Перейти до змісту

Таксі Луцька


yurgen

Рекомендовані повідомлення

кожна восьма до 20 грн безкоштовно.

це тіпа від під'їзду до зупинки доїхати чи в найближчий кіоск за пивом-папіросами? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 393
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 4 тижня потому...
  • 4 місяця потому...

Про таксі 15-85, або "Чумак"

Зимою, особливо, коли був мороз, і багато автоперевізників не могли завести свої машини, таксі «Чумак» справді виручало.

Проте, у червні враження від сервісу дуже зіпсувалося. Близько четвертої ранку замовляла таксі у центр міста і ще поцікавилася, коли ж у мене вже має бути призова поїздка (кілька днів після цього дзвонила, і все-таки є вже та безкоштовна поїздка..). Диспетчер незадоволено відповіла, що про призову не може йти і мови, аби вона взагалі нам прислала машину. Ми чекали хвилин 15. Коли я ще раз подзвонила і поцікавилась, чи приїде до нас машина, мені відверто нахамили, накричали і сказали, що немає автівки, яку можна послати в центр. Надіючись, що по дорозі знайдемо таксі, пішли по вул. Винниченка до к-ру «Промінь». І що ви думаєте? По обидва боки — біля «Севена» і біля «Версаля» стоїть кілька таксі-автівок. Причому, серед них дві машини «Чумака». Невже так важко, по-перше, вислухати замовлення, по-друге, направити машину від «Променя» до ЦУМа, і по-третє, не хамити? Має ж бути якийсь сервіс!

Звертаюся до власника (якщо прочитає це повідомлення) — вжийте заходів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звертаюся до власника (якщо прочитає це повідомлення) — вжийте заходів

[sarcasm]нам очень важно ваше мнение!!![/sarcasm]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Они возле Севена стояли и ждали подсадку,с которой можно содрать д 2 раза больше(если сильно пьяные то в 3 раза)

и по рации не отзывались.Откуда диспетчер должна знать что они там?

Вообще не понимаю зачем пользоваться этими кончиными перевозчиками.Для меня есть 3 лидера.1-Морячок.2-Люкс.3-максим.Ну и на крайняк если тех всех нету то 0-82.

В Морячке даже если подсадка то счётик всё равно включают.И зимой все заводились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можна однозначно говорити за всю службу, попалося тобі 1-2 бидлуватих таксиста- то ти на всіх і валиш. А мені морячок- фуфло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно 4-5 тижнів тому потрібно було терміново таксі. Заказав таксі - "Морячок", підняла слухавку дівчина та запитала вулицю і номер моб. телефону. Після надання інформації я вийшов з під'їзду і чекав на обіцяне таксі яке мало б прибути за 7 хв. На вулиці 2 години ночі, фанарі не працюють, я чекав 20 хв. після чого нерви не витримали і я знову набрав таксі. Отримав відповідь, що я не так сказав яка адреса (як можна переплутати "Кравчука 19б" з "Кравчука 7"?), не зважаючи на те, що я ясно і конкретно сказав її. Доречі, чому вона мені не зателефонувала? Я ж сказав моб. номер як заказував. Згодом прибуло таксі. За рулем авто сидів дід, на вигляд років 55-60, я трохи був шокований. Сівши в авто дід почав мені пред'являти претензії, що я ніби сказав не ту адресу. Словом - я його не міг зрозуміти, у нього був настільки тихий голос, що я ледь розбирав його слова. Я назвав адресу друга (сідав біля "Сан-рема" на 33-му і мав проїхати до готелю "Лучеськ"). Прибувши на місце я помітив що екран який має рахувати км. був вимкнений і дідок назвав мені ціну - 35 грн. Я був обурений, але не було часу пред'являти претензії - я дуже поспішав. Після чого більше стараюся не заказувати таксі через їх манеру "най*бувати" людей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю код на Морячку, тому користуюсь ним. Але інколи їхній сервіс залишає бажати кращого.

Для прикладу. Одного ранку лила жахлива злива. Домовилися з народом з роботи що поїдемо на таксі - я їду перша, по дорозі на Молоді забирає ще двох. Позвонила о 8 ранку, замовила таксі на 8-40. Вихожу - таксі нема. Стою 5 хв, набираю. "Ой, ви знаєте машинка запізнюєтсья, вже їде до вас". Стою ще 5 хв, звоню. Виявилось що машинка випадково не на ту адресу поїхала. Я вже зла, бо на роботу ясне діло запізнилася, так ще й ті хто чекав мене на Молоді повимокали під дощем бо стояли чекали.

Призову одного разу замовляла. Через пів години позвонили і сказали що машини не знайшли...Якби знали то б на маршрутку встигли, бо то вже була 11 година. А так викликали іншу службу.

