Перейти до змісту

Таксі Луцька


yurgen

Рекомендовані повідомлення

Zevs_Isver, теж саме я писав у своєму пості, але ж дехто цього не може зрозуміти.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 393
  • Створено
  • Остання відповідь

В одного він коштує 3.5 в другого 4 в третього 5. Питання - в кого з них буде логічно вимагати безкоштовного пакетика? Звичайно у всіх, якщо біля пиріжка є табличка про таку послугу. Але що ви будете робити, якщо в того продавця, що по 3.5 пакетика не буде? Горлати про європейскі ціни і сервіс? Вимагатимите старшого по колцентру? Напишите про це на борді? Чи просто почекаєте поки пакетикі принесуть, бо вони тупо закінчились? (по 3.5 пиріжки купують набагато частіше ніж по 5, тому пакетів треба більше).

хм, різна ціна у різних продавців тому, що це конкуренція. І пакетик тут ні до чого.

Гаразд, за вашою логікою: пакетик принесуть за декілька хвилин, то не проблема - от намагаюсь за вашою логікою провести аналогію щодо таксистів і щось не виходить (мо фантазія шкутильгає), яку з проблем сервісу наші таксисти так само швиденько виправляють (якщо виправляють взагалі)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можете підтвердити чи в вас так не стелі пише? Особисто в мене, ще літом двоє знайомих таксистів пішли на інші "хліба", причому на зарплати які мене здивували (невеличкі). Список телефонів бусів - таксі скоротився з 8 до 4 за один вечір, на Андрія - "не таксуємо, на іншій роботі". Три номери залишились не перевіреними.

Ваші знайомі роботу кинули, їх місце зайняли інші - загальна кількість залишилася стабільною.

п.с. відколи стоянку біля теарту "окупували" люкс-таксі? сьогодні ввечері вони зайняли всі місця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

враження що всі кинулись таксувати...сьогодні біля колібріса(золотий дракон) яблуко ніде впасти було від таксі :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитавши форум поставлю декілька крапок:

1. В Луцьку дуже розвинена гілка маршрутки-тролейбуси, відповідно і ціна на таксі у нас напорядок вища ніж, припустим у Хмельницьку...

Приклад: там водій коли везе пасажира припустим на Волі 2 вже бачить що вісить замовлення на Волі 10... Виходить що він може везти по 2.5грн\км оскільки пробіг до клієнта і від клієнта є мінімальним а попит є великим тому що маршруток не так багато тай машиною зручніше за якісь там 12-15 гривень проїхати, ну припустим 4-5 км по місту (хоча зараз напевне вже подорожчає, самі бачите що робиться з паливом).

2. Дуже багато думок що водіям краще стояти чим їхати за, ну припустим тих 15 грн., - так це правда! Гляньте ціни на пальне, запчастини, ну і поїсти то сьо...

Приклад: людина сідає біля вищезгаданого китайського "Золотого Дракона" і хоче їхати до Лучеська... Візьмем для прикладу тойже морячок, стоянка в них найближча біля Гостинця, отже від стоянки водій їде до дракона 1.5 км. з пасажиром 3 км. і знову на найближчу стоянку в кращому випадку 2-3 км. В сумі водій проїжає 7.5 км. якщо автомобіль на газу то це близько 8 грн. + він платить фірмі таксі за замовлення 2 грн. (+фірма дере ще кожен місяць по 170 грн. за те що ти з ними співпрацюєш) і того виходить що із 15 грн. водій заробляє 5 грн. УВАГА! Це без підрахунку амортизації автомобіля!.. Далі думайте самі...

3. Текучка в таксі скажена, роботи не має, конкуренція зашкалює, люди ідуть в надії заробити гроші а в результаті через пару місяців ідуть на стройку чи на заробітки... Катаються ті хто має пару хороших "жирних" клієнтів або ті хто не спить сутками, щоб в сумі хоч щось наїздити - а це вибачте ідіотизм... Середній заробіток таксиста 3 тис. грн в місяць - це якщо він на своїй машині.. (а це дуже важливо, оскліьки ремонт може потягнути набагато більше, в нас же не дороги а одні ями)

От і виходить що як пишете вище

враження що всі кинулись таксувати...сьогодні біля колібріса(золотий дракон) яблуко ніде впасти було від таксі

