Перейти до змісту

Таксі Луцька


yurgen

Рекомендовані повідомлення

а чому відразу не спитав скільки коштуватиме?

У нас це чомусь не прийнято говорити, на відміну від Львова, де оператор оголошує вартість кожної поїздки

і ото за 20 грн почали взнавать і ковиряти ситуацію?

нерви набагато більше вартують!

Зазвичай шкода не грошей... Ображає ставлення та несправедливість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 393
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

Зазвичай шкода не грошей... Ображає ставлення та несправедливість

не шкода грошей, але в нашому менталітеті є бажання, щоб подавився тими грішми. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас це чомусь не прийнято говорити, на відміну від Львова, де оператор оголошує вартість кожної поїздки

я їзджу мало на таксі але в 90% випадках питаю за скільки довезе, навіть коли на підпитку - розум ще працює. тьфу-тьфу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дійсно 20 грн., а тим більше 10 на сьогоднішній день взагагалі ніщо...

я, наприклад, не таксист, але за менше на поїхав би))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таксисти....і з пасажирами наглі і на дорозі вважають себе найкрутішими.

Не варто соромитися ставити хамидло на місце. Жорстка розмова (вимога пояснень, звернення до керівника служби, вимога квитанції і т.д.) 2-3 рази і далі поважатимуть. Чемно, але жорстко.

Користуюся таксі досить рідко, але завжди перед посадкою домовляюся про вартість поїздки.Т

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно уже пора нашим операторам по телефону ставить цену за поездку.

Недавно ехал вечером Винниченко-ГПЗ - 20 грн, возвращаюсь назад ГПЗ-ЦУМ - 30 грн. Говорю - ты с дуба рухнул? В ответ скороговоркой - датамнеменьше, япростозабылвключитьсчётчикНУЛАДНО25. Что туда, что назад - вызывал такси по телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Вговорили, нехай живе, ссскотина, до бабок не піду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому відразу не спитав скільки коштуватиме?

У нас це чомусь не прийнято говорити, на відміну від Львова, де оператор оголошує вартість кожної поїздки

і ото за 20 грн почали взнавать і ковиряти ситуацію?

нерви набагато більше вартують!

Зазвичай шкода не грошей... Ображає ставлення та несправедливість

Чому не прийнято ? Максим-таксі - вартість оголошує диспетчер наперед...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як часто їжу на таксі то знаю що мінімальне замовлення 10-15 грн. хоч 100 метрів хоть 2 км....така в нас країна..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не завжди думки встигають за діями :) (сам знаю, що треба було робити, але це вже потім)

Я навіть не маю зла на таксиста. Зловив собі п'яного, збрив горошенят..., от тепер нехай йому колеса розбортуються десь на трасі при швидкості 120 км на годину, і нехай підітреться тими 10 гривнями, що взяв зверху.

А ти таки гуманіст!

....

(зла він не має... а моцк Є? ...ну хоча б , грамів гривень на 8-9 ?)

ЗІ. Три крапки трактуйте кожен по своєму ;)

ЗІІ. А тєма - МОЦНА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ото за 20 грн почали взнавать і ковиряти ситуацію?

нерви набагато більше вартують!

действительно.. за 20 гривен? да там расстояние и пешком пройти можно))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ото за 20 грн почали взнавать і ковиряти ситуацію?

нерви набагато більше вартують!

действительно.. за 20 гривен? да там расстояние и пешком пройти можно))

Обставини бувають різні: погана погода, термінова справа, погане самопочуття, потрібно щось доставити і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Вважайте що виговорився. здався на відвертість. Але вважаю, що будь-яку сферу послуг треба тримати під контролем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважайте що виговорився. здався на відвертість. Але вважаю, що будь-яку сферу послуг треба тримати під контролем.

