Перейти до змісту

VovaForsag

Учасники
 • Кількість зміста

  302
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

27 Байдужий

2 Підписників

Про VovaForsag

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження 31.01.1977

Останні відвідувачі профілю

8 308 перелядів профілю
 1. Залишилась сушка з домашніх яблук - по 40грн/кг.
 2. Класний раритет ЇЇ відреставрувати і буде взагалі Взяв би собі, але немає де втулити
 3. Сушка з домашніх яблук - по 50грн/кг.Є ще трохи з грушок (по 70грн/кг).Можлива доставка в межах Луцька при замовленні від 3кг (або якщо буде мені по дорозі). тел. 050-257-1358, 067-779-2082
 4. Профіль мій а тему створила моя жінка
 5. Всем привет! Недавно узнал за приложение - называется "DukaScopy" - это чат -банк. За регистрацию и открытие счета дают 5 € (ОТЛИЧНЫЙ повод подзаработать)И так, качаем на телефон приложение "DukaScopy" с Play Market | App Store - далее открываем приложение и заходим по номеру телефона, вводим промо код: KFD-YK5, далее потребуется пройти видеоидентификацию и вам откроют счет. Для этого потребуется загран. паспорт или ID карта (данные указываем свои и на англ. языке). Внимание: Деньги начисляют после прохождения видеоидентификации! Приложение платит !!! 100% Деньги можно вывести на карту Мастеркарт.После прохождения и открытия счета, у вас появится возможность приглашать друзей, за каждого кто ведёт ваш промокод и пройдет видео-идентификацию дают по 5 евро, сразу! Данный банк зарегистрирован в Швейцарии! Выплаты гарантированы, так же можно заработать отвечая на вопросы пользователей от 1 евро! Приглашай друзей, знакомых, родных за каждого дают по 5€!
 6. https://www.facebook.com/groups/537458493293836/ - тут є відео як зняти кошти на карту мастеркард
 7. Dukascopy Connect 911 - месенджер з вбудованою платіжною системою від швейцарського банку. НАДІЙНИЙ: можна не переживати за свою переписку. Мессенджер забезпечує конфіденційність завдяки 2-рівневої системи шифрування даних, яка відповідає швейцарським стандартам безпеки. МОБІЛЬНИЙ БАНКІНГ: реєструючись в платіжній системі ти отримуєш доступ до послуг швейцарського банку. Платежі, обмін валют онлайн, депозити та інше. ПРИБУТКОВИЙ: Мессенджер, в якому ти можеш заробляти гроші. Відповідай на питання в системі Dukascopy 911 і отримуй до 1 EUR за відповідь. Виконуй завдання інших користувачів і отримуй додаткові гроші, сума яких не обмежена. Запрошуй друзів і отримуй 5 EUR (ПРОМО КОД для зарахувння вам 5 EUR- KFD-YK5 вказати обовязково! при реєстрації) за кожного користувача, який відкриє рахунок в Dukascopy Bank. Друзі, яких ти запросив, також отримують 5 EUR. БЕЗКОШТОВНО і без РЕКЛАМИ: Dukascopy Connect 911 є безкоштовним додатком де немає спливаючої реклами, яка заважає спілкуванню.
 8. 1. Виплата від 1евро 2. Вивела ~30₴ за 2 тижні ( на гривневу картку) Займаюсь цим після роботи у вільний час
 9. Всем привет! Недавно узнал за приложение - называется "DukaScopy" - это чат -банк. За регистрацию и открытие счета дают 5 € (ОТЛИЧНЫЙ повод подзаработать)И так, качаем на телефон приложение "DukaScopy" с Play Market | App Store - далее открываем приложение и заходим по номеру телефона, вводим промо код: KFD-YK5, далее потребуется пройти видеоидентификацию и вам откроют счет. Для этого потребуется загран. паспорт или ID карта (данные указываем свои и на англ. языке). Внимание: Деньги начисляют после прохождения видеоидентификации! Приложение платит !!! 100% Деньги можно вывести на карту Мастеркарт.После прохождения и открытия счета, у вас появится возможность приглашать друзей, за каждого кто ведёт ваш промокод и пройдет видео-идентификацию дают по 5 евро, сразу! Данный банк зарегистрирован в Швейцарии! Выплаты гарантированы, так же можно заработать отвечая на вопросы пользователей от 1 евро! Приглашай друзей, знакомых, родных за каждого дают по 5€!
×
×
 • Create New...