Перейти до змісту

Таксі Луцька


yurgen

Рекомендовані повідомлення

Він везе вашу дупу безкоштовно 7 км

Яка трагедія... просто пздц.. .А те, що перед тим моя дупа їм, таксистам платила 6-7-10 разів. то нічого?? Нє? Чи ми це не рахуємо??

Я вже перед тим наперед оплатив за 6-7-10 поїздок одну на перед! У вас, шановний із математикою - якось не той во!

Себто є таксі є маршрутки - кожен собі вибирає що хоче чи що може...

шкода, що у нас не розвиненийавтостоп. Як у великих містах - махнув рукою будь-кому. Став, туди-то довезеш? (все одно по дорозі), ага - ок, сідай.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 393
  • Створено
  • Остання відповідь

Позавчора взагалі брєд... їде таксист - спинається і питає : "Де знаходиться такий то будинок?"... ЦЕ повний пздц. Я взагалі маю сісти в авто - назвати а дресу і без будь-яких пояснень мовчки сидіти. Це його робота знати куди мене везти!! А не перепитувати, "А де це?".

то у вас ще нічого. Останнього разу таксист шукав мій будинок, шукав та так і не знайшов))) І це при тому, що я живу на Кравчука :0091: , довелось з двома дітьми пертись до нього до загсу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі бачу картину, що не така вже й конкуренція у таксистів. Інакше вони б билися один з одним за клієнта. пропонуючи нижчу ціну і якісніші послуги.

Поки що бачу лише бидлуватих знахабнілих молодиків, які окрім як возити свою дупу, нічого не вміють!

Навіть сумку не допоможе поставити у багажник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від 6 до 9 грн. посадка

ЗБС це те, про що говорилося. З якого переляку??? Тоді давайте супермаркети буду брати гроші за вхід. А чо? Вони ж платять елктроенергію, і прибиральниці, якщо ви натопчете болота! Платіть!

Для таксистів є відповідні стоянки. За які (я впевнений) воно не платять! Тобто їхнє перебування у якомусь місці дилокації - безкоштовне. Або (можливо) має входти у ліцензію.

Позавчора взагалі брєд... їде таксист - спинається і питає : "Де знаходиться такий то будинок?"... ЦЕ повний пздц.

Я взагалі маю сісти в авто - назвати а дресу і без будь-яких пояснень мовчки сидіти. Це його робота знати куди мене везти!! А не перепитувати, "А де це?".

І чого перед видачею ліцензій на таксі - водії не проходять екзаменів??

Ай ще разок відпишу і ну Вас... Бачу ви не дружите з реальністю і ставитесь до людей як до свиней, цікаво можливо тому вам так і відповідають водії...))

Перше: за стоянки всі служби платять і платять по різному, якщо припустим за Там-Там треба платити по 30 грн. з машини то за Оперу вартість іде тисячами... Платить служба а вартість кожного місяця збирає з кожної машини + відповідно по 2 грн. за замовлення + щомісячний сталий платіж що ви з ними працюєте від 150 до 200 грн. + в кого радіоефіг то 100 грн. за рацію, в кого по телефону ну тоді просто інтернет собі самі оплачуєте...

Нарахунок адрес то частково моя відповідь була вище де я писав що люди приходять на місяць-два в надії заробити грошей і кидають ту неблагородну справу... От вони і слабо орієнтуються в місті... Та, блін, я припустим все життя прожив в Луцьку але коли попадаю на Омеляник чи Червоне то там глушатєнь з тими вулицями і фіг його поймеш шо де і до чого...

Ай а про ризики в таксі я взагалі мовчу... Ви от сидите в теплому офісі і грієтесь кавою... А водій сидить в машині, мусить її прогрівати (а це додаткові гроші згоряють на місці), стояти по 3-4 години на місці (бо роботи нема ніфіга, 12 служб таксі в Луцьку) і думати аби не сів якийсь долбо*об і накатав гривень 200 і втік або ще гірше ножичка приставив і забрав все те що було чи просто захотів прокататись на твоїй машині а тебе з погрозами вигнав... Доречі, десь 2-3 місяці назад навпроти вас біля Хурми був розбитий опель який вилетів на зупинку і врізався в тойоту... так за рульом того опелька таксі був пяний урод який ножем вигнав таксіста і рішив прокататись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкода, що у нас не розвиненийавтостоп. Як у великих містах - махнув рукою будь-кому. Став, туди-то довезеш? (все одно по дорозі), ага - ок, сідай.

