Перейти до змісту

Ви підете голосувати?


HWman

  

216 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

мені однаково куди піде мій голос, ось й все.

Однаково, в якій країні житимуть твої діти і онуки? Однаково, на якій мові розмовлятимуть? Однаково, чи вільною людиною будеш, чи бидлом?

На жаль, в Україні багато таких "флюгерів", тому й знаходимось ми в глибокій }I{()IIі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 218
  • Створено
  • Остання відповідь

Не починайте! Андрій Віталійович троль,похлєщє Гетто,тому і не хотів вести дискусію.Але бажаю знайшлися.Не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пошла голосовать, как обычно, но не обнаружила, как обычно, пункта "против всех". Растерялась, потомучто абсолютно в этой каше не разбираюсь. Пришлось звонить другу и узнавать, кто там среди всей шушеры более отдаленный от *******ча с его партией ******онов. Как-то выкрутилась. Какого х** убрали этот пункт? Я не в курсе, радио/телевизор/газеты не смотрю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однаково, в якій країні житимуть твої діти і онуки?

ні. але яке відношення до цього має балаган, в результаті якого, одні чиновники-злодії міняють інших?

Андрій Віталійович троль

в дзеркало подивіться, перед тим як про когось писати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович дитячий садок,чесслово.Не ведуся. Було навіть в думках підпис зробити:"Не ведуся на троллінг Андрія Віталійовича".Пройшло. Пишіть,говоріть,що забажаєте-мені ПО БОКУ! З Вами дискутувати ні в якій темі,категорично,не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однаково, в якій країні житимуть твої діти і онуки? Однаково, на якій мові розмовлятимуть? Однаково, чи вільною людиною будеш, чи бидлом?

На жаль, в Україні багато таких "флюгерів", тому й знаходимось ми в глибокій }I{()IIі...

Виборами цього всеодно не змінити, уйдуть одні бандюки від влади - замість них прийдуть інші, поки їм там платять такі високі запрплати вони будуть туди лізти як мухи на гамно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vybory2012.gov.ua

можна дивитись онлайн трансляцію з будь якої дільниці

глянув декілька..... дааааааа..... нема слів.... Певно, сліпі камери встановлювали... або куплені.... бо дивляться вони куди хочеш, тільки не туди, куди мають...

А якість - то взагалі, г...но. Щось розібрати толком не вдасться, якась акварельна мультиплікація, чіткості ніякої.

А в рекламі по ТВ "HD-камери" показували :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Вами дискутувати ні в якій темі,категорично,не буду.

щиро надіюсь, що у вас вистачить сили духу й ви, як справжній троль, дотримаєтесь свого слова))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та що ви як діти малі? Ну всерівно ж ,хтось буде керувати.Ми ж не первісні люди,і не люди середньовіччя,хоча й там був монарх.Хочемо ми,не хочемо - ВЛАДА БУДЕ!!!! Тільки питання в тому ,яка вона буда.Добре,що хоч це залежить від нас з вами.Поки що.

А от дякуючи поху....зму деакіх індивідумів,невдовзі будемо мати щось на зразок Россії і Білорусі,якщо не цього разу.Бережи Боже.

Андрій Віталійович

дотримаєтесь свого слова))

Відносно Вас, категорично.Даю слово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виборами цього всеодно не змінити, уйдуть одні бандюки від влади - замість них прийдуть інші, поки їм там платять такі високі запрплати вони будуть туди лізти як мухи на гамно.

згоден на 99,9% (0,1 % за те, що гірше теперішньої влади бути вже не може)

А де ж вихід? :_40:

Мені, на відміну від Андрія Вітальовича не все одно, як житимуть мої діти і онуки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в рекламі по ТВ "HD-камери" показували

Уявляєш скільки хтось заробив на різниці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останнiй раз голосував, коли мiж Кучмою й Симоненком вибирали, останнiй раз шкодував, що не проголосував, коли помаранчева революцiя була, на данний момент не бачу рiзницi , чи *вкрадуть* в мене голос, чи просто вiддам задаром кому б то не було. Зьявився б хоч один полiтик *не замараний* тiею ж полiтикою, й той хто б категорично визначив покарання, яке вiн понесе при невиконаннi бiльшостi своiх обiцянок, то пройшов би й проголосовав би. А так, глибоко впевнений, що бiльшiсть полiтикiв *те же яйца, только в профиль*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в рекламі по ТВ "HD-камери" показували

Уявляєш скільки хтось заробив на різниці?

