uk.wikipedia.org/wiki/Герой_України чекає.Парадокс.Правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Того хто вкраде пляшку пива,чи жіночі панчохи в сільському гаштеті,засудять на літ 5-ть так.

От якраз в цю категорію Гетто і попадає ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо просто спортить бюлетень - то формально це стаття ...

Дурня, немає ніякої статті хоча б тому, що заповнення бюлетня - це таємниця, а от за порушення таємниці - стаття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим більш варіанту проти всіх нема, нас заставляють за когось проголосувати...

ніхто не заважає дописати від руки і проголосувати проти всіх :)

Якщо просто спортить бюлетень - то формально це стаття ...

та ніби ні, стаття якщо цілу скриньку.

і так, теж піду псувати бюлетень голосувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от за порушення таємниці - стаття

.Кажу ж,Вова,скидай в приват.І все буде чотко! Я своє слово тримаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де я порушую закон? я маю право писати на тому бюлетні все, що забажаю.... хіба нє ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо просто спортить бюлетень - то формально це стаття ...

та ніби ні, стаття якщо цілу скриньку.

Ну це вже було б круто зі сторони Гетто ... :0016:

Де я порушую закон? я маю право писати на тому бюлетні все, що забажаю.... хіба нє ?

Та роби, що хочеш. Головне щоб живий-здоровий був. Ну і іншим не шкодив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поверте, Гетто може воще кипишь на все Киверцы поднять с этими вашими выборами.... но оно мне не интересно.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо просто спортить бюлетень - то формально це стаття ...

Дурня, немає ніякої статті хоча б тому, що заповнення бюлетня - це таємниця, а от за порушення таємниці - стаття.

Стаття знайдеться (Як це так, людина є, а статті - не має?). Від нашого правосуддя можна всякого очікувати. Для них таємниця голосування - не перепона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не піду бо не вірю

заминусовать тебя, что ли ? :D ибо ты не свидомый громадянын.... я от за сто гривнов пойду голосовать....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене завжди дивували люди, які пишуть не піду бо не вірю, за нас все вирішено.....

Частково ви праві звісно, бо багато фальсифікацій і підтасовок, залякувань, кримінальних справ, тим більш зараз.

АЛЕ ЯК ВИ НЕ МОЖЕТЕ ЗРОЗУМІТИ, ЩО КОЛИ НЕ ГОЛОСУЄТЕ, ТО ТИМ САМИМ ЗБІЛЬШУЄТЕ ЦЕЙ ВІДСОТОК ???

Не треба писати, що вони всі продажні, і нічого не роблять, ці всім ясно давно.

Я просто собі поставив питання: краще при теперішніх чи при попередніх.І все,

Не думаю що портити бюлетені, чи не голосувати, комусь щось доведе.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто

я от за сто гривнов пойду голосовать....

Ех ти,єхідіна...:) То кричав,що взагалі не піду.А тепер вже за гроші зголосився.Моє предложення в силі.Можливо знайдеться хтось,хто більше запропонує!? Пропонуй себе.

ЗЮ. "Политическая праститутка".Без образ.Ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну сколько раз повторять можно : я человек аполитический, то есть мне пофигу, кто там у власти, и кто туда рвётся.. мне предложили уговор : пойти, испортить бюлетень, зафоткать всё это дело, потом вместе пойти и пропить сотню грн за успех ( желающие могут присоединятся, со своими грнами ) ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...