А от дозвонитися до них часом буває дуже складно - то занято, то потім ніхто не відповідає взагалі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fishka87, підтримую
В чому?
Маю код на Морячку, тому користуюсь ним.

А от дозвонитися до них часом буває дуже складно - то занято, то потім ніхто не відповідає взагалі

Толку з того кода, якщо його не можна нормально використати? Я теж маю у них код. Але, як тільки їх сервіс дістав - перейшла на іншого оператора і відразу там взяла собі новий код)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На морячку їздять люди по привичці і не знають що на даний момент це саме дороге таксі в луцьку з нульовим сервісом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На морячку їздять люди по привичці і не знають що на даний момент це саме дороге таксі в луцьку з нульовим сервісом

так отож

Чесно - все руки не доходять :(

Використаю своїх 2 бонуса і перейду на щось іенше. Чого добру пропадати )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно - все руки не доходять :(

Використаю своїх 2 бонуса і перейду на щось інше. Чого добру пропадати )

В мене там 5 чи 7 призових поїздок залишилось)))

Не логічніше перейти на інші і заробляти там собі призові, а при потребі/нагоді потім використати морячкові???

А так там назбирається третя і знову шкода буде, щоб добро пропало і т.д.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На морячку їздять люди по привичці і не знають що на даний момент це саме дороге таксі в луцьку з нульовим сервісом

Яка ціна за км на Морячку і скільки за посадку?

Яка ціна за км на Люксах і скільки за посадку?

Яка ціна за км на 082,085,і скільки за посадку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На морячку їздять люди по привичці і не знають що на даний момент це саме дороге таксі в луцьку з нульовим сервісом

Яка ціна за км на Морячку і скільки за посадку?

Яка ціна за км на Люксах і скільки за посадку?

Яка ціна за км на 082,085,і скільки за посадку?

Тарифи морячка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

на ринку таксі у Луцьку новий гравець?

В ефірі радіо 24 час від часу транслюється рекламне оголошення, у якому запрошують водіїв зі своїми авто у "принципово нову службу таксі .... з великою кількістю замовлень .....".

Назву не вказують. дають лише контактний номер 066906**55. Гугл нічого конкретного не показав. Хтось вкурсі? Цікавить як звичайного користувача послуг таксі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на ринку таксі у Луцьку новий гравець?

В ефірі радіо 24 час від часу транслюється рекламне оголошення, у якому запрошують водіїв зі своїми авто у "принципово нову службу таксі .... з великою кількістю замовлень .....".

Назву не вказують. дають лише контактний номер 066906**55. Гугл нічого конкретного не показав. Хтось вкурсі? Цікавить як звичайного користувача послуг таксі.

Це "старий" гравець євро таксі ера. "Погугліть" уважніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А "Сім таксі" ніхто не їздив?

Я одного разу їздив, то непогану суму сказали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Адміністратори

Автомобіль з номером ВО2553.., це все що встиг побачити.

Від "перлини" до "наш край" що на вул. Шевченка взяв 20 грн, повідомив, що сьогодні це мінімальне замовлення.

На питання під ким їздить, сказав щось типу 058...

Почав дзвонити на їх телефон 0509201515. Дівчата на моє прохання підтвердити, що то їх водій, категорично відмовили, запропонувавши дзвонити їх директору на телефон 254408 (Сергій Анатолійович Романчук). Вже зараз знаю, що це таксі "максім"

Чекаю дзвінка з поясненням і не рекомендую користуватись їхніми послугами.

ps: на прохання передати водію, щоб під'їхав до цума, ці "пр***ки" почали підвищувати тон розмови та кидати трубку, що свідчить про те, що це саме їх таксомотор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому відразу не спитав скільки коштуватиме?

це ж ЦУМ там таксистів хоч греблю гати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Не завжди думки встигають за діями :) (сам знаю, що треба було робити, але це вже потім)

Я навіть не маю зла на таксиста. Зловив собі п'яного, збрив горошенят..., от тепер нехай підітреться тими 10 гривнями, що взяв зверху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автомобіль з номером ВО2553.., це все що встиг побачити.

Від "перлини" до "наш край" що на вул. Шевченка взяв 20 грн, повідомив, що сьогодні це мінімальне замовлення.

На питання під ким їздить, сказав щось типу 058...

Почав дзвонити на їх телефон 0509201515. Дівчата на моє прохання підтвердити, що то їх водій, категорично відмовили, запропонувавши дзвонити їх директору на телефон 254408 (Сергій Анатолійович Романчук). Вже зараз знаю, що це таксі "максім"

Чекаю дзвінка з поясненням і не рекомендую користуватись їхніми послугами.

ps: на прохання передати водію, щоб під'їхав до цума, ці "пр***ки" почали підвищувати тон розмови та кидати трубку, що свідчить про те, що це саме їх таксомотор.

і ото за 20 грн почали взнавать і ковиряти ситуацію?

нерви набагато більше вартують!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...