Перейти до змісту

Таксі Луцька


yurgen

Рекомендовані повідомлення

здебільшого коли в таксиста питаєш чого так дорого то відповідають машину заправляти і ремонтувати за щось треба, але мені то яке діло що вони їздять на гнилих корчах яким більше 20-30 років. Їжджу з чумаками 1585, кожна 10 поїздка безкоштовна на відстань до 10км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 393
  • Створено
  • Остання відповідь
Їжджу з чумаками 1585, кожна 10 поїздка безкоштовна на відстань до 10км.
+1 чумакам, останній раз була безкоштовна поїздка, ніяких проблем, ніхто нічого не муркнув про те, що комусь там щось треба заправляти і ремонтувати і що машин немає.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ти ж вроді б при власному авто ))) нафіга таксо? ))) Ти ж і правила знаєш і інших учасників дорожнього руху приструнить магьош... пєрєц, Мля... і тут таксо... ні панімаю... ілі ти піян бил? тагда павєрю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka,стандартна "тема" для всіх операторів таксі, про призову поїздку.

Соромітник, +1 також їжджу Морячком. Лічильник є, навіть чек дають.

Тарифи - 7 -10 грн посадка і 2,50-3,00 грн за км. Тому поїздка мала б вийти не більше 15 грн.

Хоча, тема про таксистів - ціла епопея. І уже не раз була на борді. Є, доречі вже, навіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ти ж вроді б при власному авто ))) нафіга таксо? ))) Ти ж і правила знаєш і інших учасників дорожнього руху приструнить магьош... пєрєц, Мля... і тут таксо... ні панімаю... ілі ти піян бил? тагда павєрю...
Звинятйте, а яке Вам діло на чому я і коли їжджу? Вас особисто це якось зачіпає?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ще ТС пригадав марку і колір таксівки, було б ще дієвіше.

Можу помилятись, здається що то Авді 100 (альбо А6) колір темно-синій, або чорний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех, то Вам не Росія часів початку минулого століття... де п'яних, ізвозчік, зобов'язаний був возити безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене трішкі інша концепція їзди в таксі- є багацько номерів самих таксистів, переважно Морячків, до них і звоню. І дешевше і швидше приїзжають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, теми я об'єднав, щоб не плодилися.

Видать, serega, в пориві емоцій стоврив нову, даби не шукати довго стару :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так! Із розборками в приват.

mix_forever, за провокацію накажу.

на користь власників авто, що часом їздять на таксі скажу одне: в гості на авто - хіба до тещі і з ночівлею. Бо з вечора обов'язково :0135: . А так до ранку можна проспатися.

А по місцевих гостях - туди маршрутка - назад таксі, якщо пізніше 23,00-23,30.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька років їздила "Морячком" , все було гаразд і призові використовувала регулярно.

Але зараз не проти змінити службу

Ось 2 останніх приклади :

Викликаю таксі на адресу Кривий Вал,24 . І зазначаю, до "Нової пошти" . Таксі чекало на мене біля Укрпошти (подумаєш,адреса Кривий Вал 19 ),так оформили заявку . Ну нічого,вантажі не важкі ,пошти близько . Все гуд

Викликаю таксі на адресу Чехова,2 /квартира ... Питає диспетчер : там поряд такий то садочок ?

Я то знаю ,що поряд садочок ,а під яким номером - хтозна. Відповідаю - не знаю. І повторюю адресу : Чехова,2 /квартира ...

Вихожу через 7 хвилин - машини немає. Чекаю ще 10 хвилин - і телефоную.

А машина давним-давно мене чекає біля садочку ,а я її - під під'їздом .

Не сумнівайтеся,що винною диспетчер зробила мене :0080:

Це все було на одному тижні ,підозрюю набрали або новеньких ,або тупіц ,які навіть адресу не можуть правильно занотувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, щодо призових поїздок... В моряків можна годину прождати призову і фіг хто приїде, потім скаржишся - їм пофіг, відмарожуються. Чому зараз також підтримую 15-85 Чумак, бо в них з цим немає жодних проблем, кожна 7 поїздка призова і машину дають без проблем, машин в них всетаки багато як і стоянок по Луцьку, хоч в даному випадку є шанс наткнутись на якогось їхнього корча :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
  • 1 місяць потому...

я їжджу на сім таксі. Машини різні. від хороших до корит, призову поїздку можна і 50 хвилин чекати.

один раз сильно запізнювався і дебільний таксист підібрав когось лівого біля мого будинку. а я-то думав чого немає таксі, звоню-кажуть ви ж мали їхати вже. присилали ще одне.

в цілому середнє і двояке враження. збираюсь міняти перевізника. бо пару разів приїжали такі корита, шо відмовлявся їхати. не знаю як вам, а мені не чомусь подібному на ржаве івеко в клуб або з дівчинкою в кафе їхати не в кайф.

думаю переходити на морячок, бо перевізник вкрай обнаглів. шо це за п..дець з "зимовим проїздом"? від фієсти до цума 25 грн-це не зажирно? влітку було 21-23, як коли.

а взагалі, зараз, в морози, їжджу принципово маршрутками. по-перше, безпечніше. по-друге, навіть швидше, бо ті таксисти ще часто "сідають" машиною, особливо на якихось ланосах і легковушках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю переходити на морячок, бо перевізник вкрай обнаглів. шо це за п..дець з "зимовим проїздом"? від фієсти до цума 25 грн-це не зажирно? влітку було 21-23, як коли.

суттєва різниця. особливо, коли їдеш "в клуб або з дівчинкою в кафе".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю переходити на морячок

І правильно)))

Все ж дається в порівнянні, чи не так? Якщо не перейдете на "морячок" (негативні відгуки про який писали тут не раз) не будете мати можливості позитивно оцінити інші служби таксі Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю як вам, а мені не чомусь подібному на ржаве івеко в клуб або з дівчинкою в кафе їхати не в кайф.

:ahuet:

Ну якщо Ви навіть не знаєте марок авто, то думаю любе покать.

Дам 100$ якщо мені під підїзд підїде по мене івеко... Нє ну звичайно можна й на Києвському майдані до бусів підвалити щоб в клуб заїхати але то вже сильно бухим бути тре...))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здається, ви не зрозуміли. я не викликав буса і не підходив до нього. я просто викликав таксі з домашнього телефону і приїхав якись старезний бусяра великий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно,замість Івеко краще 99ту ладу....

Знаю багато випадків коли люди відмовлялись їхати на Віто кажучи "я автобус не визивала!"

Все що можу сказати-зажрались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відмовлялись їхати на Віто

Все що можу сказати-зажрались.

21 Волг не вистачає. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відмовлялись їхати на Віто

Все що можу сказати-зажрались.

21 Волг не вистачає. :)

Проте 24 Волги, яким вже давно місце на металоломі або в музеї, ще стоять біля Іміджа :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...