в нас не ті розміри міста щоб автостопити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він везе вашу дупу безкоштовно 7 км. в межах міста за що ви йому просто гримаєте дверима і пака ?..

навіть і не сумніваюсь, що так хамовито розмірковує більшість таксистів

Так воно і є... Це реалії... Тому люди які залишають 3 грн. на каву в таких випадках в слід отримують посмішку + будь ласка + допобачення... Ну і від пасажира який такі жести робить також завжди чуєш Дякую... Будьте людьми - це головне!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А водій сидить в машині, мусить її прогрівати (а це додаткові гроші згоряють на місці)

ой кошмар. То хай не гріє машину, ви це базарникам підіть розкажіть

думати аби не сів якийсь долбо*об і накатав гривень 200 і втік або ще гірше ножичка приставив і забрав все те що було чи просто захотів прокататись на твоїй машині а тебе з погрозами вигнав...

а ще в нас по вулиці страшно ввечері ходити, і по пішохідним переходам і взагалі зима, можна підсковзнутись і біду мати. а ще можна вдавитись і то не залежить де ти знаходишся, а на пилорамах людям пальці може відрізати і т.д. Так що ті всі дописи, то пусті роздуми на вічні теми і аж ніяк не пояснення того, про що суть розмови. Відділяйте зерна від полови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай а про ризики в таксі я взагалі мовчу... Ви от сидите в теплому офісі і грієтесь кавою... А водій сидить в машині, мусить її прогрівати (а це додаткові гроші згоряють на місці), стояти по 3-4 години на місці (бо роботи нема ніфіга, 12 служб таксі в Луцьку) і думати аби не сів якийсь долбо*об і накатав гривень 200 і втік або ще гірше ножичка приставив і забрав все те що було чи просто захотів прокататись на твоїй машині а тебе з погрозами вигнав... Доречі, десь 2-3 місяці назад навпроти вас біля Хурми був розбитий опель який вилетів на зупинку і врізався в тойоту... так за рульом того опелька таксі був пяний урод який ножем вигнав таксіста і рішив прокататись...

Це взагалі як до дуба в'язане...

То пересідайте в теплий офіс з кавою! Чи не вистачає ума-разума? вистачає лише на те, що вміє добрих 90% населення (включаючи блондинок) - водити авто!?

Ножичок, вкрали гроші - іздєржки професії! (Ризики варто оцінювати ДО а не ПІСЛЯ) Ножичком можуть будь-кого і будь-де.

Будьте людьми - це головне!

І це каже людина після слів:

Він везе вашу дупу безкоштовно 7 км. в межах міста .

в нас не ті розміри міста щоб автостопити

частково згоден. Але лише частково.

зазвичай, коли повертаюся з-за міста додому, по дорозі, якщо без дітей, підвожу тих, хто просить (махає рукою).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так воно і є... Це реалії... Тому люди які залишають 3 грн. на каву в таких випадках в слід отримують посмішку + будь ласка + допобачення... Ну і від пасажира який такі жести робить також завжди чуєш Дякую... Будьте людьми - це головне!

Ви коли писали ці реченні в голові дискомфорту не було? Я не хочу, щоб мені посміхались за 3-5-10 грн. Бути людиною це не значить посміхатись за додаткові гроші., ти або Людина або ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А водій сидить в машині, мусить її прогрівати (а це додаткові гроші згоряють на місці)

ой кошмар. То хай не гріє машину, ви це базарникам підіть розкажіть

думати аби не сів якийсь долбо*об і накатав гривень 200 і втік або ще гірше ножичка приставив і забрав все те що було чи просто захотів прокататись на твоїй машині а тебе з погрозами вигнав...

а ще в нас по вулиці страшно ввечері ходити, і по пішохідним переходам і взагалі зима, можна підсковзнутись і біду мати. а ще можна вдавитись і то не залежить де ти знаходишся, а на пилорамах людям пальці може відрізати і т.д. Так що ті всі дописи, то пусті роздуми на вічні теми і аж ніяк не пояснення того, про що суть розмови. Відділяйте зерна від полови

А водій сидить в машині, мусить її прогрівати (а це додаткові гроші згоряють на місці)

ой кошмар. То хай не гріє машину, ви це базарникам підіть розкажіть

думати аби не сів якийсь долбо*об і накатав гривень 200 і втік або ще гірше ножичка приставив і забрав все те що було чи просто захотів прокататись на твоїй машині а тебе з погрозами вигнав...

