Перейти до змісту

Таксі Луцька


yurgen

Рекомендовані повідомлення

А навіть як і девятка бита, то шо не їхати?

Ти не поняв, вона не бита. Вона ексклюзивна. :)

Ну, тіпа во:

0590279.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 393
  • Створено
  • Остання відповідь

Теж її сьогодні бачив. Вона не побита, а затюнингована.. так, що аж негарно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Просто власник усі зароблені кошти пускає не на погашення кредиту за колєсніцу, а на аццкій тюнінх. 

Машинка постійно крутиться біля Лучеська, яких вона вже видозмін тільки не зазнавала....певно драйвер вже половину продавців побрякушок з Формули озолотив  :smile3:

З.И. то не девятка, а ВАЗ-2114

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні все-таки наважився проїхатися "Максімом".

Пр. Волі - Автостанція №1 - 24 грн.

Позавчора аналогічний маршрут "Морячком" - 15 грн.

То що, "Морячок" - найдорожче в Луцьку таксі? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gorik, чо так возбудився? твій папа там шоферить?

Хм. Причому до цієї теми мій батько? І шо за дурна мода чуть-шо, зразу на особистості переходити. Нема що більше сказати, то краще промовчи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось я не розумію як ви їздите - офф.тарифи такі:

Морячок - посадка 6 грн, 1км по місту 2,50;

Максім - посадка 5 грн, 1 км по місту 2,40.

Оо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я недавно їздив на МАКСІМ від Там-Тама до Магніта і звідти на 40-ий до Аргоса(біля Фуршета) заплатив 21 грн!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що Максім-таксі їздити дорожче буде.

Визначає твій маршрут диспетчер.. І від будинку до будинку. Можеш навіть попросити водія їхати коротшим, на твою думку, шляхом, але ціна від цього не міняється. Краще вже їхати просто за лічильником. Там хоч знаєш куди гроші потратив ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аби на машини Максім ще поставили лічильники - було б ваще круто... бо я шось не дуже довіряю цим розрахункам диспетчерів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вчора в пів на шосту ранку визивав Морячок - таксі. Диспетчер мені повідомила, що машини зараз не буде. Я був абсолютно не підготовленим до такого розвитку подій. Інших телефонів таксі я не знав, а їхати необхідно було терміново. В результаті я з сім'єю вимушений був бігом мчати до найближчої зупинки таксі і мало не спізнився на заплановану поїздку. Більше цієї служби таксі для мене не існує :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Вчера звонил по старому номеру морячка 293029 (около 11-12 вечера), вместо привычного голоса девушки услышал уже мужской, а вместо привычного приветствия "доброй ночи, морячек такси" услышал "доброго вечора, максим такси".

И удивился, что начали спрашивать куда буду ехать, а поскольку по дороге домой надо было закинут домой еще пару друзей, пришлось дотошно рассказывать маршрут.

Вот такие пироги.

PS С появлением Максим такси, все чаще и чаще у морячка не было свободных машин, а сейчас и вовсе что ли прикрыли\выкупили\забрали старого доброго моряка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А найкраще мати власний номер таксиста. Тоді знаєш яка машина, яка людина, і ціна буде норм. так як ти постійний клієнт.

Я напр. так і роблю. А коли в нього не виходить то він направляє когось за тією ж ціною. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Морячків сталось шось типу розколу. Частина відкололась і стала Максімами, а частина так і лишилась Морячками. Власники не полілили бізнесу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хаяти таксіста може тільки той, хто ніколи не був у його шкурі...

ніколи не чув бидлячий регіт над вухом...

ніколи не слухав моралі, шо эта наркаманская музыка, нада слушать блатнячок...

ніколи не думав, а чи заплатять вони мені 100 грн, які вже наїздили чи просто дадуть по голові...

ніколи не возив обдолбаних в гавно малолітніх придурків з клубів...

ніколи не заїжав на автомийку в 3 годині ночі, щоб зробити екстренну хімчистку салона і хрен його знає хто з цих пяних баб наблював в салоні...

ніколи не був на похоронах таксистів, яких зарізали неадекватні пасажири...

ніколи не виїжав на цілу добу на таксування, а повертався не те, що не заробивши, а навпаки ще в мінус спалив 50 грн на бензин...

мені приходилось і скажу відверто!!! не так це легко як багатьом може здатися!

