Перейти до змісту

Таксі Луцька


yurgen

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. За таксистів, які підбирають людей ніхто не несе відповідальності, краще викликати через службу таксі .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 393
  • Створено
  • Остання відповідь

Їздила неодноразово в ХІТ таксі, послугами задоволена. Від Гостинця до Політехнічного (на Львівській) платила близько 30-33 грн.

Водії приємні, машини нові (принаймні, на такі попадала). Там, якщо реєструєш свій код, то 10 поїздка виходить безкоштовно (але не більше 20 км). Різні акції є.

Щоправда, раз в них якісь проблеми з телефоном були, але в основному вони приїжають вчасно, вам телефонують ще за хвилину-2 до того, як машина під"їде.

Не їздила близько місяця, можливо щось і змінилось.

Змінилося і суттєво.

9 липня мав необачність звернутися до їх послуг. Таке хамство, наглість таксиста та бездієвість оператора не зустрічав до цього. Авто - звичайний "лах" приблизно 20-річної давності. Правда, іномарка. Але це не найгірше. Найгірше-це водій, молодий чоловік, який, схоже, полюбляє обманювати клієнтів. Вже при рушанні машини на таксометрі замість 6 грн вже було 7,5 грн.

На моє питання "Чому?" було мичання типу, що він виходив з авто і щось напевно для мене робив. Окрім відкриття багажника, куди батько поставив валізу, він нічого не робив. Відразу прозвучало цинічна пропозиція мені знайти інше таксі. Після спроби (безуспішної) щось вирішити з оператором, водій (почувши мою телефонну розмову) взагалі втратив рівновагу і відмовився далі їхати. Оператор вислухала мої скарги, але ніяких дій для вирішення проблеми не вчинила.

Ось такий сервіс у Хіт-таксі у Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завжди їздив "Морячком", ніяких проблем, завжди вчасно приїзджають, вічливі, довозять завжди по коротшому маршруту, навідміну від Люкса. Машини завжди нові і чисті, як в салоні так і зовні (ну такі мені неодноразово попадалися). Правда оплата в останій час піднялася, но це можна зрозуміти - гляньте ціни на бензин!(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від Живеня того що біля Адреналіна до Сільпо, біля Варшавки.

ПІсля 23 год, 6 чол., викликав бус.

Приїхав за 5, а то і менше хвилин (Рено трафік). 20грн.

Таксі КОзачок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю викликав десь після 12-ї ночі "Козачок" до 9-ї школи. Сказали зачекати 12 хвилин, десь через 15-17 передзвонили і сказали, шо машини не буде. Поки чекав, біля мене кілька "Козачків" з зеленим ліхтариком проїхало. Шось вони здали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В силу певних обставин останій час частенько приходилось користуватись послугами люкс-таксі. Машини траплялись різні але всі чисті, комфортні, іномарки (лише один раз авео). Водії порядні, чесні, комунікабельні, округлюють до 1 грн (з 18.50 буде 19, а з 33.40 вийде 33 грн) і гривню-дві здачі з 20тки наприклад завжди вертали. Очікування не більше 5 хв.

Один раз не замітив як випав з карману телефон під сідушку, то водій за 30 м догнав і повернув. (за це мега респект)

Ціни імхо досить адекватні (незнаю аналогів), наприклад:

з підїзду на гулака до модерна = 33 грн (причому 2 зупинки на банкомат, і 1 на ларьок)

кафе любе - наркодиспансер (карбишева) = 19 грн

бус (найкращий бус який я бачив в луцьку :) в плані салону - прям як в лімузині якомусь ) на 7 чоловік вночі з ставка в сирниках до обласної лікарні = 90 грн (водій перший раз нас не найшов :) я ще й трубку не брав від нього і диспетчера (не чув), він повернувся в луцьк, повторно через пів години викликали, то вже знайшли один одного (очікували близько 15-20 хв)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Останні 2-3 поїздки замітив що лічильник вже включений до моєї посадки.і один раз взагалі лічильника не виявив.це люкс таксі. отакот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора навроти Цуму "Чумак" на Ланосі загнув, шо на Львівську, 63 буде мінімум 40 гривень. Луцькі таксисти вже вкрай ахуєлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора навроти Цуму "Чумак" на Ланосі загнув, шо на Львівську, 63 буде мінімум 40 гривень. Луцькі таксисти вже вкрай ахуєлі.