а ще в нас по вулиці страшно ввечері ходити, і по пішохідним переходам і взагалі зима, можна підсковзнутись і біду мати. а ще можна вдавитись і то не залежить де ти знаходишся, а на пилорамах людям пальці може відрізати і т.д. Так що ті всі дописи, то пусті роздуми на вічні теми і аж ніяк не пояснення того, про що суть розмови. Відділяйте зерна від полови

Не має що розказувати ітак 2 рази на тиждень це відчуваю... Добре що зараз хоть тепло).. Правда в мене авторинок а за ваших БАРИГ-базарників я взагалі промовчу... Зажерлись хуже таксі... Націнки валять космічні... Поміряти не має де, стоять сємкі плюють і сверлять тобі по 400 грн. за річ яку беруть за 100 грн. бо відітєлі вони мерзнуть стоять... Ой не про то тема, просто самі пишете фільтрувати зерна і полову а перед тим тіж граблі...

Ви коли писали ці реченні в голові дискомфорту не було? Я не хочу, щоб мені посміхались за 3-5-10 грн. Бути людиною це не значить посміхатись за додаткові гроші., ти або Людина або ні

Причому тут за гроші ? Ви ж пишете що дорого що хамлять ?.. А як ви їдете безкоштовно по призовій і виходячи мовчки гримаєте дверима ?.. Аха, на себе ніхто ж дивитись не хоче - всі бачать тільки когось... А в даній ситуації Вам також надають послугу і також водій приліпає від 10 до 15 грн. - дарить їх Вам і що ?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sp_RoNdo, в когось з нас явно проблеми з логікою. Вийшлов у нас з вам такий ланцюжок розмови.

Вартість таксі (пости бордівчан) --> прогрівання машини (ваш пост) ---> базарникам теж холодно, то до вартості не має відношення (мій пост) ----> а у базарників зависока ціна (ваш пост) :_09:

Ну в кого логіка шкутильгає, то вже хай розсудять інші)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як ви їдете безкоштовно по призовій і виходячи мовчки гримаєте дверима ?..

Ти мене бачив, що я мовки гримаю дверима?? То чого розпинаєшся?

Я ЗАВЖДИ дякую. І за призові і за звичайні. От тільки таксисти не мають такої звички. НІКОЛИ не дякують, таке враження, що вони не хочуть, щоб їхнім сервісом (саме їхнім авто навіть) скористалися!

Вам також надають послугу і також водій приліпає від 10 до 15 грн. - дарить їх Вам і що ?..

Блять!! Чувак - ніхто нічого нікому не дарить. ЧИ ти букви лише свої читаєш??? Я вже оплатив цю поїздку!!!! 6-7- чи 10, яка там вона..

Бо вона входила у вартість попередніх!! І мені пофіг який таксист мене повезе. Фірма УЖЕ перед тим отримала гроші за цю поїздку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви думаєте кожну 6-8 поїздку ПРИЗОВУ водієві приємно возити??? Причому від 3 до 7 км!!!(як в Чумака) ?.. Він везе вашу дупу безкоштовно 7 км. в межах міста за що ви йому просто гримаєте дверима і пака ?..

Правильно, яж і кажу... Є ринок - є ціна, не подобається ринок не ходите... Себто є таксі є маршрутки - кожен собі вибирає що хоче чи що може...

Не кажіть дурниць))) Ці "безкоштовні призові" закладені в ціну.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не кажіть дурниць))) Ці "безкоштовні призові" закладені в ціну.

Я це намагаюся уже 2 чи 3 пости чоловіку втовкмачити - не виходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причому тут за гроші ?

як при чому? це ж ваші слова

люди які залишають 3 грн. на каву в таких випадках в слід отримують посмішку + будь ласка + допобачення...

А як ви їдете безкоштовно по призовій і виходячи мовчки гримаєте дверима ?..

отак мені щастить, що ще ні разу не їздила по призовій, жодного. Бо то машин у них немає, то взагалі сказали, що ми ваш код аналювали, бо ви пару місяців таксі не визивали

не мала жодного конфлікту з жодним таксистом тільки по тій причині, що не маю бажання з кимось сваритись і псувати собі настрій. Однак проблема всеодно залишається - деруть безбожно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це взагалі як до дуба в'язане...

