arimantaras

Учасники
 • Кількість зміста

  671
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

12 Байдужий

1 Підписник

Про arimantaras

 • Ранг
  Walkie-talkie
 1. Куплю кущі одно- дворічного самшита, підкажіть де можна купити у нас в Луцьку або біля Луцька, потрібно 20-30 кущів, за розумну ціну.
 2. Друзі така ситуаці...купила сестра с села телефон Lenovo на Варшавському ринку...гарантію на рік виписав сам продавець але не в офіційній гарантійній книжці а свою якусь і я так розумію цей Lenovo це якась китайська копія яка швидше за все "сірий" телефон і незаконно потрапив в Україну ...і через 2 місяць телефон перестав приймати дзввінки і сестра звернулась до мене про допомогу як звернутись до продавця що або взяв на ремонт або повернув гроші...але я так відчуваю що він нас пошле..Так от чи має в продавя бути сертифікат відповідності на мобільні які продає і якщо він його не має то чи можна викликати на нього Поліцію якщо відмовить в ремонті цих "сірих" телефонів??
 3. торг і манібек присутні??
 4. Де можна забрати дизеь??
 5. Куплю смартфон на android на 2 сімки може бути самий простенький, аби батарея хоч трошки тримала.Ціна до 500 грн.
 6. в одній салазці відстань між болтами 40см, в іншій 36см, відстань між болтами залазок 45см
 7. Продам сидіння переднє ліве Ford Focus mk1 в хорошому стані, не просиджене, не порване...ціна 800 грн
 8. справа в тому що в мене стоять не оригінальні сидіння, на аморобному ящику якому і вони дуже не зручні, захотів поставити оригінал, салазки самі є....але вони не соваються і немає ніякої ручки
 9. Питання по Renault Kangoo 2004 року, купив переднє сидіння від кенгу справа є ручка для регулювання нахилу спинки, а як її підсунути вперід назад?? чим регулюється?