А суть то в тому що ринок перенасичений, на таке маленьке місто тих 10-12 служб є забагато, причому треба враховувати розвиненість маршруток, от і виходить що толку 0 бо водію також треба кормити дітей і щось заробляти - відповідні висновки робіть самі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Як казав один пан, що має пряме відношення до однієї із служб таксі в луцьку, на запитання про їх стоянки: -машина повинна їздити і заробляти гроші а не стояти і їм стоянки не потрібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьмем для прикладу тойже морячок, стоянка в них найближча біля Гостинця, отже від стоянки водій їде до дракона 1.5 км. з пасажиром 3 км. і знову на найближчу стоянку в кращому випадку 2-3 км. В сумі водій проїжає 7.5 км. якщо автомобіль на газу то це близько 8 грн. + він платить фірмі таксі за замовлення 2 грн. (+фірма дере ще кожен місяць по 170 грн. за те що ти з ними співпрацюєш) і того виходить що із 15 грн. водій заробляє 5 грн. УВАГА! Це без підрахунку амортизації автомобіля!.. Далі думайте самі...

щось тут якась не вірна математика.

1) Мен наср*ти звідки їде таксі. Хоч з Ківерець. Чому я маю за це платити?

2) Виклик. За виклик ,я згоден, типу послуга. 1-2 грн. Фіг з ним.

3) посадка. WTF ?? З якого переляку я маю платити за посадку? Да він (таксист) має мене за руки хватати, щоб я самк в йог омашину сів. І скидки робити, аби я саме до нього сів в авто! А воно бидло розсядеться, плює насіння на половину вулиці і чекає мани небесної, і що потім мурчить там, жаліється! Конкуренція?? Де? Не бачу.!

4) арифметика.

скільки там тепер за км?? Яка там ціна палива? Скільки платять за ефір і т.д.?

Якби настільки хєроово було бути таксисом - їх би стільки не розвелося.

Середній заробіток таксиста 3 тис. грн в місяць - це якщо він на своїй машині.

Я так розумію, що то за мінусом усіх його витрат. Тоді він жирує. Реально.

А тепер за ці гроші навантажити його планами на місяць. Звітами місячними, річними, квартальними. А чо? Більшість за такі гроші і гірше корячиться. А він жопи цілий день не виймає з-за керма. Сумку допомогти поставити в багажник ? Нє не слышал!

Ще одне чудо на Логані, привозив з атвостанції. (Бряжчить той логан, гірше жигуля! А новий, походу в кредит брав!) Передачу передавала мама-теща. І там щось трошки намокло.

То воно мило той багажник водою в мене біля під'їзду - хвилин 10!!!!

Резюмую.

Таксі беру у вкрай рідких випадках.

P.S> Десь колись шура (Shura) висловлював думку ,стосовно таксистів. Що це не така вже й горда робота для мужика.

Маю власний бiзнес - службу таксi

ЗБС реклама - конфіденційність. Спорим Підозрюю, що Козачок? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@

Звідки стільки ненависті?

А воно бидло розсядеться, плює насіння на половину вулиці і чекає мани небесної, і що потім мурчить там, жаліється! Конкуренція?? Де? Не бачу.!]
То воно мило той багажник водою в мене біля під'їзду - хвилин 10!!!!

Тебе хтось образив з таксистів ???

Таксі беру у вкрай рідких випадках.

І це добре , бо таких нитіків , всім не задоволених напевно тяжко возити :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідки стільки ненависті?

Це не ненависть зовсім. Ані краплини. Була б ненависть, я б не на форумі писав, а приймав би інші міри.

Тебе хтось образив з таксистів ???

Я не ображаюся, я роблю висновки. А якби хтось і зробив таке - мав би неприємності.

І це добре , бо таких нитіків , всім не задоволених напевно тяжко возити :_08:

Я нитік?? Хуяссє! Ти мене возив? Знаєш про що я розмовляю в таксі зводієм, якщо взагалі розмовляю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такс, по-перше:

Як казав один пан, що має пряме відношення до однієї із служб таксі в луцьку, на запитання про їх стоянки: -машина повинна їздити і заробляти гроші а не стояти і їм стоянки не потрібні.
Скажу Вам відразу що та людина далека від таксі в місті Луцьк... Хоча, припустим, для Києва це правильна думка..

По-друге: відповім на деякі запитання Zheny@

щось тут якась не вірна математика.

1) Мен наср*ти звідки їде таксі. Хоч з Ківерець. Чому я маю за це платити?

2) Виклик. За виклик ,я згоден, типу послуга. 1-2 грн. Фіг з ним.

3) посадка. WTF ?? З якого переляку я маю платити за посадку? Да він (таксист) має мене за руки хватати, щоб я самк в йог омашину сів. І скидки робити, аби я саме до нього сів в авто! А воно бидло розсядеться, плює насіння на половину вулиці і чекає мани небесної, і що потім мурчить там, жаліється! Конкуренція?? Де? Не бачу.!

4) арифметика.