Як показує практика, оприлюднення на форумі певної проблеми час від часу дає поштовх до її розв"язання (пригадайте цю історію)

Якби ще ТС пригадав марку і колір таксівки, було б ще дієвіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Чорт, пора мабуть заволодіти мобільними номерами всіх власників таксі Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посадка - 10 грн, 3 грн/км приблизний тариф. Щось не побачив проблеми. Є дешевші оператори? А давайте темку створимо, хто дешевше, моніторити часу не хвата, але так само вважаю, що за 10 хвилин їзди 30-40 грн. - трохи перебор.(вчора їздив З/Д вокзал - Відродження - 30 грн. по лічильнику, за такі гроші наш кур'єр пішки б із задоволенням пробігся)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я не жлоб, але це вже занадто. 1.2 км http://goo.gl/gUzzv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже напрягає "музичка" в таксі і авто з 80-их, якими нас возять. тому кожен раз прошу нормальне авто і водію кажу аби вимкнув музику, якщо така грає. 10-15 хв проїхатись без блатного шансону точно можна.

раніше весь час їздив на Луцьк-таксі, а от тепер певно перестану. Річ у тому, що кілька останніх разів до мене замість легковушки присилали якогось корча, схожого на "Рафік", в якому ще й водій, схожий на педобіра.

відносно цін-ви мене вибачте. наші таксисти так зажрались, що я без мата це не опишу. був у тернополі, в 4 ранку з району дружби їхав на автовокзал, подивіться по карті яка це відстань. викликав по телефону. вартість 17 грн, притому, що відстань пристойна. у них посадочна 0.

коли я це розповів одному з наших таксистів, він аж піною зайшовся, мол даром не катаємось. я кажу і там не катаються-просто там на таксі їздять ледве не кожен день, а у нас тільки коли притисне, бо такі високі ціни. порівняйте-площа Луцька 40 км квадратних, а Тернополя аж 70!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обжегшись очень много раз, выработал, imho, оптимальный алгоритм посадки в такси :

выбираю машину всегда сам. негласные правила типа "у нас принято в первую машину" я уважаю, но если это корыто, то водила сам виноват.

то же касается и машины по вызову. если, скажем, позвонил в "Люкс-такси", а приехало корыто и я не сильно спешу, то прошу сменить транспорт.

спрашиваю или просто смотрю, есть ли счетчик, работает ли.

если счетчика нет, то сразу договариваюсь о стоимости поездки.

если счетчик есть, но выключен или запрятан, то обычно получается дешевле, чем по счетчику – мы оба понимаем, что "левак", а на доходы таксопарка мне плевать.

если стоимость не подходит, а машин на стоянке много, то просто извиняюсь, выхожу и сажусь в машину другой службы – нервы дороже.

случается, что на стоянке все машины одной службы – тогда через одну.

сажусь всегда на заднее сиденье – это и безопаснее, и держит водилу в легком напряге, что положительно сказывается на восприятии дорожной обстановки.

если мне вдруг кажется, что денежка щелкает слишком быстро, то не стесняюсь поинтересоваться тарифом в шутливой форме, a la "овес нынче дорог?"

действия доведены до автоматизма. пьяный ли, трезвый – работает.

такси в Луцке действительно дорогие, так зачем платить больше?

ps. музыка, если звучит негромко, лично меня не напрягает. будь это "шансон" или рэп – я ж в такси, а не концертном зале. вот если позвонить хочу, то попрошу выключить. а кого напрягает – учитесь абстрагироваться от подобных мелких раздражителей, мозги целее будут :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну... підтримаю тему:

1. Від ЦУМа до Наш Край на Шевченка всі служби окрім 15-85 беруть 15 грн. - це мінімальна поїздка. 15-85 візьме по лічильнику 10 грн., оскільки в них немає мінімалки.

2.

Винниченко-ГПЗ 20 грн.
Брехня, повезло Вам, можливо таксист перший день на роботі і просто "лоханувся", приблизна вартість поїздки 25 грн. дивлячись куди саме на ГПЗ може дійти і до 30 грн.

3. Їхати по лічильнику завжди дешевше, особливо на короткі відстані.

4. Домовлятись наперед варто лише у випадку коли, у таксі відсутній лічильник - хоча тоді це вже по праву не таксі (максім берем як виключення), або коли ви подорожуєте на довгу дистанцію.

