Перейти до змісту

Таксі Луцька


yurgen

Рекомендовані повідомлення

люди приходять на місяць-два в надії заробити грошей і кидають ту неблагородну справу... От вони і слабо орієнтуються в місті... Та, блін, я припустим все життя прожив в Луцьку але коли попадаю на Омеляник чи Червоне то там глушатєнь з тими вулицями і фіг його поймеш шо де і до чого...

А ще буває вищий пілотаж і мистецтво, а не просто чувирло за кермом...

Около года назад, ехал я в лондонском такси за рулем которого был бывший земляк из Литвы. Когда я с неуместной иронией (как ему показалось) сказал что-то о таксистском ремесле, он мне обрисовал кратко все усилия и экзамены ведущие к получению лицензии лондонского таксиста. Выглядело это значительно суровее, чем все сопроматы, физики твердого тела и термехи, которые приходолось когда -то проходить, что и породило у меня сомнение в абсолютной правдивости его слов.

Однако намедни, перелистывая свои годичной давности записи, я решил проверить слова таксиста. И что вы думаете - реальность подготовки лондонского таксиста оказалась существенно кошмарнее рассказанного им. И я решил поделится узнаными с вами для вашего reading pleasure, что называется.

Вот как это выглядит.

Всяк, кто решился воплотить в жизнь мечту стать "a certified taxi operator” в Лондоне, должен прежде всего сдать экзамен, который простенько так называется "Знание" (Knowledge), в отношении трудности которого все сходятся в том, что она чрезвычайна и лежит либо на пределе человеческих возможностей, либо слегка уже за ним. Экзаменуемый должен для начала знать во всех деталях 25 тысяч (!) лондонских улиц находящихся внутри 10-километрового радиуса от вокзала Charing Cross. Вдобавок, он должен знать напамять как "Отче Наш" (или ещё лучше) местонахождение всех клубов, больниц, отелей, парков, театров, школ, ресторанов, правительственных учреждений и церквей всех конфессий. Официальный вебсайт этого экзамена - вот он https://www.tfl.gov.uk/info-for/taxis-and-private-hire/ ободряет, что подготовка к нему (и это научно доказано) способствует увеличению головного мозга - особенно гиппокампуса, отвечающего за память, Другое исследование выяснило, что в старости лондонские таксисты страдают болезнями Альвгеймера, Паркинсона и старческим слабоумием достоверно статистически реже чем остальное население.

Теперь глубоко вздохните, т.к. я должен вам сообщить, что подготовка к сдаче этого экзамена составляет от 2 до 4 лет - в среднем управляются за 3 года. Таксисты-кандидаты проводят это время колеся по утрам на велосипеде по каждой из входящих в экзамен 25 тыщ улиц с картой на планшете тщатся запомнить все односторонние улицы, пешеходные тупики и круговые и другие развязки. Они объединяются в тренировочные группы по двое-трое и каждый вечер, как мусульмане в медресе или евреи в хедере, проверят друг друг на знание всех объезженных в этот день улиц - их односторонности, тупиковости, сочлененности и т.д. и т.п. За этими интересными занятиями три года пролетают стремглав и наступает волнующая пора экзаменов. Которые, тоже, отнюдь далеко не подарок.

Проходят эти экзамены без излишней спешки и суеты и занимают где-то шесть (!) месяцев. Они состоят из пяти-шести разных тестов, проверок и экзаменов, начиная от проверки внешнего вида (да-да, есть особые регуляции по бороде и усам, и.п.), письменного и устного экзаменов и сдачи вождения. На устном экзамене, к примеру, надо описать по памяти весь свой маршрут с названиями улиц от начала до конца и обратно (т.к. многие улицы одностороннии) и рассказами о достопримечатльностях, магазинах и учреждениях, которые лежет по пути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 393
  • Створено
  • Остання відповідь

Joker Taxi -2 нормальні подряд поєзкі

сьогодні в мене була 3-я поїздка .. згідно акції (3 поїздки до 31.12 - 5 грн. на мобільний) отримав 5 грн., причому прийшли одразу і нічого не казав ... якість і швидкість приїзду машини - задоволений :) по цінам - дешевше ніж "Люкс-таксі" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 дні назад вертався додому в 12 ночі, знаомі такситсти сказали за місто брати козачок.

Заплатив 70 грн за 18км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Морячок сьогодні взагалі не приїхав, відмазувалися малою кількістю авто на маршрутах.

Плюнув поїхав маршруткою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Морячок сьогодні взагалі не приїхав, відмазувалися малою кількістю авто на маршрутах. Плюнув поїхав маршруткою.