і не тільки на різниці
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре,що хоч це залежить від нас з вами.Поки що.

Від нас з вами вже давно нічого не залежить, вони там вже давно самі вирішили хто пройде і в якій кількості, а вибори це так маленький театр де кожен грає роль і думає що він на щось впливає.

Як співається в одній пісні: "Ми знаєм лиш те що нам дають знати, лежи чухай зад і не думай багато"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на данний момент не бачу рiзницi , чи *вкрадуть* в мене голос, чи просто вiддам задаром кому б то не було

зараз прийдуть дуже свідомі громадяни (вони так думають) й розкажуть вам, що ви троль й через вас живемо в жопі))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і не тільки на різниці

Хотів би побачити тендер чи як там зветься та закупка обладдання з цінами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якість - то взагалі, г...но. Щось розібрати толком не вдасться, якась акварельна мультиплікація, чіткості ніякої.

А в рекламі по ТВ "HD-камери" показували :)

не знаю, чому така жахлива якість. На своїй дільниці бачив, що встановлені вебки Logitech з можливістю показу в HD.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки людей,стільки ж думок.Одного не розумію,чи в нас нація така,чи менталітет?Чому інші народи можуть бути патріотами: янки,пшеки,прибалти,одні ми,як бидло.Нам на все наср@ти,нам до всього байдуже.Хто нами керувати буде-по боку.Кокарду на лобі перекрутив,аля "Власть меняется"! Тьху!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки звідти. В списку не вірно вказали мою дату народження. Кажу "айяяй, ще один бодя буде голосувати від мого імені?" (це я жартома сказав, але обличча було серйозне). Дві хвилини кіпішу, і мені видали бюлетні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де ж вихід? :_40:

Вихід у тому щоб справді народ був при владі, тобто всіх тих політиків нафіг убрати, замісь них поставити декілька потужних сереверів, кожен прийшов на дільницю сів за компютер, хто немає вдома, або з домашнього компа хто має, зробив вибір за те чи інше питання/законопроект, сервери всі результати підрахували - видали остаточний результат. Всі довольні. Серверу не нада платити скажену зарплату, більше того деякі депутати до зарплат просят ще й матеріальну допомогу, "бідні" вони бач які, сервери не беруть хабарів і відкатів та не тринькають собі на машини і будинки державні гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки людей,стільки ж думок.Одного не розумію,чи в нас нація така,чи менталітет?Чому інші народи можуть бути патріотами: янки,пшеки,прибалти,одні ми,як бидло.Нам на все наср@ти,нам до всього байдуже.Хто нами керувати буде-по боку.Кокарду на лобі перекрутив,аля "Власть меняется"! Тьху!

На першому мiсцi в любоi людини е страх, чи перед Богом, чи перед юридичним покаранням, чи перед бунтом. В наших полiтикiв нема страху нiякого, народ може показати тiльки бунт, а це кров, це невиннi смертi разом з винними, тi що нiчого не нажили, згiднi на бунт, але не мають мiзкiв це все органiзувати, тi що мають мiзкi це все органiзувати, або органiзують з метою собi награбастати пiд шумок побiльше, або не хочуть втратити те що мають й не органiзовують нiчого. Можливо й в нас колись дiйде *до критичноi масси* коли втратять все тi, кому е що втрачати, тодi й буде бунт й можливо пiднiмемось до европейского рiвня життя, а поки балансуемо на межi, то все так й буде, як е

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11 Ви модер.Можна якось зробити так,щоб я в цій темі не відписувався? Забанити,чи що.Надто велика спокуса.Я ліпше почитаю думки і зроблю для себе правильні висновки.Всерівно,деякі думки не розділяю і ніколи не зрозумію.Вашу також. :)

ЗЮ. Вибачте за ОФФтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...