Перейти до змісту

Ви підете голосувати?


HWman

  

216 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Я зробив свій вибір,Ви-свій.В чомусь Вас переконувати, і з піною біля рота доводити свою позицію не збираюся.

Ви праві,вони всі однакові.Ту владу,що є зараз я не сприймаю до нудоти.Але я зробив свій маленький вклад в те,що може змінитися.

Я - ОФФ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 218
  • Створено
  • Остання відповідь
Я зробив свій вибір,Ви-свій.В чомусь Вас переконувати

ви праві на рахунок того, що у кожного свій вибір... але чомусь одразу засуджуєте мій))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович Вам здалося. :) Чесслово,не хочу розвивати тему.

Я просто не розумію не голосування взагалі.Не віриш,не голосуєш,нігіліст-піди намалюй щось на б"юлетні.Це ж не займе багато часу.Просто заради того,щоб твій голос не використали.Ні за круглих,ні за квадратних.От це я хотів довести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович Вам здалося

можливо))

Просто заради того,щоб твій голос не використали

мені однаково куди піде мій голос, ось й все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто заради того,щоб твій голос не використали

мені однаково куди піде мій голос, ось й все.

Не бойся врагов - в худшем случае они могут тебя убить. Не бойся друзей - в худшем случае они могут тебя предать. Бойся равнодушных - они не убивают и не предают, но только с их молчаливого согласия существует на земле предательство и убийство.
(с) Эберхард
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S-driver, гарна цитата, тільки за вуха притягнута))

мені однаково на голос, бо я не бачу кандидата чи партію, за яку б дійно хотів би голосувати.

й поки не з'явиться достойний, на мою думку вибір, інші розклади у цьому болоті під назвою українська політика мене не хвилює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если шо, шукайте меня в Киверцовском горотделе

"Пошли дурного Богу молитися,на голові двері принесе" (мудрість народна) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если шо, шукайте меня в Киверцовском горотделе.

Гетто - трощи урни ламай систему :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, такі як Андрій Віталієвич, не мають власного вибору, це не вибір а нав'язана думка. Вони як слабенька тростинка що гнуться під сильним вітром. А потім видумують що вони самі створили той вітер, щоб не визнавати що самі дуже слабкі, так званий стокгольмський синдром. Я зараз багато спілкують з дуже різними людьми, і так скажу що дуже багато противсіхів, або тих хто не ходять на вибори, не можуть ясно пояснити свою позицію, і ти бачиш по очам що людині думка просто нав'язана.

Але навіть з такими людьми можна і треба працювати, тим більше що як будуть зміни в суспільстві, вони дуже швидко перемітнуться (т.з флюгери).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я непіду голосувати щось нехочу 600км проїхати і кучу грошей потратити для того щоб бюлетень спортити і так ні...рна не зміниться в нашому "чарівному царстві".....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені однаково куди піде мій голос, ось й все.

Ось через таких як Ви, ми в такій жопі... хохляцька натура, пох на все, аби у мене в хаті все було і мене ніхто не бив...

а наче ж розумна людина..

cemiynick влучно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, такі як Андрій Віталієвич, не мають власного вибору, це не вибір а нав'язана думка. Вони як слабенька тростинка що гнуться під сильним вітром. А потім видумують що вони самі створили той вітер, щоб не визнавати що самі дуже слабкі, так званий стокгольмський синдром. Я зараз багато спілкують з дуже різними людьми, і так скажу що дуже багато противсіхів, або тих хто не ходять на вибори, не можуть ясно пояснити свою позицію, і ти бачиш по очам що людині думка просто нав'язана.

Але навіть з такими людьми можна і треба працювати, тим більше що як будуть зміни в суспільстві, вони дуже швидко перемітнуться (т.з флюгери).

чітал,улибалсо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я непіду голосувати щось нехочу 600км проїхати і кучу грошей потратити для того щоб бюлетень спортити і так ні...рна не зміниться в нашому "чарівному царстві".....

а я знаю людей, які на заробітках не жаліли по 50 євро в один бік, плюс день на дорогу, щоб добратись до посольства і таки проголосувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, такі як Андрій Віталієвич, не мають власного вибору, це не вибір а нав'язана думка.

:0016:

Ось через таких як Ви, ми в такій жопі...

:_36:

добре, що такі як ви знайшли винуватого)) по іншому у вас не вийде.

все правильно, якщо не янукович винуватий, то андрій віталійович...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...