То ти ще не пробував замовити таксі в понеділок в 6-00 - 6-30 ранку - поморозились всі до кого дзвонив - або не беруть трубку або нема машин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 дні назад вертався додому в 12 ночі, знаомі такситсти сказали за місто брати козачок.

Заплатив 70 грн за 18км.

Це нереальна вартість... Ви щось напутали із кілометрами... Хоча в чомусь Ви дійсно праві за місто в них по 4.5 грн. + 7 грн. посадка - це найдешевше, правда як я розумію до нового року тільки :)

То ти ще не пробував замовити таксі в понеділок в 6-00 - 6-30 ранку - поморозились всі до кого дзвонив - або не беруть трубку або нема машин.

В такий час може приїхати тільки дідок із Чумаків 15-85... Перевірено неодноразово!.. п.с. Правда диспетчера розбудити можете тільки з 2-3-го разу :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

якою службою таксі краще скористатися сьогодні?

Маршрут "Центр-Автостанція 1 "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якою службою таксі краще скористатися сьогодні?

Маршрут "Центр-Автостанція 1 "

я у шоці від служб таксі Луцька...

4 лютого потрібно було зранку дістатися автостанції 1. Обрав УА-Таксі (відносно нова, непогані відгуки на Борді). На сайті порахував вартість - видало 2 км - 15 грн.

В 4.35 зателефонував, замовив, попросив подати авто на 4.50. Я вказав маршрут поїздки оператору і мені вже назвали суму 22 грн (не катастрофічно, але несерйозно зі сторони служби таксі так "розводити" клієнтів). Пообіцяли авто протягом 15 хв, що мене цілком влаштовувало.

Але через 10 хв зателефонували і повідомили, що вільного авто в моєму районі немає. Ось так...

Служб таксі багато, але толку мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але через 10 хв зателефонували і повідомили, що вільного авто в моєму районі немає.

це схоже "палажняк" в наших служб таксі, сам стикався з подібним, понеділок, 6-30, на тому кінці дроту або ранковий "мороз", або нема машин, і теж на пару км до АС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

викликали якось зранечку таксі (роди почались), то пригнали аж бігом і знижку зробили, але правда вже не пам"ятаю яку службу тоді викликали, бо ще весною було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_08: Вчора попросив халявну поїздку в "Морячка".... На диво швидко приїхала машинка, як заявили - 7 хв.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Вчора їхав від Порт сіті на Люкс Таксі до Ірландського паба "Laphroaig" , то по лічильнику вибило на суму в 32 грн, але таксист взяв 30 грн А вже через пару годин повертався назад до Порт сіті, і згадав що останнім часом знайомі казали за Євро Таксі, яке нібито реально дешевше, ну і вирішив ним скористатись, викликав, прийшла смс з номером машини і маркою і ціною в 21 грн. приїхав таксист без шашки правда і без запізнень, і дійсно приїхавши до Порт сіті заплатив як зазначено в смс, ну і 2 грн зверху не жалко було дати. Ну і висновок зробив, що 30% реально хороша економія і на далі ним і буду користуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

"Чумак таксі" "розвело" на 1 призову поїздку - минулого разу не дочекались призової по причині відсутності машин, попросили щоб хоч не призова була. Машина одразу з'явилася, послугу оплатили, заодно і призову поїздку списали. Дуже часто морозяться з призовими поїздками пояснюючи відсутністю машин, в основному в неділю ввечері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Десь місяць тому вирішив скороистатися послугами Джокера, сподобалося, після того ще раз ним користувався. Ціна за таку саму відстань від ціни конкурентів відрізняється на 5-8грн. Але останніх 3 рази коли я намагався їх викликати, прослуховуючи музику у слухавці протягом хвилин трьох, мені відповідали що вільної машини немає, шкода...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже немає в Євротаксі знижки при онлайн замовленні(( Казали, що на кожну п'яту поїздку скидають пару гривень і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На джокері катаюсь в основному. Дуже швидко приїджать. Жодного нюансу не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джокер щось багато хто хвалить останнім часом

Я за старою звичкою користуюсь "Морячком"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Для таксистів є відповідні стоянки. За які (я впевнений) воно не платять! Тобто їхнє перебування у якомусь місці дилокації - безкоштовне. Або (можливо) має входти у ліцензію

і не в "якомусь місці", а на центральній вулиці, не далеко від перехрестя і переходу, створюючи корки і перешкоди для громадського транспорту

+ гадити на вулиці

(продублюю фотки, ті що постив в автобидло)

post-4-0-21829300-1419246446_thumb.jpgpost-4-0-64857800-1419246485_thumb.jpg

тут читають представники ХІТ таксі? впізнаєте байца?

ТОГО МУДАКА ВИГНАЛИ, ВІН ТЕПЕР НА ДЖОПЕРІ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...