То пересідайте в теплий офіс з кавою! Чи не вистачає ума-разума? вистачає лише на те, що вміє добрих 90% населення (включаючи блондинок) - водити авто!?

Ножичок, вкрали гроші - іздєржки професії! (Ризики варто оцінювати ДО а не ПІСЛЯ) Ножичком можуть будь-кого і будь-де.

Дякую, насидівся на дядіньок які вимагають і ніфіга не платять... Якось працювати самому на себе краще... Ума-разума водити авто звісно гарно сказано, особливо коли кожен день бачиш тих тормозів що чудять на дорогах... Ай, добре що у Вас не було такої ситуації коли все завалюється і робота і несподівані борги і шукаєш варіанти заробітку грошей, вкалуєш на 2-х роботах + підробляєш десь в таксі (а таких водіїв дуже багато, повірне туди ідуть не гроші косити а заробляти любими методами, у кожного своя ситуація)... Тай перейшли задалеко і на особисте, повірте не потрібно цього, я Вам хотів розставити крапки про даний ринок а Ви чомусь "умнічаїте" але то діло ваше...

А ви думаєте кожну 6-8 поїздку ПРИЗОВУ водієві приємно возити??? Причому від 3 до 7 км!!!(як в Чумака) ?.. Він везе вашу дупу безкоштовно 7 км. в межах міста за що ви йому просто гримаєте дверима і пака ?..

Правильно, яж і кажу... Є ринок - є ціна, не подобається ринок не ходите... Себто є таксі є маршрутки - кожен собі вибирає що хоче чи що може...

Не кажіть дурниць))) Ці "безкоштовні призові" закладені в ціну.

Добре що в загальній картині Вам так здається... Але чомусь коли припустим в максіма їх не має і кожен день ви їздите по 40 грн. з роботи а в Чумака вони є і виїздите 7 раз по 40 грн. а 8 безкоштовно, незнаю як Ви але я такі речі рахую...

Лан, я що хотів те сказав, коли щось доводиш про війну на сході знайомому з Пітєра реакція якась схожа як в Zheny@ на борді ))) Тут правильно просто залишитись при своїй думці і помовчати... :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, насидівся на дядіньок які вимагають і ніфіга не платять...

Значить не в тих дядіньок працювали. Нічого не заважало знайти таких ,які платять. Або відвоювати своє!

Ума-разума водити авто звісно гарно сказано, особливо коли кожен день бачиш тих тормозів що чудять на дорогах...

те ж саме я чую про інших водіїв і про таксистів... (Так говориш, ніби такасисти не чудять, а вони парямо воплощєніє добра і порядка!)

Ай, добре що у Вас не було такої ситуації коли все завалюється і робота і несподівані борги і шукаєш варіанти заробітку грошей, вкалуєш на 2-х роботах + підробляєш десь

Ти про мене нічого не знаєш, як і про більшість тих, хто тут відписується! Тому не потрібно робити таких голослівних заяв!

. Тай перейшли задалеко і на особисте, повірте не потрібно цього, я Вам хотів розставити крапки про даний ринок

ти не крапки розставив, а зайвий раз доказав, що "професія" таксиста не така вже й погана, і не хороша.

Ви чомусь "умнічаїте"

я намагаюся внести ясність і довести тобі твою не правоту у деяких питаннях!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для таксистів є відповідні стоянки. За які (я впевнений) воно не платять! Тобто їхнє перебування у якомусь місці дилокації - безкоштовне. Або (можливо) має входти у ліцензію

і не в "якомусь місці", а на центральній вулиці, не далеко від перехрестя і переходу, створюючи корки і перешкоди для громадського транспорту

+ гадити на вулиці

(продублюю фотки, ті що постив в автобидло)

post-4-0-21829300-1419246446_thumb.jpgpost-4-0-64857800-1419246485_thumb.jpg

тут читають представники ХІТ таксі? впізнаєте байца?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю представника ХІТ таксі. Дані фото одразу йому переслав, як тільки побачив

Обіцяли покарати. Треба буде якось заради цікавості попитати, які санкції застосувалися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю представника ХІТ таксі. Дані фото одразу йому переслав, як тільки побачив

Обіцяли покарати. Треба буде якось заради цікавості попитати, які санкції застосувалися

Малиб штраф вліпити... Чув наче в районі 200 грн. за порушення або скаргу пасажира.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю представника ХІТ таксі. Дані фото одразу йому переслав, як тільки побачив

Обіцяли покарати. Треба буде якось заради цікавості попитати, які санкції застосувалися

:0023::0094:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так воно і є... Це реалії... Тому люди які залишають 3 грн. на каву в таких випадках в слід отримують посмішку + будь ласка + допобачення... Ну і від пасажира який такі жести робить також завжди чуєш Дякую... Будьте людьми - це головне!