5. Відмовки таксистів типу в першу машину можете посилати подалі, хочете їдете чим душа побажає, або ж знову просто міняйте службу, у нас їх вдосталь.

6. По виклику просто просіть диспетчера прислати Вам авто іноземного виробництва, мінімум приїде Ланос, я також за те щоб викурити ті корчі в яких комфорту ніякого.

7. Мінімально менше 15 грн. таксисту який приїхав до Вас на виклик бажано не давати, оскільки Ви то можете проїхати 1 км., але поважайте його дорогу до Вас, а це як правило 2-4 км. холостого шляху, тому і таксі і існує посадка чи мінімальне замовлення. Ціним чужу працю.

8. Якщо вам попадається водій-хам Ви завжди можете подати скаргу до офісу таксиста, в такому разі водія буде оштрафовано і знято з ефіру або він має вас перепросити щоб ви забрали свою скаргу (у більшості служб така система)

9. Найдешевше на даний момент в місті їздять Чумак-таксі 15-85, 6 грн. посадка і 3 грн. - 1 км. без мінімальної поїдки. Всі стереотипи про колишній морячок брехня, вони вже давно підняли тариф просто дуже гарно напрацювали спочатку клієнтів своїми спосливими цінами що клієнт привик і не знає що може бути дешевше чим морячок.

Все мої напрацьовані факти і життєві ситуаці, без реклами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брехня, повезло Вам, можливо таксист перший день на роботі і просто "лоханувся", приблизна вартість поїздки 25 грн. дивлячись куди саме на ГПЗ може дійти і до 30 грн

Я этим маршрутом раз в месяц (бывает и чаще) уже 10 лет езжу.Расстояние 4,5 км. Ещё год назад по счётчику поездка стоила 17-18 грн. Сейчас - 21-23. Без счётчика берут 20-25. Но никак не 30.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

долучуся до обговорення :)

на таксі катаюсь постійно і деколи після свята :) тому декілька раз попадав в такі ситуації

впринципі, не знаю чому, але якось завжди спокійно розмовляв з таксистом і дзвонив до диспетчера... і потім починав нервувати :) Напрягає навіть не так що таксист мудак - а те що служба якби не напрягається що такі виродкі в них працюють. Службу після цього міняв.

Таксі або викликаю або сідаю на стоянці в машину якоїсь служби, ніколи до "пінгвінів" - то дорого.

Зараз користуюся послугами служби "Морячок" (залетівші - 1585 і люкси), впринципі і тариф нормальний і лічильник завжди працює. І нервувати став набагато менше - бо їх там дрючать по повній програмі - водії переважно адекватні і машини всі нормальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую ТС в стосунку саме до названого оператора "МАКСІМ". Мав ряд непорозумінь з ними, в тому числі хамство. А що найцікавіше - не мав таких проблем більше ні з ким. Тому намагаюсь цю канторку минати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь таксі "Морячок". У них кожна 10-та поїздка безкоштовна. І ось я вже маю 2 безкоштовних поїздки, а скористатись ними не можу: то у них машини нема, то запізно сказала... Одного разу пощастило, "призова" машина все-таки до мене доїхала....хвилин через 20, а коли водій побачив сумку, яку потрібно було поставити в багажник, то так закричав і сказав, що нікуди мене не повезе. Довелось відмовлятись від "призу" і їхати за звичайним тарифом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таксисти - не всі правда, але.

1. Плюють на правила дорожнього руху.

2. Чомусь різні тарифи, якщо їхати від Княжого двору до Променя одна ціна, а якщо кажеш до Версаля, то ціна вища.

По типу мол, якщо їдуть на дискотеку значить капусти повні кармани, і пофігу скільки платити - це обурює. Якщо нормальний таксист то не шкода й накинути зверху.

Їхав Морячком, так він мені таку суму заспівав що явно не пляше, я то заплатив, перезвонив до директора їхнього, так його оштрафували на 250 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...