Перейти до змісту

Таксі Луцька


yurgen

Рекомендовані повідомлення

Такси Морячок расстроило меня совсем!

В прошлую субботу вызывал около 12 ночи, так дозвонился минут за 20 а приехали минут через 25 после звонка, а в эту пятницу - долго дозвонился, вызвал, сказали минут через 15-20 будет машина, проходит 40 минут (ожидания на холоде angry.gif ), они мне звонят - извините, машины не будет - мля....

Я так понял что Моряк совсем деградировало как СЛУЖБА ТАКСИ у нас в городе.

Если я не прав, то поправьте пожалуйста.

Відносно "машини не буде"

+1 проходила таке ж по такому ж сценарію :angry:

Ще. Маю 7 ювілейних. Переважно їжджу ввечері (вдень і на маршрутці можна). Неможливо отримати хоча б одненьку.

То їм рано вставати (а за гроші не так??? blink.gif ) То на сьогодні вже всі використані іншими замовниками (я то тут до чого?). То з пакетом не можна, лише з дамською сумочкою (то н*х.. мені з дамською сумочкою таксі?)

ЖАХ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 393
  • Створено
  • Остання відповідь

Такси Морячок расстроило меня совсем!

Щонеділі ввечері є потреба в двох поїздках.

Перший раз викликала досить швидко і достатньо швидко приїхала машина.

АЛЕ. На одному з переходів якісь малолєтки не на своє світло сунули (інакше не скажеш) через дорогу. І тут таксист як видав трьохповерховим з додатковими кометарями - я прозріла. Не те щоб я матюків ніколи не чула, але ж це сфера послуг, за які я плачу. Я зробила зауваження - він вибачився. Через трошки, на переході, який не регулюється світлофором (біля Троянди) дядько з велосипедом був змушений пропустити нас. Водій мені гордо: я стримався!!! - типу я йому ще й за це доплатити маю.

Вдруге на Морячок я так за 15 разів і не додзвонилась. Добре, що хоч їхала маршрутка, якою я змогла добратись в центр, а тоді вже іншою додому.

Такий от сервіс.

Будь ласка підкажіть оператора таксі і моб телефон (бажано МТС), який надає послуги на потрібному рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь ласка підкажіть оператора таксі і моб телефон (бажано МТС), який надає послуги на потрібному рівні.

По старинке пользуюсь 15-85. Хоть машины - колымаги ещё те попадаються и цены с потолка иногда рисуют, но огромный плюс - это много машин, практически в любой точке города вызываешь, 5-7 минут и машина на месте. МТС - 050 339 89 85.

зы. недавно на люкс-такси швагро ехал призовую поездку. От меня до его дома 4 км. Таксист, пользуясь не совсем трезвым состоянием человека, наплёл что призовая поездка - это не больше 10 км, а он проехал одинадцать и надо ещё 2,5 грн доплатить. Тот дал 3 грн и только дома понял, что лоханулся.

Вот такие мудаки работают, за рупь удавяться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще. Маю 7 ювілейних. Переважно їжджу ввечері (вдень і на маршрутці можна). Неможливо отримати хоча б одненьку.

То їм рано вставати (а за гроші не так??? :blink: ) То на сьогодні вже всі використані іншими замовниками (я то тут до чого?). То з пакетом не можна, лише з дамською сумочкою (то н*х.. мені з дамською сумочкою таксі?)

ЖАХ.

О, призова чи то ювілейна поїздка в Морячка - це щось нереальне! В четвер вранці мені була потрібна машина. Я зателефонувала їм в середу ввечері, дізналась, що маю призову поїздку і вирішила одразу замовити на ранок наступного дня. Фіг там - попередніх замовлень у них нема (питається - чому?? !!). Телефоную в четвер о 8:00, кажу, що мені потрібна машина на 8:50 і причому хочу скористатися ювілейкою. Виявляється, що замовлення за 50хв - це теж попереднє замовлення. Тут мене вже понесло.... Коротше кажучи, я телефонувала їм ще о 8:20 і о 8:30, вони мені розказували, що таксі може приїхати через 15хв, а може й через годину (от як після цього можна говорити з людьми???). Обіцяна машина таки приїхала, але не о 8:50, а о 8:35. Я була ще не зовсім зібрана і уявляєте, в якому знервованому стані. Це була моя остання поїздка морячком. Хай самі себе возять (щоб не сказати матом).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь ласка підкажіть оператора таксі і моб телефон (бажано МТС), який надає послуги на потрібному рівні.

Дивись ПМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь ласка підкажіть оператора таксі і моб телефон (бажано МТС), який надає послуги на потрібному рівні.

Дивись ПМ

скинь и мне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь ласка підкажіть оператора таксі і моб телефон (бажано МТС), який надає послуги на потрібному рівні.

По старинке пользуюсь 15-85. Хоть машины - колымаги ещё те попадаються и цены с потолка иногда рисуют, но огромный плюс - это много машин, практически в любой точке города вызываешь, 5-7 минут и машина на месте. МТС - 050 339 89 85.

