Перейти до змісту

Таксі Луцька


yurgen

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 393
  • Створено
  • Остання відповідь

"КОЗАЧОК",знаєте на мою думку дуже пристойна служба дуже чемні диспечера пояснюють коли буде машина і чому запізнюєтся,гарні водії,дуже прємливі тарифи

По тарифам: Люкс, Чумак, Максім, Морячок, Козачок на 5км по місту вийде одна сума +/- 1грн.

По водіям і диспетчерам: туди просто перейшли люди з інших вищевказаних служб. Тобто, якщо Вася Вам хамив на Люксах, то він буде завищувати тарифи і хамити на Козачку.

якщо взяти максім-таксі то там всі водії перевишають тарифи

Вибачте за таке слово, але ви БРЕШЕТЕ. Я сам частенько таксую вночі і ні разу не дозволив собі перевищення тарифу, знаю ще 2-х водіїв які жодного разу тариф не перевищили, оскільки це для них принципова справа. Отже вже не "всі" :). Коли таксі приїжджає на виклик і Ви диспетчеру назвали повний маршрут, то навіть самий наглий таксист не буде завищувати суму, хіба простоєм набереться 1-3грн.

Я дотримуюсь тарифу, а якщо хтось має бажання заплатити більше, то він це зробить самостійно;). Але всеодно знайдеться п"яне хамло, що вилізло з кабака, яке потратило останні 20 грн на 50г горілки і яке буде доказувати, що я його обдираю як липку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одного разу їхав з коперніка на гордіюк заплатив 25 гривен + на передній панелі лежали канфети і шофер запропонував пригоститись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також частенько користуюсь таксі. Користувався Євро-Таксі, так як мав знижку в 20%, но потім коли стало мало машин, і оператори почали обманювати нагло, що новий водій, заблукав, і чекати треба майже 40 хв ( а насправді, просто 1 машина їздить вночі), то перестав користуватись їхніми послугами. Катаюсь на козачку по тих самих маршрутках, без знижок, і виходить ще дешевше чим на євро з 20% знижкою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюся ЕЛІТ-Таксі. Цілком задоволений сервісом та ціною - приїзджають за 5 хвилин завжди!!! Один раз водій заблукав (за 5 років).

Але в залежності від наглості водія та розміру машини ціни коливаються в межах 3 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одного разу їхав з коперніка на гордіюк заплатив 25 гривен + на передній панелі лежали канфети і шофер запропонував пригоститись

Водій раніше працював на Максімах, зараз перейшов на Козачок, один з тих хто принципово ніколи не перевищує тарифів. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офіційний перевізник Опери є таксі Шанс

і власник той же?

незнаю

одного разу їхав з коперніка на гордіюк заплатив 25 гривен + на передній панелі лежали канфети і шофер запропонував пригоститись

Водій раніше працював на Максімах, зараз перейшов на Козачок, один з тих хто принципово ніколи не перевищує тарифів. :)

гарний водій звати звати Віталік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також сьогодні їздив з цим водійом, вже не вперше. Віталік дуже чемний водій. Не перевищує тарифів, шуткує, і вгощає цукерками :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"КОЗАЧОК",знаєте на мою думку дуже пристойна служба дуже чемні диспечера пояснюють коли буде машина і чому запізнюєтся,гарні водії,дуже прємливі тарифи

По тарифам: Люкс, Чумак, Максім, Морячок, Козачок на 5км по місту вийде одна сума +/- 1грн.

По водіям і диспетчерам: туди просто перейшли люди з інших вищевказаних служб. Тобто, якщо Вася Вам хамив на Люксах, то він буде завищувати тарифи і хамити на Козачку.

якщо взяти максім-таксі то там всі водії перевишають тарифи

Вибачте за таке слово, але ви БРЕШЕТЕ. Я сам частенько таксую вночі і ні разу не дозволив собі перевищення тарифу, знаю ще 2-х водіїв які жодного разу тариф не перевищили, оскільки це для них принципова справа. Отже вже не "всі" :). Коли таксі приїжджає на виклик і Ви диспетчеру назвали повний маршрут, то навіть самий наглий таксист не буде завищувати суму, хіба простоєм набереться 1-3грн.