Треба спочатку тих 3 гривні заслужити - і посміхатись, і вітатись, і сумки ставити в багажнік, тоді і хотітиметься віддячити поверх лічильника. А відпрацьовувати постфактум - то якось вже пізно.

Мене колись якийсь таксист віз з (приблизно) Перемоги 5 на Волі 60 через Там-Там і старий Аверс, аж там розвернувся після мого зауваження. Я вже думав що і зіб'є з мене відповідно проїханому кілометражу, і відповідно був злий і налаштувався на гризню, але таксист збив на 5 гривень менше ніж звичайно вартує така поїздка і вибачився, отож цих 5 гривень гріх було не залишити йому на чай. І мені все одно чи посміхався він мені вслід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені ,доречі,теж код аналювали-а там було 3 чи 4 призових..то,я тепер принципово не буду користуватися тією службою.Могли хоча б попередити..і на рахунок,що пів року кодом не користувалася-брехня,так як викликала за кодом з періодичністю 1-2 рази на місяць.Ось такий у нас сервіс..нажаль(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З власного вкрай негативного досвіду користування послугами горезвісного Хіт-таксі зробив висновок, що таксисти (більшість) - це свого роду "джентельмени удачі", які полюбляють "пастися" на п"яних пасажирах, що повертаються з гульок.

І коли до них у машину сідає тверезий пасажир, здатний проконтролювати ціну поїздки настрій у таксиста катастрофічно погіршується.

Sp_RoNdo підтвердив, що більшість хлопців приходять таксувати з метою швидко заробити. А от зрозуміти, що для того, що б "спіймати рибку, слід дуже славно і ДОВГО попрацювати" наші таксисти не можуть (чи не хочуть).

Беруть старий вбитий "лах", у який страшнувато і неприємно сідати, не завжди стежать за чистотою у салоні, одягнені хто-зна як, лихачать на дорогах (тим самим ризикуючи життям пасажирів), тільки і думають як облапошити пасажира (завищують вартість і надіються, що пасажир буде лохом, яку буде незручно обуритися) і вони надіються вже через один-два місяці заробити тисячі, десятки тисяч.Я вже не кажу про елементарну допомогу з багажем. Ціни на таке не складуть.

А щодо орієнтації у місті. Луцьк не Київ і навіть не Львів. Тому якщо "джетельмен удачі" хоче заробляти таксуванням, має спершу вивчити усі вулички і закаулки, а не катати пасажира за його рахунок вивчаючи 33-й квартал чи той самий Омеляник.

Скромнішими і відповідальнішими потрібно бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю згоден з 2-ма постами вище... Я завжди дивлюсь на вічливість водія оскільки на власній шкурі знаю що вийти і допомогти мамі яка з двома дітьми і сумками вивалюється з підїзду - це просто обовязок твій як поважаючого себе чоловіка... Себто коли вибираю водія ці фактори дуже уважно аналізую... Щодо пяного пасажира і пасажира який висловлює притензії ви також повністю праві бо хто Вам, шановні, не дає позвонити на службу таксі від якої катається водій і запитати реальну вартість даної поїздки??? Хоча як ми обговорювали вище навіть диспетчер скаже вам що за 2 км - 20 грн. а ви всерівно послете її як і водія і скажете якого Х я маю давати 20 грн. ?.. А тому що живем ми в такій країні і залежим від її податків і влади як не крути...

За Джокер скажу Вам так... Нова кантора перший місяць за рахунок вбивання автомобілів просто розкручується, даю Вам 95% що через місяць у Вас появляться негативні відгуки ітд ітп... як свого часу було і з Моряками і з КозачкОМ... Всерівно вартість проїзду у всіх майже такаж +-5 грн... Просто люди цього не усвідомлюють... А той % який знає тариф і знає скільки вартує простой на тому чи іншому світлофорі ітд ітп. тебе навіть питати не буде а дасть просто певну суму без здачі і скаже Дякую, Допобачення, Щасливо... І все водій йому жодного слова не вставить якимби він не був Хлом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...