а стосовно тарифів:

1. для нормальних людей і в пінгвінів нормальні тарифи

2. не хами і не груби і тариф тобі буде як для своїх

3. якшо ти лох - то і 30 грн від троянди і до глобуса, то не багато

в розумінні, торгуйся і домовишся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 fenom

А что, в Черкассах, Ужгороде, Черновцах, Кременчуге другая шкура у таксиста?

На момент открытия темы фактом были завышеные в 1,5 - 2 раза цены у луцких таксистов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю проблему з "Морячками". Отримав дві призових поїздки. На протязі тижня п"ять раз дзвонив і просив надати мені призову. Говорили, що треба чекати до 30 хв. Ні разу машину не подали. Дзвонив, питав в чому причина, сказали немає призових машин. Попросив телефон, щоб поскаржитися, дали, але він не відповідає. Може хто підскаже до кого звернутися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попросив телефон, щоб поскаржитися, дали, але він не відповідає. Може хто підскаже до кого звернутися.

Судячи із усього, "во Всемирную лигу сексуальных реформ" © О.Бендер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. якшо ти лох - то і 30 грн від троянди і до глобуса, то не багато

в розумінні, торгуйся і домовишся

З ким торгуватись? З таксометром? Чи ніби я незнаю що таксист типу самий розумний накрутить таксометр, як має бути а потім робить з пасажирів лохів. 

А взагалі мій батько був таксистом. І я все розумію. Але не треба тут жалітись - хто хоче працювати той буде шукати роботу, а не шляхи легкого заробітку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи ніби я незнаю що таксист типу самий розумний накрутить таксометр, як має бути а потім робить з пасажирів лохів.

От тіко не тре тут розказувати. таксометри теж проходять обов"язкову перевірку і за накрутку ніхто по голові не погладить. Якшо ти борзе чмо, яке цвиркає крізь зуби тіпа "шеф, нє п*ди, а крути баранку", то чого чекаєш у відповідь?

Катаюсь на "люксі" з одним і тим же таксистом. Шо тарифи шо сервіс - влаштовує на 120 відсотків.

З людьми тре по-людськи і все буде класно, а не падати в салон і всю дорогу трахать таксісту мозг шо не так їде і не тою дорогою. Вони їздять щодня і краще знають де пробки, а де їх нема і не прийдеться платити за лишній простой.

Поїздка 10 км: Люкс-Таксі - 35 грн., Морячок - 31 грн.

Паро днів тому. Поїздка за 60км за Луцьк (доставка товару клієнтові) туди і назад (ітого 120км) - 200грн. Спитай в скіко обійдеься тобі твій Морячок )

Як я і казав - тре бути людиною і всьо буде чотко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи ніби я незнаю що таксист типу самий розумний накрутить таксометр, як має бути а потім робить з пасажирів лохів.

таксометри теж проходять обов"язкову перевірку і за накрутку ніхто по голові не погладить. 

Да я не знаю лізуть вони внутрощі таксометра чи ні (хоча це не так і важко поїхати до електрика), але знайомий таксист під градусом розповідав як це робиться: таксометр вже крутить і коли сідає пасажир то рахує і "його дорожку  і те що там вже накапало...  Це здається більше для нетверезих пасажирів підходить але хз... І взагалі там тарифи різні - наприклад по місту і за містом. Ось звідки бути впевненим що мені рахують саме те? А говорю я те що знаю і нічого не придумую. І взагалі  

Якшо ти борзе чмо, яке цвиркає крізь зуби тіпа "шеф, нє п*ди, а крути баранку", то чого чекаєш у відповідь?
це до мене? :sq_ye: На основі чого склалась ця думка?...    
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Такси Морячок расстроило меня совсем!

В прошлую субботу вызывал около 12 ночи, так дозвонился минут за 20 а приехали минут через 25 после звонка, а в эту пятницу - долго дозвонился, вызвал, сказали минут через 15-20 будет машина, проходит 40 минут (ожидания на холоде :angry2: ), они мне звонят - извините, машины не будет - мля....

Я так понял что Моряк совсем деградировало как СЛУЖБА ТАКСИ у нас в городе.

Если я не прав, то поправьте пожалуйста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ненавязчивый совковый сервис :(

p.s. в пятницу поздно вечером вызвал Люкс, приехало через 5 мин, правда это было в центре

(читаю о морячках и радуюсь что неперелез на них)

p.p.s. а морячок у на сколько прожил? полтора года?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...