скільки там тепер за км?? Яка там ціна палива? Скільки платять за ефір і т.д.?

Якби настільки хєроово було бути таксисом - їх би стільки не розвелося.

1-Відповідь в моєму пункті №1, якби не було стільки маршруток - булоб як в Хмельницьку по 5-15 грн таксі...

2-Виклик входить у вартість проїзду і як правило ніхто з пасажирів цього не знає, всі думають що платять тільки водію.

3-Знову відповідь в пункті №1

4-хе... ага, особливо коли людина сидить в кредиті і мусить вкалувати на двох або трьох роботах або коли з роботи звільнили а кормити треба і себе і родину ітд... Тай відповідь тут така: В нас в країні зараз всім добре?..

Середній заробіток таксиста 3 тис. грн в місяць - це якщо він на своїй машині.

Я так розумію, що то за мінусом усіх його витрат. Тоді він жирує. Реально.

А тепер за ці гроші навантажити його планами на місяць. Звітами місячними, річними, квартальними. А чо? Більшість за такі гроші і гірше корячиться. А він жопи цілий день не виймає з-за керма. Сумку допомогти поставити в багажник ? Нє не слышал!

Ще одне чудо на Логані, привозив з атвостанції. (Бряжчить той логан, гірше жигуля! А новий, походу в кредит брав!) Передачу передавала мама-теща. І там щось трошки намокло.

То воно мило той багажник водою в мене біля під'їзду - хвилин 10!!!!

Резюмую.

Таксі беру у вкрай рідких випадках.

Та яких витрат, реальний заробіток якщо вкалувати по 14-16 годин за кермом... Коливається він звісно від 2.5-до-4.5 тис... я тому і навів середній..

Трошки далекі Ви від того бачу... Вже десь два роки назад цей ринок прижали і всі були змушені робити ліцензію - 1200 грн. + страхування таксі + страхування пасажира + тех.огляд + податки ПП (від цього пункту є ухилення, чому і як промовчу) + сервісна книжка + огляд авто кожні 3 місяці... А ВИ ХОЧ УЯВЛЯЄТЕ СКІЛЬКИ ЦЕ ВСЕ ТЯГНЕ ?... Можна не робити але тоді наші інспектори ДАІ тебе вздручать ще більше, перший штраф 540 грн. а при повторному 2500 з можливістю конфіскації автомобіля.... Є звісно в даній ситуації і "пінгвіни" з часними маленькими шашечками які їздять собі самі на себе і срали вони на вас бо в них кум-сват-брат працює тамто тамто і йому перевірки побарабану - а це вибачте вже не проблема ринку а проблема нашої країни, глобальна причому... От такий водій вас і має в "Ж" а водії які працюють від служб таксі на 95% все вищезгадане проплачують і проходять, бо дешевше проходити і зробити ту ліцензію чим відкашлювати дядінькам...

п.с. Пишу не просто так, свого часу це прохавав і зараз маю свої машини в цьому ринку, сам в цьому варюсь і кажу як є,- там зараз таж "Ж" що і в країні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трошки далекі Ви від того бачу... Вже десь два роки назад цей ринок прижали і всі були змушені робити ліцензію - 1200 грн. + страхування таксі + страхування пасажира + тех.огляд + податки ПП (від цього пункту є ухилення, чому і як промовчу) + сервісна книжка + огляд авто кожні 3 місяці... А ВИ ХОЧ УЯВЛЯЄТЕ СКІЛЬКИ ЦЕ ВСЕ ТЯГНЕ ?... Можна не робити але тоді наші інспектори ДАІ тебе вздручать ще більше, перший штраф 540 грн. а при повторному 2500 з можливістю конфіскації автомобіля..

Не читаємо ми, того що пишуть. Мені, які іншим пасажирам - насрати на ваші проблеми. Все. Чи давайте кожен буде розказувати як нам тяжко - дайте нам грошей!

Платіть мені в 2 рази більше, бо я строюся?

якби не було стільки маршруток - булоб як в Хмельницьку по 5-15 грн таксі...

То я б їздив в таксі на роботу! Бо я вчора за 2 км заплатив 20 грн. за що??? Бо в нього авто в кредиті??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То я маю дорожче платити за таксі тому що у водія кредит, сім"я і ще якісь проблеми? В мене теж сім"я, проблеми, наймана квартира і .т.д. Однобоко якось

Доречі, про Євро таксі. Буквально місяць тому замовляла у них таксі (вже писала тут) на Михайла через онлайн замовлення, заплатила 34 грн. Вчора планували тим же маршрутом їхати і тепер вже те саме онлайн замовлення вибиває 44 грн. Нехіло так піднялось у відсотковому співвідношенні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо я вчора за 2 км заплатив 20 грн. за що???

