arimantaras

Учасники
 • Кількість зміста

  678
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

12 Байдужий

1 Підписник

Про arimantaras

 • Ранг
  Walkie-talkie
 1. Хто чув чи стикався з магазином Bt-hit ось ссилка на них https://bt-hit.com.ua/ зацікавив телевізор, але треба завдаток бо під замовлення.
 2. 0954388088 Олег, мабуть найкращий тамада якого зустрічав
 3. Продам Renault Kangoo 2003р.в 1,5DCI ціна 5000у,о, без торгу. Детальніша інформація https://auto.ria.com/auto_renault_kangoo-pass_19841225.html
 4. ок гляну, дякую за інформацію
 5. Підкажіть потрібні маленькі пляшечки горілки 100 грамовки, де можна купити у нас в Луцьку??
 6. Підкажіть де помити двигун на Renault Kangoo , а то підтікало масло з клапанної кришки і засрало, але так помити щоб потім завестись і виїхати.
 7. Куплю дешеву магнітолу бажано на USB але не принципово, машина на продажу, потрібно сьогодні...
 8. Куплю кущі одно- дворічного самшита, підкажіть де можна купити у нас в Луцьку або біля Луцька, потрібно 20-30 кущів, за розумну ціну.
 9. Друзі така ситуаці...купила сестра с села телефон Lenovo на Варшавському ринку...гарантію на рік виписав сам продавець але не в офіційній гарантійній книжці а свою якусь і я так розумію цей Lenovo це якась китайська копія яка швидше за все "сірий" телефон і незаконно потрапив в Україну ...і через 2 місяць телефон перестав приймати дзввінки і сестра звернулась до мене про допомогу як звернутись до продавця що або взяв на ремонт або повернув гроші...але я так відчуваю що він нас пошле..Так от чи має в продавя бути сертифікат відповідності на мобільні які продає і якщо він його не має то чи можна викликати на нього Поліцію якщо відмовить в ремонті цих "сірих" телефонів??
 10. торг і манібек присутні??
 11. Де можна забрати дизеь??