Перейти до змісту

Таксі Луцька


yurgen

Рекомендовані повідомлення

Нєє, таксі в Луцьку - це жесть...

Один таксіст взагалі взяв Pajero Sport новий в кредит і таксуванням хоче заробляти і кредит виплачувати!

От Вам і Луцькі ціни...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 393
  • Створено
  • Остання відповідь

недавно дєвушку від променя на Львівську за 30 грн завіз таксист.

Про що ще можна говорити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чому ви так всі дивуєтесь??? дорого!? ніби ми самі тарифи ставим і придумуєм!!! я без таксометра їзджу, і беру навіть дешевше, аніж із ним... мені вигідніше "оборотом взяти" аніж націнкою + закликаю користуватись саме нашою службою(ну і звичайно моєю машиною :D )... звичайно багато залежить від самого таксиста. але всі люди і зі всіма можна торгуватись!!!! за це в глаз не б"ють! А взагалі якщо дорого - ВАС НІХТО НЕ ЗАСТАВЛЯЄ КОРИСТУВАТИСЬ ПОСЛУГАМИ ТАКСІ. сідайте на маршрутки або пішки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вы поглядите на чем сейчас таксисты ездят :D Opel Vectra-C, Kia Sportage, Shevrolet Lacetti, Renault Megane. Скоро на кайенах будут возить за 100-150грв\поездка и говорить - бензин дорогой, машин дорогой, пентхаус дорогой:)

АЛЛО! ви що? роззуйте очі гражданє! таких "нових" не є багато. не треба судити по стоянці центра, або там-там. гляньте на інші стоянки... 70% старих машин.

"..., пентхаус дорогой:)" - не в тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вы поглядите на чем сейчас таксисты ездят :) Opel Vectra-C, Kia Sportage, Shevrolet Lacetti, Renault Megane.
Ну особисто я згідний їхати не за 12, а за 15-17 грн., але не на мерсі 1981 року в 123 кузові або ВАЗ-2101, з засаленим і протертим до дірок салоном, під "блатняк" (можете називати це "шансоном", хоча це і не він), а в новенькому Mitsubishi Lancer X або Opel Vectra-C -- з кондиціонером, зручним чистим салоном і нормальною музикою. І щоб за кермом не 19-літній "наїздник", а нормальний водій-професіонал мінімум років 25-30, який вміє нормально ставитись і до машини, і до пасажирів.

буває, що 19-рчний "наїздник" керує краще і обережніше, аніж деякі недоделані рейсери на бемках, меренах і т.п. машинах. толерантність і ввічливість до пасажирів або є, або відсутня! і це від віку також не залежить!(ІМХО :D )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чому ви так всі дивуєтесь??? дорого!? ніби ми самі тарифи ставим і придумуєм!!! я без таксометра їзджу, і беру навіть дешевше, аніж із ним... мені вигідніше "оборотом взяти" аніж націнкою + закликаю користуватись саме нашою службою(ну і звичайно моєю машиною http://board.lutsk.ua/style_emoticons/default/wink.gif)... звичайно багато залежить від самого таксиста. але всі люди і зі всіма можна торгуватись!!!! за це в глаз не б"ють! А взагалі якщо дорого - ВАС НІХТО НЕ ЗАСТАВЛЯЄ КОРИСТУВАТИСЬ ПОСЛУГАМИ ТАКСІ. сідайте на маршрутки або пішки

давай сюди свої контакти і бордівців возити по знижках!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и на какого хозяина.

в Киеве, например, маршрутки от киевпастранса - 1 грн.

от частника - 1,50 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть и по 2 грн. (с Троещины на Теремки, например)

зависит от растояния.

но есть и такие случаи, как я описал. к примеру про хозяев.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0-61; позовний: 60; звати мене Андрій; моб. 8-068-585-32-10; зазвичай роблю 10% знижку

о:)

З.І. а з Майдану на Відродження 49 кіко буде коштувати ? :D

в Тернополі дешеві таксі.

старт 7грн.

Більше 5 чоловік принципово не беруть. Кажуть, що штрафують жорстко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, пятого они берут в багажник? :) кстати, есть недорогие семиместные машины, например Logan MPV - как раз для больших компаний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, пятого они берут в багажник? :)

нє...ну нащо так прозаїчно... він або примощується на лобовому склі, ізображая ліпьошку, або вєсєло біжить за транспортом і машед рукой :)

(апсчіталсо йа) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нефіг їздити на таксі, в нас не таке велике місто. Хай таксисти ідуть вулиці підмітати, або дороги, займуться своєю прямою роботою. Воно стоїть цілими днями, ніхера неробить, і хоче за одну поїздку бабла срубити. Біля того Лучеська їх як гамна, понаставляли машин, дармоїди, неможна до "Колібріса" підійти. Ставити счетчики і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нефіг їздити на таксі, в нас не таке велике місто. Хай таксисти ідуть вулиці підмітати, або дороги, займуться своєю прямою роботою. Воно стоїть цілими днями, ніхера неробить, і хоче за одну поїздку бабла срубити. Біля того Лучеська їх як гамна, понаставляли машин, дармоїди, неможна до "Колібріса" підійти. Ставити счетчики і все.