дощ?

марштурки вже не ходили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дощ? марштурки вже не ходили?

Ні, мені свою спину шкода. Жінка вмовила. Знав би, що 20 - йшов би пішки - принципово!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їхав МАксім таксі (буквально 10 хвилин назад) на кінцевій таксист назвав суму 46 грн (це від Адреналіна до там- таму) на моє зауваження різко змнив цифру на 35. Коли зателефонував диспечеру- диспечер теж назвав 35. Доречі це вже не перший раз з Максіом. Номер авто в диспечерській службі 51 (OPEL). Будьте уважні! номер авто 8057 (букв не запамятав).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дощ? марштурки вже не ходили?

Ні, мені свою спину шкода. Жінка вмовила. Знав би, що 20 - йшов би пішки - принципово!

чому ж ви не запитали вартість перед посадкою? Може ви рахуєте, що 3 грн. проїхати на маршрутці, де на вас кашляють, чхають, тримаються за поручні грязними руками (за які і ви будете змушені триматися), наступають на ноги, де в кращому випадку можна присісти на недороблений стілець і впертися ногами в другий і коли над головою вісить ще декілька чоловік - це дешево? А якщо вас 4-ро в сім"ї чи в компанії, скільки заплатите в маршрутці, чи, можливо після 23-24Ї години вас чекає маршрутка на кожній зупинці, чи біля під"їзду? Якщо у вас не вистачає грошей, а вкрай потрібно їхати, можна завжди домовитись про ціну з водієм таксі - на щастя, а може комусь і на біду, таксі в Луцьку більше, ніж потрібно, і серед таксистів є багато порядних, чесних і розуміючих людей, які завжди підуть на зустріч, щоб і вам і водію було добре. А якщо не вистачає грошей і не вмієте розмовляти правильно - є ноги, або свій власний транспорт, якщо він є і ви знаєте вартість його утримання! Потрібно рахувати свої гроші, чужі порахує їх власник!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і серед таксистів є багато порядних, чесних і розуміючих людей, які завжди підуть на зустріч

:_07:

до речі: хто знає службу таксі де диспетчер хоча б приблизно по названому місцю маршруту від .. до .. міг би прикинути кілометраж і вартість відповідно ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трошки далекі Ви від того бачу... Вже десь два роки назад цей ринок прижали і всі були змушені робити ліцензію - 1200 грн. + страхування таксі + страхування пасажира + тех.огляд + податки ПП (від цього пункту є ухилення, чому і як промовчу) + сервісна книжка + огляд авто кожні 3 місяці... А ВИ ХОЧ УЯВЛЯЄТЕ СКІЛЬКИ ЦЕ ВСЕ ТЯГНЕ ?... Можна не робити але тоді наші інспектори ДАІ тебе вздручать ще більше, перший штраф 540 грн. а при повторному 2500 з можливістю конфіскації автомобіля..

Не читаємо ми, того що пишуть. Мені, які іншим пасажирам - насрати на ваші проблеми. Все. Чи давайте кожен буде розказувати як нам тяжко - дайте нам грошей!

Платіть мені в 2 рази більше, бо я строюся?

якби не було стільки маршруток - булоб як в Хмельницьку по 5-15 грн таксі...

То я б їздив в таксі на роботу! Бо я вчора за 2 км заплатив 20 грн. за що??? Бо в нього авто в кредиті??

Хе... причому тут платіть в два рази більше якщо це офіційни тариф служби... Є умови надання послуг, зараз помоєму вже всі служби в Луцьку перейшли на 20 грн. мінімальний проїзд... Не подобається - катайтесь маршруткою чи тролейбусом у нас же їх багато... Ай, неправильна у вас думка просто і якщо ви вважаєте 20 грн. при теперішніх цінах на бензин і запчастини дорого то тут мені не має що писати... Зайдіть, припустим в магазин по хліб... Чому там ви не кричите якого Х 5.40 грн ?... Чи рибки купіть чи ще чогось що вартувало 15 грн. а зараз припустим 30 грн. ви ж всерівно це купуєте розуміючи що воно подорожчало ?..

Сьогодні їхав МАксім таксі (буквально 10 хвилин назад) на кінцевій таксист назвав суму 46 грн (це від Адреналіна до там- таму) на моє зауваження різко змнив цифру на 35. Коли зателефонував диспечеру- диспечер теж назвав 35. Доречі це вже не перший раз з Максіом. Номер авто в диспечерській службі 51 (OPEL). Будьте уважні! номер авто 8057 (букв не запамятав).