сам цим таксі користуюсь, і попереднє замовлення приймають, і стоять під будинком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По старинке пользуюсь 15-85. Хоть машины - колымаги ещё те попадаються и цены с потолка иногда рисуют, но огромный плюс - это много машин, практически в любой точке города вызываешь, 5-7 минут и машина на месте. МТС - 050 339 89 85.

сам цим таксі користуюсь, і попереднє замовлення приймають, і стоять під будинком.

підтримую.. користуюсь вже років з 2.. претензій не було + кожна 8 - призова поїздка.

ще київстар є - 067 763 13 85

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь ласка підкажіть оператора таксі і моб телефон (бажано МТС), який надає послуги на потрібному рівні.

По старинке пользуюсь 15-85. Хоть машины - колымаги ещё те попадаються и цены с потолка иногда рисуют, но огромный плюс - это много машин, практически в любой точке города вызываешь, 5-7 минут и машина на месте. МТС - 050 339 89 85.

зы. недавно на люкс-такси швагро ехал призовую поездку. От меня до его дома 4 км. Таксист, пользуясь не совсем трезвым состоянием человека, наплёл что призовая поездка - это не больше 10 км, а он проехал одинадцать и надо ещё 2,5 грн доплатить. Тот дал 3 грн и только дома понял, что лоханулся.

Вот такие мудаки работают, за рупь удавяться

Ага і ще є такі що рахують посадку 10 грн замість 6, і 3 грн по місту замість 2.5, отакий вот бізнес, звичайно не всі такі, але не без такого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю яка служба стоїть на ковельській біля ПАККО, але їхав з весілля 3 чол на Чехова, взяв 20 грн, гадаю абсолютно нормальна ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, Люкс таксі рекомендую. Сам "піднімав" цю службу з початку, тому вболіваю за репутацію, а відповідно намагаюсь надавати послуги найвищої якості.

Мої робочі часи в основному 11.00 - 03.00. тел.067 12 43 422 / 093 140 52 97.

Даю поради; наші машини обладнані лічильниками - платіть по них, на деяких дають чеки.

Тариф - посадка 8.00грн. 2,50 /1км.; за містом - 3 грн./1 км., восьма - ювілейна (машина прибуває за 10 - 15 хв.) По великих святах - типу Новий рік - ювілейок немає.

Людський фактор ніхто не відміняв. Буває зі сторони водія, і буває зі сторони пасажира, в останньому випадку матюками не обходиться - бувають і погрози і застосування зброї !

Якщо ви в чомусь підозрюєте водія - дзвоніть на службу! 

Дисципліна залізна - знімають з ефіру - і іди тусуйся....

МТС 095 155 36 42 /  095 901 46 12

Київстар 098 450 44 22 

Лайф 093 800 89 89

28- 14- 28

Гарної поїздки!!!!

                   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо рахувати по такому тарифу то від Пакко на ковельській до Чехова я б попав в трицятку? А обійшось в 20.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо рахувати по такому тарифу то від Пакко на ковельській до Чехова я б попав в трицятку? А обійшось в 20.

До Чехова 4 км максимум, если, конечно, не через Киверцы ехать. 2,5*4=10, +8 за посадку. Итого 18 грн должно быть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо рахувати по такому тарифу то від Пакко на ковельській до Чехова я б попав в трицятку? А обійшось в 20.

До Чехова 4 км максимум, если, конечно, не через Киверцы ехать. 2,5*4=10, +8 за посадку. Итого 18 грн должно быть

не спорю, чомусь оцінив в більшу відстань :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

говорят Люкс "отмненил" юбилейки с 1го,

теперь у них юбилейка не халявная, а за пол цены

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пів ціни - теж варіант. Завжди користувався 15-61 і максимум очікування 8хв. , з ювілейкою ніразу проблем не виникло, одного разу повіз навіть з вантажем. Єдиний мінус- автомобілі в основному колимаги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

автомобілі в основному колимаги

По тим дорогам якими я їзджу, це не мінус а плюс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

хто в яких таксі їздить і яке наразі саме дешевше??

Найкраще номер 11 :)

А якщо серйозно то мені максім подобається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Максім таксі було саме дешево, але 6 а потім і 8 січня десь біля 2-3 години ночі ніхто трубки не брав на київстарі тупо збивали визов, а на лайфі і МТС номер чи то виключений був , чи то ще щось, телефони взяті з їхньої візитки, то добирався Морячком від "Променя" на 40-й по ціні майже одинаково в районі 20грн проте нада дивитися як вони лічильник включають перший раз він вже був ключений але не багато набігло, а другий раз при мені включив і хто що чув про Максім можливо номера поміняли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю яка служба стоїть на ковельській біля ПАККО, але їхав з весілля 3 чол на Чехова, взяв 20 грн, гадаю абсолютно нормальна ціна.

Це Еліти, в них реально ціни класні

посадка 6 грн, 2,50/км

кожна 8-ма поїздка - безкоштовна

часто користуюсь їх послугами, проблем з ювілейними поїздками не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йде реклама по радіо "Експрес таксі" - 5грн посадка, 2.50км і кожна восьма до 20 грн безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...