foxx77, тебе ніхто не примушує їздити на таксі, можеш ходити пішки. А таксисти ставлять такі ціни певно тому , що мусять же мати якийсь прибуток від своєї роботи. Часто користуюсь послугами таксистів , але маю "своїх" таксистів , їх розцінкам довіряю :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нефіг їздити на таксі, в нас не таке велике місто. Хай таксисти ідуть вулиці підмітати, або дороги, займуться своєю прямою роботою. Воно стоїть цілими днями, ніхера неробить, і хоче за одну поїздку бабла срубити. Біля того Лучеська їх як гамна, понаставляли машин, дармоїди, неможна до "Колібріса" підійти. Ставити счетчики і все.

"...Біля того Лучеська їх як гамна, понаставляли машин, дармоїди,..." :D а крутити баранку це не робота?! кожен заробляє як може. не нравиться - це вже твої проблеми! повторюсь- їздь на маршрутках, або ходи пішки! а гроші тре кожному із нас заробляти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

imho, цены на такси надо ставить пропорционально полученному сервису, а это напрямую зависит от возраста машины и ее класса. простейшая формула :

число километров * 2 гривны * (рыночная стоимость машины в USD / коэффициент)

где коэффициент - число, скажем, от 10000 до 15000, чтобы уж совсем не обидеть грачей на копейках :D от аппетитов машины в плане бензина/масла/ремонта стоимость поездки зависеть не должна - никто не заставляет таксиста ездить на старой развалине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такси - такой же сервис, как и все остальные, пусть даже со своей спецификой. но ситуация получается такая - из-за уравниловки цен меня за 15 гривен довезет на аналогичное расстояние, скажем, шеви авео с новеньким салоном, удобными сиденьями, нормальной музыкой и кондеем; или задрыпанная шоха, которая вот-вот развалится на запчасти. пусть даже ее водитель трижды ветеран ордена шумахера первой степени, но не поеду. отправлю обратно и потребую другую машину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такси - такой же сервис, как и все остальные, пусть даже со своей спецификой. но ситуация получается такая - из-за уравниловки цен меня за 15 гривен довезет на аналогичное расстояние, скажем, шеви авео с новеньким салоном, удобными сиденьями, нормальной музыкой и кондеем; или задрыпанная шоха, которая вот-вот развалится на запчасти. пусть даже ее водитель трижды ветеран ордена шумахера первой степени, но не поеду. отправлю обратно и потребую другую машину.

вызвали как-то мерседес-такси, вечером. приехала та самая задрипанная шоха. в шоке отправили назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шеви авео с новеньким салоном, ... или задрыпанная шоха, ... не поеду. отправлю обратно и потребую другую машину.

не всегда приминимо, к сожалению.

бывает, что вызываешь под поезд/маршрутку/пр.

нет времени ждать следующей машины.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura, difoto, ситуацию может решить создание сервиса типа "Эконом-такси" с ценами, скажем, вдвое ниже среднелуцких. со всеми бывают ситуации когда денег впритык, а ехать надо, причем общественный транспорт - не вариант. туда и собрать весь наличествующий на дорогах автохлам с шашечками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

veteran-007, и прочие постоянные клиенты. еще одно подобное сообщение и будут санкции, а тему я перенесу в рекламу. свою благодарность kleber можете выразить подняв ему репутацию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В разделе рекламы создана тема специально для таксистов и их клиентов : телефоны, явки, пароли, отзывы.

Здесь это оффтопик!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому це оффтопік?

я нікого не просив нічого в мою сторону писати!!!

хто кому мішає?! причом тут зубиловоди?! не в тему мова взагалі!!!! якшо тобі не подобаються "кансерви 17 летней видержки" - твої особисте діло! і не потрібно переводити свою неприязнь на особистий рівень!!! це ІМХО! ми обговорюємо загалом!

тре подумати кому санкції варто впровадити... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
чому це оффтопік?

я нікого не просив нічого в мою сторону писати!!!

хто кому мішає?! причом тут зубиловоди?! не в тему мова взагалі!!!! якшо тобі не подобаються "кансерви 17 летней видержки" - твої особисте діло! і не потрібно переводити свою неприязнь на особистий рівень!!! це ІМХО! ми обговорюємо загалом!

тре подумати кому санкції варто впровадити... ;)

Сказано - оффтопик, значит так и есть. Можно я буду аргументом? Спасибо. Неприязни и всяческие переводы в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...