Правильно зробили що зателефонували на службу, 46 грн. це обдираловка... А тут логіка така має бути, або питайтесь наперед вартість (причому хороший варіант бо можна поторгуватись бо зачасту водій хоче виїхати з глухого району десь на 33-й чи в центр і може скинути ті 5 грн., у вашому випадку якщоб сказали за 30 їдем чи ні? -думаю на 95% він би вас завіз за 30 грн. :) )

до речі: хто знає службу таксі де диспетчер хоча б приблизно по названому місцю маршруту від .. до .. міг би прикинути кілометраж і вартість відповідно ???
Є київська кантора 579 або тіж максіми можуть порахувати Вам вартість наперед(хоча в них і дорожче)... Хоча на ринку станом на сьогодні ситуація аля така: від 6 до 9 грн. посадка і від 4 до 4.5 грн\км. + 20 грн. мінімальна поїздка 2-3 км. як в кого... Якщо ви знаєте що до Вас додому, припустим, 10 км. ви можете сміло самі називати водію цифру яку згодні заплатити станом на теперішній час згідно Луцької тарифікації!..

п.с. Я не кажу що в нас в місті дешево але нажаль такі реалії і як бачу по сьогоднішньому курсу буде тільки гірше оскільки вже пальне по 18 грн. а завтра всі очікують знову подорожчання... Всі водії тільки те і роблять шо матюкають ту владу але в нас в країні такий час що всі круться як можуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайдіть, припустим в магазин по хліб... Чому там ви не кричите якого Х 5.40 грн ?

Ну і за вхід в магазин ви не платите, на відміну від таксі. Крім того в магазинах є купа акцій, які дозволяють економити, чи купувати дешевше.

У вас же, таксистів - такого не існує. ТІльки не доплітайте сюди оцю "недо "послугу" кожна 100500-та поїздка безкоштовна!

15 грн. а зараз припустим 30 грн. ви ж всерівно це купуєте розуміючи що воно подорожчало ?..

Не плутай сюди їжу. Якщо без іжі я не можу обійтися (праною харчуватися ще не навчився), то без таксі можна прожити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайдіть, припустим в магазин по хліб... Чому там ви не кричите якого Х 5.40 грн ?

Ну і за вхід в магазин ви не платите, на відміну від таксі. Крім того в магазинах є купа акцій, які дозволяють економити, чи купувати дешевше.

У вас же, таксистів - такого не існує. ТІльки не доплітайте сюди оцю "недо "послугу" кожна 100500-та поїздка безкоштовна!

15 грн. а зараз припустим 30 грн. ви ж всерівно це купуєте розуміючи що воно подорожчало ?..

Не плутай сюди їжу. Якщо без іжі я не можу обійтися (праною харчуватися ще не навчився), то без таксі можна прожити!

Хто вам не дозволяє економити і торгуватись з водієм?.. Причому хоч і зараз 20 грн. мінімальна поїздка але є такі відстані що возять і по 15 грн. якщо у машини мінімальний пробіг, себто зі стоянки він відразу може собі стати на стоянку... От вам і ваша АКЦІЯ... АГА, забув... А ви думаєте кожну 6-8 поїздку ПРИЗОВУ водієві приємно возити??? Причому від 3 до 7 км!!!(як в Чумака) ?.. Він везе вашу дупу безкоштовно 7 км. в межах міста за що ви йому просто гримаєте дверима і пака ?..

Правильно, яж і кажу... Є ринок - є ціна, не подобається ринок не ходите... Себто є таксі є маршрутки - кожен собі вибирає що хоче чи що може...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від 6 до 9 грн. посадка

ЗБС це те, про що говорилося. З якого переляку??? Тоді давайте супермаркети буду брати гроші за вхід. А чо? Вони ж платять елктроенергію, і прибиральниці, якщо ви натопчете болота! Платіть!

Для таксистів є відповідні стоянки. За які (я впевнений) воно не платять! Тобто їхнє перебування у якомусь місці дилокації - безкоштовне. Або (можливо) має входти у ліцензію.

Позавчора взагалі брєд... їде таксист - спинається і питає : "Де знаходиться такий то будинок?"... ЦЕ повний пздц.

Я взагалі маю сісти в авто - назвати а дресу і без будь-яких пояснень мовчки сидіти. Це його робота знати куди мене везти!! А не перепитувати, "А де це?".

І чого перед видачею ліцензій на таксі - водії не проходять екзаменів??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він везе вашу дупу безкоштовно 7 км. в межах міста за що ви йому просто гримаєте дверима і пака ?..

навіть і не сумніваюсь, що так хамовито розмірковує більшість таксистів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...