Я дотримуюсь тарифу, а якщо хтось має бажання заплатити більше, то він це зробить самостійно ;). Але всеодно знайдеться п"яне хамло, що вилізло з кабака, яке потратило останні 20 грн на 50г горілки і яке буде доказувати, що я його обдираю як липку.

можливо зі ста водіїв ви і нормальний але більшість ні коли ти виходиш з голівуда і їдеш за місто то в нормальних водіїв сума 40 грн і чек ,а в ненормальних чомусь завжди 60грн або 70 грн
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

той водій казав шо таку ідею подала йому дружина

Я навіть в волинь пості, десь бачив про нього статтю ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

одного разу їхав з коперніка на гордіюк заплатив 25 гривен + на передній панелі лежали канфети і шофер запропонував пригоститись

Водій раніше працював на Максімах, зараз перейшов на Козачок, один з тих хто принципово ніколи не перевищує тарифів.

А його номер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю довелося замовити таксі. Оскільки гостя з дитиною не дуже поспішала, вирішили замовити ювілейку в Морячка.

Перетелефонував, диспетчер повідомила, що на стоянці поряд з будинком морячків немає, доведеться чекати. А чекати доведеться до тих пір, доки не приїде на ту стоянку хтось з морячків, який буде цю ювілеєчку здійснювати. Коли запитав, що на рахунок до 30 хв, відповіла, що умови ювілейки змінилися... Зараз ювілейку здійснює машинка, яка стоїть на стоянці біля місця посадки та не виконувала ювілейок протягом останніх 8-ми годин. Здається так. Довелося відмовитися від ювілейки...

В середу ввечері викликав машинку завчасно, за годинку до виїзду. Диспетчер чемно попередила, що наразі машинок немає і доведеться чекати, доки не з'являться. Я повідомив, що поспішати мені немає куда і свії 16 ювілейок я буду викатувати довго. Через годинку перетелефонувала диспетчер, поцікавилась, чи чекаю я ще на машинку (з надією, що не чекаю). Я підтвердив, що не поспішаю і дочекаюсь машинку в любому випадку. Через 5 хв. перетелефонували та повідомили, що машинка зараз під'їде. Так і було.

Цікавить одне, машинки годину не було, а тут хоп, і за 5 хв. вона з'явилася. Причому розмові водій сказав, що щойно під'їхав до стоянки біля Там Таму, а підїхав з зовсім іншого боку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на люксах білььше 50-ти ювілейок. Ніколи не було проблем з їх використанням. Зателефонував і за пару хвилин машина біля тебе. Шо вам ті морячки так подобаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шанс таксі -це новенька служба Луцька відкрилася в той самий день коли і нічний клуб Опера,цю службу там рекламували і офіційний перевізник Опери є таксі Шанс пристойна служба дешеві тарифи схожі на морячок і козачок мінус цієї служби в них мало машин каза

А можна я вам подарунок зроблю? Дякую!

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, - коми / .................................... - крапки.

Розставте, будь ласка, у своїх повідомленнях, бо читати такий набір слів - просто нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Наш реальний власник - колишній голова облради Анатолій Грицюк. Номінальні - його племінниця та її чоловік, Вова Казарян (їздить під номером 001).

Само собою, в нас є свої скелети в шафі, які дуже скоро випадуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Скоро откроют новое такси в Луцке "ХИТ" такси набирают диспетчеров и водителей с собственным авто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їздив з козачком. Від Мальвіни (в районі ЗАГСу) до приблизно Нашого Краю на Львівській вийшло 35грн. Задоволений і ціною і якістю подачі машини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їздив з козачком. Від Мальвіни (в районі ЗАГСу) до приблизно Нашого Краю на Львівській вийшло 35грн. Задоволений і ціною і якістю подачі машини.

це десь 6,5-7 км, у києві сьогодні за 11-12 км на таксі заплатив 52 грн, причому називаєш адресу виїзду і кінцеву точку- тобі оператор каже ціну відразу, а ти погоджуєшся чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

хто в курсі напишіть тарифи ХІТа, чим заманюють пасажирів, які умови роботи і взагалі як в них з роботою, це окрема фірма чи чіясь гілка, типу ЕЛІТ-ЕКСПРЕС???????, будласка напишіть хто що знає або чув про ХІТ. Всім завчасно дуже вдячний за інформацію що буде надана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уже видел Хит такси номерок 29-00-39 ....

Мені одному Ваші останні два повідомлення зхожі на рекламку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...