на вихідних їхали з Кравчука на Львівську на таксі Євро-ера, заплатили 38 грн в одну сторону і 34 грн в іншу (замовили через інет, тоді знижка 10%)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На новому сервісі замовляла від шайби до київського майдану - 30 грн О_О..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас таксі - це окрема каста, тому ціни різні.

Перевірьте ціну, наприклад ввечері, кажете до Променя, ціна буде одна. Якщо скажете до Версаля ціна буде інша :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні сталась така пригода. Замовляв таксі для мами (вроді "Євро") за номером 0505271660. Сам колись користувався їх послугами. Ніби то і ціни нормальні, і СМС вишлють з вказанням авто, і вартості проїзду....... Так от, сьогодні подзвонив, замовив машину, сказав куда їхати, наголосив що терміново, поспішаємо. Щоб не зволікати і на втратити часу мама вийшла на вулицю. Через 5 хв. машина на підїхала...... Через 10 також..... І через 15 немає.... Накінець то через 20 хв. на мій телефон приходить СМС з текстом "Вибачте, машини по вашому маршруту не знайшли".......... Отак..... І як це називається????? Це шо маршрутне таксі??? Нас (клієнтів) шо попутно підбирають??? Ну зовсім не цінують клієнтів. При такому розкладі скоро вони втратять багато клієнтів... І особисто я не буду рекомендувати це таксі нікому зі своїх знайомих.................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що то за таксі Джокер? Вони своїми смс мене достали!

Нове таксі, тернопільска фірма, 4грн за кілометр, мінімалка 20 грн на 4км, З кожної 3 поїздки 5 грн на рахунок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще пишуть, що кожна 10-та поїздка безкоштовна

Цікаво, так як і з "Морячком" буде? Маю декілька призових поїздок, але використати не можу - то у них машин нема акційних, то невеликий кульок розцінюють як багаж і не хочуть по акції везти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні сталась така пригода. Замовляв таксі для мами (вроді "Євро") за номером 0505271660. Сам колись користувався їх послугами. Ніби то і ціни нормальні, і СМС вишлють з вказанням авто, і вартості проїзду....... Так от, сьогодні подзвонив, замовив машину, сказав куда їхати, наголосив що терміново, поспішаємо. Щоб не зволікати і на втратити часу мама вийшла на вулицю. Через 5 хв. машина на підїхала...... Через 10 також..... І через 15 немає.... Накінець то через 20 хв. на мій телефон приходить СМС з текстом "Вибачте, машини по вашому маршруту не знайшли".......... Отак..... І як це називається????? Це шо маршрутне таксі??? Нас (клієнтів) шо попутно підбирають??? Ну зовсім не цінують клієнтів. При такому розкладі скоро вони втратять багато клієнтів... І особисто я не буду рекомендувати це таксі нікому зі своїх знайомих.................

точно така сама ситуація була з цією службою таксі "Євро" влітку. По ходу - це не поодинокий випадок, а постійна практика.

Вони своїми смс мене достали!

мені теж присилали - де базу взяли цікаво?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема в тому що водії не хочуть їхати на замовлення наприклад від стоянки з промення щоб забрати людину з кравчука і завести до тамтаму. бо їм не вигідно. вони везуть людину лише в тому випадку якщо замовлення рядом біля їхньої стоянки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема в тому що водії не хочуть їхати на замовлення наприклад від стоянки з промення щоб забрати людину з кравчука і завести до тамтаму. бо їм не вигідно. вони везуть людину лише в тому випадку якщо замовлення рядом біля їхньої стоянки.

і знову згадаємо про наші інтереси та права, а не про водіїв таксі чи їх власників. не хочуть чи не можуть забезпечити належну якість обслуговуванння - нафіг таке таксі! понавідкривали служб таксі з трьох машин, і всі вони хочуть їздити з Львівської в Липини, та й ще на зворотній дорозі підбирати людей, а те що в половині машин брудно та смердить тютюном і хамовиті водії - то нічого, все ок! інколи можна і в нуль з'їздити, але щоб марку тримати, але куди до розуміння цього сучасним комєрсам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я з вами частково згідний, але ж і ми шукаєм де дешевше, а вже тоді вимагаємо якість як і в дорощого конкурента

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони своїми смс мене достали!

мені теж присилали - де базу взяли цікаво?

Мені вже 4 однакових смс. Атакують!

В телефоні ще навіть збереглись: 18.11, 26.11, 09.12 і 11.12

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...